Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10448
 • D86-05942
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€141,90 * €156,90 * (9,56% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Microsoft Visio 2021 ir jaunākā versija universālajai vizualizācijas programmatūrai, ko var izmantot, lai veidotu daudzus tehniskos, kā arī biznesa procesus un pārskatus un iekārtu plānus visdažādākajās jomās, tostarp datu vizualizācijai diagrammu veidā. Šim nolūkam MS Visio 2021 izdevums Standard piedāvā papildu iespējas ar optimizētiem rīkiem un papildu formām. Izmantojot Microsoft Azure Active Directory vai Exchange Server, datus formās var, piemēram, importēt, izmantojot šo vai no Excel tabulas.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"

Visio 2021 Standard - jaunākā praktiskās Microsoft lietojumprogrammas diagrammu un tehnisko projektu izveidei versija

Microsoft Visio 2021 ir jaunākā versija daudzpusīgajai vizualizācijas programmatūrai, ko var izmantot, lai veidotu daudzus tehniskos un uzņēmējdarbības procesus, kā arī pārskatus un iekārtu plānus visdažādākajās jomās, tostarp datu vizualizēšanai diagrammu veidā. Šim nolūkam MS Visio 2021 Standard Edition piedāvā papildu iespējas ar optimizētiem rīkiem un papildu formām. Ja izmantojat Microsoft Azure Active Directory vai Exchange Server, datus formās var importēt, piemēram, izmantojot šo vai Excel tabulu.

Pat iesācēji ātri orientējas Visio 2021 Standard, jo darbvirsmas saskarne ir līdzīga citām MS Office programmām un tāpēc izskatās pazīstama - viņi var intuitīvi izmantot esošos rīkus un funkcijas, lai informatīvi prezentētu datus un projektus un izmantotu tos saziņai komandā. Visio 2021 Standard var izmantot arī ierīcēs ar skārienjūtības funkciju - ar digitālo pildspalvu vai pirkstu.

Visio Standard Edition 2021 ir ideāli piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī pašnodarbinātām personām, kas vēlas radīt augsta līmeņa profesionālas vizualizācijas savā darba jomā.  Šim nolūkam Visio satur, piemēram, plūsmas diagrammas starpfunkcionālu darba plūsmu attēlošanai, grafikus, kas attēlo laika grafikus un kalendārus, Ganta un PERT diagrammas, kā arī vienkāršas tīkla diagrammas, arhitektūras plānus biroju plānošanai un dažādas organizatoriskās diagrammas, ko parasti izmanto uzņēmējdarbības procesu vizualizēšanai uzņēmumos: tādās jomās kā mārketings, prāta vētra, kļūdu struktūras analīze un audits. Ir arī daudz daudzfunkcionālu diagrammu, no kurām var izvēlēties.

Visticamāk, Microsoft paaugstinās cenas jauniem programmatūras izdevumiem, piemēram, MS Visio 2021 Standard, kā arī daudzām citām jaunām lietojumprogrammām, taču tās arī turpmāk būs iespējams iegādāties. Uzņēmumā Wiresoft Visio 2021 Standard jau ir pieejams kā lietota programmatūra vienas licences veidā - par ievērojami zemāku cenu nekā jaunais produkts - vienkārši sazinieties ar mūsu komandu, lai uzzinātu papildu informāciju un uzzinātu, kad Visio 2021 būs pieejams lejupielādei.

Wiresoft Software-Onlineshop jūs atradīsiet arī daudzas citas Microsoft lietojumprogrammas kā lietotu programmatūru par izdevīgu cenu, piemēram, arī programmas, kas ir saderīgas ar Visio 2021 Standard. Turpmākajā pārskatā atradīsiet informāciju par jaunajā MS Visio 2021 Standard Edition zināmajiem jauninājumiem un optimizācijām, kā arī par tipiskajām funkcijām un īpašībām.

Iepriekš zināmie Visio 2021 Standard Edition jauninājumi

MS Visio 2021 Standard Edition, iespējams, ietvers dažus jauninājumus un uzlabojumus. Saistībā ar to Microsoft ir paziņojusi:

 • Darbvirsmas skats ir vēl vairāk modernizēts, un to var redzēt atjauninātajās lentes cilnēs.
 • Visio 2021 Standard piedāvā arī dažādu formu, veidņu un stilu atjauninājumus.
 • Visio Standard 2021 piedāvā arī plašas informācijas tiesību pārvaldības iespējas, lai nodrošinātu datu aizsardzību.
 • Azure diagrammu izveidei ir pieejamas jaunas veidnes, lai palīdzētu lietotājiem attēlot dažādas topoloģijas un konfigurācijas.
 • Paredzams, ka tiks uzlabots arī bagātīgais multivides saturs, piemēram, arhīva attēli un ikonas, ko var izmantot Visio diagrammās.

Sīkāku informāciju par MS Visio Standard 2021 Edition - tiklīdz tā būs zināma - uzziniet no Wiresoft pārstāvja.

Izmantojiet plašu MS Visio 2021 Standard diagrammu klāstu vai izveidojiet savas formas

MS Visio 2021 Standard nodrošina lietotājiem plašu diagrammu tipu kolekciju, ko var izmantot, lai vizualizētu visdažādākos procesus un struktūras. Lai būtu vieglāk atrast pareizās diagrammas konkrētai lietojuma jomai, tās ir tematiski sadalītas tā sauktajās veidnēs, kurās savukārt ir iekļautas atsevišķas formas vai diagrammu formas. Standarta versijā, piemēram, ar tām var izveidot arī vienkāršas tīkla diagrammas. Daudzas no Visio pieejamajām formām atbilst nozares standartiem, kas nozīmē, ka tajās ir ietverta saistoša informācija, un tāpēc tās ir pieejamas arī turpmākai tajās ietvertās informācijas izmantošanai.

Viegla formu rediģēšana

Pēc tam formas var papildināt pēc vajadzības, piemēram, ar savu tekstu - šajā gadījumā atsevišķus laukus var vai nu aprakstīt tieši, vai arī datus var importēt tieši, piemēram, sasaistot tos ar Excel tabulu vai - ja iespējams - Exchange datubāzi. Iespējams arī importēt, izmantojot MS SharePoint vai OneDrive pakalpojumus.

Veidņu veidošana

Papildus formām, kas optimizētas konkrētu struktūru un procesu attēlošanai, Visio 2021 piedāvā arī praktisku vispārēju sākuma diagrammu izvēli, kas ļauj ātri sākt darbu bieži nepieciešamās jomās, piemēram, organizatoriskajās diagrammās, arī saskaņā ar specifikāciju un aprakstu valodas (SDL) standartu, un smadzeņu vētrās, piemēram, lai izveidotu plūsmas diagrammas, darba plūsmas un laika grafikus. Pieejami arī praktiski padomi, kas ir īpaši noderīgi iesācējiem.

Vision 2019 Standard lietotāji var izmantot šīs vispārīgās, kā arī specifiskās formas, lai izveidotu savas pielāgotās formas un pastāvīgi saglabātu tās kā jaunas galvenās formas sadaļā "Favourites" atkārtotai lietošanai. Turklāt Visio 2019 Standard ietvertās formas var arī turpmāk grafiski pielāgot vai papildināt atkarībā no papildu prasībām: piemēram, ar dažādiem rīkiem var spēcīgāk izcelt atsevišķu saturu vai sastāvdaļas, kā arī rediģēt visu diagrammu. Ir pieejami rīki un opcijas, piemēram: Var mainīt teksta formatējumu un krāsu, kā arī to pagriezt; var mainīt arī diagrammas līniju biezumu, stilu un krāsu. Turklāt ir pieejama krāsu palete ar aizpildījumu, gradientiem, caurspīdumiem un rakstiem, kā arī ēnu, luminiscences, atspīduma un 3D efektiem, lai izceltu noteiktas jomas, kas var būt noderīgi prezentāciju un ziņojumu izpratnei.

Īss ieskats MS Visio 2021 Standard diagrammu veidos

Visio 2021 Standard atkal ir papildinājumi dažiem diagrammu veidiem, kas vēl vairāk paplašina lietojumu klāstu. Visbiežāk izmantotās formas un veidlapas ir diagrammas, kas apraksta procesus:

 • Plūsmu diagrammas - tās var izmantot, lai vizualizētu atsevišķus projektu procesu posmus, kā arī tehniskās procedūras; tās ietver arī peldošās joslas diagrammas, ko var izmantot, lai piešķirtu atsevišķus darba posmus dažādām komandām.
 • Īpašs gadījums irstarpfunkcionālās plūsmas diagrammas; tipiskas formas ir IDEF0 diagrammas, ko izmanto, lai modelētu sistēmas un uzņēmuma lēmumus, vai BPMN diagrammas, ko izmanto biznesa informātikā un procesu vadībā.
 • Procesu plūsmas diagrammas lielākoties tiek izmantotas, lai attēlotu ķīmiskos un rūpnieciskos procesus, un tajās tiek ņemtas vērā arī procesā izmantotās iekārtas.
 • Biznesa procesu diagrammas var ilustrēt daudzus darbības procesus - pat sarežģītus.
 • Laika grafiku diagrammas dokumentē attīstības secību, piemēram, uzņēmējdarbības procesos.

Turklāt Visio Standard 2021 nodrošina šādus diagrammu tipus:

 • Organizācijas diagrammas izskaidro organizācijas struktūras, kā arī hierarhiju un atkarības.
 • Secības diagrammas vizualizē konkrētas mijiedarbības dalībniekus vai objektus, kā arī attiecīgos notikumus.
 • Darbību diagrammas apraksta dalībnieku darbības vai metodes.
 • Stāvu diagrammas ilustrē posmu secību, kurā objekts iziet, piemēram, produkta dzīves ciklu.
 • Gadījuma vai lietojumagadījumu diagrammas apraksta atsevišķus izstrādes projektu posmus.
 • Komunikācijas diagrammas ilustrē sistēmas elementu mijiedarbību.
 • 3D joslu diagrammās var attēlot pārdošanas apjomu, peļņas pieaugumu vai citus galvenos rezultatīvos rādītājus.
 • Stāvu plāni, kā arī ēku plāni, kas ir to variants, vizualizē arhitektūras telpu un stāvu plānojumu strukturēšanu; tie attēlo arī infrastruktūru, piemēram, ķēžu tehniskos aprakstus (arī saskaņā ar IEEE atbilstību), instalācijas, cauruļvadus un sistēmas, kas ir nepieciešami arī telpu plānošanai.
 • IT diagrammas ilustrē procesu, funkciju un lomu tīklus, piemēram, Active Directorys, kā arī datubāzes; šajā kategorijā ietilpst arī ITIL diagrammas (Information Technology Infrastructure Library).

Microsoft Visio 2021 Standard aparatūras prasības

Paredzams, ka MS Visio 2021 Standard Edition būs pieejams gan 32 bitu, gan 64 bitu versijā, un to varēs izmantot tikai kopā ar Windows 10 vai 11 un Windows Server 2019. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, sazinieties ar Wiresoft komandu tieši - pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanas laikā. Sīkāku informāciju par atsevišķām obligātajām prasībām var atrast šajā pārskatā:

 • Operētājsistēmas: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2022
 • Procesors: 1,6 GHz, divu kodolu
 • Atmiņa: 4 GB RAM (64 bitu) vai 2 GB RAM (32 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: 4,0 GB
 • Displeja/ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 768
 • Grafika: DirectX 10 grafiskā karte, lai paātrinātu grafikas aparatūru
 • Paredzams, ka, lai izmantotu funkcijas Visio failu izmantošanai mākoņvidē, atkal būs nepieciešams Microsoft OneDrive, OneDrive for Business vai SharePoint Services konts

Nopirkt Microsoft Visio 2021 Standard kā lietotu programmatūru Wiresoft Software Shop

Pašreizējais MS Visio Standard 2021 Edition jau tiek piedāvāts Wiresoft programmatūras veikalā kā lietota viena licence - to var lejupielādēt pēc oficiālā izdošanas datuma. Tā kā programmatūra ir lietota, tās cena ir zemāka nekā atbilstošai jaunai Visio Standard 2021 programmatūrai. Wiresoft, pērkot lietotu programmatūru, jums ir šādas priekšrocības:

 • Iegādājoties Microsoft Visio 2021 Standard Wiresoft veikalā, jūs saņemat oriģinālu vienu licenci, ko iepriekš iegādājies kāds Eiropas uzņēmums un pārdevis Wiresoft. Tālākpārdošanas gadījumā piedāvātā MS Visio 2021 Standard licence ir marķēta kā lietota, bet "lietota" nenozīmē nekādus Visio programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus vai to, ka šī licence jau ir faktiski izmantota.
 • Piedāvātā MS Visio 2021 Standard programma, kā arī visas pārējās izmantotās Microsoft licences, ko Wiresoft piedāvā pārdošanai, nav ne ierobežoti lietojamas, ne laika ziņā ierobežotas testa versijas, tajās nav arī aktivizētas licences atslēgas, bet tas ir programmatūras produkts, kas pēc iegādes ir autorizēts tikai jums.
 • Ja pirmais pircējs jau bija instalējis un aktivizējis attiecīgo programmatūru MS Visio 2021 Standard, tad, pārdodot to uzņēmumam Wiresoft, tā atkal tika dzēsta, tādējādi attiecīgā programmatūras licence atkal ir 100% brīvi pieejama.
 • Visas lietotās licences, ko iegādājusies Wiresoft un kas tiek piedāvātas tālākpārdošanai, piemēram, šī MS Visio Standard 2021 programmatūra, pirms pārdošanas arī tika pārbaudītas, lai pārliecinātos par to pilnvērtīgu lietojamību.
 • Lietotas programmatūras Microsoft Visio 2021 Standard tālākpārdošanas juridiskais pamats ir spēkā esošie tiesību akti, kas pieļauj lietotas programmatūras pārdošanu un pirkšanu, kā arī lietošanu.
 • Pēc veiksmīgi pabeigta pirkuma jūsu MS Visio 2021 Standard lietojumprogramma ir tieši pieejama, izmantojot elektronisko programmatūras piegādi (ESD).
 • Iegādājoties lietotu licenci, piemēram, Visio 2021 Standard Edition ar Wiresoft, varat būt droši, ka vienmēr iegādājaties un izmantojat likumīgu un oriģinālu Microsoft produktu.

Ja jums ir papildu jautājumi par Microsoft Visio 2021 Standard kā lietotas programmatūras iegādi vai jebkuru citu MS Visio 2021 izdevumu, kā arī par vecākām MS Visio versijām vai citu Microsoft programmatūru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas