Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10445
 • 269-09050
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€180,90 * €199,90 * (9,5% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Visā pasaulē izmantotā daudzpusīgā Microsoft Office komplekta jaunākā versija piedāvā profesionāliem lietotājiem uzņēmumos, kā arī pašnodarbinātām personām jaunu, vēl augstāku Standard funkcionalitātes un komforta līmeni ar Professional Plus Edition - ne tikai dokumentu izveidei un kopīgai rediģēšanai, bet arī visaptverošai saziņai un drošai datu koplietošanai, kas sadarbību mākonī - īpaši mājas birojā - paceļ jaunā līmenī. Vienlaikus jaunajā MS Office Professional Plus ir iekļauti visaptveroši drošības standarti un ņemti vērā spēkā esošie jaunie datu aizsardzības noteikumi.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2021 Professional Plus - neaizstājams biznesa profesionāļiem

Ar Professional Plus Edition jaunākā visā pasaulē izmantotā daudzpusīgā Microsoft Office komplekta versija profesionāliem lietotājiem uzņēmumos, kā arī pašnodarbinātajiem piedāvā jaunu, vēl augstāku funkcionalitātes un ērtību standartu - ne tikai dokumentu izveidei un kopīgai rediģēšanai, bet arī visaptverošai saziņai un drošai datu koplietošanai, kas arī sadarbību mākonī - īpaši mājas birojā - paaugstina jaunā līmenī. Vienlaikus jaunajā MS Office Professional Plus ir iekļauti visaptveroši drošības standarti un ņemti vērā spēkā esošie jaunie datu aizsardzības noteikumi.

Protams, katrā MS Office versijā ir arī papildu uzlabojumi un praktiski papildinājumi pārbaudītajām programmām Word, Excel, PowerPoint un Outlook, piemēram, plašās kopīgošanas iespējas un dokumentu rediģēšana reālā laikā vēl vairāk atvieglo kopīgu darbu komandā.

Turklāt Professional Pro Edition 2021 nodrošina arī citus biznesa rīkus, piemēram, Access un Publisher, kā arī Microsoft Teams lietotni.

MS Office Edition Professional Plus 2021 jau varat atrast Wiresoft Software Shop kā lietotu programmatūru - turklāt par zemāku cenu nekā jaunu programmatūru. Vislabāk uzreiz sazināties ar mūsu komandu un noskaidrot, kad varēsiet lejupielādēt šo Office versiju, kā arī citus MS Office 2021 izdevumus. Zemāk atradīsiet pārskatu par jau zināmajiem šī izdevuma jauninājumiem, kā arī detalizētu informāciju par atsevišķām programmām un ekskluzīvajām funkcijām, kas pieejamas tikai Professional Plus.

Pārbaudītas Office lietojumprogrammas - vēl jaudīgākas ar Professional Plus 2021

Tāpat kā iepriekš, programmas Word, Excel, PowerPoint un Outlook ir visu Microsoft Office komplektu pamatā. Microsoft Office 2021 Professional Plus tās ir vēl vairāk optimizētas un pievienotas jaunas funkcijas, lai vēl vairāk palielinātu efektivitāti, atvieglotu starpprogrammu darbu un uzlabotu komandas sadarbību:

 • Microsoft Word 2021 vēl vairāk paātrina darbu ar dokumentiem, piemēram, ar integrēto tulkošanas rīku, diktēšanas funkciju un uzlabotu pareizrakstības labošanu, tostarp gramatikas labošanu. Izmantojot runas izvades funkciju, varat lasīt tekstus, vienlaikus rakstot; ir uzlabota arī runas ievades funkcija. Jaunais redaktors tagad ļauj pieņemt rakstīšanas un pareizrakstības ieteikumus tieši ar vienu klikšķi. Vēl viena jauna funkcija ir uzlabota virtuālās tintes atpazīšana - ar digitālo pildspalvu uz ekrāna rakstītie teikumi tiek pārvērsti mašīnrakstā vēl bez kļūdām. Turklāt ir arī daudzi individuāli uzlabojumi: Izmantojot SVG grafiku, tagad var integrēt, mērogot un rediģēt sarežģītākus attēlu dokumentus, neaizņemot daudz atmiņas. HEIC attēlus no iPhone vai iPad var ievietot tieši bez konvertēšanas
 • Papildus dažādām funkcijām un filtriem, piemēram, laika joslas filtriem, kas paredzēti profesionālai tabulu analīzei un rediģēšanai,Microsoft Excel programmā Professional Pro Edition 2021 tagad ir pieejami dinamiskie masīvi un uzlabota funkcija XVERWEIS. Turklāt atkal ir uzlabotas tabulas funkcijas finanšu aprēķiniem, piemēram, ir uzlabotas; tāpat kā iepriekš, ir nodrošināta lieliska savietojamība, īpaši ar CSV failiem.
 • ProgrammāMicrosoft PowerPoint 2021 ir integrēti dažādi efekti, piemēram, morfēšana, kā arī papildu attēlu rediģēšanas iespējas; prezentācijās var tieši ievietot ultra HD failus, kā arī brīvi mērogot grafikas; tālummaiņas funkcija ļauj tuvināt attēlu. Ar digitālo pildspalvu var veikt arī animācijas. Tagad PowerPoint failu kopīgošanas opcijās ir iekļauts arī runātāja skats, un, izmantojot Microsoft Forms, var sākt tiešu aptauju starp sanāksmes dalībniekiem.
 • Microsoft Outlook 2021 ir vēl vairāk uzlabota visaptveroša, globāla sadarbība ar kolēģiem un partneriem visās vietās dažādās laika joslās Plānojot tikšanās reizes, automātiski tiek ņemtas vērā laika atšķirības; jaunais Outlook atbalsta arī jebkura e-pasta kontu skaita izveidi un pārvaldību - tas ir īpaši izdevīgi lietotājiem, kuriem ir vairāki konti. Ziņojumus no Outlook var kopīgot tieši ar citiem lietotājiem Microsoft Teams, un e-pasta vēstuļu rakstīšanu atvieglo jauna diktēšanas rīkjosla, tostarp paplašinātas balss komandas un automātiskā interpunkcija.
 • Access 2021 tagad vēl labāk atbalsta dažādu datubāzu lietojumprogrammu nodrošināšanu, kas darbojas tieši pārlūkprogrammā, tādējādi ietaupot vērtīgu glabāšanas vietu. Tajā saglabātie dati ir pieejami, piemēram, Microsoft SQL datubāzē drošai piekļuvei.
 • Publisher 2021 satur jaunas iespējas un funkcijas, īpaši grafikas rediģēšanai, lai to izmantotu interesantās prezentācijās un publikācijās: cita starpā, uzlabota pildspalvu atpazīšana un paātrināta sadarbība ar Access.
 • MS Office Edition Professional Plus 2021 ietver arī divas programmas OneNote un Microsoft Teams, kas aizstāj Skype.

Izmantojot Office 2021 Professional Plus, gūstiet labumu no daudzām citām priekšrocībām

Papildus iepriekš minētajiem MS Office 2021 Edition Professional Plus atsevišķu programmu jauninājumiem lietotāji, protams, var izmantot arī daudzas citas vispārējas praktiskas funkcijas un priekšrocības, kas arī atbalsta mobilo darbu: Intuitīva sadarbība ar dokumentiem, izklājlapām vai prezentācijām komandā vēl vairāk atvieglo dalībnieku savstarpējo saziņu. Office 2021 lietotāja saskarne ir īpaši pārskatāma - turklāt daudzās lietojumprogrammās ir pieejams tumšais režīms, kas atbalsta acīm draudzīgu darbu.

Jaunā nolaižamā izvēlne meklēšanas zonā vēl vairāk atvieglo meklēšanu, piemēram, lietotāji ar vienu klikšķi var pārslēgties starp pašreizējo pastkasti un pašlaik atvērto mapi. Datora klients arī ļauj lietotājiem atgriezties nesen apmeklētajās vietās, izmantojot vēstures izvēlni; ir arī iespēja maskēt tālruņa numurus, tādējādi nodrošinot lielāku konfidencialitāti un anonimitāti.

Daudzām Office funkcijām var piekļūt, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru; īpaši praktiska ir piekļuve tīmekļa lietojumprogrammām, jo atsevišķas funkcijas un elementi ir atrodami vēl ātrāk, lai dokumentus varētu ātri rediģēt, atrodoties kustībā. Failus var atvērt arī citu lietotāju mākoņa ierīcēs un tādējādi kopīgot.

Datu zuduma novēršana programmā Office 2021 Professional Plus, lai novērstu datu zudumu un izpaušanu

Pārbaudītais Microsoft datu zudumu novēršanas (DLP) rīks tiek izmantots arī MS Office 2021 Professional Plus, lai visaptveroši aizsargātu konfidenciālu informāciju vai datus pret darbinieku tīšu vai nejaušu izpaušanu. Tādējādi organizācijas vai uzņēmumi aizsargā personisko informāciju no nesankcionētas piekļuves, kā to prasa DSVGO. Izmantojot dinamisko, uz saturu balstīto kontroli, tiek ne tikai uzraudzīta visu datu aprite, bet arī bloķēta to pārsūtīšana pa e-pastu vai ar interneta lietojumprogrammu starpniecību.

Administratori var iestatīt diferencētus noteikumus piekļuvei noteiktiem datiem, piemēram, ierobežot vai pilnībā bloķēt piekļuvi, kā arī brīdināt lietotājus par iespējamiem riskiem datu zuduma gadījumā.

MS Office 2021 Professional Plus tagad atsevišķās programmās ir vieglāk noteikt, kuru informāciju var integrēt dokumentā vai nodot tālāk. Izmantojot mākoņpakalpojumus, piemēram, OneDrive, svarīgi dati netiek zaudēti pat servera atteices vai gala ierīces darbības traucējumu gadījumā, jo lietotāji var viegli piekļūt šiem failiem un tos rediģēt no jebkuras vietas.

Microsoft Office 2021 Professional Plus sistēmas prasības

Tālāk norādītās sistēmas prasības attiecas uz visiem MS Office 2021 Professional Plus; atkarībā no papildu lietojumprogrammu vai programmu lietošanas šīm lietojumprogrammām var tikt piemērotas papildu prasības:

 • Operētājsistēmas: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesors: 1 GHz (32 vai 64 bitu)
 • Darba atmiņa: vismaz 2 GB RAM
 • Cietais disks: vismaz 3 GB
 • Attēlu izšķirtspēja: vismaz 1280 x 800 pikseļu
 • Grafiskā karte:    DirectX 10

Kura Windows versija ir saderīga ar MS Office 2021 Professional Plus?

Kā jau aprakstīts sistēmas prasībās, lai programmatūra darbotos pareizi, visām Microsoft Office 2021 versijām ir nepieciešama operētājsistēma Windows 10. Tāpēc Microsoft Office 2021 Professional Plus nav saderīgs ar Windows 8, 7 vai vecākām versijām.

Kā tiek licencēts Microsoft Office 2021 Professional Plus?

Šis Microsoft Office 2021 izdevums ir licencēts konkrētai atsevišķai galīgajai ierīcei. Atkarībā no spēkā esošajiem noteikumiem un nosacījumiem jums var būt arī tiesības šajā datorā instalēt jebkuru šī izdevuma un jebkuru iepriekšējo izdevumu kopiju skaitu, tostarp izvietot kopijas tīkla serverī, lai tām varētu piekļūt attālināti vai izmantojot virtuālās darbvirsmas infrastruktūru (VDI) no licencētās ierīces. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar Wiresoft pārstāvi.

Iegādājieties Microsoft Office 2021 Professional Plus Wiresoft programmatūras veikalā

Jaunais Microsoft Office 2021 Professional Plus Edition jau ir pieejams no Wiresoft kā lietota viena licence - tas nozīmē, ka cena ir zemāka nekā jaunai programmatūrai. Iegādājoties lietotu Office 2021 Professional Plus programmatūru, jūs vienmēr gūsiet labumu no šādām Wiresoft priekšrocībām:

 • Uzreiz pēc iegādes MS Office 2021 Professional Plus lietojumprogramma ir pieejama, izmantojot elektronisko programmatūras piegādi (ESD).
 • MS Office 2021 Professional Plus, kā arī visas pārējās lietotās Office licences, kas tiek piedāvātas pārdošanai Wiresoft, nav nedz ierobežota derīguma vai laika ziņā ierobežotas testa versijas, nedz jau aktivizēta licences atslēga, bet, iegādājoties tās mūsu programmatūras veikalā, jūs pērkat tikai sev autorizētu programmatūras produktu.
 • Jūs saņemat vienu MS Office 2021 Professional Plus licenci, ko iepriekš iegādājās un tālākpārdeva kāds Eiropas uzņēmums. Pārdodot tālāk šo MS Office 2021 Professional Plus licenci, tā tiek marķēta kā lietota, bet "lietota" nenozīmē nekādus programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus.
 • Ja šim sākotnējam pircējam jau bija instalēta šī Office programmatūra, tā tika dzēsta, pārdodot to uzņēmumam Wiresoft, tādējādi attiecīgā programmatūras licence atkal ir 100% brīvi pieejama.
 • Visas šādas no Wiresoft iegādātās lietotās licences ir arī pārbaudītas, lai pārliecinātos par to pilnvērtīgu lietojamību.
 • Lietotas Microsoft Office programmatūras tālākpārdošanas juridiskais pamats ir piemērojamie tiesību akti, kas atļauj šādas programmatūras pārdošanu un iegādi, kā arī lietošanu.
 • Tāpēc, iegādājoties licenci no Wiresoft, varat būt droši, ka iegādājaties un izmantojat likumīgu un oriģinālu Microsoft produktu.

Ja jums ir papildu jautājumi par Microsoft Office Professional 2021 Plus licences iegādi lietotai programmatūrai vai citam Office 2021 izdevumam, kā arī par vecākām Office versijām vai citu Microsoft programmatūru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
2023. gada 14. jūl.

Eenvoudig en snel

Betaald en binnen no-time was het programma al op mijn laptop. Zeer indrukwekkend.

2023. gada 14. jūl.

Topkwaliteit

De bestelling verliep vlot en eenvoudig. Klantenservice wordt hier echt serieus genomen!

2023. gada 14. jūl.

Qualità superiore

L'ordine è stato semplice e senza problemi. Il servizio clienti è davvero al primo posto qui!

2023. gada 14. jūl.

Fácil y rápido

Pagué y en poco tiempo tenía el programa en mi ordenador. ¡Impresionante!

2023. gada 14. jūl.

Calidad superior

Compra fluida y sencilla. ¡El servicio al cliente es realmente importante aquí!

2023. gada 14. jūl.

Perfekter Service

Hervorragende Dienstleistung und Unterstützung. Ich kann Wiresoft nur weiterempfehlen.

2023. gada 14. jūl.

Zuverlässiger Service

Schon mehrfach bestellt und immer zufrieden. Reibungsloser Kaufprozess, schnelle Lieferung. Einfach top!

2023. gada 14. jūl.

Einfach und schnell

Bezahlt und innerhalb kürzester Zeit war das Programm schon auf meinem Laptop. Sehr beeindruckend.

2023. gada 14. jūl.

Servizio impeccabile

Consegna super veloce! Il programma era installato e pronto per l'uso in pochi minuti. Sempre volentieri!

2023. gada 14. jūl.

Onberispelijke Service

Supersnelle levering! Het programma was binnen enkele minuten geïnstalleerd en klaar voor gebruik. Altijd weer graag!

2023. gada 14. jūl.

Servicio impecable

Entrega muy rápida. Instalación del programa sin problemas. ¡Muy satisfecho!

2023. gada 14. jūl.

Einwandfreier Service

Super schnelle Lieferung! Das Programm war innerhalb von Minuten installiert und betriebsbereit. Immer wieder gerne!

2023. gada 14. jūl.

Spitzenqualität

Die Bestellung verlief reibungslos und unkompliziert. Kundenservice ist hier wirklich großgeschrieben!

2023. gada 12. jūl.

Ohne Hektik und Stress

Kein Gedränge, kein Stress, alles lief reibungslos ab. Das Progrmm läuft super. Wiresoft hat einen neuen Stammkunden!

2023. gada 12. jūl.

Bestens versorgt

Hervorragender Service! Von der Bestellung bis zur Nutzung des Programms alles bestens gelaufen. Ich fühlte mich gut betreut. Danke!

2023. gada 12. jūl.

Schneller als der Blitz

Wow, was für eine Schnelligkeit! Keine zwei Minuten und das Programm war schon bei mir. Spitzen Leistung, Wiresoft! ?

2023. gada 12. jūl.

Einwandfreie Abwicklung

Ich bin begeistert von der schnellen und reibungslosen Abwicklung. Kein technisches Kauderwelsch, alles klar und verständlich. Weiter so!

2023. gada 11. jūl.

Großartiger Kundenservice

Bei einer kleinen Frage zum Installationsprozess bekam ich prompt eine hilfreiche Antwort. Der Kundenservice ist hier wirklich auf der Höhe!

2023. gada 11. jūl.

Schneller gehts nicht!

Bin wirklich beeindruckt! Bestellt, bezahlt und zack konnte ich los arbeiten. Danke an Wiresoft!

2023. gada 11. jūl.

Zufrieden

Nach Bezahlung war die Anwendung sofort verfügbar, kein Warten. Der Download lief ohne Probleme. Werde definitiv wieder bei Wiresoft einkaufen.

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas