Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10460
 • P73-08330
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€67,90 * €73,90 * (8,12% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 2 Core Papildinājums
Ierīces 1x
Virtuālās mašīnas Nepieciešama pamatlicence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lietošanas tiesības


Elastīgi papildiniet savas licences prasības Windows Server 2022 Standard ar Wiresoft 2-Core paketēm! Standard Windows Server 2022 izdevums ir īpaši izstrādāts izmantošanai mazākos datu centros: tas attiecīgi piedāvā pietiekamas virtualizācijas iespējas apvienojumā ar labu mērogojamību, augstu veiktspēju, kā arī efektīvu drošības līmeni, kas nepieciešams datu un lietojumprogrammu drošai aizsardzībai vairākāsCloud vidēs.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2022 Standard 2-core

Elastīgi papildiniet savas licences prasības Windows Server 2022 Standard ar Wiresoft divu kodolu pakotnēm! Windows Server 2022 Standard Edition ir izstrādāts īpaši lietošanai mazākos datu centros: attiecīgi tas piedāvā pietiekamas virtualizācijas iespējas apvienojumā ar labu mērogojamību, augstu veiktspēju, kā arī efektīviem drošības slāņiem, kas nepieciešami datu un lietojumprogrammu drošai aizsardzībai daudzmākoņu vidē.

Serveru operētājsistēma Windows Server 2022 Standard apvieno fiziskos un virtuālos tīklus datu un pakalpojumu sniegšanai, izmantojot mākoņserverus, tāpēc tā ir ideāli piemērota MVU IT vajadzībām. Ar Windows 10 kā operētājsistēmu, daudzām optimizācijām, kā arī jaunām, jaudīgām funkcijām šis izdevums ir ideāli aprīkots visām darba slodzēm.

Svarīgs faktors lēmuma pieņemšanai par Standard Edition Windows Server 2022 iegādi ir pieejamās virtualizācijas iespējas, tostarp ar konteineru palīdzību. Tas nodrošina neaizstājamas funkcijas, jo īpaši mazākiem uzņēmumiem, kas vēlas nodrošināt uzticamu infrastruktūru arī šajā jomā.

Standarta versijā Windows Server 2022 ļauj uzņēmumiem ciešāk savienot lokālās vides ar mākoņiem, tostarp izmantojot Microsoft Azure pakalpojumus, kas nodrošina papildu hibrīda funkcijas un drošības slāņus.

Windows Server 2022 Standard Edition licencēšana ir balstīta uz kodoliem, un minimālais kodolu skaits serverī ir 16. Serverus ar lielāku kodolu skaitu var arī ērti un elastīgi licencēt, izmantojot divu kodolu paketes.

Windows Server 2022 Standard 2-Core Package var atrast Wiresoft kā lietotu programmatūru - ar lielu priekšrocību - ievērojami zemāku cenu nekā atbilstošām jaunām precēm - un bez atšķirībām visās tipiskajās funkcijās, ko šis izdevums piedāvā attiecībā uz funkcijām - īpaši virtualizācijā -, drošību un veiktspēju. Turpmākajā pārskatā ir sniegta detalizēta informācija par visām Windows Server 2022 Standard Edition funkcijām un īpašībām, kā arī par Microsoft licencēšanas nosacījumiem, kas attiecas uz divu kodolu pakotnēm.

Windows Server 2022 standarts vairāku mākoņu vides darbībai

Windows Server 2022 Standard Edition piedāvā arī dažas virtualizācijas iespējas, kas ietekmē arī datu un lietojumprogrammu drošību - augstākā līmenī nekā iepriekšējā versijā: to veicina daudzi uzlabojumi un papildinājumi jau zināmajām funkcijām, kā arī programmatūras definētas hiperkonverģences (HCI) infrastruktūras platformu izveides iespējas; tās piedāvā vēl vairāk priekšrocību serveru un darbvirsmu virtualizācijai, jo tās ir vieglāk īstenot un mērogot, kā arī labāk pārvaldīt.

Salīdzinājums: Kādas funkcijas piedāvā Windows Server 2022 Standard?

Lēmumu iegādāties Windows Server 2022 standarta versiju parasti ietekmē tas, ka dažas virtualizācijas funkcijas nav pieejamas vai ir pieejamas tikai ar ierobežotu veiktspēju: Piemēram, Hyper-V šeit var izmantot tikai ļoti ierobežotā apjomā; tas pats attiecas uz aizsargātām virtuālajām mašīnām (VM), kā arī uz Storage Spaces Direct un glabāšanas replikāciju, SDN (Software Defined Networking) un SDS (Software Defined Storage)

(programmatūras definēta krātuve).

Virtualizācijas iespējas ar Windows Server 2022 Standard

Būtībā Windows Server 2022 Edition Standard piedāvā ierobežotu virtualizāciju - tāpēc tas ir vairāk paredzēts uzņēmumiem, kuros tam ir pakārtota nozīme. Tāpēc arī šeit ir ierobežots darbināmo virtuālo mašīnu un Hyper-V konteineru skaits, turklāt, tāpat kā plašākā izdevumā, RAM ierobežojums ir 24 TB. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet tālāk.

Uzglabāšanas replika

 Windows Server 2022 Standard Edition ir pieejama glabāšanas funkcija Storage Replica ar ierobežojumiem, bet Storage Spaces Direct nav atbalstīta. Storage Replica atbalsta gan sinhrono, gan asinhrono datu replikāciju un novērš to zudumu failu sistēmas līmenī: sinhronā replikācija atspoguļo datus fiziskās atrašanās vietās ar drošu apjomu, bet asinhronā replikācija veic šo funkciju starp atrašanās vietām, izmantojot tīkla savienojumus ar lielāku latentumu.

Citas jaunas Windows Server 2022 Standard funkcijas

Windows Server 2022 Standard Edition ir pieejamas arī šādas galvenās funkcijas analītikai, konteineru izmantošanai un hibrīdās infrastruktūras unifikācijai:

System Insights visaptverošai servera analīzei

Operētājsistēmā Windows Server 2022 šim nolūkam ir pieejama prognozēšanas analīzes funkcija System Insights, ko atbalsta mašīnmācīšanās modelis efektīvākai darbībai. System Insights nodrošina visaptverošu ieskatu lokāli izvietoto serveru darbībā, analizējot veiktspējas rādītājus un notikumus, lai veiktu precīzas prognozes reaktīvai Windows Server instanču pārvaldībai, kas var samazināt pūles un palīdzēt organizācijām samazināt darbības izmaksas.

Kubernetes un Linux atbalsts

Windows Server 2022 piedāvā arī visaptverošu konteineru atbalstu standarta versijā. Tomēr, izmantojot Hyper-V konteinerus, jāņem vērā, ka standarta versijas licence ļauj izmantot tikai 2 konteinerus, jo tiem ir atļautas tikai 2 virtuālās mašīnas (VM); nav iekļauts arī resursdatora uzraudzības atbalsts. Savukārt Windows konteinerus var izmantot neierobežotā skaitā.

Turklāt Kubernetes un Linux tagad tiek atbalstīti daudz plašāk, lai paralēli varētu izmantot Linux un Windows konteinerus, kas tiek pārvaldīti ar Kubernetes. Īpaši Kubernetes, standarta versijā ir pieejamas arī jaunas funkcijas, piemēram, konteineru tīklošana.

Augstāka datu un tīkla aizsardzība ar Azure pakalpojumiem

Izmantojot Azure, Windows Server 2022 Standard ir pieejamas arī hibrīdfunkcijas, lai tās bez problēmām darbotos gan lokālā datu centrā, gan mākonī. Tikai Azure nodrošina mākoni ar visaptverošu hibrīdinfrastruktūru ar vienotām drošības, identitātes un pārvaldības iespējām:

 • Azure Active Directory nodrošina universālu identitāšu pārvaldību un aizsardzību, izmantojot vairākas vides.
 • Izmantojot Azure Arc, Azure pārvaldību un Azure pakalpojumus var attiecināt uz jebkuru infrastruktūru.
 • Azure pakalpojumus, piemēram, Azure Backup, Azure Site Recovery un Azure Monitor, var ātri un vienkārši aktivizēt, izmantojot Windows Admin Center.

Tādējādi Azure pakalpojumi Windows Server 2022  Standard piedāvā ne tikai uzlabotu lokālo Active direktoriju aizsardzību, bet arī vienkāršāku datu sinhronizāciju un dublēšanu.

Aparatūras prasības Windows Server 2022 Standard instalēšanai un darbināšanai

Windows Server 2022 pamatā ir operētājsistēma Windows 10. Lai varētu droši un bez ierobežojumiem izmantot Windows Server 2022 Standard, pamatā esošajai aparatūrai jāatbilst visām turpmāk minētajām minimālajām prasībām. Papildu prasības ir atkarīgas arī no attiecīgās sistēmas konfigurācijas un citām instalētajām lietojumprogrammām.

 • Cietā diska vieta: 32 GB
 • Galvenā atmiņa (RAM): 512 MB
 • Servera darbvirsmas displejam paredzētā vieta diskā: 2 GB
 • Procesors: 64 bitu arhitektūra
 • Procesora ātrums: 1,4 GHz
 • Grafiskā karte: 1 024 x 768 pikseļi, Super VGA atbalsts
 • Tīkla karte: Gigabit Ethernet, 1x

Licencēšana ar Windows Server 2022 Standard 2 kodolu pakotni

Servera licencēšana ar Windows Server 2022 Standard Edition tiek veikta arī attiecībā uz izmantoto programmatūru saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem: Pamatojoties uz kodolu skaitu, tiek aprēķināta nepieciešamā licence. Piemēro šādus noteikumus.

Vispārīgi Microsoft licences noteikumi Windows Server 2022 Standard

Servera programmatūra, piemēram, Windows Server 2022 Standard Edition, vienmēr tiek licencēta, pamatojoties uz izmantoto fizisko aparatūru. Papildus fizisko kodolu procesoru skaitam tiek ņemts vērā arī virtuālo serveru skaits. Katra servera licence attiecas uz 2 fiziskajiem procesora kodoliem. Saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem par pamatu vienmēr tiek ņemts minimālais 8 kodolu skaits uz procesoru - pat ja esošajai aparatūrai ir mazāk nekā 8 kodoli. Turklāt katram fiziskajam serverim tiek izmantoti vismaz 2 procesori, tātad minimālais kodolu skaits ir 16.

Serveriem ar lielāku kodolu skaitu nekā 16 kodolu papildus jālicencē Windows Server 2022 Standard 2 kodolu paketes.

Papildu licencēšanas prasības Windows Server 2022 Standard

Hyper-V vidē visiem procesoriem jābūt licencētiem atbilstoši fiziskajiem procesora kodoliem. Windows Server Standard izdevums ļauj izmantot ne vairāk kā divus Hyper-V gadījumus uz vienu pamatlicenci. Ja standarta versijā ir nepieciešams vairāk Hyper-V gadījumu, šim nolūkam ir atkārtoti jālicencē visi aktīvie kodoli.

Papildus Windows Server Standard licencei visiem klientiem - gan lietotājiem, gan galiekārtām -, kas piekļūst Windows Server 2022, jābūt aprīkotiem arī ar savu klienta piekļuves licenci (CAL). Šīs lietotāja un ierīces CAL ir pieejamas arī no Wiresoft par izdevīgu lietotu cenu.

Biežāk uzdotie jautājumi par Wiresoft izmantoto programmatūru, piemēram, Microsoft Windows Server 2022 Standard Edition

 2-core paketes Windows Server 2022 Standard funkcionalitāte, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, parasti neatšķiras no salīdzināmas jaunas, nelietotas servera licences, jo programmatūra parasti nenoveco. Tālāk ir sniegtas atbildes uz citiem tipiskiem jautājumiem par lietotajām Windows Server licences licencēm.

No kurienes nāk Windows Server 2022 Standard 2-Core izmantotā programmatūra?

Lietota programmatūra Windows Server 2022 Standard , piemēram, 2 kodolu pakete, nāk no uzņēmumiem, kas parasti vispirms paši to iegādājās jaunu, ne vienmēr, bet bieži arī izmantoja un vēlāk pārdeva Wiresoft. Turpmāk iegādājoties Wiresoft vai izmantojot piedāvājumu Wiresoft veikalā, to sauc par lietotu programmatūru, pat ja to var izmantot kā jaunu licenci.

Vai lietotas programmatūras Windows Server 2022 Standard pārdošana, kā arī iegāde un lietošana ir likumīga?

Jā: Kā lietotās programmatūras Wiresoft pircējs varat būt pārliecināts, ka Windows Server 2022 Standard 2-Core iegāde un regulāra lietošana nepārkāpj nekādus spēkā esošus likumus: noteicošā juridiskā situācija atļauj tirdzniecību ar lietotu Microsoft programmatūru, kā arī tās lietošanu, ja vien tā ir iegūta no uzņēmuma licenču krājumiem. Vairāki tiesas spriedumi ir skaidri apstiprinājuši šo faktu.

Vai lietotajām Windows Server 2022 Standard 2-Core licencēm ir arī pircēja aizsardzība?

Jā: Windows Server 2022 Standard 2-Core Package, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, kā arī citu lietotu programmatūru, piedāvā jums kā pircējam tādu pašu drošību un priekšrocības kā jauna serveru programmatūra: Tādējādi jums ir parastā pircēja drošība, jo programmatūra tiek lejupielādēta uzreiz pēc pirkuma pabeigšanas un licence tiek nekavējoties aktivizēta ar piegādāto derīgo licences atslēgu.

Vai Wiresoft izmantotajai programmatūrai, piemēram, Windows Server 2022 Standard 2-Core, ir kādas citas priekšrocības?

Wiresoft lietotā programmatūra piedāvā mūsu klientiem arī lielas ekonomiskas priekšrocības zemākas cenas dēļ, jo viņi var atjaunināt savus programmatūras krājumus ekonomiskāk nekā ar attiecīgām jaunām precēm. Tādējādi Microsoft izmantotā programmatūra, piemēram, Wiresoft programmatūra, var arī palīdzēt samazināt ekspluatācijas izmaksas, jo tā nodrošina arī revīzijas drošību, pateicoties pilnīgam pirkuma apliecinājumam!

Wiresoft programmatūras veikalā jūs atradīsiet ne tikai izdevumu Windows Server 2022 Standard 2-Core Package kā lētu lietotu programmatūru, bet arī 16 kodolu paketi servera pamatlicencēšanai. Ja jums ir augstākas virtualizācijas prasības, atradīsiet arī Windows Server 2022 Datacenter Edition, kā arī atbilstošās Windows Server 2022 pirmsizlaides versijas kopā ar attiecīgajām nepieciešamajām klienta piekļuves licencēm (CAL). Wiresoft plašais lietotās programmatūras portfelis ietver arī daudzas citas Microsoft programmas ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par Windows Server 2022 Standard licencēšanu, lūdzu, nekautrējieties izmantot mūsu kompetentu padomu tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas