Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10444
 • 021-07261
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€166,90 * €184,90 * (9,73% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Jaunākā Microsoft Office Suite 2021 versija Standard Edition piedāvā profesionāliem lietotājiem uzņēmumos, kā arī pašnodarbinātām personām vēl augstāku funkcionalitātes un efektivitātes standartu - gan dokumentu izveidei un rediģēšanai, gan arī visaptverošai saziņai un drošai sadarbībai un datu un dokumentu apmaiņai. Tādējādi Office 2021 arī paaugstina sadarbību mākoņa vidē un arī mājas birojā līdz jaunam līmenim. Šim nolūkam jaunajā MS Office 2021 standartā ir paredzēti visaptveroši drošības standarti, kuros ņemti vērā arī spēkā esošie datu aizsardzības noteikumi.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"

Microsoft Office 2021 Standard - neaizstājama biznesa programmatūra uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem

Jaunākā Microsoft Office komplekta 2021 Standard Edition versija piedāvā profesionāliem lietotājiem uzņēmumos, kā arī pašnodarbinātām personām vēl augstāku funkcionalitātes un efektivitātes standartu - gan dokumentu radīšanā un rediģēšanā, gan visaptverošā saziņā un drošā sadarbībā un datu un dokumentu apmaiņā. Tādējādi Office 2021 arī paaugstina sadarbību mākoņa vidē un arī mājas birojā līdz jaunam līmenim. Turklāt jaunais MS Office 2021 standarts nodrošina visaptverošus drošības standartus, kuros ņemti vērā arī spēkā esošie datu aizsardzības noteikumi.

Kā vienmēr, arī šajā jaunajā MS Office versijā ir iekļauti daudzi uzlabojumi un papildinājumi pārbaudītajām programmām Word, Excel, PowerPoint un Outlook: cita starpā, visaptverošas iespējas dokumentu kopīgai rediģēšanai reālajā laikā atvieglo drošu darbu, kā arī aizsargātu informācijas apmaiņu komandā un darbu bez barjerām. MS Office 2021 Standard papildina digitālā piezīmju grāmatiņa OneNote un Microsoft Teams, kas aizstāj Skype. Visas Office programmas var izmantot arī kā Office Web Apps.

Turklāt MS Office 2021 Standard pārbaudītā drošības funkcija Data Loss Prevention aizsargā pret datu zudumu, izmantojot visaptverošus drošības noteikumus un individuālas piekļuves tiesības; izdevums atbilst arī stingrajiem datu aizsardzības noteikumiem:

Turklāt pašreizējā 2019. gada standarta izdevumā ir iekļautas vairākas praktiskas optimizācijas profesionālai un efektīvai, kā arī dokumentu apmaiņai, lai nodrošinātu sadarbību, jo īpaši mākoņdatoros.

Microsoft Office 2021 Standard Edition jau tagad varat atrast Wiresoft programmatūras veikalā kā lietotu programmatūru - par zemāku cenu, salīdzinot ar attiecīgajiem jaunajiem produktiem - vislabāk ir nekavējoties sazināties ar mūsu komandu un noskaidrot, kad šī Office versija būs oficiāli pieejama jums, kā arī citi MS Office 2021 izdevumi. Turpmākajā pārskatā ir apskatītas visas iekļautās Office lietojumprogrammas un sniegta informācija par visiem šī izdevuma jauninājumiem, kas jau ir zināmi un kas jums ir pieejami ar Office 2021 Standard.

Pārbaudītas biroja lietojumprogrammas, kas MS Office Standard 2021 ir vēl jaudīgākas

Jaunā MS Office 2021 standarta versijā mugurkaulu veido arī atsevišķas lietojumprogrammas Word, Excel, PowerPoint un Outlook, ko papildina OneNote un Microsoft Teams. Microsoft Office 2021 Standard Edition versijā tās ir optimizētas un ir pievienotas papildu funkcijas, lai padarītu visaptverošu sadarbību vēl efektīvāku:

 • Microsoft Word 2021 joprojām ir neaizstājama teksta veidošanas programma, taču pašreizējā versija atbalsta arī darbu ar dokumentiem, piemēram, ar integrētu tulkošanas rīku, optimizētu diktēšanas funkciju un uzlabotu pareizrakstības korekciju, tostarp gramatikas korekciju. Izmantojot runas izvades rīku, rakstīšanas laikā varat palūgt lasīt tekstus; savukārt runas ievades funkcija ir vēl vairāk uzlabota. Pārstrādātais redaktors atvieglo rakstīšanas un pareizrakstības ieteikumu pieņemšanu tieši ar vienu klikšķi. Ir uzlabota arī virtuālās tintes atpazīšana, lai ar digitālo pildspalvu uz ekrāna rakstīto tekstu vēl labāk pārvērstu Word tekstā. Atsevišķi uzlabojumi ir veikti, piemēram, SVG grafikas jomā: tagad var integrēt, mērogot un rediģēt arī sarežģītākus attēlu dokumentus, neprasot daudz atmiņas. Tā sauktos HEIC attēlus var ievietot arī tieši no iPhone vai iPad bez konvertēšanas.
 • Papildus jaunajām funkcijām un filtriem, piemēram, laika līnijas filtriem,Microsoft Excel tagad piedāvā arī dinamiskos masīvus un uzlabotu XVERWEIS funkciju profesionālai datu analīzei un apstrādei Office 2021 versijā. Ir optimizētas arī finanšu aprēķinu tabulas funkcijas; ir saglabāta arī lieliska savietojamība ar CSV failiem. Sīkāka informācija par MS Office 2021 Standard Edition programmā Excel pieejamajām funkcijām vēl nav zināma, tāpēc, ja rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Wiresoft komandu.
 • Kā parasti,Microsoft PowerPoint 2021 piedāvā plašas dizaina iespējas ar dažādiem aizraujošiem efektiem, piemēram, grafikas un attēlu morfēšanu, kā arī citas attēlu rediģēšanas iespējas. Ultra-HD failus var arī tieši ievietot prezentācijās, izmantojot PowerPoint; grafikas var brīvi mērogot un palielināt attēlu, izmantojot tālummaiņas funkciju; animācijas var veikt arī ar digitālo pildspalvu. Tagad kopīgošanas opcijas ietver arī PowerPoint faila skatu uz runātāju, un, izmantojot Microsoft Forms, var sākt tiešu aptauju starp sanāksmes dalībniekiem.
 • Microsoft Outlook 2021 atbalsta globālu saziņu ar biznesa partneriem un darbiniekiem citās vietās, cita starpā automātiski ņemot vērā dažādās laika joslas, kā arī laika atšķirības, plānojot tikšanās reizes. Jaunais Outlook 2021 atbalsta arī jebkura e-pasta kontu skaita izveidi un pārvaldību vienam lietotājam, kas ir īpaši izdevīgi lietotājiem, kuriem ir nepieciešami vairāki konti. Izmantojot Microsoft Teams, ziņojumus programmā Outlook var kopīgot tieši ar citiem kolēģiem un partneriem; visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, programmā Outlook 2021 ir jauna diktēšanas rīkjosla, kas atvieglo e-pasta vēstuļu rakstīšanu, izmantojot uzlabotas balss komandas, kā arī automātisko interpunkciju.
 • ProgrammāPublisher 2021 ir daudz iespēju interesantu drukājamu prezentāciju un publikāciju izveidei, tostarp uzlabota spalvas atpazīšana un profesionāla grafikas rediģēšana.
 • OneNote un Microsoft Teams papildina MS Office Standard 2021 Edition: ērto digitālo piezīmju blociņu var pievienot citām programmām, savukārt Microsoft Teams tagad aizstāj Skype.

Izmantojiet daudzas citas Microsoft Office 2021 Standard priekšrocības

MS Office 2021 Standard Edition piedāvā ne tikai daudzas optimizācijas un jaunas funkcijas atsevišķās programmās, bet arī virkni vispārēju praktisku funkciju un priekšrocību, kas, cita starpā, atbalsta arī mobilo darbu un atvieglo intuitīvu komandas sadarbību dokumentu, izklājlapu vai prezentāciju izstrādē, kā arī darbinieku savstarpējo saziņu.

Daudzām Office funkcijām lietotāji var piekļūt arī kustībā, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru: Office 2021 pieejamās tīmekļa lietojumprogrammas vēl vairāk atvieglo piekļuvi, lai atsevišķas funkcijas un elementi ātrai dokumentu rediģēšanai kustībā būtu atrodami vēl ātrāk. Datnes var arī atvērt un kopīgot ar citu lietotāju ierīcēm mākonī.

Office 2021 darbvirsmas interfeiss pārliecina ar savu pārskatāmo izkārtojumu, daudzas lietojumprogrammas var izmantot arī tumšajā režīmā, kas atbalsta acīm draudzīgu darbu. Turklāt jaunā nolaižamā izvēlne meklēšanas zonā vēl vairāk atvieglo e-pasta vēstuļu un dokumentu meklēšanu - lietotāji vienkārši pārslēdzas starp attiecīgo pastkasti un atvērto mapi ar vienu klikšķi. Izmantojot darbvirsmas klienta vēstures izvēlni, ir iespējams arī tieši atgriezties uz pēdējām apmeklētajām vietām. Ir arī jauna iespēja maskēt tālruņa numurus, kas var nodrošināt lielāku konfidencialitāti un anonimitāti.

Arī Office 2021, iespējams, būs pieejams grupu politikas objekts (GPO), lai pārvaldītu grupu politikas, kas tiek nodrošinātas, izmantojot ADMX failus. Papildus atjauninājumu kontrolei tie ietver arī drošības iestatījumus, kas ļauj kontrolēt makrodatorus ārējos dokumentos. Turklāt Office 2021 Edition var izmantot arī terminālī vai attālās darbvirsmas serverī; licencē, visticamāk, atkal būs iekļautas otrās lietošanas tiesības noteiktā lietotāja mobilajam datoram.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir tas, ka visas Office 2021 programmas atbalsta arī pieejamību, cita starpā izmantojot starptautiskos standartus, kā arī praktiskus ieteikumus dokumentu izkārtojumam, kurus var papildināt arī ar audio norādījumiem. Sadaļā "Lietošanas ērtums" ir pieejamas dažādas opcijas, piemēram, plaša toņu izvēle sadaļā "Nodrošināt atgriezenisko saiti ar skaņu".

Office 2021 Standartā pieejama datu zudumu novēršana - lai aizsargātu pret svarīgu datu zaudēšanu un neatļautu izpaušanu

Microsoft rīks Data Loss Prevention (DLP), kas ir izmēģināts un pārbaudīts daudzās Office versijās, tiek izmantots arī MS Office 2021 Standard, lai uzticami aizsargātu konfidenciālu informāciju vai datus pret darbinieku tīšu vai nejaušu izpaušanu. Šādā veidā organizācijas vai uzņēmumi jo īpaši nodrošina, ka personas informācija ir aizsargāta pret nesankcionētu piekļuvi, kā to paredz, piemēram, DSVGO. Visa datu aprite, piemēram, pārsūtīšana pa e-pastu vai ar interneta lietojumprogrammu starpniecību, tiek ne tikai uzraudzīta, izmantojot dinamisku, uz saturu balstītu kontroli, bet arī bloķēta, ja tiek konstatēti noteikumu pārkāpumi.

Sistēmas administratori var izveidot individuālus, diferencētus noteikumus piekļuvei noteiktiem datiem atkarībā no lietotāja vai grupām, lai tikai ierobežotu vai pilnībā bloķētu to piekļuvi vai pārsūtīšanu, turklāt lietotājus var arī brīdināt par iespējamiem riskiem, ja pastāv nenovēršams datu zaudēšanas risks.

Jaunajā MS Office 2021 administratori atsevišķām programmām var vieglāk noteikt, kuru informāciju vispār drīkst integrēt dokumentā. Turklāt, izmantojot mākoņpakalpojumus, piemēram, Microsoft OneDrive, svarīgi dati netiks zaudēti pat servera atteices vai gala ierīces darbības traucējumu gadījumā; turklāt lietotāji var piekļūt šiem failiem un rediģēt tos no jebkuras vietas.

Microsoft Office 2021 Standard sistēmas prasības

Tālāk norādītās sistēmas prasības attiecas arī uz izmantoto programmatūru MS Office 2021 Standard Edition. Turklāt atkarībā no citu lietotņu vai programmu izmantošanas var būt papildu prasības attiecībā uz glabāšanas vietu utt.

 • Operētājsistēmas: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesors: 1 GHz (32 vai 64 bitu)
 • Darba atmiņa: vismaz 2 GB RAM
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3 GB
 • Attēlu izšķirtspēja: vismaz 1280 x 800 pikseļu
 • Grafiskā karte: DirectX 10

Kuras Windows versijas ir saderīgas ar MS Office 2021 Standard programmatūru?

Kā jau minēts sistēmas prasībās, visu Microsoft Office 2021 versiju pareizai darbībai ir nepieciešama vismaz operētājsistēma Windows 10. Tāpēc Microsoft Office 2021 Standard nav saderīgs ar Windows 8, 7 vai vecākām versijām. Ja jums ir kādi jautājumi, vienkārši sazinieties ar Wiresoft komandu.

Kā tiek licencēts Microsoft Office 2021 Standard?

Kā parasti, šis Microsoft Office 2021 standarta izdevums ir licencēts konkrētai atsevišķai galiekārtai. Atkarībā no pašlaik spēkā esošajiem Microsoft noteikumiem jums ir tiesības šajā datorā instalēt jebkuru skaitu šīs Office versijas un iepriekšējo versiju kopiju, tostarp izvietot tās tīkla serverī, lai izmantotu tās attālināti vai izmantojot virtuālās darbvirsmas infrastruktūru (VDI), izmantojot licencēto ierīci. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar Wiresoft pārstāvi.

Iegādājieties Microsoft Office 2021 Standard, kas tiek lietots Wiresoft Software veikalā

Jaunais Microsoft Office 2021 Standard Edition jau tagad ir pieejams kā lietota viena licence Wiresoft - tas nozīmē, ka tā cena ir zemāka nekā pašreizējā jaunā produkta cena. Turklāt, iegādājoties lietotu Office 2021 Standard programmatūru no Wiresoft, jūs vienmēr gūsiet labumu no šādām priekšrocībām:

 • Pēc pirkuma pabeigšanas jūsu MS Office 2021 Standard programmatūra ir nekavējoties pieejama, izmantojot elektronisko programmatūras piegādi (ESD).
 • Šī MS Office 2021 Standard licence, tāpat kā visas pārējās lietotās licences, ko Wiresoft piedāvā pārdošanai, nav ne izmēģinājuma versija ar ierobežotu derīguma termiņu vai ierobežotu laika periodu, ne arī jau aktivizēta licences atslēga. Tā vietā jūs iegādājaties Microsoft programmatūras produktu mūsu programmatūras veikalā, kas ir autorizēts tikai jums.
 • Tādējādi jūs saņemat vienu MS Office 2021 Standard licenci, ko parasti vispirms iegādājās un tālāk pārdeva kāds Eiropas uzņēmums. Šī tālākpārdošana apzīmē šo MS Office 2021 Standard programmatūras licenci kā lietotu, bet "lietota" nenozīmē nekādus programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus vai to, ka tā ir faktiski lietota.
 • Ja sākotnējam pircējam šī MS Office programmatūra jau bija instalēta datorā, pirms pārdošanas uzņēmumam Wiresoft tā atkal tika dzēsta, lai šī programmatūras licence atkal būtu 100% bezmaksas un pieejama bez ierobežojumiem.
 • Visas attiecīgās lietotās MS Office Standard 2021 licences, ko iegādājās Wiresoft, pirms pārdošanas mēs arī pārbaudījām, vai tās ir pilnībā lietojamas.
 • Lietotas Microsoft programmatūras, piemēram, Office Standard 2021, tālākpārdošanas juridiskais pamats ir piemērojamie tiesību akti, kas nepārprotami atļauj šīs programmatūras pārdošanu un iegādi, kā arī lietošanu.
 • Tas nozīmē, ka, iegādājoties lietotu licenci no Wiresoft, varat būt droši, ka pērkat un izmantojat likumīgu un vienlaikus oriģinālu Microsoft produktu.

Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft Office Standard 2021 vai citas lietotas programmatūras Office 2021 Edition licences iegādi, kā arī par vecākām Office versijām vai citu Microsoft programmatūru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
2023. gada 14. jūl.

Ottimo servizio

Consegna immediata e facile utilizzo del programma. Mi piace fare acquisti qui!

2023. gada 14. jūl.

Raccomandabile

Tutto è stato perfetto! Dall'ordine all'installazione, nessun problema. Grande team di Wiresoft!

2023. gada 14. jūl.

Recomendable

¡Todo fue perfecto! Desde el pedido hasta la instalación, ningún problema. ¡Gran equipo en Wiresoft!

2023. gada 14. jūl.

Molto affidabile

Sono più che soddisfatto con il processo fluido. Il servizio clienti ha risposto a tutte le mie domande con pazienza.

2023. gada 14. jūl.

Aanbevolen

Alles was perfect! Van de bestelling tot de installatie, geen enkel probleem. Geweldig team bij Wiresoft!

2023. gada 14. jūl.

Zeer betrouwbaar

Ik ben meer dan tevreden met het naadloze proces. De klantenservice heeft al mijn vragen geduldig beantwoord

2023. gada 14. jūl.

Muy confiable

Estoy más que satisfecho con el proceso fluido. El servicio de atención al cliente respondió a todas mis preguntas con paciencia.

2023. gada 14. jūl.

Empfehlenswert

Alles war perfekt! Von der Bestellung bis zur Installation, kein Problem. Tolles Team bei Wiresoft!

2023. gada 14. jūl.

Sehr zuverlässig

Ich bin mehr als zufrieden mit dem reibungslosen Ablauf. Der Kundensupport hat all meine Fragen geduldig beantwortet.

2023. gada 14. jūl.

Gran rendimiento

¡Estoy emocionada! Entrega rápida y el programa funciona perfectamente. ¡Genial!

2023. gada 14. jūl.

Top prestatie

Ik ben enthousiast! Snelle levering en het programma werkt perfect. Geweldig!

2023. gada 14. jūl.

Ottima prestazione

Sono entusiasta! Consegna veloce e il programma funziona perfettamente. Grande!

2023. gada 14. jūl.

Servizio perfetto

Servizio eccellente e supporto. Consiglio Wiresoft.

2023. gada 14. jūl.

Top Leistung

Bin begeistert! Schnelle Lieferung und das Programm läuft einwandfrei. Klasse!

2023. gada 14. jūl.

Servizio affidabile

Ho ordinato più volte e sono sempre stato soddisfatto. Processo di acquisto fluido, consegna veloce. Semplicemente fantastico!

2023. gada 14. jūl.

Perfecte service

Uitstekende dienstverlening en ondersteuning. Ik kan Wiresoft alleen maar aanbevelen.

2023. gada 14. jūl.

Betrouwbare service

Al meerdere keren besteld en altijd tevreden. Soepele koopproces, snelle levering. Gewoon top!

2023. gada 14. jūl.

Servicio fiable

He comprado varias veces y siempre estoy contento. Proceso de compra sin problemas, entrega rápida. ¡Excelente!

2023. gada 14. jūl.

Facile e veloce

Pagato e in pochissimo tempo il programma era già sul mio laptop. Molto impressionante.

2023. gada 11. jūl.

Erstklassiger Shop und Service

Habe mein Office 2021 Standard direkt nach dem Kauf erhalten und es funktioniert. Vielen Dank dafür!

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas