Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10011
 • 79P-05729
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€118,90 * €130,90 * (9,17% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Pašreizējais Office Suite 2019. gada versijā piedāvā profesionāliem lietotājiem (papildus Home & Business, Professional un Standard), īpaši Professional Plus izdevumā, vēl nebijušu funkcionalitāti un ērtības dokumentu veidošanā un rediģēšanā, kā arī saziņā, kas ļauj arī sadarboties mākonī jaunā līmenī. Vienlaikus programmatūrā ir ņemti vērā daudzi drošības standarti, tostarp pašreizējie jaunie datu aizsardzības noteikumi. Turklāt pārbaudītajās programmās Word, Excel, PowerPoint un Outlook ir daudz uzlabojumu un papildinājumu. Īpaši vienkāršota dokumentu izdošana un rediģēšana reālajā laikā atvieglo kopīgu darbu komandā.

Ja jums rodas papildu jautājumi par šo produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2019 Professional Plus - visām biznesa profesionāļu vajadzībām

Pašreizējais Office Suite 2019. gada versijā piedāvā profesionāliem lietotājiem (papildus Home & Business, Professional un Standard), īpaši izdevumā Professional Plus, vēl nebijušu funkcionalitāti un ērtības dokumentu radīšanā un rediģēšanā, kā arī saziņā, kas ļauj arī sadarboties mākonī jaunā līmenī. Vienlaikus programmatūrā ir ņemti vērā daudzi drošības standarti, tostarp pašreizējie jaunie datu aizsardzības noteikumi.

Turklāt pārbaudītās programmas Word, Excel, PowerPoint un Outlook ir daudz uzlabojumu un papildinājumu. Vienkāršota dokumentu kopīgošana un rediģēšana reālā laikā atvieglo komandas darbu.

Turklāt daudzi citi rīki ir pieejami tikai Professional Pro Edition versijā, tostarp Access, Publisher un Skype for Business.

Office Professional Plus parasti ir pieejams tikai ar apjoma licences līgumiem - Wiresoft programmatūras veikalā šis komplekts ir pieejams arī kā viena licence - un par īpaši zemu cenu. Zemāk atradīsiet sīkāku informāciju par daudzajām lietojumprogrammām, kā arī par ekskluzīvajām funkcijām, kas pieejamas tikai šajā izdevumā.

Pārbaudītas Office lietojumprogrammas ir vēl jaudīgākas Professional Plus

Programmas Word, Excel, PowerPoint un Outlook joprojām ir visu Office komplektu no Microsoft svarīgs pamats. Microsoft Office 2019 versijā tās ir optimizētas vēl vairāk un ir pievienotas būtiskas funkcijas:

 • Microsoft Word ir vairākas funkcijas, kas paātrina darbu ar dokumentiem, piemēram, integrēts tulkošanas rīks, diktēšanas funkcija, kā arī balss izvades funkcija, kas paralēli lasa tekstu, kamēr jūs rakstāt. Uzlabotais pareizrakstības pārbaudītājs tagad piedāvā arī gramatikas labošanu. Lai saudzētu redzi, Word var skatīties arī tumšajā režīmā.
 • Microsoft Excel ir papildināta ar dažādām funkcijām, kas paredzētas profesionālai izklājlapu analīzei un rediģēšanai, tostarp laika grafiku filtriem un citām funkcijām, kas nodrošina pārskatāmību pārskatos.
 • Microsoft PowerPoint, cita starpā, piedāvā morfēšanas efektus un tālummaiņas funkciju, papildu iespējas spilgtu prezentāciju animēšanai, ko var veikt arī ar digitālo pildspalvu.
 • Microsoft Outlook atvieglo globālo sadarbību ar kolēģiem un partneriem, kas atrodas citā laika joslā: programma tagad automātiski konvertē laika starpību, kas rodas; varat arī pielāgot žestus, piemēram, svilpšanas kustības.
 • Microsoft OneNote var izmantot kā personīgo piezīmju grāmatiņu , kurā varat pierakstīt svarīgas idejas vai uzdevumus, un to var arī savienot ar Cortana.
 • Microsoft Publisher ir paredzēts jūsu radīto grafiku publicēšanai.
 • Microsoft Access varat izmantot, lai izveidotu profesionālas datubāzes atbilstoši savām personīgajām prasībām.

Izmantojot Office 2019 Professional Plus, gūstiet labumu no daudzām priekšrocībām savam uzņēmumam

Office 2019. gada izdevums Professional Plus papildus pārbaudītajām funkcijām piedāvā arī daudzas citas priekšrocības:

 • Tie ietver ne tikai atbalstu intuitīvai sadarbībai komandā, strādājot ar dokumentiem, izklājlapām vai prezentācijām, bet arī savstarpējā saziņa ir kļuvusi vēl vienkāršāka, izmantojot Office Professional Plus .
 • Arī Office 2019 lietotāja saskarne ir kļuvusi pārskatāmāka - elastīgam un efektīvam darbam.
 • Daudzas Office funkcijas ir iespējams vienkārši izmantot, izmantojot mobilo piekļuvi viedtālrunī vai planšetdatorā - lai rediģētu dokumentus, atrodoties ceļā, īpaši praktiska ir piekļuve tīmekļa lietotnēm, jo atsevišķas funkcijas un elementus var atrast vēl ātrāk.
 • Failus mākonī var atvērt un kopīgot arī ar citām ierīcēm, kas nav jūsu personālais dators, - ir nepieciešami tikai jūsu personīgie piekļuves dati.
 • Tiešsaistes krātuve arī samazina datu avārijas risku, jo OneDrive nodrošina jums  5 GB vietas mākoņa krātuvē.
 • Lai palīdzētu pārvaldīt nemitīgo ikdienas e-pastu plūsmu, programmā Outlook 2019 ir iekļauta svarīga jauna funkcija - "Krāpšanās". Šī inteliģentā funkcija automātiski nošķir svarīgus ziņojumus no nesvarīgiem un pārsūta tikai svarīgos ziņojumus tieši uz iesūtni.

Turklāt ir arī vairākas citas funkcijas, kas lietotājiem pieejamas tikai vietnē Office 2019 Professional Plus.

Visas Office Professional Plus ekskluzīvās funkcijas īsumā

Tālāk ir sniegts pārskats par izdevuma funkciju ekskluzīvajiem rīkiem un lietojumiem Office Professional PlusTālāk sniegts pārskats par ekskluzīviem rīkiem un lietojumprogrammām no izdevuma funkcijām, kas padara saziņu un sadarbību ar darbiniekiem un biznesa partneriem vēl efektīvāku, vienlaikus nodrošinot atbilstību juridiskajiem un korporatīvajiem standartiem attiecībā uz datu drošību e-pasta datu plūsmā.

Aizsargājiet svarīgu e-pasta saturu un failus ar informācijas tiesību pārvaldību

Informācijas tiesību pārvaldība (IRM) aizsargā sensitīvu un konfidenciālu informāciju e-pasta ziņojumos un Office failos, novēršot to lasīšanu, kopēšanu, drukāšanu vai pārsūtīšanu nepiederošām personām.

Uzņēmumi un organizācijas var izmantot IRM, lai īstenotu politikas, kas ne tikai aizsargā informāciju no izpaušanas iekšienē, bet arī saziņā ar ārējiem biznesa partneriem vai citām pusēm. Attiecīgie ierobežojumi vai atļaujas tiek saglabāti pašā failā, lai tie būtu spēkā neatkarīgi no ziņojuma adresāta.

E-pasta saglabāšana ziņojumu saglabāšanai

Izmantojot e-pasta saglabāšanu, lietotāji var izveidot dažādas ziņojumu un mapju saglabāšanas politikas Outlook Web App. Piemēram, saglabāšanas politikas nosaka, cik ilgi e-pasta vēstule tiek glabāta, savukārt arhīva politikas nosaka, cik ilgi e-pasta vēstule tiek glabāta mapē, pirms tā tiek automātiski pārvietota uz arhīvu.

Datu zuduma novēršana novērš datu zudumu un noplūdi

Datu zudumu novēršana (DLP) ir pārbaudīts Microsoft rīks konfidenciālas informācijas vai Office datu aizsardzībai pret nejaušu vai tīšu izpaušanu, ko veic darbinieki. Izmantojot to, organizācijas vai uzņēmumi var arī aizsargāt personisko informāciju no nesankcionētas piekļuves, kā to paredz, piemēram, DSVGO.

Dinamiskā, uz saturu balstītā kontrole uzrauga visu datu kustību un bloķē pārsūtīšanu, izmantojot e-pastu vai interneta lietojumprogrammas.

Datu zudumu novēršana MS Office Professional Plus piedāvā vairākus uzlabojumus, tostarp uzlabotu drošību, lai labāk definētu aizsargājamo saturu, apstrādājot Office dokumentus.

Administratori var arī iestatīt noteikumus, lai ierobežotu vai pat bloķētu piekļuvi konkrētiem datiem, kā arī brīdināt lietotājus par iespējamiem riskiem, ja draud datu zaudēšana.

Mākoņpakalpojumi, piemēram, OneDrive, aizsargā arī pret datu zudumu servera atteices vai aparatūras bojājuma gadījumā.

Vietnes pastkastītes komandas satura piegādei

Tīmekļa vietnes pastkastītes (vai vietnes pastkastītes) ir īpaši ērts veids, kā sadarboties ar dokumentiem. Savai komandai, piemēram, projekta ietvaros, varat nodrošināt koplietošanas centrālo atrašanās vietu savā tīmekļa vietnē, kas ļauj tikai autorizētiem dalībniekiem piekļūt Microsoft SharePoint dokumentiem un Exchange e-pasta ziņām. Viņi var tiem piekļūt un rediģēt tos tieši.

Tādējādi vietnes pastkastītes var palielināt komandas locekļu produktivitāti un paātrināt darba procesu efektivitāti, izmantojot koplietošanu.

Viena klikšķa arhivēšana

Viena klikšķa arhivēšana programmā Outlook piedāvā ātru veidu, kā pārvietot atlasītos e-pasta ziņojumus no iesūtnes vai citas mapes uz arhīva mapi. Viss, kas jums jādara, ir jānoklikšķina uz attiecīgā ziņojuma, izmantojot taustiņu backspace. Lai dzēstu ziņojumus, vienkārši nospiediet DEL taustiņu, un tie tiks pārvietoti uz mapi Dzēstie vienumi.

Izklājlapu rīki programmā Excel

Professional Plus izdevumā Office Spreadsheet Inquire lietotājiem ir pieejami vairāki rīki izklājlapu diagnostikai programmā Excel, kurus var izmantot, lai analizētu dažādas iespējas.

Piemēram, programma Spreadsheet Compare (Izklājlapu salīdzināšana) ļauj veikt virkni salīdzinājumu, kas tiek iespējoti vai atspējoti, izmantojot izvēles rūtiņu "Ieslēgt". Visas neatbilstības, kas konstatētas starp atlasītajām darbgrāmatām, tiek parādītas interaktīvā pārskatā, kas ne tikai izklājlapā ir izcelts ar krāsu, bet var tikt parādīts arī kā saraksts.

Mākoņtelefonija ar Enterprise-VoIP

Uzņēmumu VoIP nodrošina plašu iespēju klāstu VDI (Virtual Desktop Infrastructure) ietvaros, lai sazinātos ar biznesa partneriem visā pasaulē vai pat iekšējām komandām. Izmantojot Lync vai Skype for Business, varat pārsūtīt vai novietot zvanus starp dažādām ierīcēm, piekļūt balss pastam, integrēt tērzēšanas ziņojumus un parādīt zvanu partneru klātbūtnes statusu.

Izmantojot Windows Tiesību pārvaldības pakalpojumus - RMS - varat pārvaldīt politikas, lai aizsargātu informāciju no citu personu nesankcionētas piekļuves, tādējādi veicinot arī lielāku sensitīvo datu drošību.

Vispārīgās sistēmas prasības Microsoft Office 2019

Visiem MS Office 2019 izdevumiem ir spēkā šādas sistēmas prasības,

Office 2019 Professional Plus atsevišķiem pieteikumiem piemēro papildu prasības:

 • Operētājsistēma: Windows 10 - obligāti nepieciešama!
 • Procesors: vismaz 1,6 GHz vai ātrāks, divkodolu procesors
 • RAM: vismaz 4 GB RAM; 2 GB RAM (32 bitu)
 • Cietais disks: vismaz 4 GB brīvas vietas
 • Attēlu izšķirtspēja/grafiskā karte: vismaz 1280 x 768 pikseļi

Citas sistēmas prasības Microsoft Office 2019 Professional Plus

Skype Uzņēmumiem:

 • min. 2,0 GHz vai ātrāks

Grafiskās aparatūras paātrinājums:

 • DirectX 9 vai jaunāka versija
 • Grafiskā atmiņa 128 MB
 • 32 bitu krāsu dziļums uz pikseli

Citas funkcijas:

.NET 3.5 vai 4.6 vai jaunāka versija

Kura Windows versija ir saderīga ar Office 2019?

Kā aprakstīts sistēmas prasībās, visu Microsoft Office 2019 redakciju pareizai darbībai ir nepieciešama Windows 10 operētājsistēma. Microsoft Office 2019 Professional Plus nav saderīgs ar Windows 8, 7 vai pat vecākām versijām.

Kura bitu versija vietnē Office ir labākā?

Aktivizējot Microsoft Office 2019 Professional Plus, pēc noklusējuma tiek instalēta 32 bitu Office versija. Microsoft iesaka vienmēr izmantot šo versiju, pat ja attiecīgajā datorā ir uzstādīta 64 bitu Windows versija. Iemesls: 32 bitu versijai ir labāka savietojamība ar lielāko daļu lietojumprogrammu un papildinājumu, ko var izmantot kopā ar Office. Vienlaikus vienā datorā nav iespējams instalēt gan Office 32 bitu, gan 64 bitu versiju.

Kā tiek licencēts Microsoft Office 2019 Professional Plus?

Microsoft Office 2019 vienmēr ir licencēts konkrētai galiekārtas ierīcei, kas piekļūst programmatūrai. Jums ir arī tiesības šajā datorā instalēt jebkuru šīs versijas, kā arī jebkuru iepriekšējo versiju kopiju skaitu. Tas ietver kopiju izvietošanu tīkla serverī, lai tām varētu piekļūt attālināti vai izmantojot virtuālo darbvirsmas infrastruktūru (VDI) no licencētās ierīces.

Iegādāties Microsoft Office 2019 Professional Plus Wiresoft Software veikalā

Atšķirībā no citiem izdevumiemMicrosoft Office 2019 Professional Plus ir pieejama tikai kā viena licence no tādiem cienījamiem programmatūras tālākpārdevējiem kā Wiresoft - un pie mums par īpaši zemu cenu. Jums ir šādas priekšrocības:

 • Uzreiz pēc iegādes Office 2019 Professional Plus ir pieejams, izmantojot elektronisko programmatūras piegādi (ESD).
 • Visas Office licences, kas tiek piedāvātas pārdošanai Wiresoft, nav nedz ierobežoti derīgas, nedz laika ziņā ierobežotas testa versijas.
 • Jūs saņemsiet Office 2019 Professional Plus kā vienu licenci, kas nāk no apjoma licences.
 • Pirmā pircēja instalētā Office programmatūra tika dzēsta, pārdodot to uzņēmumam Wiresoft, tāpēc licence atkal ir 100% brīva.
 • Visas šādas licences, kas iegādātas no Wiresoft, ir arī mūsu pārbaudītas, lai nodrošinātu pilnīgu lietojamību.
 • Tāpēc varat būt droši, ka pērkat likumīgu un oriģinālu Microsoft produktu.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Microsoft Office Professional 2019 Plus licences iegādi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
2023. gada 14. jūl.

Servicio perfecto

Servicio excepcional y apoyo. Recomiendo Wiresoft

2023. gada 14. jūl.

La migliore qualità

Non si può ricevere e installare un software più velocemente. Semplicemente fantastico!

2023. gada 14. jūl.

La mejor calidad

No puedes recibir e instalar un software más rápido. ¡Simplemente genial!

2023. gada 14. jūl.

Beste Qualität

Schneller kann man eine Software nicht erhalten und installieren. Einfach klasse!

2023. gada 14. jūl.

Beste kwaliteit

Je kunt software niet sneller ontvangen en installeren. Gewoon geweldig!

2023. gada 14. jūl.

Super Service

Sofortige Lieferung und einfache Handhabung des Programms. Hier kaufe ich gerne wieder!

2023. gada 14. jūl.

Excelente servicio

Entrega inmediata y manejo sencillo del programa. ¡Definitivamente volveré a comprar aquí!

2023. gada 14. jūl.

Super service

Directe levering en eenvoudige bediening van het programma. Hier koop ik graag weer!

2020. gada 15. nov.

Alles in Ordnung ist

Es gab keine Probleme mit der Installation sowie mit weiteren Funktionen.

2020. gada 18. okt.

sehr zufrieden

Der Produktkey hat erst nicht gefunzt. Nach Reklamation kam, nach einem Tag schon, ein neuer Key an. Nun hat es mit der Aktivierung sofort geklappt. Danke für die schnelle Hilfe!

2020. gada 26. sept.

Perfekt

Nach dem Kauf sofort Link zur Software und Key erhalten. Alles bestens, jederzeit wieder. Daumen hoch.

2020. gada 13. sept.

Tutto bene. Pagato. Download entro 5 minuti. Funziona tutto. Lo consigkio

Come nel titolo. Tutto bene.
Marco

2020. gada 14. aug.

Top Proukt, top Service

Ich hatte ein kleines Problem (eigene Schuld) beim Installieren. Der telefonische Service war top und hat nach ein paar Minuten den Fehler beseitigt. Vielen Dank

2020. gada 4. aug.

bonjour a tous

C'est écrit dans une langue que je comprends pas l'ongflet à point

2020. gada 27. marts

Download und Installation hat bestens funktioniert

Kann ich nur empfehlen

2020. gada 17. febr.

Bewertungen

2020. gada 13. febr.

Office 2019

Bestellungsprozess war völlig unkompliziert; Bestellbestätigung mit Downloadlink kam umgehend; etwas gewöhnungsbedürftig war lediglich, dass die heruntergeladene Datei erst entpackt werden muss - ging aber mit WINZIP auch problemlos. Vielleicht könnte man diesen Punkt einfacher gestalten. nach 24 Stunden wurde der Lizenzschlüssel zugesandt. Also insgesamt war die Abwicklung insgesamt perfekt.

2019. gada 24. dec.

Perfekt

Top schnell geliefert und alles Funktioniert sehr gerne wieder

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas