Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10451
 • KV3-00309
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€130,90 * €143,90 * (9,03% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  64bit


Ar jauno Windows 11 Enterprise īpaši lielāki uzņēmumi, kuriem ir īpaši augstas prasības pret operētājsistēmas drošību, saņem maksimāli daudz funkciju un iespēju, lai efektīvi pārvaldītu visus attiecīgos uzdevumus. Windows 11 Enterprise ir īpaši izstrādāta hibrīddzinējiem, kas strādā šādos uzņēmumos un organizācijās, kurām nepieciešama paaugstināta drošība un arī plašāka administrēšana. Šis izdevums piedāvā augstāku aizsardzības līmeni, tostarp uz virtualizāciju balstītu drošību un ar hipervizoru aizsargātu koda integritāti. Tā vietā, lai izmantotu paroles, lietotāji ērti un droši piesakās, izmantojot Windows Hello for Business ar daudzlīmeņu autentifikāciju.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"

Windows 11 Enterprise - visaptverošākā Microsoft operētājsistēma profesionāliem lietotājiem

Ar jauno Windows 11 Enterprise lielāki uzņēmumi, kas izvirza īpaši augstas prasības operētājsistēmas drošībai, saņem maksimāli daudz funkciju un iespēju, lai efektīvi pārvaldītu visus attiecīgos uzdevumus. Windows 11 Enterprise ir īpaši izstrādāta hibrīdiem, kas strādā šādos uzņēmumos un organizācijās, kurām nepieciešama uzlabota drošība un arī visaptverošāka pārvaldība. Šis izdevums piedāvā augstāka līmeņa aizsardzību, tostarp uz virtualizāciju balstītu drošību un ar hipervizoru aizsargātu koda integritāti. Tā vietā, lai izmantotu paroles, lietotāji var ērti un droši pieteikties, izmantojot Windows Hello for Business ar daudzlīmeņu autentifikāciju.

Windows 11 Enterprise piedāvā maksimālu funkciju klāstu, un ir pieejamas 2 versijas:

 • Windows 11 Enterprise E3 ietver vairāk drošības un kontroles funkciju, kā arī uzlabotas pārvaldības funkcijas.
 • Windows 11 Enterprise E5 ir arī Microsoft Defender for Endpoint ar vēl modernākām pārvaldības funkcijām.

Windows 11 Enterprise piedāvā jaunu darbvirsmas saskarni, kas padara darbu ar datoru vēl intuitīvāku un tādējādi arī lietotājam draudzīgāku. Spilgtākie jauninājumi ir pievilcīgais "peldošais dizains" ar peldošiem elementiem, pārskatītā sākuma izvēlne ar centrālo vadību, "Komandas" integrēšana uzdevumu joslā, vēl vairāk uzlabota meklēšanas funkcija, optimizētas iespējas darbam ar pieskārienu, digitālo pildspalvu un balss atpazīšanu, kā arī "tumšais režīms" mērķtiecīgam darbam.

Šīs Windows 11 Enterprise 64 bitu pilnās versijas nav pieejamas parastajā programmatūras tirdzniecībā privātiem klientiem vai individuāli: ar Wiresoft jums ir iespēja iegādāties šīs versijas kā lietotu programmatūru un tādējādi arī kā individuālas licences, tādējādi gūstot labumu no biznesa funkciju, kā arī veiktspējas plusiem.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Windows 11 Enterprise jaunajām funkcijām un iespējām, lūdzu, skatiet tālāk sniegto pārskatu, kā arī sazinieties ar Wiresoft darbinieku tiešraidē.

Windows 11 Enterprise vienkārši piedāvā vairāk uzņēmumiem

Jaunā Windows 11 Enterprise piedāvā maksimāli daudz funkciju un rīku, kas ir ļoti svarīgi lietotāju un gala ierīču administrēšanai, īpaši lielos uzņēmumos ar daudziem darbiniekiem.

Windows 11 Enterprise ir pieejams divos variantos, kas pielāgoti dažādiem uzņēmumu izmēriem un drošības vajadzībām:

Windows 11 Enterprise E3 - ar šādām funkcijām:

 • Daudzpusīgas operētājsistēmas izvietošanas iespējas, tostarp kontrolēti atjauninājumi
 • Visaptverošas ierīču un lietotņu pārvaldības iespējas
 • Bezserveru drukas pārvaldība universālai drukāšanai
 • Uzlabota aizsardzība pret jaunākajiem drošības apdraudējumiem

Windows 11 Enterprise E5 - ietver arī:

 • Microsoft Defender - holistisks visaptverošs "viss vienā" risinājums īpaši lielākiem uzņēmumiem, kas izmanto mākoņdatoros nodrošināto galapunktu drošību, izmantojot šādas funkcijas:
 • Galapunktu aizsardzība, atklāšana un reaģēšana
 • Drošības risku pārvaldība
 • Mobile Threat Defense (MTD), lai atklātu draudus un riskus mobilajās ierīcēs, piemēram, mobilo pikšķerēšanu

Vēl visaptverošāka aizsardzība pret draudiem ar Microsoft Defender operētājsistēmai Windows 11 Enterprise E5

Izmantojot Microsoft Defender for Windows 11 Enterprise E5, organizācijas gūst unikālu ieskatu apdraudējumos un gūst labumu no pasaules klases drošības ekspertu pieredzes, izmantojot uzlabotu uzraudzību, analīzi un atbalstu.

Šis visaptverošais automatizētais drošības risinājums īpaši aizsargā galapunktus mākonī, tostarp galapunktu atklāšanu un reaģēšanu, izmantojot šādas funkcijas:

 • uz risku balstīts novērtējums, uzbrukuma virsmas samazināšana un uz uzvedībā balstīta nākamās paaudzes aizsardzība, uz funkcijām bagātas API un vienota ievainojamību pārvaldība, lai veiktu tūlītēju un atbilstošu rīcību
 • īpaši aizsardzība pret jaunām polimorfām un metamorfām ļaunprātīgām programmatūrām, kā arī pret draudiem bez failiem un failiem
 • Uzvedības analītika un mašīnmācīšanās ar uzvedības monitoringa palīdzību atklāj uzbrukumus un nulles dienas ekspluatantus
 • Samazināt uzbrukumu virsmas kiberapdraudējumiem neaizsargātajās organizācijās
 • Uz aparatūru balstīta izolācija, lai aizsargātu sistēmas integritāti - gan palaišanas laikā, gan izpildes laikā, izmantojot vietējos un attālinātos pierādījumus
 • Konteinera izolēšana pārlūkprogrammai Microsoft Edge, lai aizsargātu pret ļaunprātīgām vietnēm

Citas jaunas funkcijas operētājsistēmā Windows 11 Enterprise

Lietotāji varēs izmantot arī daudzas citas jaunās Windows 11 Enterprise Edition funkcijas - liela daļa no tām ir papildu drošības funkcijas, taču papildus vispārējai optimizācijai ir arī vairāki interesanti jauninājumi sistēmas administrēšanas jomā.

Drošība

Attiecībā uz drošību operētājsistēmā Windows 11 Enterprise ir pieejamas šādas funkcijas:

 • Hyper-V ir vizualizācijas tehnoloģija, kas ļauj operētājsistēmām darboties kā virtuāliem datoriem. Hyper-V priekšrocības ir zemāka serveru jaudas izmantošana, kā arī no tā izrietošā mazāka enerģijas resursu izmantošana un augstāka drošība, jo virtuālie pakalpojumi tiek izpildīti atsevišķi.
 • BitLocker ir efektīva šifrēšanas tehnoloģija, kas ļauj droši šifrēt cietos diskus, īpaši no mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un klēpjdatoriem. Izmantojot "BitLocker To Go", var šifrēt arī USB atmiņas un ārējos cietos diskus.
 • Windows Sandbox ļauj izmantot Windows 11 virtualizētu versiju bez VHD (virtuālā cietā diska) instalēšanas, lai pārbaudītu nezināmas programmas un lietojumprogrammas.
 • Windows Defender Application Guard (WDAG) ļauj pārlūkprogrammu izmantot arī sava veida smilšu kastē. Tas ļauj novērst uzbrukumus, kas rodas, sērfojot internetā, izolējot par neuzticamām pasludinātās vietnes, kā arī Word, PowerPoint un Excel failus un tādējādi neļaujot tiem piekļūt uzticamiem uzņēmuma datiem.

Vadība

Lielākos uzņēmumos liela skaita individuālu lietotāju vai grupu diferencēta administrēšana ir izaicinājums, ko nevajadzētu novērtēt par zemu. Windows 11 Enterprise šim nolūkam nodrošina jaunas funkcijas:

 • Grupu politikas galīgo ierīču, kā arī lietotāju kontu un lietotāju grupu pārvaldībai gan attiecībā uz piekļuves tiesībām datiem un ierīcēm, gan atjauninājumiem, piemēram, atbilstības termiņiem, un glabāšanas optimizāciju (Storage Sense).
 • Kioska režīmā katrs darbinieks saņem lietotāja kontu ar atsevišķu identitāti, kas vienkāršo gala ierīču konfigurāciju.
 • Izmantojot attālās darbvirsmas lietojumprogrammu, ir iespējama attālināta piekļuve no datora, planšetdatora vai viedtālruņa no attālinātas atrašanās vietas, lai izmantotu savu datoru uzņēmuma atrašanās vietā.
 • Microsoft Biznesa veikalā centrālajā vietā ir pieejamas programmas, kuras var padarīt pieejamas konkrētiem lietotājiem.

Vispārīgi jauninājumi operētājsistēmā Windows 11 Enterprise

Sistēmā Windows 11 ir arī daudzas funkcijas, kas ir iekļautas Enterprise Edition versijā, kā arī papildinājumi, kas lietotājiem piedāvā jaunu izskatu un sajūtu, strādājot, piem., ar:

 • "Peldošais dizains": Windows 11 darbvirsmas saskarnes jaunais dizains izceļas ar caurspīdīgiem, peldošiem logiem, kas piešķir tai trīsdimensiju izskatu, kā arī ar jauno fonu, kas atgādina salocītu audumu, un daudzām jaunām sistēmas ikonām.
 • "Segoe Fluent" ir jaunais glifu attēlošanas dizains. Segoe Fluent pamatā ir trīs principi: Glifā ir tikai tās detaļas, kas ir nepieciešamas, lai nodotu nozīmi (minimālas). Katrs glifs ir balstīts uz vienkāršām ģeometriskām formām (Basic) un ir veidots viegli saprotamā modernā stilā (Evolved).
 • Jaunais "Saules ielejas" dizains izceļas ar elementu noapaļotajiem stūriem. Turklāt no izvēlnes ir pazudušas retāk izmantotās funkcijas, lai svarīgākās funkcijas būtu sasniedzamas ātrāk.
 • Jaunajā Windows 11 Enterprise sākuma izvēlnē vairs nav redzamas "dzīvās flīzes" kā līdz šim, bet tā ir vairāk orientēta uz Microsoft viedtālruņu izskatu un sajūtu - rezultātā lietotāji tagad atrod vienotu lietotāja saskarni visos galiekārtu veidos.
 • Uzdevumjosla, tostarp jaunās ikonas, tagad ir centrēta ekrāna apakšdaļā, un to var izlīdzināt pa kreisi kā iepriekš. Tajā ir arī saziņas platforma Teams, kas tagad aizstāj Skype; lietotāji ar vienu klikšķi var tērzēt vai piedalīties videokonferencēs.
 • Informācijas centrā paziņojumu centrs ir atdalīts no ātrajiem iestatījumiem, un, noklikšķinot uz datuma, tiek parādīts kalendārs.
 • Ir atgriezti daudzi izlaistie logrīki, un ir pieejama ziņu josla "Ziņas un interesanti temati", var pievienot citu pakalpojumu sniedzēju logrīkus.
 • Jaunajā planšetdatora režīmā ir vairāk skārienu žestu un uzlabota ekrāna tastatūra.
 • Izmantojot operētājsistēmu Windows 11, var izmantot arī Android lietotnes vai savienot viedtālruni.
 • Starp Windows 11 Enterprise papildinājumiem ir arī jauns ekrānšāviņu izgriešanas rīks, kā arī jauns kalkulators ar papildu funkcijām, jauns Microsoft pārlūkprogrammas Edge dizains u. c. papildinājumi.

Pārbaudītas ekskluzīvas Windows 11 Enterprise funkcijas

Pašreizējā Windows 11 Enterprise versijā, iespējams, atkal būs pieejamas iepriekšējās versijas pārbaudītās funkcijas ar:

 DirectAccess attālinātiem lietotājiem, lai izmantotu tīkla resursu savienojamību arī bez VPN savienojuma

 • Windows To Go Creator, kas ļauj lietotājiem izmantot Windows 11 Enterprise USB atmiņā vai USB cietajā diskā pat ārzemju gala ierīcē,
 • AppLocker: šeit ir definēti noteikumi par lietotņu lietošanu uzņēmuma datorā, tostarp baltais saraksts
 • BranchCache optimizē joslas platumu un uzlabo ātrumu
 • Universālais rakstīšanas filtrs saglabā datus galvenajā atmiņā, lai tie būtu pieejami līdz atkārtotai palaišanai
 • Credential Guard aizsargā pieteikšanās datus, izmantojot "uz virtualizāciju balstītu drošību", kas izolēta no pārējās operētājsistēmas
 • Device Guard ļauj konfigurēt darbstacijas tā, lai varētu palaist tikai noteiktas lietojumprogrammas
 • Desktop Analytics ir mākoņpakalpojums, kas nodrošina informāciju par noderīgiem atjauninājumiem Windows klientiem.

Lai iegūtu vairāk informācijas par šo un citu Windows 11 Enterprise pirmsizlaides versijas funkciju pieejamību, sazinieties ar Wiresoft pārstāvi.

Aparatūras prasības operētājsistēmai Windows 11 Enterprise

Windows 11 Enterprise var instalēt 64 bitu versijā. Lai to bez ierobežojumiem izmantotu vietējā datorā vai klēpjdatorā, tā aparatūrai jāatbilst noteiktām prasībām, kas atšķiras no iepriekšējo versiju prasībām. Turklāt operētājsistēmā Windows 11 Enterprise Edition tagad 128 GB vietā var uzstādīt līdz pat 2 TB RAM un tiek atbalstīti ne vairāk kā 2 pilnvērtīgi procesori vai 128 CPU kodoli. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar Wiresoft pārstāvi. Tiek piemērotas šādas minimālās prasības:

 • Procesors: Divkodolu procesors (1 GHz) ar 64 bitu atbalstu
 • Atmiņa: 4 GB RAM
 • Cietā diska vieta: 64 GB (64 bitu)
 • Sistēma: UEFI 2.3.1 vai jaunāka versija ar iespējotu Secure Boot drošai palaišanai
 • Programmaparatūra: Trusted Platform Module (TPM) 2.0 versija
 • Grafiskā karte: DirectX 12 ar WDDM 2.0 draiveri
 • Displejs: augstas izšķirtspējas (720p), lielāks par 9 collu, 8 bitu krāsu kanāls

Iegādājieties Windows 11 Enterprise E3 un E5 jau šodien kā lietotu programmatūru par zemām cenām Wiresoft tiešsaistes veikalā

Jaunā operētājsistēma Windows 11 Enterprise tagad ir pieejama divās versijās Enterprise E3 un Enterprise E5 kā lietota programmatūra Wiresoft programmatūras veikalā - tādējādi tās ir ne tikai pieejamas par ievērojami zemāku cenu nekā salīdzināmas jaunas preces, bet arī vairs nav spēkā ierobežojumi attiecībā uz jaunām Enterprise programmatūras licencēm, kas attiecas uz pārdošanu privātiem klientiem, kā arī uz vienreizējām licencēm kopumā. Turklāt, iegādājoties lietotu programmatūru ar Wiresoft, jums ir arī šādas priekšrocības:

 • Iegādājoties Microsoft Windows 11 Enterprise Edition, Wiresoft klienti saņem oriģinālu programmatūras licenci, ko iepriekš iegādājās kāds uzņēmums un pārdeva Wiresoft.
 • Lietotas Windows 11 Enterprise programmatūras tālākpārdošanas juridiskais pamats ir piemērojamie tiesību akti, kas atļauj pārdot, kā arī iegādāties un lietot Microsoft programmatūru.
 • Pārdodot tālāk, Windows 11 Enterprise programmatūra tiek aprakstīta kā "lietota", un "lietota" nenozīmē, ka tās funkcionalitāte ir ierobežota vai ka tā ir faktiski lietota.
 • Ja Windows 11 Enterprise programmatūru jau ir instalējis vai aktivizējis iepriekšējais pircējs, pirms tā tika pārdota uzņēmumam Wiresoft, tā atkal tika dzēsta, lai to varētu izmantot 100% no jauna.
 • Šī lietotā Windows 11 Enterprise programmatūra, ko tālākpārdošanai piedāvā Wiresoft, pirms pārdošanas ir arī pārbaudīta, lai nodrošinātu pilnīgu lietojamību.
 • Windows 11 Enterprise programmatūras licence, ko Wiresoft piedāvā pārdošanai kā lietotu programmatūru, tāpat kā cita lietota Microsoft programmatūra, nav ne ierobežoti lietojama, ne laika ziņā ierobežota testa versija, bet gan jums autorizēts programmatūras produkts, kas tiks aktivizēts pēc iegādes.
 • Pēc veiksmīgi pabeigta pirkuma Windows 11 Enterprise programmatūra ir nekavējoties pieejama, izmantojot elektronisko programmatūras lejupielādi (ESD).
 • Tāpēc, iegādājoties lietotu Microsoft programmatūras licenci no Wiresoft, varat būt droši, ka vienmēr iegādājaties un izmantojat oriģinālu un legālu Microsoft produktu.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Windows 11 Enterprise E3 vai E5 kā lietotas programmatūras iegādi vai jebkuru citu jaunās operētājsistēmas Windows 11 versiju, kā arī par vecākām Windows versijām vai citu Microsoft programmatūru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet tērzēšanas laikā.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas