Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10117
 • 395-04540
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€1 842,90 * €2 046,90 * (9,97% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
CU versija Pašreizējais
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence
Papildu informācija Līdz 100 pastkastīšu datubāzēm


Windows Server 2016 ir pārbaudīta ziņojumapmaiņas platforma centrālai e-pasta un kontaktu, kā arī tikšanos un uzdevumu pārvaldībai un versija 10. Tādējādi īpaši lielāki uzņēmumi un iestādes gūst labumu no augstas mērogojamības, kā arī daudzām praktiskām funkcijām elastīgai, pat lokāli neatkarīgai lietošanai, kas atbalsta komandas sadarbību un uzlabo drošību. Server Windows

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

Windows Server 2016 ir pārbaudīta ziņojumapmaiņas platforma e-pasta un kontaktu, kā arī tikšanos un uzdevumu centrālai pārvaldībai un servera versija Windows 10. Tādējādi lielāki uzņēmumi un iestādes jo īpaši gūst labumu no lielās mērogojamības, kā arī daudzām praktiskām funkcijām elastīgai, pat lokāli neatkarīgai lietošanai, kas atbalsta komandas sadarbību un uzlabo drošību.

Exchange Server 2016 kā jaudīga saziņas sistēma ir svarīgs katra mūsdienīga uzņēmuma komponents, lai kontrolētu un pārvaldītu tipiskus darba procesus. Servera programmatūra darbojas gan kā iekšējā, gan ārējā saskarne, droši savieno darbiniekus un struktūrvienības pat dažādās vietās un visaptveroši palīdz paaugstināt kopējo efektivitāti uzņēmumos: e-pastus, kontaktus un tikšanās var centralizēti pārvaldīt, kā arī ērti arhivēt un meklēt. Diferencētā tiesību pārvaldība nosaka individuālu darbinieku piekļuvi datiem un tikšanās reizēm, tāpēc Microsoft Exchange Server 2016 nodrošina maksimālu kontroli un vienlaikus pārredzamību.

Optimizējot servera arhitektūru, servera lomu skaits Exchange Server 2016 Enterprise ir samazināts līdz divām lomām - pastkastītei un robežu transportam, kā arī ir vienkāršota mērogošana un uzlabots mākoņpakalpojumu atbalsts.

Exchange Server 2016 Enterprise Edition ir īpaši piemērots komunikācijai lielos uzņēmumos vai organizācijās ar daudziem darbiniekiem, jo tas atbalsta līdz pat 100 pastkastīšu datubāzēm vienā serverī.

Wiresoft piedāvā Exchange Server 2016 Enterprise Edition kā lietotu programmatūru - par zemāku, samazinātu cenu, salīdzinot ar jaunu programmatūru, ja tā vēl ir pieejama. Tāpēc lietotā programmatūra ir īpaši pievilcīga tiem lielajiem uzņēmumiem un organizācijām, kas meklē ekonomisku un ekonomisku veidu, kā savā darbībā izmantot jaudīgāku programmatūru, piemēram, Exchange 2016 Enterprise. Tā kā šī Exchange Edition pat kā lietotā programmatūra piedāvā tipisku maksimumu mērogojamības, veiktspējas un drošības ziņā, jo to var izmantot pilnībā.

Katram Exchange serverim ir jāiegādājas atsevišķa licence, kā arī klienta piekļuves licences. Pat lietotās Exchange Server Enterprise programmatūras licencēšana tiek veikta saskaņā ar oficiālajiem Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem. Sīkāka informācija par optimālo licencēšanu, kā arī par Exchange Server 2016 Enterprise uzlabojumiem un jaunajām funkcijām atrodama nākamajā sadaļā.

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise un Standard salīdzinājums

Lielākā Exchange Server 2016 Enterprise Edition atšķirība no Standard Edition ir iespēja izmantot un pārvaldīt līdz pat 100 pastkastīšu datubāzēm ar 2 terabaitiem katrā serverī, tāpēc Enterprise Edition ir īpaši interesants lielākam lietotāju skaitam. Papildu atšķirības ir šādas:

 • Datu zudumu novēršanas izmantošana, izmantojot Exchange Admin Center: Datu zudumu novēršana novērš konfidenciālas informācijas nodošanu nepiederošām personām; ar integrēto inteliģento ziņojumu filtru (IMF) un SmartScreen filtru tehnoloģiju potenciāli kaitīgie ziņojumi tiek filtrēti, pirms tie nonāk pastkastītē.
 • Lietotāji gūst labumu no centralizētas datu glabāšanas, glabāšanas vajadzību kontroles un aktuālām atbilstības prasībām.
 • Plašākas virtualizācijas tiesības ļauj izmantot neierobežotu skaitu virtuālo mašīnu un Hyper-V konteineru.
 • Citas funkcijas: Storage Spaces Direct, Storage Replica, kā arī Shielded Virtual Machines, jauns tīkla kaudze un OneDrive for Business, kas ļauj rediģēt, atjaunināt un kopīgot datus reālajā laikā.

Microsoft Exchange Server 2016 papildu priekšrocības īsumā

Windows Server 2016 versijā ir vairāki svarīgi jauninājumi, kā arī esošo funkciju uzlabojumi. Galvenā no tām ir serveru arhitektūras optimizācija, samazinot serveru lomu skaitu līdz divām: pastkastīte un malējais transports - vairāk par to tālāk. Turklāt ir vienkāršota mērogošana un uzlabots mākoņpakalpojumu atbalsts. Citas funkcijas:

Uzlabota meklēšana ar eDiscovery

Exchange Server 2016 ir pārstrādāta eDiscovery meklēšanas arhitektūra, un tā darbojas asinhroni, kā arī decentralizēti, izmantojot vairākus serverus, lai meklēšana notiktu daudz ātrāk. Ievadot meklēšanas frāzi programmā Outlook 2016 vai programmā Outlook tīmeklī, tiek parādīti ieteikumi, pamatojoties uz visbiežāk izmantotajiem kontaktiem, e-pasta vēstulēm pastkastē un iepriekšējiem meklēšanas pieprasījumiem. Turklāt kontekstuālie filtri, piemēram, datuma diapazons un saistītie sūtītāji, palīdz vieglāk atrast noteiktu informāciju. Izmantojot programmu Outlook tīmeklī, ir iespējams veikt meklēšanu savā kalendārā, kā arī citu cilvēku kalendāros.

Sadarbība mākonī

Programmā Outlook 2016 vai Outlook tīmeklī OneDrive for Business vai SharePoint 2016 saglabātos failus var ievietot e-pastā kā saiti, nevis kā faila pielikumu, kā tas bija iepriekš. Attiecīgais saņēmējs var atvērt saistīto failu tieši savā datorā kā pielikumu. Piekļuves tiesības var individuāli pielāgot un automātiski aktivizēt.

Hibrīda mākoņa atbalsts

Exchange Server 2016 atbalsta hibrīda scenārijus - nav atšķirības, vai pastkastīte atrodas lokālā serverī vai mākonī. Vietējās pastkastītes var izmantot arī ar mākoņa paplašinājumiem Exchange Online Archiving un Azure Rights Management.

DLP datu zudumu novēršanai

Datu zudumu novēršana (Data Loss Prevention, DLP), kas ir transporta noteikumu paplašinājums, uzlabo datu drošību Exchange Server 2016 un palīdz aizsargāt tos pret nesankcionētu piekļuvi. Datu zudumu novēršanā pieejamās metodes konfidenciālas informācijas klasificēšanai vai nosūtīšanai netraucē darba plūsmai: tiklīdz pastāv risks, ka dati var tikt nolasīti bez atļaujas vai pasta kastītē nonāk manipulēti e-pasti ar pielikumiem, kas satur ļaunprātīgu programmatūru, skartie lietotāji saņem attiecīgu paziņojumu gan programmā Outlook, gan programmā Outlook on the Web.

Outlook tīmeklī

Outlook tīmeklī ir jaunais nosaukums tīmekļa piekļuvei Exchange serverim, kas iepriekš bija pazīstama kā "Outlook Web Access" vai "Outlook Web App". Uzņēmums Microsoft to ir būtiski pārskatījis un optimizējis, lai programmu Outlook varētu izmantot arī viedtālrunī vai planšetdatorā ar operētājsistēmu Android vai iOS, neinstalējot Outlook lietotni. Pārsūtīšanas funkcija vienkāršo konkrēta sūtītāja e-pasta ziņojumu pārvaldību: piemēram, tie tiek saglabāti tikai noteiktu dienu skaitu vai tiek saglabāts tikai pēdējais ziņojums.

Programmu Outlook tīmeklī bez būtiskiem ierobežojumiem var izmantot arī pārlūkprogrammās Google Chrome, Safari un Firefox, nevis Microsoft pārlūkprogrammās Edge un Internet Explorer 11.

Jaunas kalendāra funkcijas

Kalendārs ir ieguvis ne tikai jaunu izskatu, bet arī jaunas funkcijas, piemēram, e-pasta atgādinājumus par noteiktiem kalendāra notikumiem un iespēju ieteikt citu laiku, kad tiek aicināti uz tikšanos.

Tehniskā informācija par Exchange Server 2016 Enterprise

Turpmāk sniegta dažāda informācija par Exchange Server 2016 atbalstītajiem scenārijiem, kā arī minimālās prasības serveriem un aparatūrai un programmatūrai, lai nodrošinātu optimālu Exchange programmatūras darbību.

Servera arhitektūras izmaiņas salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju

Svarīgākās izmaiņas Exchange Server 2016 salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju ir šādas:

 • Servera lomu samazināšana: Exchange 2016 ir noņemta klienta piekļuves servera (CAS) loma, tāpēc ir tikai pastkastes loma. Piekļuve MBX2016 serverim tiek kontrolēta, izmantojot slodzes līdzsvarotājus. Klienti pieslēdzas klientu piekļuves pakalpojumam pastkastes serverī un tiek pārsūtīti uz attiecīgo pastkastes serveri ar aktīvo datubāzi. Saziņa joprojām notiek protokola līmenī.
 • Noklusējuma protokols MAPI pār HTTP : tagad noklusējuma protokols saziņai Exchange Server 2016, izmantojot Outlook, ir MAPI pār HTTP. MAPI pār HTTP nodrošina optimizētu uzticamību un stabilitāti Outlook un Exchange savienojumiem un norāda transporta kļūdas. Turklāt pēc hibernācijas vai tīkla maiņas Outlook savienojas ar serveri daudz ātrāk nekā iepriekš, jo MAPI pār HTTP atbalsta arī pārtrauktu savienojumu turpināšanu un īslaicīgu pārtraukumu gadījumā nav nepieciešama atkārtota savienošana.
 • Uzlabota meklēšanas mērogojamība: vēl viena Exchange Server 2016 priekšrocība ir optimizēta meklēšanas mērogojamība. Meklēšanai izmantojamo pastkastīšu un arhīva pastkastīšu skaits ir palielināts no 5000 līdz 10 000, tādējādi tagad vienlaicīgi var meklēt 20 000 pastkastīšu.
 • Līdzāspastāvēšanas scenāriji: Izmantojot Exchange 2016, tas ir iespējams ar Exchange Server 2010 SP3 RU11, kā arī Exchange Server 2013 CU11. Klientu pieprasījumi, izmantojot Exchange 2013 CU11 Client Access Server, tiek pārsūtīti uz Exchange 2016 Mailbox Server. Vecākas Exchange versijas vairs netiek atbalstītas.

Sistēmas prasības Windows Exchange Server 2016

Lai varētu pilnvērtīgi izmantot Windows Exchange Server 2016 Enterprise Edition, ir jāizpilda šeit norādītās aparatūras un programmatūras prasības. Lai klients varētu sazināties, izmantojot darbvirsmu, obligāts priekšnoteikums ir arī Microsoft Outlook instalēšana. Tiek piemērotas šādas minimālās specifikācijas:

 • Operētājsistēmas: min. Windows Server 2012 R2 Standard vai Datacenter, Windows Server 2016 Standard vai Datacenter
 • Procesors: 64 bitu procesors, alternatīvi AMD procesors ar AMD64 platformas atbalstu
 • Cietais disks: vismaz 30 GB cietā diska vietas instalācijas diskā, kā arī
 • min. 500 MB katrai Unified Messaging balss paketes instalācijai; min. 500 MB rindu datubāzei
 • Pastkastītes loma: 8 GB
 • Edge Transport loma: 4 GB
 • Ekrāna izšķirtspēja: vismaz 1024 x 768 pikseļi
 • Active Directory: vismaz Windows Server 2008 R2 vai jaunāks
 • Domēna līmeņa un meža funkcionālais līmenis: vismaz Windows Server 2008 R2

Exchange Server 2016 Enterprise Edition licencēšana

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Edition tika izstrādāts lielu uzņēmumu pastkastīšu prasībām; katrai darbojošai Exchange Server 2016 Enterprise instancei ir nepieciešama atsevišķa servera licence neatkarīgi no tā, vai tā darbojas fiziskā vai virtuālā operētājsistēmas vidē. Exchange Servera gadījums tiek uzskatīts par darbojošos jau tad, kad programmatūra tiek ielādēta atmiņā vai tiek izpildīti tās norādījumi.

Biežāk uzdotie jautājumi par Exchange Server 2016 Enterprise Edition kā Wiresoft izmantoto programmatūru

Iegādājoties Exchange Server 2016 Enterprise kā lietotu programmatūru, varat būt pārliecināts, ka tā ir gan likumīga, gan ka šī servera licence piedāvā tādas pašas lietošanas iespējas kā atbilstoša jauna servera licences programmatūra - ne tikai tāpēc, ka programmatūra nenoveco, bet galvenokārt arī attiecībā uz vispārējo funkcionalitāti un lietošanas atļauju. Zemāk atradīsiet atbildes uz visiem tipiskiem jautājumiem par lietotas Exchange Server programmatūras iegādi.

No kurienes nāk Wiresoft Exchange Server 2016 Enterprise izmantotā programmatūra?

Lietota Exchange Server 2016 Enterprise programmatūra, ko Wiresoft piedāvā programmatūras veikalā, parasti nāk no uzņēmumiem, kuri iepriekš iegādājās programmatūru kā jaunu un tālāk pārdeva to Wiresoft. Pārdošanas iemesli bieži vien ir tādi, ka vai nu lieko vai citādi neizmantoto licenču pārpalikums vairs nav vajadzīgs, vai arī visa programmatūra ir aizstāta ar cita veida vai redakcijas programmatūru un tāpēc vairs nav vajadzīga. Wiresoft marķē visas licences, kas jau ir izmantotas vai tālākpārdotas, kā lietotu programmatūru, lai gan, kā jau minēts, tās var izmantot kā jaunu servera licenci.

Vai lietotā programmatūra Exchange Server 2016 Enterprise nodrošina pircēja drošību?

Jā: Iegādājoties lietotu programmatūru, piemēram, Exchange Server 2016 Enterprise licenci, Wiresoft klientiem tiek piedāvātas tādas pašas priekšrocības kā neizmantotai servera programmatūrai: ar pircēja drošību, pateicoties tūlītējai lejupielādei un tūlītējai licences aktivizēšanai, izmantojot piegādāto neierobežoto licences atslēgu.

Vai Exchange Server 2016 Enterprise kā lietotas programmatūras iegāde un lietošana ir likumīga?

Jā: Wiresoft piedāvātā lietotā programmatūra nāk no uzņēmumu licenču krājumiem. Gan lietotas programmatūras tirdzniecība, gan faktiskā lietošana ir pakļauta parastajai jurisdikcijai: abas šīs jurisdikcijas ir atzītas par likumīgām - to atkārtoti skaidri apstiprina arī dažādi tiesu lēmumi.

Kādas vēl ir Wiresoft izmantotās programmatūras priekšrocības?

Izmantojot lietotu programmatūru no Wiresoft, uzņēmumi un organizācijas var, piemēram, atjaunināt vai arī papildināt savus esošos programmatūras krājumus par izdevīgu cenu, jo lietotas programmatūras cena ir zemāka par attiecīgo jauno preču cenu. Tāpēc Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet arī vecākas Exchange Server versijas, kas vairs netiek piedāvātas kā jaunas, un tas ļauj izvairīties no dārgākiem atjauninājumiem. Wiresoft izmantotās programmatūras papildu priekšrocība ir tā, ka tā nodrošina arī audita drošību, jo tajā ir pilnīga visu pircēju uzskaite

Wiresoft izmantotās programmatūras piedāvājumā ir ne tikai Exchange Server 2016 Enterprise Edition, bet arī Standard Edition, tostarp attiecīgās nepieciešamās klienta piekļuves licences, kā arī jaunākās versijas. Turklāt jūs atradīsiet izdevīgus piedāvājumus daudzām citām Microsoft programmām ar visām iepriekš minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par Exchange Server 2016 Enterprise licencēšanu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas