MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE
Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h
- Izstrādājuma Nr: SW10459
- Ražotāja nr: P73-08330
- Ilgums: Pastāvīgi derīgs
- Valoda: Visas valodas
- Valsts zona: EU
Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?
Es esmu šeit, lai jūs.
DETAILS | |
Core | 16 Core |
Ierīces | 1x |
Virtuālās mašīnas | 2x |
Vidēja | Lejupielādēt |
Runtime | Neierobežots |
Valodas | Visas valodas |
Piegādes joma | Lejupielādēt + Licence |
Windows Server 2022 ir jaunā serveru operētājsistēma no . Tā pamatā ir 10, un tā piedāvā vēl lielāku datu, lietojumprogrammu un koplietošanas drošību un iespējas, kas atbilst visaugstākajām prasībām. Ar atbilstošu piekļuves licenci (klienta licence), ar 2022 licenci divi virtuālie datori var izmantot Hyper-V hostu virtualizācijai. Standard Microsoft Windows Services Access User Microsoft Windows Server Standard Plus
Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.
Microsoft Windows Server 2022 Standard - augstāka tīklu drošība
Windows Server 2022 Standard ir Microsoft jaunā serveru operētājsistēma. Tā pamatā ir Windows 10, un tā piedāvā vēl lielāku drošību un iespējas kopīgot datus, lietojumprogrammas un pakalpojumus, kas atbilst visaugstākajām prasībām. Izmantojot atbilstošu klienta piekļuves licenci, lietotāji ar Microsoft Windows Server 2022 Standard licenci var izmantot divus virtuālos datorus un Hyper-V hostu virtualizācijai.
Windows Server 2022 Standard ir papildināts ar daudzām jaunām funkcijām, īpaši drošības jomā, un esošās funkcijas ir paplašinātas vai uzlabotas. Cita starpā ir aktivizēta jaunākā transporta slāņa drošības (TLS) versija 1.3, jaunais AES-256 šifrēšanas veids SMB, kā arī atbalsts šifrēšanai RDMA tīklos, izmantojot SMB Direct, izmantojot AES-128.
Turklāt ir paplašinātas hibrīdfunkciju integrēšanas un administrēšanas iespējas, veikti daudzi uzlabojumi Windows Admin Center un veiktspējas uzlabojumi Windows konteineriem, kā arī UDP un TCP, krātuves optimizācija Storage Spaces Direct un Microsoft Edge kā standarta pārlūkprogramma.
Windows Server 2022 standarta izdevums ar operētājsistēmu Windows 10 piedāvā daudzas virtualizācijas iespējas, jo īpaši mazākiem datu centriem, kas uzticami aizsargā datus un lietojumprogrammas vairāku mākoņu vidēs, pateicoties uzlabotai mērogojamībai, spēcīgai veiktspējai un efektīvām drošības funkcijām.
Windows Server 2022 Standard Edition licencēšana atkal ir balstīta uz kodoliem, un katram serverim ir nepieciešami vismaz 16 kodoli.
Wiresoft vietnē jau tagad varat atrast Windows Server 2022 Standard par zemām cenām kā lietotu programmatūru - bez jebkādiem ierobežojumiem attiecībā uz šī izdevuma veiktspēju virtualizācijas, drošības vai veiktspējas ziņā. Lai iegūtu vairāk informācijas par visām Windows Server 2022 Standard Edition funkcijām un īpašībām, kā arī licencēšanu, izlasiet šo pārskatu vai sazinieties tieši ar Wiresoft pārstāvi.
Kas jauns operētājsistēmā Windows Server 2022 Standard? Svarīgākās funkcijas īsumā
Microsoft serveru operētājsistēmas Windows Server 2022 jaunā versija ir balstīta uz Windows 10, kas ir arī vizuāli redzama, tāpēc lietotāji visas funkcijas atradīs pazīstamā vietā. Jaunajam Windows Server 2022 tiek nodrošināts arī 10 gadus ilgs Microsoft produkta atbalsts atbalsta un atjauninājumu veidā.
Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, Windows Server 2022 ir daudz jauninājumu trīs svarīgās jomās: Drošība, lietojumprogrammu platforma un migrācija.
Drošība operētājsistēmā Windows Server 2022 Standard
Ar jauno daudzlīmeņu drošību Windows Server 2022 piedāvā visaptverošu aizsardzību, kas šobrīd ir steidzami nepieciešama korporatīvajiem serveriem, lai nodrošinātu datu un pakalpojumu pieejamību. To nodrošina, cita starpā, šādas jaunas funkcijas un uzlabojumi:
- TPM 2.0 (Trusted Platform Module 2.0) nodrošina uz aparatūru balstītu drošu kriptogrāfisko atslēgu un datu glabāšanu, kā arī sistēmas integritātes mērīšanu, tostarp koda likumības vai uzticamības pārbaudi, kad tiek palaists Windows serveris. Šī uz aparatūru balstītā uzticamība cita starpā tiek izmantota arī BitLocker diska šifrēšanā.
- Programmatūras aizsardzību nodrošina serveru procesori Secured Core, kas atbalsta palaišanas verifikāciju ar dinamisko uzticamības saknes mērījumu (DRTM) tehnoloģiju, kā arī izolētu draiveru piekļuvi atmiņai, izmantojot tiešās atmiņas piekļuves (DMA) aizsardzību.
- Secured Core serveri atbalsta arī koda integritāti saskaņā ar VBS standartu (uz virtualizāciju balstīta drošība) un izmantojot HVCI (uz hipervizoru balstīta drošība). Tādējādi VBS izmantotās aparatūras virtualizācijas funkcijas rada drošu darba atmiņas apgabalu, kas ir izolēts no operētājsistēmas, tādējādi īpaši aizsargājot serveri no tādiem riskiem, kādus rada uzbrukumi kriptovalūtas ieguvē.
- Turklāt VBS ļauj izmantot Credential Guard (Pilnvaru sargs), ar kuru lietotāja pieteikšanās informācija tiek glabāta virtuālā konteinerā, kam operētājsistēma nevar tieši piekļūt.
- Lai nodrošinātu drošus savienojumus, operētājsistēmā Windows Server 2022 Standard tagad pēc noklusējuma ir iespējota HTTPS un TLS 1.3. TLS1.3 (Transport Layer Security) ir jaunākā internetā visplašāk izmantotā drošības protokola versija, kas šifrē datus, lai nodrošinātu drošu saziņas kanālu starp diviem galapunktiem.
- Drošs DNS operētājsistēmā Windows Server 2022 Standard atbalsta DoH (DNS-over-HTTPS), lai šifrētu DNS vaicājumus, izmantojot HTTPS protokolu, tādējādi novēršot noklausīšanos un DNS datu viltošanu, kas arī veicina datplūsmas drošību.
- SMB (Server Message Block) sistēmā Windows Server 2022 tagad šifrēšanai izmanto AES-256-GCM un AES-256-CCM standartus, kas tiek automātiski izmantoti, tiklīdz tiek izveidots savienojums ar citu datoru, kas tos arī atbalsta.
- Šifrēšana, izmantojot SMB Direct un RDMA (Remote Direct Memory Access) operētājsistēmā Windows Server 2022, nodrošina lielāku joslas platumu, kā arī mazāku latentumu tiešajai krātuvei, krātuves replikām, Hyper-V un SQL Server.
- Turklāt Windows Server 2022 failover klasteri ļauj detalizēti kontrolēt CSV (klastera koplietošanas kopumu) un SBL (krātuves kopnes slāņa) šifrēšanu.
Konteineru lietojumprogrammas operētājsistēmā Windows Server 2022 Standard
Izmantojot Windows Containers, ir arī daudzas platformas optimizācijas, piemēram, lietojumprogrammu savietojamība, kā arī Windows Container lietotāja saskarne ar Kubernetes.
- Windows Containers attēla lielums ir samazināts līdz pat 40 %, kas par 30 % palielina palaišanas laiku un uzlabo veiktspēju.
- Kubernetes lietošana ir vienkāršota, cita starpā nodrošinot labāku konteineru atbalstu saimniekorganizācijas procesiem mezglu konfigurācijā, IPv6, kā arī tīkla politikas īstenošanu ar atvērtā koda lietojumprogrammu Calico.
- Turklāt tika atjaunināts Windows Admin Center, lai vienkāršotu .NET lietojumprogrammu konteineru izveidi.
Uzglabāšana un migrācija operētājsistēmā Windows Server 2022 Standard
Daudzi Windows Server 2022 krātuves migrēšanas pakalpojumu uzlabojumi, cita starpā, atvieglo krātuves migrēšanu uz Windows Server, kā arī no citām avota krātuvēm uz Azure. Šim nolūkam operētājsistēmā Windows Server 2022 programmā Storage Migration Server orķestrators nodrošina šādas opcijas:
- Vietējo lietotāju vai grupu migrēšana uz Windows Server
- Migrēt krātuvi uz un no failover kopām un migrēt starp atsevišķiem serveriem un failover kopām
- Krātuves migrēšana no Linux serveriem, izmantojot Samba
- Migrēšana uz Azure tīkliem
- Migrēšana no NetApp CIFS serveriem vai NetApp FAS masīviem uz Windows Server
Citas funkcijas:
- Pielāgojams datu glabāšanas ātrums nodrošina lielāku datu sinhronizācijas procesa kontroli: tādējādi resursus var piešķirt datu kopiju labošanai (elastība) vai aktīvu darba slodžu darbināšanai (veiktspēja). Tādējādi klasterus var pārvaldīt elastīgāk un efektīvāk.
- Uzglabāšanas kopnes kešatmiņa tagad nodrošina glabāšanu atsevišķos serveros, uzlabojot lasīšanas un rakstīšanas veiktspēju un palielinot efektivitāti, savienojot ātrākus datu nesējus, piemēram, NVMe vai SSD, ar lēnākiem datu nesējiem, piemēram, cieto disku.
- SMB saspiešana novērš nepieciešamību manuāli saspiest failus, pārsūtot tos pa tīklu, piemēram, lai nodrošinātu ātrāku pārsūtīšanu noslogotos tīklos.
Citi Windows Server 2022 Standard uzlabojumi
Turklāt jaunajā Windows Server 2022 versijā ir iekļauta virkne individuālu optimizāciju, kas arī palielina veiktspēju:
- Nested Virtualisation atbalsts AMD procesoriem operētājsistēmā Windows Server 2022 nodrošina plašākas vides aparatūras iespējas, lai Hyper-V darbinātu Hyper-V virtuālajā mašīnā (VM).
- Microsoft Edge ir iekļauts Windows Server 2022 pēc noklusējuma. Edge ir balstīts uz Chromium atklātā pirmkoda programmatūru un piedāvā lielāku drošību nekā Internet Explorer, ko tas aizstāj.
- Pārraides vadības protokola (TCP) veiktspēja ir uzlabota, izmantojot TCP HyStart++, kas samazina pakešu zudumus, un RACK (Recent ACKnowledgment), lai retranslācijas laikā samazinātu retranslācijas pārtraukumus (RTO).
- RSC (Receive Segment Coalescing) nodrošina optimizāciju Hyper-V virtuālajiem komutatoriem, lai paketes varētu apvienot hipervizora tīklā un tādējādi apstrādāt kā lielākus segmentus. Tas samazina procesora ciklu skaitu un uzlabo tīkla datplūsmas veiktspēju.
Aparatūras prasības Windows Server 2022 Standard darbināšanai
Windows Server 2022 pamatā ir operētājsistēma Windows 10. Lai izmantotu visas servera lietojumprogrammas funkcijas un nodrošinātu drošību, pamatā esošajai aparatūrai jāatbilst visām turpmāk minētajām minimālajām prasībām. Papildu prasības ir atkarīgas no attiecīgās sistēmas konfigurācijas, kā arī citām instalētajām lietojumprogrammām.
- Procesors: 1,4 GHz 64 bitu
- Atmiņa: 512 MB (2 GB serverim ar darbvirsmas displeja uzstādīšanas opciju)
- Cietais disks: 32 GB brīvas vietas cietajā diskā
- BIOS: UEFI sistēma ar drošu palaišanu (UEFI 2.3.1c) noteiktām funkcijām
- Grafiskā karte un monitors: 1024 x 768 pikseļi
Windows Server 2022 Standard licencēšana
Servera licencēšana ar jauno Windows Server 2022 Standard Edition arī tiek veikta kā lietotai programmatūrai saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem, un, aprēķinot nepieciešamo licenci, par pamatu tiek izmantots kodolu skaits. Piemēro šādus noteikumus:
- Windows Server 2022 Standard Edition parasti tiek licencēts, pamatojoties uz izmantoto fizisko aparatūru. Šim nolūkam papildus fiziski pieejamo kodolu procesoru skaitam tiek ņemts vērā arī virtuālo serveru skaits.
- Servera licence vienmēr attiecas uz 2 fiziskajiem procesora kodoliem.
- Saskaņā ar Microsoft licences nosacījumiem par pamatu vienmēr tiek ņemts minimālais 8 kodolu skaits uz procesoru, pat ja faktiski esošajai aparatūrai ir mazāk nekā 8 kodoli.
- Tiek pieņemts, ka katram fiziskajam serverim ir vismaz 2 procesori, tāpēc minimālais kodolu skaits ir 16.
- Serveriem ar vairāk nekā 16 kodoliem ir jābūt papildus licencētiem ar attiecīgajām Windows Server 2022 Standard pakotnēm.
Papildu noteikumus, piemēram, par Hyper-V instanču, kā arī klientu - lietotāju un gala ierīču - licencēšanu, kas piekļūst Windows Server 2022 Standard, var saņemt no Wiresoft darbinieka. Atbilstošas licences/CAL Windows Server 2022 Standard ir pieejamas arī no Wiresoft.
Nopirkt Microsoft Windows Server 2022 Standard kā lietotu programmatūru Wiresoft Software Shop
Pašreizējā 2021. gadā publicētā MS Windows Server Standard 2022 Edition jau tiek piedāvāta kā lietota programmatūra Wiresoft Software Shop. Lietotas programmatūras cena ir zemāka nekā atbilstoša jauna Windows Server Standard 2022 izdevuma cena. Iegādājoties lietotu programmatūru no Wiresoft, jūs gūstat labumu no šīm priekšrocībām:
- Iegādājoties Microsoft Windows Server 2022 Standard no Wiresoft, jūs saņemat oriģinālu vienu licenci, ko iepriekš iegādājies uzņēmums un pārdevis uzņēmumam Wiresoft.
- Pārdodot tālāk, šī MS Windows Server 2022 Standard licence tiek marķēta kā lietota, bet "lietota" nenozīmē, ka Windows Server programmatūras funkcionalitāte ir ierobežota vai ka šī licence jau ir izmantota.
- Ja pirmais pircējs jau ir instalējis vai aktivizējis programmatūru MS Windows Server 2022 Standard, licence tika dzēsta, kad tā tika pārdota uzņēmumam Wiresoft, tādējādi attiecīgā programmatūras licence atkal ir 100% brīvi pieejama.
- Piedāvātā MS Windows Server 2022 Standard licence, tāpat kā citas Wiresoft piedāvātās lietotās Microsoft licences, nav ne ierobežoti lietojamas, ne laika ziņā ierobežotas testa versijas, tās nesatur jau aktivizētu licences atslēgu, bet ir programmatūras produkts, kas pēc iegādes autorizēts tikai jums.
- Visas lietotās licences, ko iegādājusies Wiresoft un kas tiek piedāvātas tālākpārdošanai, piemēram, MS Windows Server Standard 2022, pirms pārdošanas mēs arī esam pārbaudījuši, lai pārliecinātos par to pilnvērtīgu lietojamību.
- Lietotas Microsoft Windows Server 2022 Standard licences tālākpārdošanas juridiskais pamats ir spēkā esošie tiesību akti, kas pieļauj lietotas programmatūras pārdošanu un iegādi, kā arī lietošanu.
- Tūlīt pēc veiksmīgi pabeigta pirkuma jūsu MS Windows Server 2022 Standard lietojumprogramma ir pieejama, izmantojot elektronisko programmatūras piegādi (ESD).
- Tādējādi, iegādājoties lietotu licenci, piemēram, Windows Server 2022 Standard Edition no Wiresoft, varat būt droši, ka vienmēr iegādājaties un izmantojat likumīgu un oriģinālu Microsoft produktu.
Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft Windows Server 2022 Standard kā lietotas programmatūras vai cita MS Windows Server 2022 izdevuma, kā arī vecāku MS Windows Server versiju vai citas Microsoft programmatūras iegādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet.