Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10138
 • MX3-00098
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€1 411,90 * €1 567,90 * (9,95% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licences atslēga
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Ar Visual Studio 2017  Enterprise Edition lietotājiem ir pieejams plašs jaudīgu funkciju klāsts, lai izstrādātu lietojumprogrammas jebkurai jomai vispopulārākajās operētājsistēmās, savukārt integrētie rīki padara katru soli no izstrādes līdz izlaišanai vēl efektīvāku: Tikai Visual Studio 2017 Enterprise  izdevumā ir pieejama Live Unit Testing funkcija C# un Visual Basic valodām, lai rakstīšanas laikā pievērstu uzmanību kļūdām, kā arī IntelliTrace funkcija, ko var izmantot, lai izveidotu momentuzņēmumus un pārslēgtos starp lietojumprogrammas stāvokļiem - šis izdevums īpaši atbalsta arī sadarbību lielākās komandās.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"

Visual Studio 2017 Enterprise - izdevums prasīgiem izstrādātājiem kā iegādes versija

Ar Visual Studio 2017 Enterprise Edition lietotājiem ir pieejams plašs jaudīgu funkciju klāsts, lai izstrādātu lietojumprogrammas jebkurai jomai populārākajās operētājsistēmās, savukārt integrētie rīki padara katru soli no izstrādes līdz izlaišanai vēl efektīvāku: Tikai Visual Studio 2017 Enterprise Edition versijā ir pieejama C# un Visual Basic lietojumprogrammu Live Unit Testing funkcija, kas brīdina par kļūdām to rakstīšanas laikā, kā arī IntelliTrace funkcija, kas ļauj veikt momentuzņēmumus un pārslēgties starp lietojumprogrammas stāvokļiem - turklāt šī versija īpaši atbalsta sadarbību lielākās komandās.

Visual Studio 2017 Enterprise izstrādātāju rīcībā ir plašs valodu klāsts - no C un C++, kā arī C# līdz iOS, JavaScript, Python, ASP.NET un daudzām citām valodām, tostarp tiešs atbalsts koda rakstīšanai: Ērtas funkcijas ne tikai atvieglo analīzes un atkļūdošanas navigāciju, bet arī labošanas un refaktorizācijas laikā ļauj veikt labojumus un pārrakstīt kodu - piemēram, IntelliSense, kā arī CodeLens, kas parāda izmaiņas kodā tieši redaktorā.

Kam ir paredzēta Visual Studio 2017 Enterprise Edition?

Visual Studio 2017 Enterprise Edition ir paredzēta profesionāliem izstrādātājiem, kuri kopā ar citiem darbiniekiem vēlas izstrādāt lietojumprogrammas darbvirsmām, mobilajām ierīcēm un tīmeklim, kā arī izmantot plašās koda analīzes un korekcijas iespējas. Visual Studio 2017 priekšrocība šajā gadījumā ir tā, ka šī versija atbalsta arī Windows 7. Pateicoties vietas taupošai instalācijai, programmatūru var izmantot arī vecākās gala ierīcēs, kas paplašina lietojumprogrammu klāstu.

Ar Visual Studio 2017 Enterprise Edition, kas ir pieejams no Wiresoft kā lietota programmatūra, izstrādātājiem ir iespēja iegūt visas pārbaudītās Microsoft programmatūras priekšrocības bez parastās abonēšanas, bet gan kā vienu licenci. Papildus šai Visual Studio 2017 Enterprise Edition versijai Wiresoft Software tiešsaistes veikalā var atrast arī citas versijas, kā arī ar to saderīgas Microsoft programmas, piemēram, Windows 7, 8Windows un Windows 10, kas ir priekšnoteikums noteiktu funkciju izmantošanai. Tālāk sniegts pārskats par svarīgākajām Visual Studio 2017 Enterprise optimizācijām un ekskluzīvajām funkcijām.

Ekskluzīvas funkcijas Visual Studio 2017 Enterprise

Visual Studio 2017 Enterprise izdevums ir paredzēts izstrādātājiem ar augstākām prasībām, kuriem īpaši nepieciešamas efektīvas testēšanas un atkļūdošanas funkcijas, tostarp:

Visual Studio 2017 Enterprise vienību testēšana tiešraidē

Kļūdu agrīna atklāšana un novēršana kodā ir viens no svarīgākajiem programmēšanas standarta uzdevumiem. Tiešā vienotu testēšana ļauj vēl drošāk mainīt vai pārveidot kodu. Šī funkcija ir pieejama tikai Enterprise Edition versijā projektiem C# un Visual Basic valodās, kas balstās attiecīgi uz .NET Core un .NET Framework. Kamēr izstrādātājs joprojām modificē kodu, Live Unit Testing (vienības testēšana reālajā laikā) automātiski izpilda vienības testus reālajā laikā, lai noteiktu, vai kods ir pietiekami aptverts, vienlaikus nodrošinot, ka iespējamās izmaiņas nerada regresijas. Koda pārklājums ar Live Unit Testing tiek attēlots grafiski reāllaikā, lai lietotāji uzreiz varētu redzēt, vai un cik daudz kodu rindu ir aptvertas testos; turklāt 2017. gada izdevumā ir iekļauti šādi papildinājumi un optimizācijas:

 • Jau atverot risinājumu, tiek parādīts, vai ir iespējota vai atspējota vienotu testēšanas funkcija Live Unit Testing.
 • Integrējot Live Unit Testing funkciju Visual Studio uzdevumu centrā, tagad tur redzēsiet norādi, vai tā ir iespējota.
 • Tagad Visual Studio 2017 Enterprise atbalsta bieži izmantotus ietvarus, piemēram, xUnit, NUnit un MSTest.
 • Ir pievienots integrēts atbalsts .NET Core un .NET Standard Standard risinājumam C# vai Visual Basic valodā.
 • Testus var atkļūdot izpildes kontekstā lietotāja saskarnes logā, neatstājot koda redaktoru.
 • Jaunieviestā spainīša ikona tiek izmantota, lai atšķirtu dažādas tiešās vienības testa metodes.
 • Pārdēvējot funkciju "Live Test Set - Include/Exclude" par "Live Unit Testing - Include/Exclude", tiek novērstas arī no iepriekšējās versijas zināmās izpratnes problēmas, izmantojot šo funkciju.

IntelliTrace priekš Visual Studio 2017 Enterprise

IntelliTrace ir īpaši izstrādāts C#, C++ un Visual Basic valodām, lai ietaupītu laiku un sekotu līdzi koda izpildes vēsturei. Cita starpā to var izmantot, lai

jo īpaši atkļūdošanas atkļūdošana ar soli atpakaļ, kas iepriekšējā versijā bija pieejama tikai C#, tagad ir pieejama arī C++. Izmantojot funkcijas "Notikumi" un "Snapshots", izstrādātāji var uzreiz pārslēgties starp dažādiem lietojumprogrammas stāvokļiem (tam nepieciešams Windows 10 Anniversary Update (1607)).

Lietotāji var izveidot momentuzņēmumus un arī pārvietoties pa notikumiem, izmantojot "Soli atpakaļ" un "Soli uz priekšu", kas tiek parādīti diagnostikas rīka loga cilnē "Notikumi". Pārvietojoties, atlasītajam notikumam automātiski tiek iespējota uz vēsturi balstīta atkļūdošana.

Pārskats par citām galvenajām Visual Studio 2017 Enterprise funkcijām

2017. gada Visual Studio Enterprise versijā ir iekļauti vairāki uzlabojumi salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju, kā arī jaunas funkcijas, kas ļauj izstrādātājiem strādāt vēl ātrāk un efektīvāk. Jau instalēšanas laikā administratori var izlemt, kurām lietojumprogrammām ir priekšroka: piemēram, var izmantot tikai Core Editor vai arī .NET darbvirsmas lietojumprogrammas, Python utt. Turklāt

palaišanas laiku, kā arī sesijas palaišanu un risinājumu ielādēšanu un projektu un elementu šablonu noteikšanu.

Visual Studio 2017 atbalstītās valodas

Visual Studio Enterprise 2017 galvenā iezīme ir ārkārtīgi plašais atbalstīto valodu klāsts: Papildus vecākajām valodām, piemēram, Visual Basic, kā arī C, C++, C#, TypeScript un Python ātrai lietojumprogrammu izstrādei, ir pieejamas arī tīmekļa valodas HTML un CSS, kā arī ASP.NET Core tīmekļa lietojumprogrammu un pakalpojumu, kā arī mobilo back-ends izveidei, ASP.NET Razor, Java un JavaScript, kā arī F#, PHP un arī Objective-C lietojumprogrammu izstrādei iOS u. c.

Turklāt Visual Studio 2017 ietver arī uzlabojumus C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript un TypeScript redaktoriem, kā arī optimizēti koda atkļūdošanas un problēmu diagnosticēšanas rīki programmatūras izstrādei ar .NET Core, ASP .NET Core, kā arī Unity un MS SQL Server.

Xamarin Mobile attīstības atbalsts Visual Studio 2017 Enterprise

Pateicoties Xamarin integrācijai, tagad Visual Studio 2017 ir iespējams izstrādāt mobilās lietojumprogrammas Windows, Android, kā arī iOS, pamatojoties uz šo lietojumprogrammu. Tipiskās Xamarin funkcijas ietver Xamarin Forms priekšskatījumu programmu, kas tiešajā priekšskatījumā uzreiz parāda koda rindas ietekmi uz lietojumprogrammu. Turklāt ir iekļautas Xamarin.Forms, Xamarin Profiler un Xamarin Test Recorder funkcijas, kā arī IntelliSense for XAML uzlabojumi Xamarin Forms.

IntelliSense programmā Visual Studio 2017 Enterprise

IntelliSense funkcija apraksta API lietojumprogrammas to ievadīšanas brīdī un automātiski pabeidz tās, izmantojot iebūvētos IntelliSense pabeigšanas sarakstus, kas paātrina attiecīgos procesus. Rīkjoslas norāda uz problēmām, atzīmējot kritiskās jomas ar viļņotu līniju. Saraksti nodrošina arī ātru piekļuvi locekļiem, nosaukumu telpām un koda fragmentiem, kā arī mainīgo, komandu un funkciju nosaukumiem. C# versijā papildināšanas sarakstos cita starpā ir iekļauti "list member" un "complete word" žetoni.

CodeLens programmā Visual Studio 2017 Enterprise

Funkcija CodeLens nodrošina izstrādātājiem iespēju ietaupīt laiku, lai pārietu uz atsevišķām funkcijām, neatstājot kodu, lai to izdarītu. CodeLens arī izceļ visas koda izmaiņas redaktorā un parāda, vai tests šajā vietā ir izturēts, kā arī norāda pēdējo izstrādātāju, kas tajā vietā kaut ko labojis.

Jauni refaktori Visual Studio 2017 Enterprise

Pārstrādes nodrošina ērtu veidu, kā atjaunināt vai uzlabot koda iekšējo struktūru, nemainot tā uzvedību. Visual Studio 2017 Enterprise ir pieejami vēl citi refaktori; tie ietver If izteikumu pārveidošanu par Switch izteikumiem, parametru, piemēram, NULL pārbaužu, un argumentu pievienošanu, kā arī overrides ģenerēšanu; ir arī iespēja pievienot ciparu atdalītājus literāliem - īpaši ciparu literāliem, mainot bāzi no "hexadecimal" uz "binary" - utt.

Avota koda pārvaldība lietojumprogrammā Visual Studio 2017 ar Git

Tie, kas nevēlas izmantot Microsoft Azure DevOps risinājumu avota koda pārvaldībai Visual Studio 2017 Enterprise, tā vietā var izmantot Git for Remote Repository - plaši izmantoto Standard failu versiju pārvaldībai, kas ļauj arī lielākas komandas locekļiem vienlaicīgi strādāt pie projekta.

Visual Studio 2017 Edition tagad nodrošina iespēju Git tieši izmantot attiecīgos repozitorijus, izmantojot IDE iebūvētās pogas, lai iestatītu, rediģētu un publicētu kodu, izmantojot tos. Ir iekļauti arī jauni papildinājumi, piemēram, funkcijām "Push" un "Commit", kā arī SSH atbalsts. Izmantojot Azure DevOps Services, Visual Studio Enterprise lietotāji var arī izveidot savienojumu ar Git vai GitHub repozitorijiem, kā arī TFVC repozitorijiem, izmantojot Team Explorer.

Aparatūras prasības Visual Studio 2017 Enterprise

Lai instalētu Visual Studio 2017 Enterprise, ir nepieciešama .NET Framework 4.5.2 versija. Instalēšanas laikā tiek instalēta .NET Framework 4.7.2 versija, kas nepieciešama Visual Studio programmatūras darbināšanai. Atsevišķām funkcijām var būt nepieciešama Windows 10. Turklāt ir jāievēro šādas minimālās prasības:

Sistēmas prasības:

Lai izmantotu Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise, ir nepieciešama viena no šādām Windows versijām:

 • Windows 10 (min. versija 1507) Mājas, Profesionālā, Izglītība, Uzņēmējdarbība
 • Windows Server 2016: Standard, datu centrs
 • Windows 8.1 (ar atjauninājumu 2919355): Core, Professional, Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (ar atjauninājumu 2919355): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 SP1 (ieskaitot jaunākos atjauninājumus): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Citas prasības:

 • Procesors: 1,8 GHz vai ātrāks; ieteicams divkodolu vai jaudīgāks
 • Atmiņa: 2 GB RAM, ieteicams 4 GB RAM (vismaz 2,5 GB, ja darbojas virtuālajā datorā)
 • Vieta cietajā diskā: līdz 130 GB atkarībā no instalētajām funkcijām, Standard instalācijai nepieciešams 20-50 GB brīvas vietas
 • Lai uzlabotu veiktspēju un ātrumu, ir ieteicams instalēt Visual Studio 2017, kā arī Windows uz SSD, lai izmantotu cietā diska ātrumu
 • Grafiskā karte: DirectX 9, vismaz 1 280 x 720 (720p) izšķirtspēja, ieteicama 1 366 x 768 WXGA vai augstāka izšķirtspēja

Pirkt Visual Studio 2017 Enterprise vienreizēju licenci kā lietotu programmatūru Wiresoft tiešsaistes veikalā

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Edition tiek piedāvāta Wiresoft tiešsaistes veikalā kā viena licence iegādes versijā - un ir pieejama kā lietota programmatūra par īpaši zemu cenu, tāpēc tā nav komerciālā abonēšanas versija. Šī Visual Studio 2017 Enterprise Edition licence nāk no atbilstošas uzņēmuma apjoma licences, ko iegādājās Wiresoft, tā šajā procesā tika likvidēta un pārveidota par atsevišķām licencēm, tādējādi piešķirot tām jaunu marķējumu kā "lietota programmatūra" vai "lietota programmatūra".

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise vai jebkuras citas Microsoft programmatūras licences, kas tiek piedāvātas uzņēmumam Wiresoft, nāk no uzņēmuma, kas atrodas Eiropā, uz kuru attiecas ES tiesību akti. Ne apjoma licences sadalījums, ne jaunais lietotās programmatūras apzīmējums neierobežo Visual Studio 2017 Enterprise programmatūras funkcionalitāti.

Programmatūras iegāde ar Wiresoft vienmēr ir lēta un vienlaikus droša! Wiresoft veikalā piedāvātajai Visual Studio 2017 Enterprise licencei nav lielas cenas priekšrocības salīdzinājumā ar citām abonēšanas saistībām, veicot vienreizēju iegādi, taču tā ir uzreiz lietojama, izmantojot tūlītēju lejupielādi un licences aktivizēšanu ar iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu. Turklāt arī lietotas programmatūras, piemēram, Visual Studio 2017 Enterprise vai citas Microsoft programmatūras, iegāde Wiresoft klientiem ir juridiski droša: lietotas programmatūras tirdzniecība ir nepārprotami atļauta ar likumu, ko skaidri apstiprina arī attiecīgie tiesu nolēmumi, tāpēc Wiresoft programmatūra ir droša arī pret revīziju.

Visu šo iemeslu dēļ vienreizējās lietotās programmatūras licences, piemēram, Visual Studio 2017 Enterprise, pircējiem ir lēta alternatīva parastajiem programmatūras licenču piedāvājumiem, un tādējādi piedāvā ekonomisku veidu, kā izmantot šādas ekskluzīvas programmu versijas.

Wiresoft programmatūras veikalā jūs atradīsiet ne tikai šo Visual Studio 2017 Enterprise Edition, bet arī citas šīs programmatūras versijas un izdevumus, kā arī atbilstošas Microsoft operētājsistēmas, piemēram, 8Windows un Windows 10 - vienmēr kā lietotu programmatūru ar tūlītēju lejupielādi. Ja jums ir kādi jautājumi par Visual Studio 2017 Enterprise vai jebkuru citu Microsoft programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas