Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10116
 • 312-04349
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€260,90 * €288,90 * (9,69% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
CU versija Pašreizējais
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence
Papildu informācija Līdz 5 pastkastīšu datubāzēm


Windows Exchange 2016 piedāvā uzticamu ziņojumapmaiņas platformu, ar kuras palīdzību var centralizēti pārvaldīt e-pastus un kontaktus, kā arī tikšanās un uzdevumus. Tā ir versija Server Server Windows 10. Īpaši mazāki vai vidēji lieli uzņēmumi un iestādes ar versiju var gūt labumu no daudzām praktiskām funkcijām, tās augstās mērogojamības, kā arī funkcijām, kas atbalsta komandu sadarbību elastīgā, arī lokāli neatkarīgā lietošanā, nezaudējot drošību. Standard Cloud

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition

Windows Exchange Server 2016 piedāvā uzticamu ziņapmaiņas platformu, ar kuru var centralizēti pārvaldīt e-pasta vēstules un kontaktus, kā arī tikšanās un uzdevumus. Tā ir Windows 10 servera versija. Īpaši maziem vai vidējiem uzņēmumiem un iestādēm standarta izdevums sniedz priekšrocības, izmantojot daudzas praktiskas funkcijas, augstu mērogojamību, kā arī mākoņa funkcijas, kas atbalsta komandu sadarbību elastīgā, arī lokāli neatkarīgā izmantošanā, nezaudējot drošību.

Exchange Server 2016 standarta izdevums atbalsta līdz 5 pastkastīšu datubāzēm uz serveri un piedāvā optimizētu servera arhitektūru, samazinot servera lomas līdz 2: pastkastīte un malējais transports. Tādējādi servera programmatūra ir neaizstājams komponents uzņēmumos darba procesu kontrolei un administrēšanai, kā arī šajā procesā nepieciešamās informācijas apmaiņai. Jaudīgā saziņas sistēma darbojas gan kā iekšējā, gan ārējā saskarne, droši savienojot darbiniekus un struktūrvienības dažādās vietās un tādējādi visaptveroši veicinot darba plūsmas efektivitātes paaugstināšanu: E-pasta vēstules, kontaktus un tikšanās reizes var ne tikai centralizēti pārvaldīt, skaidri arhivēt un viegli meklēt - integrētā tiesību pārvaldība nodrošina arī diferencētu individuālu darbinieku piekļuvi datiem un saturam; tādējādi Microsoft Exchange Server 2016 Standard nodrošina maksimālu kontroli un vienlaikus augstu pārredzamības pakāpi.

Uzņēmumā Wiresoft Exchange Server 2016 standarta izdevums ir pieejams kā lietota programmatūra par zemāku, samazinātu cenu, salīdzinot ar jaunu programmatūru, ja tā vispār vēl tiek piedāvāta. Lietota programmatūra ir īpaši pievilcīga mazākiem uzņēmumiem un organizācijām, kas vēlas ietaupīt izmaksas un meklē ekonomisku veidu, kā izmantot jaudīgu programmatūru, piemēram, Exchange 2016 Standard. Tā kā Exchange 2016 Standard pat kā lietotā programmatūra nodrošina izdevumam raksturīgo mērogojamību, veiktspēju un drošību, jo to var izmantot pilnībā.

Ja Exchange Server 2016 Standard tiek izmantots kā programmatūra, licencēšana tiek veikta saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem. Katram Exchange serverim ir jāiegādājas atsevišķa standarta licence, kā arī papildu klientu piekļuves licences. Sīkāka informācija par Exchange Server 2016 Standard optimālo licencēšanu, kā arī par iekļautajām optimizācijām un jaunajām funkcijām atrodama nākamajā sadaļā.

Microsoft Exchange Server 2016 priekšrocības īsumā

Papildus esošo funkciju pilnveidošanai Windows Server 2016 Standard versija piedāvā vairākus svarīgus jauninājumus. Pirmā ir servera arhitektūras optimizācija, samazinot serveru lomu skaitu līdz divām: Mailbox un Edge Transport - sīkāka informācija par to sniegta tālāk. Turklāt ir vienkāršota meklēšanas mērogošana un uzlabots mākoņpakalpojumu atbalsts. Citas funkcijas ietver arī:

Hibrīda mākoņa atbalsts

Exchange Server 2016 Standard tagad atbalsta arī hibrīda scenārijus, un pastkastītes var atrasties lokālā serverī vai mākonī. Vietējās pastkastītes var izmantot arī kā mākoņa paplašinājumus, izmantojot Exchange Online arhivēšanu un Azure Rights Management.

Outlook tīmeklī

Vecākajās versijās pazīstams kā "Outlook Web Access" vai "Outlook Web App", bet tagad jaunais nosaukums tīmekļa piekļuvei Exchange serverim ir "Outlook tīmeklī". Iemesls tam ir tāds, ka šo funkciju ir būtiski pārskatījusi un optimizējusi Microsoft: Tagad programmu Outlook var izmantot arī bez Outlook lietotnes instalēšanas viedtālrunī vai planšetdatorā ar operētājsistēmu Android vai iOS. Jaunā slaucīšanas funkcija atvieglo konkrēta sūtītāja e-pasta vēstuļu sakārtošanu: pēc izvēles tos var saglabāt tikai noteiktu dienu skaitu vai saglabāt tikai jaunāko ziņu.

Programmu Outlook tīmeklī bez būtiskiem ierobežojumiem var izmantot arī ar Safari, Firefox vai Google Chrome, nevis Microsoft pārlūkprogrammām Edge un Internet Explorer 11.

Uzlabota sadarbība mākonī, izmantojot Outlook

Tagad programmā Outlook 2016 vai Outlook tīmeklī SharePoint 2016 saglabātos failus tagad var arī ievietot e-pasta vēstulē kā saiti, nevis tikai kā pielikumu, kā tas bija iepriekš. Attiecīgais saņēmējs joprojām var atvērt saistīto failu savā datorā kā pielikumu. Standarta protokols autentifikācijai starp serveriem ir OAuth (Open Authorisation). Piekļuves tiesības failiem var individuāli pielāgot un automātiski aktivizēt.

e-atklāšana optimizētai meklēšanai

Exchange Server 2016 ir pārskatīta eDiscovery meklēšanas arhitektūra - tā darbojas gan asinhroni, gan decentralizēti, vienlaicīgi meklējot vairākos serveros, kas ļauj ātrāk iegūt rezultātus. Programmā Outlook vai Outlook tīmeklī, ievadot meklēšanas frāzi, tiek parādīti ieteikumi, pamatojoties uz visbiežāk izmantotajiem e-pasta ziņojumiem pastkastītē vai kontaktos, kā arī uz iepriekšējiem meklējumiem. Turklāt, lai atvieglotu informācijas meklēšanu, ir pieejami arī kontekstuālie filtri, kas attiecas uz datumu diapazonu un saistītiem sūtītājiem. Izmantojot Outlook tīmeklī, ir iespējams meklēt ne tikai savā kalendārā, bet arī citu cilvēku kalendāros.

Jaunas kalendāra funkcijas

Papildus jaunajam izskatam kalendārs ir ieguvis arī jaunas funkcijas, piemēram, kalendāra notikumu e-pasta atgādinājumus un iespēju ieteikt alternatīvu laiku tikšanās ielūgumiem.

Citas Microsoft Exchange Server 2016 Standard funkcijas

Lielākā atšķirība starp Exchange Server 2016 standarta versiju un Enterprise versiju ir mazāks atbalstīto pastkastīšu datubāzu skaits - maksimālais skaits ir 5.

Standarta versijā NAV PIEEJAMAS datu zudumu novēršanas (DLP) funkcijas, atbalsts neierobežotam virtuālo mašīnu vai 2 Hyper-V konteineru skaitam, kā arī Storage Spaces Direct, Storage Replica, Shielded Virtual Machines un OneDrive for Business funkcijas.

Exchange Server 2016 Standard tehniskās specifikācijas

Tālāk ir sniegta informācija par Exchange Server 2016 atbalstītajiem scenārijiem, arhitektūru un minimālajām aparatūras un programmatūras prasībām, lai nodrošinātu optimālu Exchange 2016 programmatūras darbību.

Servera arhitektūra - izmaiņas salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju

Svarīgākās izmaiņas Exchange Server 2016 salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju ir šādas:

 • Servera lomu skaita samazināšana līdz 2: Exchange 2016 tagad ir 1. Mailbox loma, kurai ir galvenā funkcionalitāte, tā saņem klientu pieprasījumus un glabā datubāzes; 2. Edge Transport loma, kas ir atbildīga par papildu drošības nodrošināšanu, pārsūtot e-pastu starp intranetu un internetu. Klienta piekļuves servera (CAS) loma ir noņemta.
 • MBX2016 Serverim ir piekļuve, izmantojot slodzes balansētājus. Klients pieslēdzas klientu piekļuves pakalpojumam pastkastes serverī un tiek pārsūtīts uz pastkastes serveri ar aktīvo datubāzi. Saziņa joprojām notiek protokola līmenī.
 • Jauns standarta protokols MAPI, izmantojot HTTP : MAPI, izmantojot HTTP, tagad ir standarta protokols saziņai Exchange Server 2016, izmantojot Outlook. Tas nodrošina optimizētu uzticamību un stabilitāti Outlook un Exchange savienojumiem, kā arī parāda transporta kļūdas. Pēc hibernācijas, tīkla maiņas un pēc pārtrauktiem savienojumiem Outlook izveido savienojumu ar serveri daudz ātrāk nekā iepriekš, īslaicīgu pārtraukumu gadījumā nav nepieciešama atkārtota savienošana.
 • Virtualizācijas tiesības ļauj izmantot 2 virtuālās mašīnas vai 2 Hyper-V konteinerus standarta versijā.
 • Līdzāspastāvēšanas scenāriji: Exchange 2016 atbalsta līdzāspastāvēšanu ar Exchange Server 2010 SP3 RU11, kā arī Exchange Server 2013 CU11; pieprasījumi, izmantojot Exchange 2013 CU11 klienta piekļuves serveri, tiek pārsūtīti uz Exchange 2016 pastkastes serveri. Tomēr vecākas Exchange versijas vairs netiek atbalstītas.

Sistēmas prasības Exchange Server 2016 Standard

Lai instalētu un izmantotu Windows Exchange Server 2016 Standard, ir jāizpilda šādas aparatūras un programmatūras prasības. Lai nodrošinātu stacionāro saziņu, izmantojot darbvirsmu, ir nepieciešama arī saderīgas Microsoft Outlook versijas instalēšana. Jāievēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: Windows Server 2012 R2 Standard vai Datacenter, Windows Server 2016 Standard vai Datacenter vai jaunāka versija
 • Procesors: 64 bitu procesors vai AMD procesors ar AMD64 platformas atbalstu
 • Cietais disks: 30 GB cietā diska vietas instalācijas diskā; 500 MB katrai instalētajai Unified Messaging valodas paketei; 500 MB rindas datu bāzei
 • Pastkastītes loma: 8 GB
 • Edge Transport loma: 4 GB
 • Ekrāna izšķirtspēja: vismaz 1024 x 768 pikseļi
 • Active Directory: Windows Server 2008 R2 vai jaunāka versija
 • Domēna līmeņa un meža funkcionālais līmenis: Windows Server 2008 R2 vai jaunāks

Microsoft Exchange Server 2016 Standard licencēšana

Exchange Server 2016 Standard Edition atbilst mazo un vidējo uzņēmumu un organizāciju pastkastīšu vajadzībām ar atbalstu līdz 5 pastkastīšu datubāzēm; katrai Exchange Server 2016 Standard darbojošai instancei ir nepieciešama atsevišķa servera licence - neatkarīgi no tā, vai Exchange Server darbojas fiziskā vai virtuālā operētājsistēmas vidē. Katrs Exchange servera gadījums tiek uzskatīts par darbojošos, kad programmatūra ir ielādēta atmiņā vai tiek izpildītas tās instrukcijas.

Biežāk uzdotie jautājumi par Microsoft Exchange Server 2016 Standard kā izmantoto programmatūru no Wiresoft

Izmantojot lietotu programmatūru, piemēram, Exchange Server 2016 Standard Edition, varat būt pārliecināts, ka gan iegāde, gan servera licences izmantošana ir likumīga un ka to var izmantot tāpat kā atbilstošu jaunu un neizmantotu licenci, jo programmatūra parasti nenoveco un netiek ierobežota ne tās funkcionalitāte, ne izmantošanas atļauja. Zemāk atradīsiet atbildes uz visiem tipiskiem jautājumiem par izmantoto Exchange Server programmatūru.

No kurienes nāk Wiresoft izmantotā programmatūra Exchange Server 2016 Standard?

Lietotu programmatūru, kas tiek piedāvāta Wiresoft Software Shop, piemēram, Exchange Server 2016 Standard, ir iegādājušies uzņēmumi, kuri savulaik paši iegādājās šo programmatūru kā jaunu. Visbiežākie iemesli, kāpēc tās tiek pārdotas, ir licenču pārpalikums vai citu iemeslu dēļ neizmantotas licences, vai arī programmatūras versija ir aizstāta ar citu versiju vai cita veida versiju un vairs netiek izmantota. Wiresoft visas šādas licences marķē kā lietotu programmatūru, pat ja tās var izmantot kā jaunu servera licenci.

Vai lietotā programmatūra, piemēram, Exchange Server 2016 Standard, arī piedāvā pircēja drošību?

Jā: Lietota programmatūra, piemēram, Exchange Server 2016 Standard, piedāvā Wiresoft klientiem tādas pašas priekšrocības kā jauna serveru programmatūra: parastā pircēja drošība, ko nodrošina tūlītēja lejupielāde un tūlītēja licences aktivizēšana, izmantojot piegādāto neierobežoto licences atslēgu.

Vai lietotas programmatūras iegāde un lietošana ir likumīga?

Jā: Wiresoft piedāvātā lietotā programmatūra Exchange Server 2016 Standard nāk no uzņēmuma licenču krājumiem. Tirdzniecība ar lietotu programmatūru, kā arī tās lietošana ir pakļauta parastajai jurisdikcijai: tā ir atzinusi abas darbības par likumīgām, un to atkārtoti apstiprina arī dažādi tiesu lēmumi.

Kādas vēl ir Wiresoft izmantotās programmatūras priekšrocības?

Lietota programmatūra no Wiresoft piedāvā gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem izdevīgu iespēju papildināt vai arī atjaunināt esošos programmatūras krājumus, jo tās cena ir ievērojami zemāka nekā līdzīgas jaunas programmatūras cena. Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet arī vecākas Exchange Server vai citas programmatūras versijas, kas vairs netiek piedāvātas kā jaunas, un tā ir vēl viena priekšrocība, ka var izvairīties no dārgākiem atjauninājumiem. Wiresoft izmantotās programmatūras priekšrocība ir arī tā, ka tā piedāvā audita drošību, jo tiek pilnībā pārbaudīti visi pircēji!

Wiresoft izmantotās programmatūras piedāvājumā ir Exchange Server 2016 Standard Edition, kā arī Enterprise Edition - ieskaitot attiecīgās nepieciešamās klienta piekļuves licences - un jaunākās programmas versijas. Wiresoft atradīsiet arī izdevīgus piedāvājumus daudzām citām Microsoft programmām, piemēram, Outlook, ar visām iepriekš minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par Exchange Server 2016 Standard licencēšanu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas