Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10010
 • 021-10609
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€109,90 * €120,90 * (9,1% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Microsoft Office 2019 ir jaunākā pārbaudītās produktivitātes programmatūras versija, kas paredzēta tekstu, kā arī aprēķinu izveidei un noformēšanai, tostarp to pārskatāmai noformēšanai, kā arī publicēšanai un drošai saziņai ar citiem darbiniekiem un partneriem.   Standard Edition Office 2019 nodrošina biznesa profesionāļiem plašu funkciju un rīku klāstu, ar kuru bez piepūles var tikt galā ar visiem tipiskiem uzdevumiem uzņēmumos. Izmantojiet Word ar tā daudzpusīgajām iespējām tekstu apstrādei, Excel - tabulu izveidei un izvērtēšanai, PowerPoint - atraktīvām rezultātu prezentācijām, kuras varat arī noformēt gatavas drukāšanai, izmantojot galddatora izdošanas programmatūru Publisher. Izmantojot Outlook, ikdienas e-pastu plūsmas pārvaldība kļūst pārskatāma un saziņas organizēšana ar biznesa partneriem un kolēģiem - efektīvāka.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"

Microsoft Office 2019 Standard - izdevums profesionāliem lietotājiem

Microsoft Office 2019 ir jaunākā pārbaudītās produktivitātes programmatūras versija, kas paredzēta tekstu un aprēķinu izveidei un projektēšanai, kā arī to pārskatāmai noformēšanai un publicēšanai, kā arī drošai saziņai ar citiem darbiniekiem un partneriem.

Standard Edition Office 2019 nodrošina biznesa profesionāļiem plašu funkciju un rīku klāstu, lai bez piepūles veiktu visus tipiskos biznesa uzdevumus. Izmantojiet Word ar tā daudzpusīgajām iespējām tekstu apstrādei, Excel - tabulu izveidei un novērtēšanai un PowerPoint - pievilcīgām rezultātu prezentācijām, kuras varat arī sagatavot drukāšanai, izmantojot darbvirsmas izdošanas programmatūru Publisher. Outlook ļauj pārskatāmi pārvaldīt ikdienas e-pastu plūsmu un efektīvāk organizēt saziņu ar biznesa partneriem un kolēģiem.

Iegādājoties Microsoft Office 2019 Standard, privātie, kā arī uzņēmumu lietotāji kopā ar sastāvdaļām Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, kā arī digitālo piezīmju grāmatiņu OneNote saņem visus svarīgos rīkus, kas nepieciešami, lai veiksmīgi pārvaldītu visus ikdienas uzdevumus datu un dokumentu apstrādei, tostarp saziņu visā pasaulē. Turklāt tādas pārbaudītas funkcijas kā datu zuduma novēršana aizsargā pret datu zudumu, visaptveroši pārvaldāmas drošības politikas regulē arī individuālās piekļuves tiesības failiem; protams, MS Office atbilst arī stingrajiem ES datu aizsardzības noteikumiem.

Turklāt pašreizējā Standard Edition 2019 programmatūras paketē ir vairāki praktiski uzlabojumi profesionālam un efektīvam darbam bez barjerām, kā arī dokumentu apmaiņai kopīgam darbam, jo īpaši mākoņdatoros. Turklāt visas Office programmas var izmantot arī kā Office Web Apps.

Office 2019 Standard Edition, kas citādi ir pieejams tikai kā daļa no apjoma licencēšanas līguma, ir pieejams Wiresoft programmatūras veikalā kā viena licence; turklāt jūs varat izmantot arī mūsu īpaši zemo cenu piedāvājumu. Turpmākajā pārskatā ir parādītas visas Office 2019 piedāvātās priekšrocības.

Lielāka lietošanas ērtība vietnē Office 2019 Standard

Papildus jaunajām programmas funkcijām 2019. gada Office Suite ir arī daudzi atsevišķi uzlabojumi esošajās lietojumprogrammās, kas ievērojami palielina lietotāja ērtumu un vispārējo lietošanas ērtumu.

Tas ietver arī funkcijas pieejamības optimizēšanai visās programmās, piemēram, atbalstot starptautiskos standartus, tostarp praktiskus ieteikumus attiecīgo dokumentu izstrādei, kas papildināti ar audio piezīmēm. Šim nolūkam sadaļā "Lietošanas ērtums" ir iekļautas papildu opcijas ar plašu toņu klāstu sadaļā "Nodrošināt atgriezenisko saiti ar skaņu". Tagad programmā Word ir pieejami smalkāki foni koncentrētam darbam vietnē Office 2019 ar tumšajiem motīviem Tumši pelēks un Melns, kā arī teksta pārveidošanas uz runu funkcija.

Ar mācību rīkiem, kas atrodami izvēlnes vienumā Skats, ir vēl vieglāk pielāgot kolonnu platumu, krāsas un citus iestatījumus, lai uzlabotu teksta lasāmību. Izmantojot skaļās lasīšanas funkciju, varat arī pielāgot lasīšanas ātrumu.

Turklāt dažādās programmās ir uzlabotas iespējas izmantot brīvrokas zīmējumus, kurus var integrēt, lai ilustrētu tekstus un tabulas.

Izmantojot Office 2019 Standard skārienjūtīgajā ierīcē, programmas var darbināt gan ar pirkstu, gan ar pildspalvu.

Arī dokumentu un failu vienlaicīga rediģēšana un pārvaldība vairākiem lietotājiem ir vēl vairāk optimizēta - šim nolūkam ir pieejams Microsoft mākoņpakalpojums OneDrive, ar kura starpniecību ir iespējama vienlaicīga piekļuve datiem, kā arī to atjaunināšana reāllaikā vai publicēšana no jebkuras vietas. Visaptverošu drošību nodrošina atjaunināta piekļuves un modificēšanas tiesību pārvaldība, lai ar sensitīvu informāciju varētu apmainīties arī mākoņa režīmā.

Nozīmīgākie jauninājumi Office-Suite 2019 īsumā

Office 2019 Standard ir arī daudz jaunu funkciju un rīku pārbaudītajās programmās Word, Excel, PowerPoint, Outlook un Access:

 • Word 2019 paātrina darbu ar tekstiem, izmantojot dažādus rīkus - piemēram, lietotājs var uzreiz meklēt svešvārdus vai svešvalodu izteicienus, izmantojot funkciju "Pārskats", un tam nav nepieciešams atstāt programmu. Ir iespējams arī zīmēt ar brīvroku tieši dokumentā; ir pieejamas arī krāsainas piktogrammas, lai vizuāli izceltu fragmentus.
 • Excel 2019 piedāvā jaunas vizualizācijas iespējas pārskatiem, tostarp kartes un piltuves diagrammas; tas ietver arī mērogojamu vektorgrafiku un atkal uzlabotu brīvrokas zīmējumu integrāciju un rādīšanu. Turklāt tagad ir iespējama tekstu apvienošana. Jaunums programmā Excel ir arī aizsardzība pret datu zudumu, lai meklētu sensitīvus datu veidus, piemēram, kredītkaršu numurus.
 • PowerPoint 2019 ir iekļauti jauni vizuālie efekti, lai animētu prezentācijas vai padarītu tās dinamiskākas, piemēram, tālummaiņas vai dena morfejas pārejas. Turklāt ir pieejami jauni attēli un rediģējamas piktogrammas, tostarp vektorgrafikas, kā arī iespēja integrēt savas ilustrācijas, kas izveidotas ar digitālo pildspalvu. Iepriekš no Word zināmo izcēlāju tagad var izmantot arī programmā PowerPoint, lai krāsaini izceltu fragmentus.
 • Outlook 2019 ir iespēja e-pasta ziņojumus šķirot pēc svarīguma un nozīmīguma, turklāt tos var lasīt skaļi, kas ir īpaši noderīgi, ja esat ceļā. Datu zaudējumu aizsardzība (DLP) nodrošina, ka kritiski svarīgi dati ir aizsargāti pret nesankcionētu piekļuvi.

Pārējās Office 2019 Standard funkcijas īsumā

Papildus jau minētajām programmas funkcijām Office Standard Edition lietotājiem ir pieejamas arī šādas funkcijas, no kurām dažas ir īpaši svarīgas administratoriem un jo īpaši nodrošina lielāku drošību, kā arī paplašinātas kontroles iespējas.

Office 2019 Standard aktivizēšana, izmantojot apjoma licences atslēgu (VLK)

Šajā Office izdevumā, kas galvenokārt ir pieejams apjoma licenču klientiem, apjoma licenču atslēga nodrošina administratorus lielākās organizācijās ar ērtu rīku Microsoft programmatūras automatizētai aktivizēšanai un pārvaldībai.

Grupas politika uzlabotai drošībai

Grupu politikas objekts (GPO) nodrošina grupu politikas, lai aizsargātu Office 2019, izmantojot ADMX failus. Tas ietekmē ne tikai atjauninājumu kontroli, bet arī drošības iestatījumus, tostarp makru kontroli ārējos dokumentos.

Lietošana, izmantojot termināla pakalpojumus / Remote Desktop Services (RDS)

Office 2019 Standard var izmantot arī terminālī vai attālās darbvirsmas serverī. Turklāt licencē ir iekļautas sekundārās lietošanas tiesības noteiktā lietotāja portatīvajam datoram.

Telemetrijas lietotne

Telemetrijas lietotne tiek izmantota, lai uzlabotu lietotāja pieredzi. Šim nolūkam telemetrija nosūta tehniskos datus (telemetrijas datus) uz tā datora operētājsistēmu, kurā ir instalēts Office Standard .

Atjaunināšanas kontrole

Atjauninājumu kontrole piedāvā administratoriem dažādas iespējas funkciju vai funkciju atjauninājumiem un ar drošību saistītiem kvalitātes atjauninājumiem, piemēram, labojumiem un karstajiem labojumiem: mazāk svarīgus funkciju atjauninājumus var ignorēt, bet būtiskus atjauninājumus var atlikt ne ilgāk kā uz 5 nedēļām.

Vispārīgās sistēmas prasības Microsoft Office 2019 Standard

Tālāk norādītās sistēmas prasības attiecas uz visāmMS Office 2019 Standard, kā arī visām citām versijām, kurām var būt piemērojamas papildu prasības.

 • Operētājsistēma: prasība ir Windows 10
 • Procesors: 1,6 GHz vai jaudīgāks, divkodolu procesors
 • RAM: 2 GB RAM (32 bitu) vai 4 GB RAM
 • Cietais disks: 4 GB vai vairāk pieejamās vietas
 • Izšķirtspēja/grafikas karte: min. 1280 x 768
 • un GPU paātrinātai saskarnei: DirectX 10

Office 2019 Standard savietojamība ar Windows operētājsistēmām un serveru sistēmām

Šajā brīdī vēlamies vēlreiz uzsvērt, ka Microsoft Office 2019 Standard, kā arī visiem pārējiem izdevumiem ir nepieciešama operētājsistēma Windows 10, lai nodrošinātu programmatūras instalēšanu un pareizu darbību. Microsoft Office 2019 nav saderīgs ne ar iepriekšējo versiju Windows 8, ne ar vecākām versijām.

Lai izmantotu Office Standard 2019 kopā ar Remote Desktop Services, ir nepieciešams Windows Server 2019.

32 bitu vai 64 bitu versija - kas jāņem vērā, instalējot Office 2019 Standard?

Office 2019 ir pieejama gan 32 bitu, gan 64 bitu versija. Šajā gadījumā programmatūra datorā tiek instalēta, izmantojot tikai instalēšanas programmu "Noklikšķiniet un palaidiet" (tā dēvēto "klikšķiniet un palaidiet failu"). Lūk, kas jums jāzina: Aktivizējot Microsoft Office 2019 Standard licenci, pēc noklusējuma tiek lejupielādēta un instalēta 32 bitu Office versija. Šo versiju iesaka Microsoft pat tad, ja datorā tiek izmantota 64 bitu Windows versija. 32 bitu versijas priekšrocība ir tā, ka tā ir saderīgāka ar daudzām citām lietojumprogrammām un papildinājumiem, kas ir koplietojami ar Office.

Vienlaikus vienā datorā nav iespējams instalēt Office 32 bitu un 64 bitu versijas Office 2019 Standard.

Noderīgi zināt: kādi ir Microsoft Office 2019 Standard licencēšanas noteikumi?

Katrs Microsoft Office 2019 izdevums ir licencēts ļoti konkrētam galapunktam - galddatoram, klēpjdatoram utt. Iegādājoties programmatūras licenci, jūs iegādājaties arī tiesības šajā galapunkta ierīcē instalēt jebkādu skaitu Office Standard kopiju, kā arī visas iepriekšējās versijas. Vienu kopiju varat arī instalēt tīkla serverī, lai to izmantotu attālināti vai izmantojot virtuālās darbvirsmas infrastruktūru (VDI) ar licencēto galiekārtu.

Iegādājieties Microsoft Office 2019 Standard par lielisku cenu no Wiresoft programmatūras veikala

Microsoft Office 2019 Standard Edition parasti ir pieejama tikai kā apjoma licence, taču Wiresoft to var iegādāties kā daudz lētāku vienreizēju licenci, ieskaitot šādas priekšrocības:

 • Pēc pabeigta maksājuma veikšanas jūsu Office 2019 Standard licence ir nekavējoties pieejama kā elektroniskā programmatūras lejupielāde (ESD) instalēšanai.
 • Iegādātā Microsoft Office 2019 Standard licence ir viena apjoma licence.
 • Ar visām Microsoft Office licencēm, kas pieejamas iegādei no Wiresoft, jūs saņemsiet programmatūras produktu, kuru pilnībā izmantosiet tikai jūs.
 • Jebkura sākotnējā pircēja instalētā Office programmatūra tika dzēsta, kad tā tika pārdota uzņēmumam Wiresoft, tāpēc attiecīgā licence ir 100% brīva un lietojama.
 • Wiresoft ir rūpīgi pārbaudījis visas atsevišķās licences, kas iegūtas no apjoma licencēm, lai pārliecinātos par to faktisko izmantojamību.
 • Wiresoft kā nopietns programmatūras tirgotājs nepiedāvā izmēģinājuma versijas, kas ir derīgas tikai ierobežotu laiku vai ko var izmantot ierobežotā veidā.
 • Iegādājoties licenci no Wiresoft, varat būt droši, ka pērkat oriģinālu Microsoft produktu, kas atbilst juridiskajām prasībām.

Ja rodas jautājumi par Microsoft Office 2019 Standard licences iegādi, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanas laikā.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas