Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - visaptverošākā Microsoft operētājsistēma profesionāliem lietotājiem Ar jauno Windows 11 Enterprise lielāki uzņēmumi, kas izvirza īpaši augstas prasības operētājsistēmas drošībai, saņem maksimāli daudz funkciju un...
€130,90 *
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - jaunā Microsoft operētājsistēma profesionāliem lietotājiem Ar jauno Windows 11 Pro lietotājiem, kuri izvirza īpaši augstas prasības pret operētājsistēmu, tiek piedāvātas daudzas funkcijas un iespējas apvienojumā ar...
€57,90 *

Windows 11: jaunākās operētājsistēmas

Windows 11 īsumā

Windows 11 ir jaunākā Microsoft operētājsistēma, kas ir pārņēmusi datoru lietotāju pasauli. Šī versija piedāvā virkni jaunu funkciju un uzlabojumu, kas lietotāja pieredzi paaugstina jaunā līmenī. Šajā rakstā mēs sīkāk aplūkosim Windows 11.

Windows 11 svarīgākie aspekti

Moderns dizains

Windows 11 piedāvā pilnībā pārstrādātu lietotāja saskarni ar modernu dizainu, kas pielāgots lietotāju ar skārienjūtīgo ierīču un tradicionālo datoru vajadzībām. Jaunā sākuma izvēlne, centrēta uzdevumjosla un optimizētas logu pārvaldības funkcijas piešķir Windows 11 svaigu izskatu un sajūtu.

Uzlabota veiktspēja

Izmantojot Windows 11, lietotāji var izmantot uzlabotas veiktspējas funkcijas. DirectX 12 Ultimate un DirectStorage atbalsts nodrošina labāku spēlēšanas pieredzi, savukārt lielāka efektivitāte un ātrums padara operētājsistēmas lietošanu ikdienā patīkamāku.

Microsoft Teams integrācija

Microsoft Teams ir nevainojami integrēta operētājsistēmā Windows 11, vienkāršojot sadarbību un saziņu starp lietotājiem. Videozvani, tērzēšanas un sadarbības rīki ir integrēti tieši uzdevumu joslā.

Aparatūras prasības

Īpašas aparatūras prasības

Windows 11 ir arī īpašas aparatūras prasības, lai maksimāli izmantotu jaunās funkcijas. Tas nozīmē, ka vecāki datori var nebūt saderīgi. Pirms atjaunināšanas pārbaudiet minimālās prasības, lai pārliecinātos, vai jūsu ierīce ir saderīga.

Atjaunināšana no Windows 10

Windows 10 lietotāji var bez maksas atjaunināt uz Windows 11, ja viņu aparatūra atbilst prasībām. Jauninājums nodrošina piekļuvi jaunākajām funkcijām un uzlabojumiem.

Secinājums

Windows 11 ir aizraujoša jauna operētājsistēma ar modernu dizainu, uzlabotām veiktspējas funkcijām un nevainojamu integrāciju ar Microsoft Teams. Tā paaugstina lietotāja pieredzi jaunā līmenī, taču tai ir nepieciešamas īpašas aparatūras prasības. Ja jūsu dators ir saderīgs, Windows 11 piedāvā aizraujošu iespēju optimizēt datora lietošanu un izmantot jaunākās inovācijas. Pirms atjaunināšanas atcerieties pārbaudīt minimālās prasības.

Kategorijas