Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10009
 • 79P-05552
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€102,90 * €112,90 * (8,86% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


MS Office 2016 Professional Plus ir visplašākais Microsoft Office 2016. gada versijas izdevums, tas satur visas uzņēmumā nepieciešamās programmas, lai ne tikai pārvaldītu parastos ikdienas projektu uzdevumus, bet arī efektīvi sazinātos ar citiem un pārvaldītu plašas datubāzes: Papildus klasiskajām Office programmām Word, Excel, PowerPoint un Outlook Professional Plus piedāvā arī OneNote un Publisher iespējas digitāli pierakstīt idejas un iedvesmas un dalīties ar tām ar citiem, kā arī profesionāli izstrādāt un izdot publikācijas reklāmas un citiem mērķiem.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"

MS Office 2016 Professional Plus - izšķirošais vairāk uzņēmējdarbībai

MS Office 2016 Professional Plus ir visplašākais Microsoft Office izdevums - 2016. gada versija, tajā ir iekļautas visas uzņēmumā nepieciešamās programmas, lai ne tikai pārvaldītu parastos ikdienas projektu uzdevumus, bet arī efektīvi sazinātos ar citiem un pārvaldītu plašas datu bāzes: Papildus klasiskajām Office-programmām Word, Excel, PowerPoint un Outlook Professional Plus ar OneNote un Publisher piedāvā veidus, kā digitāli fiksēt un kopīgot idejas un iedvesmu, kā arī profesionāli izstrādāt un publicēt publikācijas reklāmai un citiem mērķiem.

Tomēr šī Office izdevuma izšķirošais pluss ir Access, programmatūras vienkāršas datubāzu lietojumprogrammu izveides integrācija un, pats galvenais, ekskluzīvais komponents: Skype for Business, kas nodrošina plašas saziņas iespējas.

Visas programmas iekļautas Office 2016 Professional Plus:

 • Word 2016 - veidojiet tekstus dažādos formātos biznesa un personiskai lietošanai
 • Excel 2016 - sarežģīti aprēķini grāmatvedībai, statistikai un citiem mērķiem
 • PowerPoint 2016 - veidojiet informatīvas prezentācijas
 • Outlook 2016 - e-pasta vēstuļu un kontaktu organizēšanai, kā arī tikšanos un uzdevumu plānošanai
 • OneNote 2016 - uzrakstiet piezīmes un kopīgojiet tās ar citiem
 • Publisher 2016 - visu veidu drukas materiālu dizains, lai tos varētu drukāt
 • Access 2016 - datubāzes lietojumprogrammu projektēšana biznesam
 • Skype for Business 2016 - drošas un daudzveidīgas saziņas iespējas

Office 2016 Professional Plus kopumā piedāvā arī dažus jauninājumus salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju, tostarp šādas funkcijas:

 • Visām versijām ir pieejami jauni Office dizaini, ar kuru palīdzību atsevišķas programmas var individuāli noformēt krāsu ziņā: "Tumši pelēkā" režīmā spēcīgi kontrasti atvieglo darbu, savukārt "krāsainā" režīmā ir moderns izskats.
 • Izmantojot inteliģentos vedņus "Insights", Bing meklēšana ir saistīta ar individuāliem Office-Programmas, savukārt funkcija "Pastāsti man" ļauj vēl ātrāk atrast rediģēšanas funkcijas.
 • OneDrive un SharePoint savieno Office lietotājus mākonī - elastīgai, drošai dokumentu nodrošināšanai un sadarbībai reāllaikā.
 • Datu zudumu aizsardzība (DLP) piedāvā iespēju centralizēti izveidot politikas Word, Excel un PowerPoint dokumentiem, lai regulētu sensitīvu datu izmantošanu un publiskošanu.

Office 2016 Professional Plus izdevums sākotnēji nebija paredzēts individuāliem klientiem, tāpēc parasti tas ir pieejams tikai kā apjoma licence, ko izmanto lielākos uzņēmumos. Uzņēmumā Wiresoft atsevišķi lietotāji, piemēram, pašnodarbinātie vai MVU, var iegādāties Office-Edition Professional Plus 2016 kā vienu licenci.

Šī Professional Plus izdevuma iegādei ir tā priekšrocība, ka Office 2016 versijas joprojām tiek atbalstītas vecākās Microsoft operētājsistēmās, sākot ar Windows 7; tas padara to īpaši interesantu tiem pircējiem, kuri neizmanto pašreizējo Windows versiju. Wiresoft Onlineshop veikalā papildus Office 2016 Professional Plus kā iegādes versiju (bez abonementa!) var iegādāties arī Standard Edition kā vienu licenci. Detalizēts pārskats par visām atsevišķām programmām, kas iekļautas Office 2016. gada Professional Plus ir atrodams zemāk.

Izdevuma atsevišķas programmas Office 2016 Professional Plus

Katra Office 2016 Professional Plus Edition programma aptver atsevišķu uzņēmējdarbības jomu ar tai raksturīgām funkcijām, kas papildinātas ar daudzām optimizācijām un jaunām funkcijām:

Word vietnē Office 2016 Professional Plus

Word programma Office 2016 Professional Plus izpilda visus klasiskos rakstiskās saziņas uzdevumus - gan darba vietā, gan tiešsaistē mākoņa vidē. Papildus vairāk veidnēm Word piedāvā vairākas jaunas funkcijas:

 • Atveriet PDF dokumentu programmā Word: Tagad PDF failus var atvērt tieši programmā Word 2016. Tas novērš nepieciešamību kopēt attēlus un grafikas, pat formatējums un fonti tiek pārņemti. Word dokumentu var atkal saglabāt arī PDF formātā.
 • Vairāk iespēju ar WordArt formām : WordArt formas teksta noformēšanai programmā Word 2016 piedāvā vēl vairāk iespēju: Tekstus var pārveidot dažādās formās vai brīvi pielāgot grafiskiem elementiem utt.
 • Reāllaika ievade: Optimizētā reāllaika ievade padara vienlaicīgu darbu ar Word dokumentu vēl pārskatāmāku: visi darbinieki var nekavējoties redzēt citu lietotāju veiktās izmaiņas un vajadzības gadījumā tās arī labot.
 • Komentāru funkcija: optimizētā komentāru funkcija piedāvā iespēju atbildēt uz atsevišķiem komentāriem tieši tajā pašā laukā, kas ievērojami uzlabo pārskatāmību.
 • Piespraustā mape: mapi, kurā katrs Word dokuments tika saglabāts, var piespraust kā ikonu un piekļūt tai - pat citi darbinieki.

Excel 2016 vietnē Office Professional Plus

Excel 2016 paplašina sarežģītu aprēķinu un datu analīzes iespējas ar praktiskām funkcijām un jauniem grafikas veidiem vizualizācijā:

 • Programma piedāvā vispiemērotākos diagrammu veidus katrai pašlaik veicamajai aprēķina operācijai, tiklīdz lietotājs ar peli izceļ attiecīgos datus, un parāda tos tiešajā priekšskatījumā.
 • Excel 2016 ir pieejamas jaunas aprēķinu funkcijas, tostarp PROGNOSE.ETS, kas jo īpaši ļauj ģenerēt īstermiņa nākotnes prognozes, tostarp labākos un sliktākos gadījumus. Interaktīvās diagrammas, piemēram, tiešsaistes analītiskajā apstrādē (OLAP) izmantotā navigācija, ir pieejamas šarnīra tabulām, un funkcija LET uzlabo formulas lasāmību. Jauno skata filtru var izmantot, lai paslēptu citu lietotāju filtrus.
 • Aprēķinu vizualizēšanai programmā Excel tagad ir pieejami šādi jauni diagrammu veidi: Izmantojot histogrammu, var attēlot noteiktu klašu biežuma sadalījumu. Kā īpaša forma šeit ir pieejama Pareto diagramma, lai attēlotu vērtības gan absolūti, gan relatīvi kolonnu veidā. Ūdenskrituma diagramma ir arī kolonnu diagramma, ko var izmantot, lai attēlotu pozitīvas vai negatīvas sākotnējās vērtības izmaiņas. Koku kartē hierarhiskā struktūrā tiek attēloti atsevišķi koeficienti, savukārt saules staru diagrammā hierarhiskie dati tiek attēloti koncentriskā veidā, ļaujot parādīt sakarības. Kastu diagramma vai kastu diagramma tiek izmantota, lai statistikas analīzēs vizualizētu datus kā kvartiles un mediānus.

PowerPoint vietnē Office 2016 Professional Plus

Programmā PowerPoint Office-Version 2016 ir vēl plašākas prezentāciju slaidu dizaina izvēles iespējas, kā arī jaunas prezentēšanas funkcijas:

 • Jau ievietojot grafiku vai ilustrāciju slaidā, PowerPoint Designer piedāvā dažādas dizaina opcijas, kas tiek piemērotas uzreiz pēc viena klikšķa.
 • Lai izveidotu dinamiskas pārejas starp slaidiem, ar morfēšanas funkciju var animēt attēlus vai grafikas, kā arī atsevišķus vārdus un pat veselus tekstus.
 • Prezentācijas laikā lāzera rādītāja vietā var izmantot otu rīku, lai izceltu atsevišķus terminus vai grafikas u. c. elementus uz slaida. Sākotnējais PowerPoint dokuments netiek mainīts, jo rīks tiek izmantots prezentācijas režīmā.
 • Laika pārvaldība kļūst vēl vieglāka ar laika uzskaites rīku , jo tas vienmēr parāda pieejamo laiku, lai varētu labāk ievērot noteikto laika grafiku.
 • Kopīgošanas funkcija vēl vairāk atvieglo prezentāciju publicēšanu sociālajos plašsaziņas līdzekļos citiem interesentiem.

Outlook vietnē Office 2016 Professional Plus

Outlook 2016 padara saziņas datu pārvaldību un uzdevumu un tikšanos plānošanu vēl efektīvāku. Dažādas filtrēšanas funkcijas ne tikai pārvalda e-pasta plūsmu, bet arī atvieglo satura, kontaktu vai dokumentu meklēšanu:

 • Funkcija "Clutter" šķiro ienākošo vēstuļu kastīti pēc svarīgiem un nesvarīgiem e-pasta ziņojumiem, automātiski deaktivizējot potenciāli bīstamu saturu un saites. Clutter analizē lietotāja uzvedību atkarībā no tā, kuri e-pasta ziņojumi tiek lasīti vispirms, vēlāk vai vispār netiek lasīti, un tādējādi nepārtraukti uzlabo šķirošanas kritērijus.
 • Virtuālajā meklēšanas mapē ir apkopoti visi meklēšanas rezultāti, kas atbilst iepriekš noteiktam kritērijam - e-pasti, personas dati, kontakti u. c. - kopā.
 • Adrešu grāmatiņa automātiski piedāvā atbilstošus kontaktus no adrešu grāmatas, ievadot vārda pirmos burtus jaunā e-pasta vēstulē, vai tos, ar kuriem e-pasta sūtītājs bieži sazinās, noklikšķinot uz lauka "Kam".
 • Nosūtot pielikumus , Outlook 2016 piedāvā visu nesen izmantoto failu sarakstu, kad noklikšķināt uz "Pievienot failu". Katrā pielikumā ir nolaižamā izvēlne, kurā var atvērt, saglabāt, kopēt vai dzēst.
 • Failus var sūtīt, izmantojot OneDrive un SharePoint , nevis kā pielikumus, bet gan kā saites, ja tie ir tur glabāti; tas paātrina sūtīšanu un samazina datu apjomu gan sūtītāja, gan saņēmēja e-pasta kastītē.

OneNote vietnē Office 2016 Professional Plus

OneNote ir populāra digitālā piezīmju grāmatiņa, ko var ērti izmantot viedtālruņos un planšetdatoros, lai fiksētu vai saglabātu un kopīgotu savas idejas, kā arī attēlus, tīmekļa lapas u. c. no interneta. OneNote piezīmju grāmatas var arī glabāt OneDrive un tādējādi kopīgot ar citiem lietotājiem. Citas priekšrocības:

 • OneNote var sinhronizēt visās ierīcēs. Ar skārienjutīgām ierīcēm tekstus u. c. var ievadīt arī ar pirkstu vai digitālo pildspalvu.
 • Integrētā teksta un runas atpazīšana meklē arī attēlus (piemēram, ekrānšāviņus), video un balss failus, meklējot atslēgvārdus.
 • OneNote var integrēt ar citām Office programmām, lai tieši no tām varētu veikt piezīmes utt.
 • Saturs no interneta avotiem tiek automātiski saistīts ar sākotnējo avotu. Piezīmes var arī sasaistīt kopā.

Publisher vietnē Office 2016 Professional Plus

Microsoft Publisher ir daudzpusīga Office programma, ar kuru var izveidot visu veidu drukas nesējus drukas kvalitātē. Publicēšanas programmatūra ir Office 2016 Professional Plus izdevuma papildu daļa, un tā nav iekļauta vairumā citu izdevumu.

Intuitīvie izkārtojuma rīki, kas lietotāja saskarnē izkārtoti lietotājam draudzīgā veidā, palīdz lietotājiem izstrādāt dažādus dokumentu veidus, kā arī veikt attēlu rediģēšanu.

Attēliem un tekstiem ir pieejami tādi efekti kā ēnas, spīdumi, atspīdumi u. c., lai mainītu to izskatu. Vairāku attēlu rediģēšanai dizaina apgabalā ir pieejama atsevišķa sleja. Izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, tos var viegli apmainīt vai ievietot no Microsoft ClipArt bibliotēkas, izmantojot Bing attēlu meklēšanu internetā vai tiešsaistes fotoalbumu. Citas Publisher 2016 funkcijas un iespējas:

 • Atverot programmu, ir pieejamas dizaina veidnes parastos formātos, kā arī tipiski veidņu bloki, piemēram, virsraksti, teksta rāmji un kolonnas u. c., dažādiem dokumentu veidiem: no vienkāršām A4 formāta skrejlapām līdz daudzlappušu brošūrām un katalogiem. Visus iepriekš definētos veidnes elementus var individuāli pielāgot un saglabāt, lai tie būtu pieejami arī turpmākām publikācijām.
 • Publisher piedāvā mērogojamu SVG vektorgrafiku un 3D objektus, kurus var palielināt vai pagriezt par 360 grādiem, nezaudējot asumu.
 • Izmantojot lineāla funkciju, tekstus un grafikas var ievietot dokumentā ar milimetru precizitāti.
 • Teksta lauka rīks norāda, kad garāks teksts ir ievietots pārāk mazā teksta rāmītī; ar to var saistīt arī atsevišķus teksta laukus, lai teksts pēc ievietošanas automātiski tiktu sadalīts pa tiem.

Access vietnē Office 2016 Professional Plus

Access 2016 ir praktiska Microsoft programmatūra, ar kuras palīdzību varat salīdzinoši vienkārši veidot savas datubāzes projektu vadībai, kā arī preču pārvaldībai un citiem uzdevumiem uzņēmumā. Pateicoties intuitīvajiem rīkiem un funkcijām, Access ir izstrādāts tā, lai to varētu komerciāli izmantot gan biznesa lietotāji, gan privātpersonas. Datu bāzes programmatūra ir Office 2016 Professional Plus izdevuma papildu komponents, un tā nav iekļauta gandrīz visos citos Office izdevumos.

Pateicoties pārskatāmajam funkciju izkārtojumam, kas sakārtotas pa lietojumprogrammu jomām, un Access failiem, lietotāji var ātri orientēties; piemēram, sākuma ekrānā ir redzamas pēdējo reizi izmantotās datubāzes, kas ir nekavējoties pieejamas ar vienu klikšķi, savukārt lentē redzamo komandu sarakstu var individuāli konfigurēt atbilstoši savām vēlmēm, tostarp bieži izmantoto funkciju pieejamību. Programmā Access 2016 ir pieejamas daudzas veidnes, lai ātri un viegli izveidotu datubāzes lietojumprogrammas tipiskiem uzdevumiem.

Microsoft Access 2016 piedāvā arī iespēju izstrādāt uz datu bāzētas lietojumprogrammas (lietotnes) mobilajām ierīcēm, kas ir pieejamas citiem darbiniekiem, izmantojot SharePoint savienojumu. Turklāt 2016. gada Access versijā ir pieejamas šādas funkcijas un rīki:

 • Datubāzes vaicājumus programmā Access 2016 uzlabo aizstājējzīmju - tā saukto džokeru, piemēram, * ? # - nezināmiem datu kopas elementiem.
 • Importējot tabulas no dažādiem datubāzu avotiem, Access 2016 atbalsta lieko datu meklēšanu, ļaujot apvienot attiecīgās tabulas, lai varētu dzēst dublējošos datus.
 • Access 2016 veidlapas ir praktiska funkcija, kas ļauj skaidri attēlot datus. Salīdzinot ar tabulām, tajās tiek attēlots tikai viens ieraksts, kas atvieglo manuālu ievadīšanu un uzturēšanu. Šīs automātiskās veidlapas var izveidot, izmantojot veidlapu izkārtojuma rīkus.
 • No vienas puses, BigInt datu tips "Large Number" uzlabo saderību ar MS SQL serveriem, un, no otras puses, to var izmantot lielu skaitļu aprēķināšanai: BigInt ar astoņiem baitiem ir daudz lielāks aprēķinu diapazons nekā iepriekšējam datu tipam ar tikai četriem baitiem.
 • Atjaunotais dBASE failu un ODBC - Open Database Connectivity protokola - atbalsts paplašina Access lietojumprogrammas lietojumprogrammu iespējas ar atbilstošām datubāzēm.

Skype for Business vietnē Office 2016 Professional Plus

Skype for Business piedāvā plašus veidus, kā sazināties ar citiem lietotājiem gan uzņēmuma iekšienē, gan ārpus tā, un tie ir daudz plašāki nekā tikai tālruņa zvani. Saziņas programmatūra ir ekskluzīva daļa no Office 2016. gada izdevuma Professional Plus. Skype for Business tika izstrādāts īpaši efektīvai un ātrai saziņai uzņēmuma iekšienē un ārpus tā:

 • Izmantojot programmu, papildus telefonijai (IP) ir iespējams veikt arī tērzēšanu un videokonferences, kā arī pārsūtīt failus un pat prezentācijas, izmantojot šo programmu - darbība, kā vienmēr, ir intuitīva. Skype for Business var izmantot gan lokāli, gan mākoņa režīmā, lietojumprogramma un funkciju klāsts ir identisks.
 • Saziņa, izmantojot Skype for Business, ir droša, pateicoties īpašām autentifikācijas vadlīnijām un šifrēšanai; programma piedāvā arī iespēju centralizēti pārvaldīt darbinieku lietotāju kontus. Tomēr Skype sanāksmēs var piedalīties arī darbinieki vai ārējie dalībnieki bez konta.
 • Lietotāja klātbūtnes statusu norāda ikona profila attēlā. Šeit ir dažādas iespējas paziņot citiem, vai cilvēks ir pieejams, bet aizņemts, vai arī ir prombūtnē vai neaktīvs; pat ja cilvēks ir klāt, bet nevēlas, lai viņu traucē, to var darīt zināmu - atkarībā no izvēles tas arī maina saziņas iespējas.

Sistēmas prasības Office 2016 Professional Plus:

MS Office Professional Plus pēc noklusējuma ir pieejama 32 bitu un 64 bitu versija. Parasti 64 bitu versija datorā tiek instalēta automātiski, taču 32 bitu operētājsistēmā ar x86 procesoru var instalēt tikai 32 bitu versiju. Tāpēc individuālās aparatūras prasības atšķiras - skatiet specifikācijas attiecībā uz darba vietu un cietā diska vietu. Lūdzu, ņemiet vērā šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēma: Windows 7 vai jaunāka versija vai Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Procesors: x86 vai x64 bitu procesors ar 1 GHz un SSE2
 • Atmiņa: 1 GB RAM (32 bitu), 2 GB RAM (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: 3,0 GB
 • Displejs: 1 024 x 768 izšķirtspēja
 • Grafiskā karte: DirectX 10 grafiskā karte grafikas aparatūras paātrināšanai 

Pirkt MS Office 2016 Professional Plus lēti pie Wiresoft mūsu tiešsaistes veikalā

Izdevums MS Office 2016 Professional Plus nav pieejams citās programmatūras tirdzniecības vietās, bet to var iegādāties tikai kā apjoma licenci uzņēmumiem. Wiresoft tiešsaistes veikalā Office 2016 Professional Plus ir pieejama arī kā vienreizēja licence, proti, kā pirkuma versija - bez atjaunināšanas vai citām saistībām, kā tas ir ar Microsoft abonementu; tāpēc, iegādājoties ar Wiresoft starpniecību, jūs maksājat tikai vienreizēju cenu! Jūs iegādājaties pilnu Office izdevuma versiju, kas piedāvā tādu pašu programmu un funkciju klāstu kā apjoma licence - ar vienīgo atšķirību, ka šo Office 2016 Professional Plus vienreizējo licenci izmantojat tikai jūs pats.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: Jums kā klientam Office 2016 Professional Plus vai jebkura cita Office 2016 izdevuma iegāde no Wiresoft ir ne tikai īpaši izdevīga un ērta, bet arī droša: Jūsu Office 2016 Professional Plus programmatūras viena lietotāja licence bija daļa no lielākas apjoma licences, ko Microsoft pārdod tikai lielākiem uzņēmumiem. Tie arī iegūst tiesības tālāk pārdot programmatūras licenču pārpalikumu, piemēram, uzņēmumam Wiresoft.

Šīs licences vai nu netika izmantotas, vai arī tās var būt aizstātas ar jaunāku programmas versiju, vai arī vairs netiek atbalstītas vispārēju aparatūras izmaiņu vai uzņēmuma operētājsistēmas atjaunināšanas dēļ. Pārdošanas brīdī sākotnējā apjoma licence tiek sadalīta un pārveidota atsevišķās licencēs - tās tiek dēvētas par lietotu programmatūru. Sadalīšana atsevišķās licencēs nemaina ne šī Professional Plus izdevuma programmu darbības jomu, ne to funkcionalitāti, jo lietojot tās nenoveco.

Visas pilnas MS Office Professional Plus vai citu Wiresoft piedāvāto Microsoft programmu versijas ir identiskas attiecīgajām Microsoft oriģinālajām versijām un versijām, un to izcelsme ir no pirmreizējiem pircējiem (uzņēmumiem), kas atrodas Eiropā. Iegādājoties Office 2016 Professional Plus Wiresoft programmatūras veikalā, jums nav nekāda juridiska riska, jo tirdzniecība ar lietotu programmatūru ir skaidri atļauta ar likumu, kas ir skaidri apstiprināts ar daudziem spriedumiem.

Šo izmantoto programmatūru no Office 2016 Professional Plus var instalēt datorā uzreiz pēc pirkuma pabeigšanas un lejupielādes un aktivizēt ar pievienoto daudzkārtējās aktivizācijas atslēgu (apjoma licences atslēgu) un pēc tam lietot bez laika ierobežojumiem.

Lietotas programmatūras iegāde no Microsoft Office pakotnēm ir ne tikai ērta Wiresoft klientiem, jo viņi var iegādāties parasti nepieejamus Office izdevumus, bet arī īpaši izdevīga. Tāpēc daudzi pašnodarbinātie un privātie lietotāji, kā arī mazie un vidējie uzņēmumi izmanto mūsu programmatūras piedāvājumu: jo ar Wiresoft viņi ne tikai iegūst visas Office 2016 Professional Plus Edition ekskluzīvās priekšrocības, bet arī ietaupa naudu!

Wiresoft programmatūras veikalā ir pieejams Office 2016 Professional Plus Edition, kā arī citi izdevumi un versijas un daudzas citas Office-programmas kā pirkuma versijas.

Ja jums ir kādi jautājumi par Office 2016 Professional Plus vai jebkuru citu Microsoft Office 2016. gada izdevums Vienkārši izmantojiet mūsu kompetento konsultāciju pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
2021. gada 2. janv.

School use!

10

2020. gada 4. apr.

Habe das gekauft, aber man schickt mir den Code nicht zu!

[email protected]

2020. gada 30. marts

Top

Für mich perfekt

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas