Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10008
 • 021-10554
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€91,90 * €100,90 * (8,92% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Office 2016 izdevums Standard ir izstrādāts tā, lai tiktu galā ar visiem tipiskajiem mūsdienu ikdienas biznesa uzdevumiem - un vēl daudz vairāk: daudzi praktiski, intuitīvi lietojami rīki atvieglo atsevišķu programmu lietošanu, kas paātrina projektu izpildi. Jo īpaši Office 2016 izdevums Standard piedāvā ievērojamu lietojumprogrammu iespēju plusu salīdzinājumā ar citiem izdevumiem, pateicoties DTP programmas Publisher 2016 integrācijai - ar to var profesionāli izveidot daudzas publikācijas visām mērķgrupām: no biznesa sūtījumiem līdz plašākiem reklāmas katalogiem.

Papildu jautājumiem par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 Standard - mūsdienīgam birojam un biznesa organizēšanai

Programma Office-Edition 2016 Standard ir izstrādāta tā, lai tiktu galā ar visiem tipiskajiem mūsdienu uzņēmējdarbības uzdevumiem - un vēl daudz vairāk: daudzi praktiski, intuitīvi rīki atvieglo atsevišķu programmu lietošanu, kas paātrina projektu pabeigšanu. Īpaši izdevums Office 2016 Standard salīdzinājumā ar citiem izdevumiem piedāvā ievērojamu plusu lietojumprogrammu iespēju ziņā, jo tajā ir integrēta DTP programma Publisher 2016 - ar to var profesionāli veidot dažādas publikācijas visām mērķgrupām: no biznesa sūtījumiem līdz plašākiem reklāmas katalogiem.

Visas programmas iekļautas Office 2016 Standard:

 • Word 2016 - teksta rediģēšana biroja un privātai saziņai
 • Excel 2016 - grāmatvedība, statistika, aprēķini
 • PowerPoint 2016 - veidojiet prezentācijas un lekcijas
 • Outlook 2016 - e-pasta saziņa, kalendārs, tikšanās un uzdevumu plānošana
 • OneNote 2016 - piezīmju veidošana, ideju apkopošana un dokumentēšana
 • Publisher 2016 - drukas materiālu projektēšana un sagatavošana drukāšanai

Office 2016 Standard, protams, atkal piedāvā virkni vispārēji noderīgu funkciju:

 • Inteliģentie palīgi "Insights" - meklēšanas rīks, kas sasaista Office programmas tieši ar Bing meklēšanu, un "Tell Me" - ātrākai funkciju atrašanai - palīdz gan profesionāļiem, gan nepieredzējušiem lietotājiem rediģēt dokumentus.
 • Lietotāji ir saistīti mākoņos, izmantojot OneDrive un SharePoint. Visaptverošas funkcijas arī padara kopīgošanu īpaši elastīgu, tāpēc Office 2016 vēl vairāk racionalizē sadarbību saistībā ar Office dokumentiem un to piegādi reālajā laikā.
 • Šim izdevumam, kā arī citiem izdevumiem ir pieejami arī jauni Office dizaini: "Tumši pelēkā" režīmā ir īpaši spēcīgi kontrasti, savukārt "Krāsainā" režīmā tiek rādītas programmas ar mūsdienīgu izskatu.

Microsoft Office 2016 Standard Edition nav pieejams parastā tirdzniecībā individuāliem klientiem, bet tikai kā apjoma licence, jo to izmanto lielākos uzņēmumos. Tomēr Wiresoft vietnē Office Standard 2016 var iegādāties arī privātie lietotāji, kā arī pašnodarbinātas personas un MVU. Tas atšķiras no pašreizējiem izdevumiem Home & Student vai Home & Business ar izkārtojuma programmu Publisher.

2016. gada izdevuma iegādei ir īpaša priekšrocība, jo to atbalsta vecākas Microsoft operētājsistēmas, sākot no Windows 7, - svarīga un izšķiroša iezīme pircējiem, kas turpina izmantot šo vai nākamo versiju. Papildus 2016. gada versijai Office 2016 Standard Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties arī profesionālo Pro versiju (bez abonementa!). Turpmāk sniegts detalizēts pārskats par visām atsevišķajām programmām, kas iekļautas Office 2016 Standard.

Vispārīgas jaunas funkcijas Office 2016 Standard

Office 2016 Standard ir dažas jaunas funkcijas Standard-programmās, kurām vajadzētu noderīgi atbalstīt lietotājus:

 • "Jūs vēlaties" (Tell Me) ir darbības palīgs (Latviešu: "Jūs vēlaties"), kura ikona ir spuldzītes forma. Kad lietotājs meklē kādu funkciju, viņš ievades laukā īsumā ieraksta, ko vēlas izdarīt, un "Pastāsti man" parāda, kur un kā to izdarīt, vai piedāvā papildu atbalstu.
 • Insights ir arī vednis, ko var izmantot, lai, izmantojot Bing atbalstīto inteliģento meklēšanu, iegūtu atbilstošus meklēšanas rezultātus terminiem, piemēram, dokumentā Office. Šie rezultāti tiek parādīti loga Office sānu zonā.
 • Vienkāršota kopīgošana atvieglo Excel, Word un PowerPoint dokumentu kopīgošanu un individuālu tiesību piešķiršanu saņēmējiem.
 • Versiju vēstures funkcija parāda un dara pieejamas vecākas dokumenta versijas Word, Excel un PowerPoint lietojumprogrammās.
 • OneDrive integrācija ļauj lietotājiem piekļūt Office dokumentiem no jebkuras vietas un no jebkuras galīgās ierīces, ja tie ir tur saglabāti.
 • Datu zudumu aizsardzības (DLP ) funkcija ir pieejama pakalpojumos SharePoint Online un OneDrive for Business Word, Excel un PowerPoint dokumentiem, lai centralizēti izveidotu politikas konfidenciālu datu izmantošanai un kopīgošanai. Tiklīdz tiek identificēts drošības risks, attiecīgais lietotājs saņem paziņojumu.

Programmai specifiskas individuālas funkcijas Office 2016 Standard

Arī atsevišķās Office 2016 Standard Edition iekļautās programmas piedāvā virkni uzlabojumu un jaunu funkciju:

Jaunas Word funkcijas vietnē Office 2016 Standard

Programmā Word, kas iekļauta vietnēOffice 2016 Standard, ir optimizētas esošās funkcijas, kā arī ieviesti vairāki jauni rīki. Tas jo īpaši padara vēl efektīvāku komandas kopīgo darbu ar Word dokumentiem - gan vietnē Office, gan tiešsaistē mākoņa vidē. Turklāt programmā Word 2016 ir vēl vairāk veidņu, kā arī īpaši praktiska funkcija atvērt PDF dokumentu tieši programmā:

 • Atveriet PDF tieši programmā Word: Atverot PDF failu ar Word 2016, tiek piemēroti ne tikai formatējumi, tostarp fonti, bet arī attēli un grafikas. Tos var rediģēt tieši ar programmā Word integrētajiem rīkiem. Pēc tam šo Word dokumentu var atkal saglabāt arī PDF formātā.
 • Jaunas iespējas WordArt formām: Programmā Word 2016 ir ietvertas vēl plašākas WordArt formu iespējas, ar kurām pielāgot dokumentus, piemēram, tekstu var brīvi pārveidot, lai tas atbilstu grafiskā elementa formai u. c.
 • Uzlabota reāllaika ievadīšana: "Reāllaika ievadīšanas" rīks padara vienlaicīgu komandas sadarbību Word dokumentā vēl efektīvāku un vienlaikus pārskatāmāku: ja kāds lietotājs veic izmaiņas Word tekstā, kamēr arī citi darbinieki to ir atvēruši, tad viņi var ne tikai sekot līdzi veiktajām darbībām, bet arī vajadzības gadījumā tās labot.
 • Uzlabota komentāru funkcija: optimizētā komentāru funkcija programmā Word ne tikai parāda izmaiņas reālajā laikā, bet arī parāda katra darbinieka komentārus tā, lai citi lietotāji varētu uz tiem atbildēt tieši tajā pašā komentāru laukā. Tādējādi visi ieguldījumi ir centralizēti integrēti vienā Word dokumentā, lai lietotājiem par tiem nebūtu jāraksta e-pasti.
 • Piespraustā mape: katru Word dokumentu var redzami piespraust kā lēcienu sarakstu (jumplist) pie mapes, kurā tas tika iesniegts. Šādā veidā visi darbinieki var nekavējoties piekļūt tam, kā arī visiem pārējiem tajā esošajiem dokumentiem.

Jaunas funkcijas programmā Excel 2016 Office Standard

Viena no ieteicamajām funkcijām programmā Excel 2016 ir ieteikums par piemērotāko diagrammas veidu attiecīgajai aprēķina operācijai. Lietotāji vienkārši izvēlas attiecīgos datus ar peli, un programma izveido piemērotu diagrammu atlasi, pamatojoties uz reālajiem datiem kā tiešraides priekšskatījumu.

Turklāt ir pieejami vairāki jauni diagrammu veidi, lai vēl uzskatāmāk ilustrētu noteiktus aprēķinus:

 • Ūdenskritumu diagramma ir joslu diagrammas veids, ko var izmantot, lai parādītu pozitīvas un negatīvas izmaiņas noteiktā vērtībā.
 • Histogramma ir piemērota noteiktu klašu biežuma sadalījumu attēlošanai.
 • Koku kartes veids skaidri parāda proporcijas hierarhiskā struktūrā.
 • Pareto diagramma pieder pie histogrammām un tiek izmantota, lai vizualizētu absolūtās un relatīvās vērtības kolonnu veidā.
 • Sunburst diagrammu galvenokārt izmanto hierarhisku datu sakārtošanai koncentrisku gredzenu veidā, lai parādītu attiecības starp tiem.
 • Kastes diagramma - pazīstama arī kā boxplot vai box & whiskers - parāda statistisko analīzi kvartiļu un mediānu veidā.

Turklāt programmā Excel Office 2016 Standard ir pieejami daži jauni aprēķinu veidi, piemēram, funkcija PROGNOSE.ETS, kas tagad ģenerē arī īstermiņa alternatīvas nākotnes prognozes, tostarp labākos un sliktākos gadījumus. Interaktīvās diagrammas šarnīra tabulās, izmantojot nesen integrētās Business Intelligence funkcijas, cita starpā piedāvā no tiešsaistes analītiskās apstrādes (OLAP) pazīstamo navigāciju ar izvēršanas funkciju. Jaunā funkcija LET uzlabo aprēķinu veiktspēju un kombinējamību programmā Excel 2016: formulas ietvaros ar to var nosaukt atsevišķus diapazonus. Jaunais skata filtrs ļauj paslēpt citu sadarbības partneru atlases un filtrus darblapā un parādīt tikai savus.

PowerPoint funkcijas vietnē Office 2016 Standard

PowerPoint 2016. gada versijā ir paplašinātas prezentāciju slaidu dizaina iespējas, izmantojot jaunus rīkus, animācijas un grafikas, kā arī laika pārvaldības iespējas:

 • Iebūvētais PowerPoint konstruktors sniedz vairākus dizaina ieteikumus, ievietojot grafiku vai ilustrāciju slaidā, kurus var uzreiz piemērot ar vienu klikšķi.
 • Jaunā PowerPoint Morph funkcija ļauj izveidot animētas pārejas starp diviem prezentācijas slaidiem. Morfēšana darbojas ne tikai ar attēliem un grafikām vai 3D formām, bet arī ar vārdiem un tekstiem.
 • Instrumentu "Ota" izmanto, lai skaidri izceltu atsevišķus elementus, piemēram, terminus, kā arī grafikas elementus prezentācijā uz slaida, tos izceļot ar krāsu. Izcelšana tiek veikta tikai prezentācijas režīmā, pats PowerPoint dokuments netiek mainīts.
 • Izmantojot laika uzskaiti , prezentāciju vadītāji var vēl labāk pārvaldīt laiku prezentācijas laikā: tā vienmēr parāda pieejamo laiku, lai, neraugoties uz kavēšanos, tiktu ievērots laika grafiks.
 • Kopīgošanas funkcija ļauj vēl vieglāk publicēt prezentāciju, izmantojot sociālos medijus, piemēram, Facebook un citus.
 • Prezentācijas pakalpojumu var izmantot kopā ar Microsoft kontu, lai tiešraides prezentāciju padarītu pieejamu arī citām ieinteresētajām personām, izmantojot pārlūkprogrammu.

Ērtas jaunas Outlook funkcijas vietnē Office 2016 Standard

Outlook 2016 ir dažas jaunas funkcijas, kas galvenokārt palīdz lietotājiem efektīvi pārvaldīt ikdienas e-pastu plūsmu, kā arī vēl ātrāk atrast saturu, kontaktus un dokumentus; arī failu pielikumu sūtīšana tagad ir vēl vienkāršāka un ātrāka:

 • Funkcija Clutter nošķir svarīgus e-pasta ziņojumus no nesvarīgiem, kas jau ir iesūtnē, un tos sakārto atsevišķā nevēlamo e-pasta vēstuļu mapē; tā arī atspējo visu potenciāli bīstamo saturu, piemēram, nedrošas saites vai ļaunprātīgu programmatūru. Clutter arī atpazīst lietotāja uzvedību, piemēram, kuri e-pasta ziņojumi tiek izlasīti vispirms, kuri vēlāk un kuri tiek pilnībā ignorēti, un tādējādi nepārtraukti uzlabo šķirošanas kritērijus.
 • Izmantojot virtuālo meklēšanas mapi , e-pasti vai personas un kontakti vispirms tiek filtrēti pēc iepriekš definēta meklēšanas kritērija un pēc tam tiek parādīti kopā.
 • Pēc vārda ierakstīšanas vai noklikšķināšanas uz jauna e-pasta lauka "Kam", adrešu grāmata piedāvā atbilstošos kontaktus no adrešu grāmatas, kā arī tos, ar kuriem ziņojuma sūtītājs bieži sazinās.
 • Pielikumus var atrast un nosūtīt vēl ātrāk, jo programmā Outlook 2016, noklikšķinot uz "Pievienot failu", tiek parādīts saraksts ar visiem failiem, kas nesen ir izmantoti. Pielikumos ir nolaižamā izvēlne ar funkcijām tūlītējai atvēršanai, kopēšanai, saglabāšanai vai dzēšanai ar vienu klikšķi.
 • Izmantojot OneDrive un SharePoint , tur saglabātos failus var nosūtīt kā saiti. Tas ievērojami samazina datu apjomu e-pasta kastītē.

Piezīmju programma OneNote vietnē Office 2016 Standard

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, Office 2016 Standard ietver arī OneNote - populāro digitālo piezīmju blociņu, kura daudzpusība nozīmē, ka to var izmantot gandrīz visur, jo īpaši uz

Viedtālruņos un planšetdatoros varat veikt, rediģēt un kopīgot piezīmes no jebkuras vietas.

 • Idejas un uzdevumus var spontāni pierakstīt ar OneNote un sinhronizēt visās ierīcēs.
 • Tas ietver attēlus, video failus un tekstu. Integrētā teksta un runas atpazīšana ļauj meklēt tekstus attēlos (piemēram, ekrānšāviņos) un balss failos pēc atslēgvārdiem.
 • OneNote ir integrējams ar dažādām Office programmām, tādējādi atvieglojot piezīmju veikšanu tajās.
 • Piezīmes ar skārienjutīgajām ierīcēm var ievadīt arī ar roku.
 • Piezīmes var arī sasaistīt savā starpā, automātiski sasaistot saturu no interneta avotiem.
 • Piezīmju grāmatas var glabāt OneDrive un kopīgot ar citiem lietotājiem.

Publisher 2016 pieejams Office 2016 Standard

Publisher ir ērta Office programma, ar kuras palīdzību varat veidot dažādus tiešsaistes vai drukātos multivides materiālus. Šī publicēšanas programmatūra ir īpaša MS Office 2016 Standard daļa un nav iekļauta programmās Home & Student vai Home & Business.

Lietotājam draudzīgajā saskarnē visas svarīgās funkcijas ir skaidri izvietotas. Intuitīvi lietojamie rīki palīdz gan nepieredzējušiem, gan profesionāļiem izstrādāt sarežģītus dokumentus, kā arī veikt attēlu rediģēšanu, lai sasniegtu optimālus rezultātus. Tekstu un attēlus var vizuāli pārveidot, izmantojot tādus attēla efektus kā ēnas, luminiscence, 3D un atspīdumi. Vairāku attēlu rediģēšanai dizaina apgabalā ir pieejama atsevišķa sleja. Pēc tam tos var intuitīvi apmainīt, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju. Īpaši digitālās drukāšanas vajadzībām, izmantojot tiešsaistes foto pakalpojumu, Publisher programmā izveidotos dokumentus var saglabāt arī JPG formātā.

Svarīgākās Publisher 2016 funkcijas un iespējas ir šādas:

 • Dizaina veidnes parastos formātos tiek parādītas jau pēc Publisher atvēršanas visiem dokumentu veidiem: privātām vajadzībām ir pieejamas A4 formāta skrejlapu, vēstuļu u. c. veidnes, bet komerciālai lietošanai ir pieejamas arī daudzlappušu brošūru un plašāku katalogu veidnes. Visus šablonā iepriekš definētos elementus, piemēram, virsrakstus, lappušu numurus, lodziņus, kā arī krāsas, fontus un formatējumu, var individuāli pielāgot un saglabāt kā jaunu šablonu, lai tie atkal būtu pieejami līdzīgām publikācijām.
 • Integrētos blokus, piemēram, virsrakstus, teksta rāmjus, kolonnas u. c., arī var pārņemt vai pielāgot, lai visām publikācijām būtu pieejams vienots dizains.
 • Publisher ietverto mērogojamo SVG vektorgrafiku, kā arī pieejamos 3D objektus var palielināt vai pagriezt par 360 grādiem pēc vajadzības, vienmēr saglabājot to asumu.
 • Izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, attēlus un grafikas var importēt Publisher dokumentā ne tikai no mapes vai Microsoft ClipArt bibliotēkas, bet arī no interneta vai tiešsaistes fotoalbuma, izmantojot Bing attēlu meklēšanu.
 • Lineāla funkcija nodrošina milimetru precīzu izvietošanu dokumentā.
 • Teksta lauka rīks ir praktisks palīglīdzeklis, jo īpaši vairāku lappušu publikācijām; tiklīdz teksta rāmītī tiek ievietots garāks teksts, elipsē tiek norādīts, ka teksta ir vairāk, bet tas nav redzams. Sasaistot atsevišķus teksta lodziņus, ievietotais teksts tiek automātiski sadalīts starp tiem.

Sistēmas prasības Office 2016 Standard:

MS Office Standard ir pieejama 32 bitu un 64 bitu versija. 64 bitu versija parasti tiek instalēta automātiski - 32 bitu operētājsistēmā ar x86 procesoru var instalēt tikai 32 bitu versiju. Atkarībā no versijas individuālās aparatūras prasības var atšķirties, jo īpaši attiecībā uz RAM un cietā diska vietu. Lūdzu, ņemiet vērā šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēma: vismaz Windows 7 vai jaunāka versija vai Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Procesors: x86 vai x64 bitu procesors ar vismaz 1 GHz un SSE2
 • Atmiņa: 1 GB RAM (32 bitu), 2 GB RAM (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3,0 GB
 • Displejs: vismaz 1 024 x 768 izšķirtspēja
 • Grafiskā karte: vismaz DirectX 10 grafiskā karte grafikas aparatūras paātrināšanai

Pirkt MS Office 2016 Standard lēti Wiresoft tiešsaistes veikalā

Izdevums MS Office 2016 Standard nav pieejams parastajā tirdzniecībā, bet tikai kā apjoma licence uzņēmumiem. Wiresoft tiešsaistes veikalā programmatūra Office 2016 Standard ir pieejama arī atsevišķi, kā iegādes versija un bez saistībām, kā tas ir abonēšanas gadījumā ar programmatūras atjauninājumiem; tāpēc, iegādājoties programmatūru ar Wiresoft starpniecību, rodas tikai vienreizējas izmaksas. Jūs iegādājaties pilnu programmas versiju ar identisku programmu un funkciju klāstu, ko piedāvā apjoma licence, vienīgā atšķirība ir tā, ka šī Office 2016 Standard pakete ir viena licence, ko izmantojat tikai jūs.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: iegādāties Office 2016 Standard vai jebkuru citu Office 2016 izdevumu no Wiresoft ir ne tikai īpaši lēti un ērti, bet arī droši: šī Office 2016 Standard programmatūra ir viena lietotāja licence, kas bija daļa no lielākas apjoma licences, ko parasti var iegādāties un izmantot tikai lielāki uzņēmumi. Iegādājoties apjoma licenci, šiem uzņēmumiem ir arī tiesības tālāk pārdot programmatūras licenču pārpalikumu, piemēram, uzņēmumam Wiresoft. Nav svarīgi, vai šīs licences nav izmantotas, vai arī attiecīgā Office programmatūra ir aizstāta ar jaunāku programmas versiju, vai arī uzņēmumā vairs netiek atbalstīta sakarā ar vispārēju aparatūras pielāgošanu vai operētājsistēmas atjaunināšanu. Pārdodot koplietojuma licenci, to var izšķirt un pārvērst atsevišķās licencēs - tās pēc tam tiek dēvētas par lietotu programmatūru. Sadalīšana atsevišķās licencēs neietekmē programmu darbības jomu vai to funkcionalitāti, programmatūra arī nav pakļauta nolietojumam lietošanas laikā.

Wiresoft pārdod tikai MS Office Standard vai citu Microsoft programmu pilnas versijas, kas ir identiskas Microsoft oriģinālajām versijām vai versijām; tās arī nāk tikai no legāliem avotiem no pirmreizējiem pircējiem Eiropā.

Tāpēc, iegādājoties Office 2016 Standard kā lietotu programmatūru no Wiresoft Software Shop, jums nav nekāda juridiska riska, jo lietotas programmatūras tirdzniecība ir nepārprotami atļauta ar likumu, ko apstiprina arī daudzi spriedumi.

Šo Office 2016 Standard programmatūru var instalēt datorā uzreiz pēc pirkšanas procesa pabeigšanas un lejupielādes pabeigšanas, un to var aktivizēt, izmantojot kopā ar pirkumu piegādāto apjoma licences atslēgu - Multi-Activation-Key (MAK) - un izmantot bez laika vai citiem ierobežojumiem.

Microsoft Office pakotņu programmatūras iegāde ir ekonomiska iespēja Wiresoft klientiem iegādāties šādas parasti nepieejamas programmas papildus īpaši izdevīgi. Tāpēc īpaši pašnodarbinātie un privātie lietotāji, bet arī MVU gūst labumu no mūsu zemo cenu programmatūras piedāvājuma: ar Wiresoft viņi ne tikai saņem visas Office 2016 Standard Edition ekskluzīvās priekšrocības, bet arī ietaupa naudu, to iegādājoties!

Wiresoft programmatūras veikalā ir pieejams Office 2016 Standard Edition, kā arī citi izdevumi un versijas un citas Office-programmas kā pirkuma versijas. Ja jums ir kādi jautājumi par Office 2016 Standard vai citiem Microsoft Office 2016 Edition, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas