Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10450
 • FQC-10534
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€57,90 * €62,90 * (7,95% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  64bit


Ar jauno Windows 11 Pro lietotājiem, kuri izvirza īpaši augstas prasības pret operētājsistēmu, tiek nodrošināts funkciju un iespēju pārpilnība apvienojumā ar augstāku veiktspēju, lai efektīvi veiktu visus uzņēmumu uzņēmējdarbības uzdevumus. Windows 11 Pro sevi prezentē modernizētā, vēl lietotājam draudzīgākā saskarnē, kas padara darbu ar datoru vēl intuitīvāku un līdz ar to arī efektīvāku, cita starpā ar jauno pievilcīgo "Float Design" un ar "Dark Mode" opciju.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

 

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"

Windows 11 Pro - jaunā Microsoft operētājsistēma profesionāliem lietotājiem

Ar jauno Windows 11 Pro lietotājiem, kuri izvirza īpaši augstas prasības pret operētājsistēmu, tiek piedāvātas daudzas funkcijas un iespējas apvienojumā ar lielāku veiktspēju, lai efektīvi veiktu visus uzņēmumu uzņēmējdarbības uzdevumus. Windows 11 Pro piedāvā modernizētu, vēl lietotājam draudzīgāku saskarni, kas padara darbu ar datoru vēl intuitīvāku un līdz ar to arī efektīvāku, tostarp ar jauno pievilcīgo "Float Design" un "Dark Mode" opciju.

Windows 11 Pro piedāvā arī daudzus uzlabojumus un vienkāršojumus lietojamībā, piemēram, pārstrādāto sākuma izvēlni ar centrālo vadību, komandu integrāciju uzdevumu joslā, uzlabotu meklēšanas funkciju un optimizētu darbību, izmantojot skārienu, digitālo pildspalvu un balss atpazīšanu. Turklāt ar Windows 11 Pro tiek atgriezti logrīki, un spēļu fani jo īpaši var cerēt uz grafiski vēl aizraujošāku spēļu pieredzi.

Uzņēmumā Wiresoft jau tagad varat atrast jauno Windows 11 Pro par saprātīgu cenu kā lietotu programmatūru - ar augstu veiktspēju un daudzām biznesa funkcijām, kas noteikti apmierinās profesionālu lietotāju prasības. Vairāk par Windows 11 Pro jaunajām funkcijām un īpašībām varat uzzināt šajā pārskatā, kā arī tiešraidē tērzējot ar Wiresoft darbinieku.

Windows 11 Pro piedāvā vairāk

Jaunajā Windows 11 Pro versijā ir virkne papildu funkciju un rīku, kas ir īpaši svarīgi uzņēmumiem ar daudziem darbiniekiem vadības vajadzībām: Tās ietver paplašinātas drošības funkcijas - gan attiecībā uz galiekārtām, gan datiem. Windows 11 Pro atbalsta tādas svarīgas ierīču pārvaldības funkcijas kā grupu politikas, kā arī Windows Update for Business, ar kuras palīdzību var precīzi kontrolēt atjauninājumu izvietošanu, lai izvairītos no iespējamām aparatūras problēmām atsevišķās gala ierīcēs.

Plašākas drošības funkcijas ar Windows 11 Pro

Attiecībā uz drošību Windows Pro ir pieejamas, piemēram, šādas funkcijas:

 • Vizualizācijas tehnoloģija Hyper-V ļauj izmantot citas operētājsistēmas kā virtuālos datorus. Galvenās priekšrocības ir zemāka servera jaudas izmantošana, mazāk enerģijas resursu izmantošana un lielāka drošība, jo virtuālie pakalpojumi tiek izpildīti atsevišķi viens no otra. Turklāt lietojumprogrammas var vieglāk palaist, jo īpaši uz vecākas aparatūras.
 • Izmantojot šifrēšanas tehnoloģiju BitLocker, cietos diskus var droši šifrēt. Šī funkcija ir īpaši svarīga, izmantojot mobilās ierīces, piemēram, planšetdatorus un klēpjdatorus, jo tos var vieglāk nozagt vai pazaudēt. Lai novērstu sensitīvu vai personisku datu ļaunprātīgu izmantošanu, tos var droši šifrēt, izmantojot BitLocker. USB atmiņas un ārējos cietos diskus var šifrēt, izmantojot programmu "BitLocker To Go".
 • Windows 11 virtualizēto versiju var palaist "Windows Sandbox", lai pārbaudītu svešas programmas un lietojumprogrammas. Katra testētā lietojumprogramma tiek palaista atsevišķi no galvenā datora. Nav nepieciešams lejupielādēt arī VHD (virtuālo cieto disku).
 • Izmantojot "Windows Defender Application Guard" (WDAG), pārlūkprogrammu var izmantot arī sava veida smilšu kastē. WDAG galvenokārt tiek izmantots, lai novērstu uzbrukumus, kas kavē darbinieku produktivitāti, kad viņi sērfo. Neuzticamas vietnes tiek izolētas, un, piemēram, Word, PowerPoint un Excel faili arī nevar piekļūt uzticamiem uzņēmuma resursiem.

Administratīvās funkcijas ar operētājsistēmu Windows 11 Pro

Īpaši uzņēmumos ar daudziem darbiniekiem atsevišķu lietotāju un grupu administrēšana rada lielākus izaicinājumus administratoriem. Piemēram, operētājsistēmā Windows Pro ir pieejamas šādas funkcijas:

 • Grupu politikas ļauj definēt un administrēt datorus, lietotāju kontus un grupas, piemēram, piekļuves tiesības datiem un ierīcēm, piemēram, printeriem, atjauninājumu instalēšanu, tostarp atbilstības termiņus, kā arī glabāšanas optimizāciju (Storage Sense).
 • Šajā gadījumā Kioska režīms jo īpaši ļauj konfigurēt atsevišķas gala ierīces, un katrs darbinieks saņem Kioska lietotāja kontu ar savu identitāti.
 • Attālinātās darbvirsmas lietotne lietotājiem piedāvā attālās piekļuves funkciju datoram, planšetdatoram vai viedtālrunim, lai izveidotu savienojumu ar savu datoru un izmantotu to no attālinātas vietas.
 • Microsoft Business Store nodrošina lietotājiem uzņēmumos centrālu vietu, kur atrast, piemēram, noteiktām grupām pieejamās un pēc tam centralizēti ieviešamās lietotnes.

Kas vēl jauns operētājsistēmā Windows 11 Pro?

Sistēmā Windows 11 ir ne tikai Pro Edition versijā, bet arī daudzas jaunas iespējas un funkcijas, kas nodrošina arī jaunu lietotāja pieredzi. Starp svarīgākajiem jauninājumiem ir, piemēram, izskats:

 • Jauns izskats ar "peldošo dizainu": Windows 11 virsmu raksturo ne tikai noapaļoti stūri, bet arī caurspīdīgi logi un īpaši peldošie elementi, kas darbvirsmai piešķir trīsdimensiju izskatu, arī saistībā ar jauno fonu, kas atgādina salocītu audumu. Windows 11 ir arī daudz jaunu sistēmas ikonu.
 • Windows 11 ir ieviests arī jauns sistēmas ikonu fonts - Segoe Fluent Icons. Glifu attēlošana ar Segoe Fluent notiek pēc trim principiem: Glifos ir tikai tās detaļas, kas ir nepieciešamas satura paziņošanai (minimālas). To pamatā ir vienkāršas ģeometriskas formas (Basic) un moderns, viegli saprotams stils (Evolved).
 • Arī konteksta izvēlne ir padarīta skaidrāka: To nodrošina, no vienas puses, jaunais "Sun Valley" dizains, kas piesaista uzmanību ar noapaļotajiem stūriem, un, no otras puses, tas, ka no izvēlnes ir pazudušas retāk izmantotās funkcijas, lai svarīgākās funkcijas būtu vieglāk pieejamas.

Pārstrādāts arī darbvirsmas dizains, un tagad, salīdzinot ar iepriekšējo versiju, tā ir jauna, lietotājam draudzīgāka un intuitīvāka:

 • Windows 11 jaunajā sākuma izvēlnē vairs nav tiešraides elementu, bet tā ir veidota, ņemot vērā viedtālruņu izskatu, tādējādi nodrošinot viendabīgu lietotāja saskarni visos ierīču tipos un vienotu lietošanas pieredzi.
 • Uzdevumjosla ar jaunajām ikonām ir centrēta ekrāna apakšā, taču tās var arī sagrupēt pa kreisi, kā tas bija iepriekš.
 • Ir pieejams arī tumšais režīms, lai strādātu koncentrētāk.
 • Informācijas centrs tagad ir atdalīts no paziņojumu centra un ātrajiem iestatījumiem, un, noklikšķinot uz datuma, tiek rādīts kalendārs.
 • Rīkrīki ir atgriezti, cita starpā ar ziņu joslu "Ziņas un interesanti temati", citus no citiem pakalpojumu sniedzējiem var uzstādīt vēlāk.
 • Windows 11 uzdevumu joslā ir integrēta arī saziņas platforma Teams, kas aizstāj Skype un ar kuras palīdzību lietotāji var tērzēt vai piedalīties videokonferencēs ar vienu klikšķi  .
 • Jaunas funkcijas un lielāku skaidrību nodrošina arī jaunais planšetdatora režīms ierīcēm ar skārienekrāniem, kurā ir vairāk skārienu žestu un uzlabota ekrāna tastatūra.
 • Android lietotnes var izmantot arī ar Windows 11, un viedtālruni var sasaistīt ar tām
 • Visbeidzot, Windows 11 Pro lietotājiem ir pieejams arī jauns ekrānšāviņu izgriešanas rīks, kā arī jauns kalkulators ar papildu funkcijām, jauns jaunās Microsoft pārlūkprogrammas Edge dizains, enerģijas taupīšanas režīms un pēc izvēles arī Microsoft rīku kolekcija PowerToys.

Aparatūras prasības operētājsistēmai Windows 11 Pro

Lai operētājsistēma Windows 11 Pro vietējā datorā vai klēpjdatorā darbotos bez ierobežojumiem, aparatūrai jāatbilst noteiktām prasībām. Turklāt operētājsistēmā Windows 11 Pro Edition 128 GB vietā var uzstādīt līdz pat 2 TB RAM, un tiek atbalstīti ne vairāk kā 2 pilnvērtīgi procesori vai 128 CPU kodoli. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar Wiresoft pārstāvi. Tiek piemērotas šādas minimālās prasības:

 • Procesors: divkodolu procesors (1 GHz) ar 64 bitu atbalstu
 • Atmiņa: 4 GB RAM
 • Cietā diska vieta: 64 GB
 • Sistēma: UEFI 2.3.1 vai jaunāka versija ar iespējotu Secure Boot drošai palaišanai
 • Programmaparatūra: Trusted Platform Module (TPM) 2.0 versija
 • Grafiskā karte: DirectX 12 ar WDDM 2.0 draiveri
 • Displejs: augstas izšķirtspējas (720p), lielāks par 9 collām, 8 biti katrā krāsu kanālā

Iegādājieties Windows 11 Pro šodien par zemu cenu kā lietotu programmatūru Wiresoft tiešsaistes veikalā

Jaunā operētājsistēma Windows 11 Pro tagad ir pieejama arī kā lietota programmatūra Wiresoft Software Shop - tas nozīmē, ka tā ir pieejama par ievērojami zemāku cenu nekā salīdzināma jauna programmatūra. Iegādājoties lietotu programmatūru ar Wiresoft, jums ir arī šādas priekšrocības:

 • Iegādājoties Microsoft Windows 11 Pro, Wiresoft klienti saņem oriģinālu operētājsistēmas licenci, ko iepriekš iegādājies kāds uzņēmums un pārdevis Wiresoft.
 • Lietotas Microsoft Windows 11 Pro programmatūras tālākpārdošanas juridiskais pamats ir piemērojamie tiesību akti, kas atļauj tās pārdošanu, kā arī iegādi un lietošanu.
 • Tāpēc šī Windows 11 Pro licence, to pārdodot tālāk, ir marķēta kā "lietota", lai gan tas nenozīmē, ka tās funkcionalitāte ir ierobežota vai ka tā jau ir faktiski izmantota.
 • Ja iepriekšējais pircējs jau ir instalējis vai aktivizējis Windows 11 Pro programmatūru, tā pirms pārdošanas uzņēmumam Wiresoft tika atkal dzēsta, lai to varētu izmantot 100% no jauna.
Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas