Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10136
  • C5E-01307
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€118,90 * €130,90 * (9,17% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licences atslēga
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Ar Visual Studio 2017 profesionālajā izdevumā lietotājiem ir pieejams viss, kas nepieciešams, lai radītu lietojumprogrammas un programmas - no izstrādes līdz koda atkļūdošanai un labošanai, kā arī no versiju kontroles līdz izlaišanai.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"

Visual Studio Professional 2017 - viss, kas nepieciešams profesionālu programmu izveidei, ir pieejams jau iegādātajā versijā

Ar Visual Studio 2017 Professional Edition lietotājiem ir pieejams viss, kas nepieciešams, lai radītu lietotnes un programmas - no izstrādes līdz atkļūdošanai un koda labošanai un labošanai, kā arī no versiju kontroles līdz izlaišanai.

Visual Studio Professional atbalsta senākas valodas, piemēram, C un C++, kā arī pašreizējos variantus, piemēram, C# un Apple Metal programmēšanas valodu, iOS, JavaScript un Python, kā arī citas tīmekļa valodas. Turklāt, rakstot kodu, neatkarīgi no izmantotās valodas, programmatūra nodrošina lietotājiem atbalstu tiešraidē.

Precīzas atkļūdošanas funkcijas atvieglo kļūdu novēršanu un novēršanu, tādējādi ietaupot vērtīgu laiku lietotnes izstrādes laikā.

Ātrajā struktūras skatā vienmēr ir redzams, kur izstrādātāji atrodas koda struktūrā, un centrālajā kļūdu sarakstā ir redzamas visas kompilēšanas, kā arī būvēšanas un koda analīzes problēmas, tostarp domēna specifiskās problēmas dažām valodām, izmantojot tiešraides analīzi, kamēr rakstāt.

Visual Studio Professional 2017 īpaši piedāvā daudz uzlabojumu tādās bieži lietotās funkcijās kā IntelliSense un Refactoring, kā arī koda navigācijā un koda labošanā, kā arī IntelliSense un CodeLens, kas palielina koncentrēšanos uz izstrādātāja darbu, tieši redaktorā uzreiz izceļot atsauces un izmaiņas kodā utt.

Kam ir paredzēta Visual Studio 2017 Professional?

Visual Studio 2017 Professional Edition ir paredzēta profesionāliem izstrādātājiem, kuri patstāvīgi vai komandās izstrādā sarežģītas lietojumprogrammas, tostarp mobilās lietojumprogrammas. Tā kā Visual Studio 2017 tiek atbalstīta, sākot no Windows 7, to var izmantot arī vecākās operētājsistēmās, tādējādi paplašinot lietotāju loku.

Wiresoft piedāvā Visual Studio 2017 Professional kā lietotu programmatūru, piedāvājot izstrādātājiem visas pārbaudītās Microsoft programmatūras priekšrocības par īpaši izdevīgu cenu kā vienu licenci lietošanai savā datorā bez abonēšanas saistībām.

Papildus Visual Studio 2017 Professional Wiresoft Software tiešsaistes veikalā varat atrast arī citus Visual Studio izdevumus vai versijas kā vienu licenci iegādes versijā, kā arī ar to saderīgas Microsoft programmas, piemēram, Windows 8 un Windows 10. Tālāk sniegts pārskats par svarīgākajām Visual Studio 2017 Professional optimizācijām un jaunajām funkcijām.

Pārskats par svarīgākajām Visual Studio 2017 Professional iekļautajām funkcijām

2017. gada Visual Studio versijā ir iekļauti daudzi uzlabojumi salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju, kā arī diezgan daudz jaunu funkciju, lai padarītu izstrādātāju darbu vēl ātrāku un efektīvāku. Uzreiz pēc šīs profesionālās versijas instalēšanas administratori var izvēlēties, vai lietotājs vēlas izmantot tikai galveno redaktoru vai arī rakstīt .NET lietojumprogrammas, Python kodu vai spēles, izmantojot Unity.

Uzlabojumi jau ir manāmi programmas palaišanas laikā, jo ir samazinājies palaišanas laiks, kā arī sesijas palaišanas un risinājumu ielādes laiks.

Starp funkcijām, kas tagad darbojas ātrāk, ir arī projektu un elementu veidņu atpazīšana.

Turklāt Visual Studio 2017 piedāvā dažus uzlabojumus attiecīgajos C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript un TypeScript redaktoros, kā arī kodu atkļūdošanas un problēmu diagnosticēšanas sistēmās un rīkos, kas tiek izmantoti programmatūras izstrādē ar .NET Core un ASP .NET Core, kā arī Xamarin, Apache Cordova un Unity un MS SQL Server. Turklāt īpaši jāmin šādas Visual Studio 2017 Professional funkcijas:

IntelliSense programmā Visual Studio 2017 Professional

IntelliSense apraksta lietojumprogrammu programmēšanas saskarnes (API), kamēr rakstāt, un automātiski pabeidz tās, izmantojot attiecīgos IntelliSense pabeigšanas sarakstus, tādējādi padarot procesus gan precīzākus, gan ātrākus. Tajā pašā laikā no komplektēšanas saraksta ar filtru palīdzību tiek izņemti nevajadzīgie locekļi. Konkrēti C#, IntelliSense papildināšanas sarakstos ir iekļauti arī "saraksta locekļa" un "pabeigta vārda" žetoni, kā arī citi. Saraksti cita starpā nodrošina arī ātru piekļuvi konkrēta tipa vai vārdu telpas locekļiem, koda fragmentiem, kā arī mainīgo, komandu un funkciju nosaukumiem.

Tāpat IntelliSense var izmantot, lai ātrāk izpētītu API, jo kategoriju var izmantot, lai ierobežotu vērtību kopumu. Rīkjoslas arī atvieglo API definīciju pārbaudi; pat rakstīšanas laikā tās norāda uz problēmām un ar viļņotām līnijām izceļ kritiskās daļas.

CodeLens programmā Visual Studio 2017 Professional

Izmantojot CodeLens, izstrādātāji var sekot līdzi savam darbam, neatstājot kodu, un viegli pārvietoties uz atsevišķām funkcijām. CodeLens izceļ visas izmaiņas kodā redaktorā, tostarp pēdējais izstrādātājs, kas pielāgojis metodi, kā arī to, vai tests ir izturēts attiecīgajā koda vietā, kur tas pašlaik atrodas.

Komandu pārlūka lietošana Visual Studio 2017 Professional

Ieslēdzot funkciju Team Explorer, izstrādātāji var koordinēt projektu ar citiem komandas locekļiem, tādējādi atvieglojot piešķirto uzdevumu pārvaldību. Team Explorer savieno Visual Studio ar Git vai GitHub repozitorijiem un TFVC repozitorijiem (Foundation versiju kontrole), kā arī ar Azure DevOps Services mitinātajiem projektiem, lai pārvaldītu izveides, darba vienumus un pirmkodu.

Jauni refaktori Visual Studio 2017

Izstrādes procesā nav nekas neparasts, ka projekta gaitā ir nepieciešams retroaktīvi uzlabot kodu. Pārstrādājot kodu, tiek atjaunināta koda iekšējā struktūra, nemainot tā uzvedību. Visual Studio 2017 Professional šim nolūkam piedāvā arī vairākus jaunus refaktorizācijas veidus, piemēram, pārspīlējumu ģenerēšanu, parametru un nosaukto argumentu pievienošanu, iespēju ievietot ciparu atdalītājus literāļos, kā arī mainīt ciparu literālu bāzi - tostarp "hexadecimal" uz "binary" -, kā arī konvertēt If izteikumu uz Switch izteikumu; tāpat var noņemt neizmantotos mainīgos, kā arī pievienot NULL pārbaudes parametriem.

Avota koda pārvaldība lietojumprogrammā Visual Studio 2017 ar Git

Visual Studio 2017 Professional piedāvā divas avota koda pārvaldības iespējas: Microsoft Azure DevOps risinājumu, ja tiek izmantots Azure mākonis, un

savu attālo repozitoriju, izmantojot Git, versiju kontroli, kas šim nolūkam tiek plaši izmantota Standard.

Azure DevOps (agrāk Visual Studio Team Foundation - TFS) ļauj uzlabot dažādu izstrādes lomu koordināciju, ļaujot komandām efektīvāk īstenot attiecīgās projekta prasības. Izmantojot Azure DevOps Visual Studio, cita starpā ir pieejama Redgate SQL Search; turklāt SQL fragmentu meklēšanu pat dažādās datubāzēs atvieglo Redgate ReadyRoll Core, savukārt ar Redgate ReadyRoll Core tiek atbalstīta arī automatizētu izmaiņu pārvaldība datubāzēs, izmantojot Source Control, kā arī migrācijas skriptu izstrāde; turklāt Redgate SQL Prompt Core piedāvā dažādas iespējas, rakstot un formatējot, kā arī refaktoriējot SQL kodu.

Tā kā Visual Studio Team Foundation vai atbilstošā servera izmantošanai parasti ir nepieciešama Visual Studio 2017 abonēšanas versija vai tieša reģistrācija, lietotāji var izmantot arī Git - brīvi lietojamu programmatūru failu versiju pārvaldībai. Šādā veidā komandas locekļi var vienlaikus strādāt pie vieniem un tiem pašiem projektiem.

Šim nolūkam Visual Studio 2017 piedāvā iespēju pārvaldīt repozitorijus tieši ar IDE pogām. Tas ļauj ātri iestatīt kodu Git pakalpojumam, nodot un publicēt. Turklāt izdevums piedāvā arī jaunas funkcijas vai papildinājumus, tostarp "Push" un "Commit", kā arī SSH atbalstu, lai ar Git tagad varētu veikt vēl vairāk uzdevumu IDE.

Xamarin programmā Visual Studio 2017

Visual Studio 2017 pievērš lielu uzmanību arī mobilajām ierīcēm Windows-, iOS un Android lietojumprogrammu izstrādei ar Xamarin atbalstu. Piemēram, Xamarin iebūvētās funkcijas ietver Xamarin Forms Previewer, kas ļauj izstrādātājiem uzreiz redzēt koda rindas ietekmi uz lietojumprogrammu, izmantojot tiešraides priekšskatījumu kopā ar XAML marķējumu. Xamarin Forms ietver arī XAML IntelliSense uzlabojumus, tāpēc tagad tā atbalsta sasaistes un pārveidotājus, kā arī pielāgotas kontroles un īpašības utt.

Visual Studio 2017 Professional sistēmas prasības

.NET Framework 4.5.2 vai ir nepieciešams instalēt Visual Studio 2017. Instalēšanas laikā tiek instalēta Visual Studio darbināšanai nepieciešamā .NET Framework 4.7.2 versija. Pretējā gadījumā minimālās prasības ir šādas:

  • Operētājsistēmas: Windows 10, Windows 8 (atjauninājums 2919355), Windows 8.1, Windows 7; Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 (atjauninājums 2919355)
  • Procesors: 1,8 GHz vai ātrāks, ieteicams divkodolu vai jaudīgāks procesors
  • Atmiņa: 2 GB RAM, ieteicams 4 GB RAM; vismaz 2,5 GB, ja darbojas virtuālajā datorā
  • Vieta cietajā diskā: atkarībā no instalētajām funkcijām ir nepieciešams līdz 130 GB brīvas vietas; parastai instalācijai ir nepieciešams 20-50 GB brīvas vietas
  • Grafiskā karte: DirectX 9 atbalsta, ar vismaz 1280 x 720 (720p) izšķirtspēju, ieteicamā ir 1366 x 768 vai augstāka

Pirkt Visual Studio 2017 Professional kā vienu licenci Wiresoft tiešsaistes veikalā

Microsoft Visual Studio 2017 Professional programmatūra ir pieejama Wiresoft tiešsaistes veikalā kā viena licence lietotai programmatūrai par īpaši izdevīgu cenu.

Šeit piedāvātā iegādāties Visual Studio 2017 Professional Edition licence nāk no uzņēmuma Visual Studio apjoma licences, ko iegādājās Wiresoft un kas šajā procesā tika izšķīdināta un pārveidota par atsevišķām licencēm; šajā procesā marķējums mainās uz "lietota programmatūra" vai "lietota programmatūra". Visas Wiresoft piedāvātās Microsoft Visual Studio 2017 Professional licences nāk tikai no uzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, uz kuru attiecas ES tiesību akti. Ne apjoma licences sadalījums, ne arī mainītais Visual Studio 2017 Professional programmatūras marķējums kā lietotai programmatūrai nenozīmē ierobežojumus attiecībā uz tās funkcionalitāti.

Programmatūras iegāde ar Wiresoft - vienmēr drošs pirkums jums! Visual Studio 2017 Professional licence, kas tiek piedāvāta Wiresoft veikalā par absolūti zemu cenu, piedāvā arī drošību, pateicoties tūlītējai lejupielādei un tiešai licences aktivizēšanai ar iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Katrs lietotas programmatūras pirkums Visual Studio 2017 Professional vai jebkuras citas Microsoft programmas iegādei Wiresoft Software Shop ir juridiski nodrošināta mūsu klientiem, jo tirdzniecība ar lietotu programmatūru ir skaidri atļauta ar likumu, ko skaidri apstiprina arī attiecīgie tiesu nolēmumi.

Viena lietotās programmatūras licence, piemēram, Visual Studio 2017 Professional Edition, ir lēta alternatīva parastajiem programmatūras piedāvājumiem, tāpēc tā piedāvā iespēju izmantot ekskluzīvas programmas versijas. Arī jūs varat gūt labumu no mūsu piedāvājuma par zemu cenu izmantotajiem Microsoft programmatūras produktiem!

Wiresoft programmatūras veikalā Jūs varat atrast Visual Studio 2017 Professional Edition, kā arī citas Visual Studio versijas vai izdevumus un atbilstošas Microsoft operētājsistēmas, piemēram, 8Windows un Windows 10, kā lietotu programmatūru tūlītējai lejupielādei. Ja jums ir kādi jautājumi par Visual Studio 2017 Professional vai citu Microsoft programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas