Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10449
 • D87-07606
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€270,90 * €299,90 * (9,67% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Microsoft Visio 2021 ir jaunākā profesionālās programmatūras versija visdažādāko procesu un diagrammu vizualizēšanai - gan uzņēmējdarbības, gan tehniskajās u. c. jomās; jo īpaši ar jaunajiem rīkiem un formām, kas iekļautas Visio 2021 Professional, var skaidri attēlot pat sarežģītākus jautājumus vai datu kopas nekā iepriekš. Intuitīvais darbvirsmas interfeiss, kas pazīstams arī no MS Office programmām un jaunajā versijā ir atjaunināts, īpaši atvieglo darba sākšanu ar Visio 2021: pat jauni lietotāji ātri orientējas un var nekavējoties izmantot rīkus un funkcijas, lai pārvērstu datus un idejas saviem projektiem informatīvās diagrammās un prezentācijās. Visio 2021 Professional var lietot arī ierīcēs ar skārienjūtīgu ekrānu - gan ar digitālo pildspalvu, gan ar pirkstu.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"

Visio 2021 Professional - vispusīgās Microsoft vizualizācijas programmatūras jaunākā versija

Microsoft Visio 2021 ir jaunākā profesionālās programmatūras versija visdažādāko procesu un diagrammu vizualizēšanai - gan uzņēmējdarbības, gan tehniskajās jomās u. c.; jo īpaši ar jaunajiem rīkiem un veidlapām, kas ietvertas Visio 2021 Professional, var skaidri attēlot pat sarežģītākus jautājumus vai datu kopas nekā iepriekš.

Intuitīvais darbvirsmas interfeiss, kas pazīstams arī no MS Office programmām un jaunajā versijā ir atjaunināts, īpaši atvieglo darba sākšanu ar Visio 2021: pat jauni lietotāji ātri orientējas un var nekavējoties izmantot rīkus un funkcijas, lai pārvērstu datus un idejas par projektiem informatīvās diagrammās un prezentācijās. Visio 2021 Professional var lietot arī ierīcēs ar skārienjūtīgu ekrānu - gan ar digitālo pildspalvu, gan ar pirkstu.

MS Visio 2021 Professional satur arī jaunas formas - lai veidotu detalizētus darba plūsmu aprakstus un organizatoriskās diagrammas, taču to var izmantot arī dažādu tehnisku sistēmu un to procesu attēlošanai - cita starpā ir pieejamas arī UML struktūras diagrammas, lai modelētu klases un saskarnes, kā arī DWG failus, ko var viegli importēt no AutoCAD. Izmantojot Microsoft Azure Active Directory vai Exchange Server, datus var importēt arī no Excel tieši formās.

Jau tagad ir zināms, ka MS Visio 2021 izdevuma, kā arī citu jauno Microsoft lietojumprogrammu cenas tiks paaugstinātas! Wiresoft jau piedāvā šo Microsoft Visio 2021 Professional Edition kā lietotu programmatūru vienas licences veidā kā iegādes versiju - un par ievērojami zemāku cenu - vienkārši sazinieties ar mūsu komandu un uzziniet, kad tā būs pieejama, lai to lejupielādētu.

Uzziniet vairāk par visām pārējām Microsoft lietojumprogrammām, kas pieejamas kā lietota programmatūra Wiresoft Software tiešsaistes veikalā, ko varat iegādāties arī par pazeminātu cenu, piemēram, programmas, kas saderīgas ar Visio 2021 Professional. Turpmākajā pārskatā atradīsiet informāciju par līdz šim zināmajiem jauninājumiem un optimizācijām, kā arī par klasiskajām jaunā MS Visio 2021 Professional Edition funkcijām.

Līdz šim zināms: Šie ir Visio 2021 Professional Edition jauninājumi

MS Visio 2021 Professional Edition kā iegādes licences darbības joma būs līdzīga Visio Online Plan 2 licences darbības jomai. Microsoft paziņoja arī šādu informāciju: Darbvirsmas skats ir modernizēts, tostarp ir atjauninātas lentes cilnes. Protams, Visio 2021 Professional ietver arī formu, veidņu un stilu atjauninājumus, tostarp uzlabotu komandas sadarbības atbalstu: vairāki cilvēki var vienlaikus strādāt pie vienas diagrammas, ko var arī sasaistīt ar datiem. Visio Professional 2021 piedāvā arī plašas informācijas tiesību pārvaldības iespējas, piemēram, lai novērstu informācijas noplūdi. Turklāt Visio 2021 Professional piedāvā:

 • Jaunas veidnes, kas palīdz lietotājiem izveidot Azure diagrammas, tostarp tīkla topoloģiju, virtuālo datoru konfigurāciju un daudzas citas darbības.
 • Ar jaunajām Amazon Web Services (AWS) infrastruktūras formām atbilstošās veidnes tagad var izmantot arī diagrammām.
 • Visio attēliem var izmantot bagātīgāku multivides saturu, tostarp arhīva attēlu, ikonu un citu attēlu bibliotēku.
 • Jaunas formas darba vietu plānošanai, kurās ņemtas vērā pašreizējās vadlīnijas par attālumiem starp telpām. Ir iekļautas arī jaunas figūras noziegumu vietu vizualizēšanai, kā arī mobilo lietotņu vadu shēmu diagrammas.

Izmantojiet plašu MS Visio 2021 diagrammu klāstu vai izveidojiet savas formas

Visio 2021 Professional piedāvā plašu Visio diagrammu kolekciju, ar kuru var attēlot visas iespējamās jomas. Lai atvieglotu pareizās diagrammas atrašanu, tās ir skaidri sakārtotas pēc tā sauktajām veidnēm, kurās ir iekļautas atsevišķas formas. Šīs formas lietotājs var papildināt ar tekstu - vai nu automātiski ievietojot rakstīšanas laikā, vai sasaistot ar Excel izklājlapu vai Exchange datubāzi: ja tiek izmantoti MS SharePoint vai OneDrive pakalpojumi, tos var arī importēt, izmantojot šos pakalpojumus. Daudzas no integrētajām formām atbilst nozares standartiem, t. i., tās satur saistošu informāciju turpmākai izmantošanai.

Visio 2021 Professional satur vairāk nekā 600 figūru, no kurām aptuveni 400 ir "viedās" figūras, kas automātiski pielāgo ar tām saistītos meta datus, kad tās tiek atjauninātas. Varat arī izveidot savas formas programmā Visio 2021 Professional un saglabāt tās kā galvenās formas, lai tās būtu pieejamas arī nākamreiz, kad tās izmantosiet.

Visio 2021 Professional īpaši piedāvā lietotājiem virkni papildu diagrammu, kas, iespējams, būs pieejamas tikai šajā izdevumā:

 • UML diagrammas: Visio 2021 Professional integrētos UML rīkus var izmantot arī saziņas, komponentu un izvietošanas diagrammu izveidei, kurās vizualizētas attiecības un komponenti, piemēram, porti un saskarnes. Grafiskā modelēšanas valoda UML (Unified Modelling Language) tika izstrādāta tieši programmatūras komponentu, kā arī specifikāciju un projektu vizualizācijai un dokumentēšanai: UML klašu diagrammas parāda statiskus skatus, tostarp attiecības starp sistēmas objektiem, savukārt UML komponentu diagrammas tiek izmantotas, lai ilustrētu saistīto komponentu attiecības, kā arī koda struktūru. Turklāt ir iekļautas UML izvietojuma diagrammas aparatūras un programmatūras elementu konfigurācijas attēlošanai, kā arī UML secības diagrammas dalībnieku vai objektu mijiedarbības vizualizācijai.
 • Datubāzes notācijas diagrammas: Tos sauc arī par Entitāšu attiecību modeli (ER modeli vai ERM), un tos var izmantot, lai izveidotu datubāzes grafisko modeli.

Papildu diagrammu veidi programmā MS Visio 2021 Professional

Visio 2021 Professional atkal piedāvā daudz dažādu veidu diagrammas un funkcijas, kā arī papildu failu tipu atbalstu. Turklāt praktiskās sākuma diagrammas sniedz ātrāku ievadu Visio programmatūrā smadzeņu vētras, organizatorisko diagrammu un SDL (Specification and Description Language) jomās, kas īpaši bieži tiek izmantotas plūsmas diagrammu, darba plūsmu un laika grafiku vizualizācijā, tostarp praktiskus padomus to veidošanā, jo īpaši iesācējiem.

Visio 2021 Professional ietvertās formas var arī radoši pielāgot, izmantojot dažādus rīkus: Var izvēlēties gradientus un caurspīdīgumu, ēnu, spīduma, spoguļattēla un 3D efektus un daudzas citas iespējas.

Visio 2021 piedāvā arī optimizētu atbalstu AutoCAD failiem, lai varētu importēt un mērogot DWG vai DXF failus, tostarp formu pārklājumu bez kavēšanās. AutoCAD objektus, piemēram, ēku plānus un stāvu plānus, var pārvērst Visio formā un pēc tam papildināt ar citām Visio formām.

Pārskats par diagrammu veidiem programmā Visio 2021 Professional Edition

Programmā Visio 2021 Professional, piemēram, ir pieejami šādi biežāk izmantotie diagrammu veidi vai formas daudzos variantos:

 • Plūsmu diagrammas vizualizē uzņēmējdarbības procesu vai tehnisko procedūru atsevišķus posmus, tostarp Swimlane diagrammas, starpfunkcionālās plūsmu diagrammas (IDEF0 diagrammas un BPMN diagrammas) un uzņēmējdarbības procesu diagrammas - tās tiek izmantotas uzņēmējdarbības informātikā vai procesu vadībā, lai izskaidrotu sarežģītus darbības procesus. Atslēgas diagrammas, laika diagrammas un 3D joslu diagrammas arī tiek izmantotas, lai ilustrētu noteiktus aspektus.
 • Procesu plūsmas diagrammas tiek izmantotas tehnikas jomā, lai vizualizētu ķīmiskos un rūpnieciskos procesus un iekārtas, bet
 • IT diagrammas izmanto, piemēram, aktīvajiem direktorijiem un datubāzēm.
 • Organizācijas diagrammas, secības diagrammas, darbību diagrammas un stāvokļu diagrammas izskaidro struktūras organizācijās, kā arī mijiedarbībā iesaistītās struktūras vai arī objektu produkta dzīves ciklu.
 • Savukārtlietojuma gadījumu diagrammas un komunikācijas diagrammas vizualizē mijiedarbību un dažādus biznesa projektu posmus.
 • Stāvu plāni un ēku plāni palīdz plānot telpas uzņēmumā, lai vizualizētu telpu izmantojumu, un ir pieejami arī IEEE prasībām atbilstoši tehniskie attēli ēku pakalpojumiem.
 • Lietotņu izstrādē tiek izmantotasstiepļu karkasa diagrammas, piemēram, lai precizētu lietotāja saskarni un atsevišķas funkcijas un saturu.

Aparatūras prasības Microsoft Visio 2021 Professional lietošanai

Paredzams, ka MS Visio 2021 Professional Edition atkal būs pieejams gan 32 bitu, gan 64 bitu versijā un to varēs izmantot tikai kopā ar Windows 10 vai Windows Server 2019. Sīkāku informāciju varat uzzināt tieši no Wiresoft komandas pa e-pastu, tālruni vai tērzējot. Sīkāka informācija par atsevišķām obligātajām prasībām ir sniegta šajā pārskatā:

 • Operētājsistēmas: Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesors: 1,6 GHz, divu kodolu
 • RAM: 4 GB RAM (64 bitu) vai 2 GB RAM (32 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: 4,0 GB
 • Displeja/ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 768
 • Grafika: DirectX 10 grafiskā karte, lai paātrinātu grafikas aparatūru
 • Paredzams, ka būs nepieciešams Microsoft OneDrive, OneDrive for Business vai SharePoint konts, lai izmantotu mākoņbāzētas Visio failu izmantošanas funkcijas

Iegādājieties Microsoft Visio 2021 Professional kā lietotu programmatūru Wiresoft Software veikalā

Pašreizējais MS Visio 2021 Professional Edition jau tiek piedāvāts Wiresoft programmatūras veikalā kā lietota viena licence - un ir pieejams pēc oficiālā izdošanas datuma. Lietotas programmatūras cena ir zemāka nekā atbilstošai jaunai programmatūrai šajā izdevumā. Iegādājoties lietotu programmatūru Microsoft Visio 2021 Professional no Wiresoft, izmantojiet šīs priekšrocības:

 • Iegādājoties MS Visio 2021 Professional no Wiresoft, jūs saņemat vienu licenci, ko iepriekš iegādājās un tālākpārdeva kāds Eiropas uzņēmums. Tālākpārdošanas dēļ piedāvātā MS Visio 2021 Professional licence ir marķēta kā lietota, bet "lietota" nenozīmē nekādus šīs programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus vai nenorāda, ka šī licence faktiski jau ir izmantota.
 • Šī MS Visio 2021 Professional, kā arī citas lietotās Microsoft licences, ko Wiresoft piedāvā pārdošanai, nav nedz ierobežotas lietošanas vai laika ziņā ierobežotas testa versijas, nedz arī jau aktivizēta licences atslēga, bet gan programmatūras produkts, kas autorizēts tikai jums pēc iegādes.
 • Ja sākotnējais pircējs instalēja un aktivizēja šo Microsoft Visio 2021 Professional programmatūru, tā tika atkal dzēsta, pārdodot to uzņēmumam Wiresoft, tādējādi attiecīgā programmatūras licence atkal ir 100% brīvi pieejama.
 • Lietotas programmatūras Microsoft Visio 2021 Professional tālākpārdošanas juridiskais pamats ir piemērojamie tiesību akti, kas atļauj šīs programmatūras pārdošanu un iegādi, kā arī izmantošanu.
 • Visas šādas lietotās licences, ko iegādājusies Wiresoft un kas tiek piedāvātas tālākpārdošanai, pirms pārdošanas mēs arī esam pārbaudījuši, lai pārliecinātos par to pilnvērtīgu lietojamību.
 • Tūlīt pēc veiksmīgi pabeigta pirkuma jūsu MS Visio 2021 Professional lietojumprogramma ir pieejama, izmantojot elektronisko programmatūras piegādi (ESD).
 • Tādējādi, iegādājoties licenci no Wiresoft, varat būt droši, ka iegādājaties un izmantojat likumīgu un oriģinālu Microsoft produktu Visio 2021 Professional Edition.

Ja jums ir papildu jautājumi par lietotas Microsoft Visio 2021 Professional licences iegādi kā lietotu programmatūru vai citu MS Visio 2021 izdevumu, kā arī par vecākām MS Visio versijām vai citu Microsoft programmatūru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet tērzēšanas laikā.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas