Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10139
 • MX3-00098
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€1 725,90 * €1 916,90 * (9,96% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licences atslēga
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Visual Studio ir pārbaudīta Microsoft integrētā izstrādes vide, kas paredzēta sarežģītu uzņēmumu lietojumprogrammu izstrādei un ieviešanai daudzās jomās. Īpaši šī kompleksā risinājuma Enterprise-izdevums pārliecina ar plašu rīku un funkciju klāstu - ne tikai projektēšanai, bet arī izstrādāto programmu nepārtrauktai testēšanai - un tāpēc ir īpaši piemērots lielākiem uzņēmumiem un organizācijām un tādējādi arī veselām programmētāju komandām.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"

Palieliniet izstrādātāju produktivitāti ar Visual Studio 2019 Enterprise, kas ir pieejama iegādei

Visual Studio ir pārbaudīta Microsoft integrētā izstrādes vide sarežģītu uzņēmumu lietojumprogrammu projektēšanai un izvietošanai dažādās jomās. Šī visaptverošā risinājuma Enterprise versija īpaši pārliecina ar plašu rīku un funkciju klāstu - ne tikai izstrādāto programmu projektēšanai, bet arī pastāvīgai testēšanai - un tāpēc ir īpaši piemērota lielākiem uzņēmumiem un organizācijām, tātad arī veselām programmētāju komandām.

Visual Studio Enterprise jaunajā 2019. gada versijā pārliecina ar daudziem detalizētiem uzlabojumiem, kā arī pilnīgi jaunām funkcijām, kas atvieglo izstrādātāju ikdienu, tostarp IntelliCode ar uz mākslīgo intelektu balstītiem risinājumu ieteikumiem un Visual Studio Live Share ar praktiskiem rīkiem labākai sadarbībai reālajā laikā.

Turklāt programmā Visual Studio Enterprise 2019 ir uzlabota refaktorizācija un navigācija, kā arī atkļūdošanas programma, kas ir papildināta ar vairākām funkcijām. Izmantojot Live Unit Testing, testus var palaist, kamēr tiek rakstīts kods, savukārt Live Dependency Checking reāllaikā nodrošina, ka kods ir saderīgs ar katru atkarības noteikumu.

Iegādājoties Visual Studio 2019 Enterprise Edition kā lietotu programmatūru no Wiresoft, lietotājiem ir liela priekšrocība - viņi var izmantot šo izstrādātāja programmatūru, ko Microsoft ekskluzīvi piedāvā kā apjoma licenci, kā savu vienu licenci savā datorā.

Wiresoft tiešsaistes veikalā varat atrast Visual Studio 2019 Enterprise Edition, kā arī citas Visual Studio versijas - citās versijās - kā viena lietotāja iegādes versiju, ko parasti parastie mazumtirgotāji kā tādu nesniedz, kā arī daudzas citas Microsoft programmas. Turpmākajā pārskatā ir aprakstītas Visual Studio 2019 Enterprise ekskluzīvās funkcijas, kā arī visas pārējās svarīgākās šīs versijas funkcijas un iespējas.

Svarīgākie notikumi programmā Visual Studio 2019 Enterprise

Visual Studio 2019 papildus iepriekš pārbaudītajām funkcijām un rīkiem, protams, piedāvā arī dažus praktiskus papildinājumus vai pamatfunkciju optimizācijas, kā arī pilnīgi jaunas funkcijas, kas vēl labāk palīdz izstrādātājiem programmēšanā.

 • Git-first darbplūsma: jaunajā palaišanas logā tagad ir pieejamas vairākas jaunas opcijas: Vispirms tiek piedāvāta iespēja klonēt vai pārbaudīt kodu no repozitorija, kā arī vairākas iespējas atvērt vai izveidot projektu.Šajā procesā ir pilnībā pārstrādāts arī iepriekšējais dialoglodziņš, kas tiek atvērts, kad tiek izveidots projekts. Koku struktūra, kas agrāk bija redzama kreisajā pusē, vairs nav redzama; tā ir aizstāta ar meklēšanas lauku un dažādiem filtriem, kurus lietotāji var izmantot, lai atrastu vajadzīgās veidnes.
 • Koda redaktors: IDE krāsu shēmu var mainīt no Standard krāsu shēmas zilā uz tumšu, turklāt ir jaunas krāsas sintakses izcelšanai: Metodes tiek attēlotas bronzas krāsā, tādi atslēgvārdi kā for, foreach, if u.c. - violetā krāsā u.c.
 • PMA atveidošana (Per-Monitor-Aware): Ja iepriekš bija problēmas ar displeja atveidošanu, izmantojot monitorus ar atšķirīgu izšķirtspēju, piemēram, ar attālinātiem savienojumiem, tāpēc Visual Studio parādījās neskaidra vai tika atveidota ar nepareizu mērogošanu, tad tagad Visual Studio 2019 piedāvā PMA iespējotu lietojumprogrammu un atveido to pareizi neatkarīgi no izmantotajiem attiecīgajiem mērogošanas koeficientiem.

Jaunas meklēšanas un filtrēšanas funkcijas

Daudzas jau pazīstamas meklēšanas un filtrēšanas funkcijas ir optimizētas Visual Studio 2019 Enterprise versijai, palīdzot izstrādātājiem ietaupīt vēl vairāk laika un strādāt efektīvāk:

 • Jauns meklēšanas lodziņš un meklēšanas funkcijas: Meklēšanas lodziņš, kas iepriekš bija pazīstams programmā Visual Studio, tagad ieņem centrālāku vietu izvēlnes joslas vidū. Ievades laukā tagad ir pieejama arī izplūdušā meklēšana, kas ir kļūdas nepieļaujoša jeb izplūdušā meklēšana, kas atgriež izvēlnes elementu rezultātus pat tad, ja termini ir nepareizi uzrakstīti. Meklēšana atbalsta arī opcijas, lai atbilstošie trāpījumi tiktu parādīti tieši attiecīgajā dialoglodziņa punktā, nevis uz tiem būtu jānoklikšķina, izmantojot struktūras un izvēlnes.
 • Meklēšanas funkcija atkļūdošanā: Konkrētu nosaukumu un vērtību meklēšana ietver logus Watch, Locals un Automātiskā atkļūdošana, lai palīdzētu atrast konkrētus objektus un vērtības. Ir iekļauti vairāki līmeņi, piemēram, arī apakšobjekti vai saraksti. Turklāt var formatēt arī vērtību attēlošanu.
 • Meklējiet atsauces: Šeit sarakstā parādītos meklēšanas rezultātus var tālāk filtrēt pēc konkrētām īpašībām vai mainīgajiem lielumiem. Atkarībā no tā, vai tiek meklēta lasīšanas vai rakstīšanas darbība, meklēšanas laukā ir jāievada "lasīt" vai "rakstīt".
 • Jauna projekta mapju filtrēšanas funkcija: Tagad Visual Studio risinājuma pārlūkā tagad ir pieejama arī iespēja pilnībā paslēpt no skata atsevišķus izkrautos projekta failus. Turklāt Risinājumu pārlūka rīkjoslā ir arī pogas, ar kurām, cita starpā, var pārslēgties no risinājuma skata uz mapes skatu, sabīdīt mezglus un parādīt slēptos failus.

Jauni refaktori Visual Studio 2019 Enterprise

C# tagad piedāvā vairākus jaunus refaktorizācijas veidus, kas ievērojami atvieglo koda organizēšanu; cita starpā, locekļus var pārvietot uz saskarni vai bāzes klasi, vārdu telpas var pielāgot, lai tās atbilstu konkrētai mapju struktūrai, un foreach cilpas var pārveidot LINQ vaicājumos. Šim nolūkam "spuldzītē" ir uzskaitīti ieteikumi par atbilstību.

Koda tīrīšana

Funkcija automātiskam avota koda pārformatēšanai, izmantojot programmu Code Cleanup, Visual Studio 2019 parādās kā slotas ikona zem avota redaktora un ir pieejama ar vienu klikšķi. Tajā tiek ņemti vērā arī .editorconfig failu iestatījumi. Koda tīrīšanas laikā ir arī jauns integritātes indikators, kā arī jauna komanda, lai tīrīšanas laikā atrastu klasisko kļūdu grupu. Brīdinājumus vai ieteikumus var parādīt ar vienu klikšķi un nekavējoties īstenot. Bieži izmantotos labojumus var arī saglabāt vai konfigurēt kā profilu.

IntelliCode programmā Visual Studio 2019

IntelliCode ir iepriekšējās IntelliSense automātiskās papildināšanas sistēmas attīstība. Lai gan šajā gadījumā pieejamās īpašības un metodes tika parādītas alfabētiski sakārtotā sarakstā, IntelliCode augšējās pozīcijās parāda tās metodes un īpašības, par kurām, visticamāk, radīsies šaubas, un atzīmē tās ar zvaigznīti pirms tām.

IntelliCode pamatā ir Microsoft analīze par vairāk nekā 2000 atvērtā koda projektiem vietnē GitHub, taču lietotāji var izmantot arī savus projektus, lai apmācītu IntelliCode sniegt ieteikumus, pamatojoties uz tiem. Šim nolūkam analīzes dati tiek pārsūtīti uz mākoni un apstrādāti, taču netiek izmantoti pirmkodi.

Visual Studio Live Share

Visual Studio 2019 Live Share ļauj līdz 30 lietotājiem sadarboties vienā un tajā pašā pirmkoda bāzē, koplietojot koda bāzi un tās kontekstu ar citiem komandas biedriem. Tas darbojas, jo Visual Studio Live Share nepārraida attēlu, bet gan failu koku un konteksta informāciju. Tas ļauj katram dalībniekam uzturēt savu pazīstamo vidi un rediģēt konkrētas pirmkoda daļas neatkarīgi no resursdatora. Live Share nodrošina arī iespēju atkļūdošanas atkļūdošanas novēršanu.

Dzesēšanas atkļūdošana programmā Visual Studio 2019

Runājot par atkļūdošanu: Visual Studio 2019 Enterprise atkļūdošanas programma tagad darbojas divreiz ātrāk nekā iepriekšējā versijā, savukārt atmiņas patēriņš, atkļūdošanas laikā atkļūdošanas procesā lietojot C++ lietojumprogrammas ārpus procesa, ir ievērojami samazināts.

 • Jauns īpašību piespraušanas rīks : objektus var vēl vieglāk identificēt, pamatojoties uz to īpašībām. Lai to izdarītu, atliek tikai novilkt kursoru uz konkrētu īpašību atkļūdošanas logā vai lokālo mainīgo logā, vai automātisko rīku logā un noklikšķināt uz piespraudes ikonas: uzreiz tiek parādīta atbilstošā informācija.
 • Datu pārtraukuma punkti: Lai gan iepriekšējās versijās datu pārtraukuma punkti bija paredzēti tikai C++, Visual Studio 2019 tie ir pieejami arī .NET Core lietojumprogrammām. Ja mainās kāda objekta īpašības vērtība, tiek pārtraukta koda izpilde neatkarīgi no tā, kur tas atrodas. Datu pārtraukuma punkti ir lieliski noderīgi, lai atrastu vietu, kur tiek rediģēts, pievienots vai noņemts konkrēts globālais objekts.

Xamarin mobilajiem izstrādātājiem

Xamarin tagad ir pieejams Visual Studio 2019 Enterprise. Papildus tam, ka Xamarin instalācijas izmērs ir 7 GB, nevis 21 GB, Xamarin piedāvā arī ātrāku kompilēšanas un izvietošanas laiku operētājsistēmai Android. Tā ietver arī īpašību redaktoru Xamarin.Forms XAML īpašībām un uzlabotu Xamarin.Forms priekšskatīšanas programmu.

ASP.NET tīmekļa izstrādātājiem

ASP.NET lietojumprogrammām Visual Studio 2019 noklusējuma projekta veidne ir balstīta uz ASP.NET Core 2.2. Projekta veidne ir padarīta arī daudz tīrāka un tagad rada mazāk failu.

Ekskluzīvas uzņēmumu funkcijas Visual Studio 2019

Konkrēti, Visual Studio 2019 Enterprise piedāvā vairākas funkcijas, kas nav atrodamas nevienā citā izdevumā:

 • Momentuzņēmumu atkļūdošana: šī funkcija ļauj lietotājiem veikt momentuzņēmumu, t. i., lietotnes aktīvas izpildes momentuzņēmumu, lai analizētu, kas notiek konkrētā brīdī. Attēlā ir redzams pašreizējais avota koda un mainīgo pašreizējais stāvoklis.
 • Laika ceļojumu atkļūdošana (TTD ): tas ir momentuzņēmumu atkļūdošanas paplašinājums. Izmantojot TTD, Azure virtuālajā mašīnā darbojošās tīmekļa lietojumprogrammas var ierakstīt atkļūdošanas laikā attālā sistēmā, ļaujot jums pārbaudīt to progresu laika gaitā.
 • Live Unit Testing: Live Unit Testing ir noderīga, lai testētu .NET Framework vai .NET Core risinājumus. Šī funkcija ļauj automātiski palaist vienības testus fonā, kamēr tiek rakstīts kods. Live Unit Testing arī veic dinamiskos testus, kad mainās kods, un nekavējoties informē lietotājus, ja tie neizdodas. Rezultāti tiek vizualizēti reāllaikā, ieskaitot koda pārklājumu.
 • IntelliTrace: šī ekskluzīvā funkcija Visual Studio Enterprise lietojumprogrammās C#, Visual Basic un C++ ļauj ietaupīt atkļūdošanas laiku, izsekojot koda izpildes gaitai. At atkļūdošanas sesijas laikā IntelliTrace nepārtraukti reģistrē tādus datus kā mijiedarbība ar sistēmu (piemēram, klikšķi, piekļuve sistēmai, reģistram vai datubāzēm, XML dokumentu ielāde, pavedienu palaišana) un programmas koda metožu izsaukumi. Tādējādi lietotāji var pāriet atpakaļ uz atsevišķām starpposma stacijām, lai apskatītu konkrētas vērtības vēsturē.

Visual Studio 2019 Enterprise sistēmas prasības

Tālāk norādītās prasības parasti attiecas uz Visual Studio 2019 Enterprise instalēšanu, un atsevišķos gadījumos tās var būt augstākas:

 • Operētājsistēmas: Windows 10, versija 1507 vai jaunāka; Windows 8.1 ar atjauninājumu 2919355; Windows 7 SP1 ar jaunākajiem atjauninājumiem; Windows Server 2016; Windows Server 2012 R2 ar atjauninājumu 2919355
 • Procesors: vismaz 1,8 GHz
 • Atmiņa: vismaz 2 GB RAM
 • Cieto disku vieta: 130 GB (atkarībā no instalētajām funkcijām)
 • Grafiskā karte: minimālā izšķirtspēja 1 280 x 720, ieteicamā 1 366 x 768

Iegādājieties Visual Studio 2019 Enterprise atsevišķi Wiresoft interneta veikalā

Visual Studio 2019 Enterprise programmatūru Microsoft parasti piedāvā tikai kā apjoma licenci. Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties Enterprise Edition arī kā vienu licenci - par īpaši izdevīgu izdevīgu cenu kā tā saukto lietoto programmatūru.

Viena Visual Studio 2019 Enterprise Edition licence, ko mēs piedāvājam pārdošanai, ir uzņēmuma iepriekšējās Visual Studio apjoma licences sastāvdaļa, kas tika likvidēta to tālākpārdošanas laikā un tādējādi pārveidota par atsevišķām licencēm, kuras pēc tam tiek sauktas par lietotu programmatūru vai lietotu programmatūru. Ne šīs Visual Studio 2019 Enterprise programmatūras sadalīšana, ne apzīmējums kā lietotā programmatūra nenozīmēja nekādus funkcionalitātes ierobežojumus.

Programmatūras iegāde no Wiresoft - vienmēr droša jums! Šis Visual Studio 2019 Enterprise izdevums, kas pieejams Wiresoft veikalā, ne tikai pārliecina ar īpaši zemu cenu, bet arī piedāvā pirkuma drošību, izmantojot tūlītēju lejupielādi un licences aktivizēšanu ar iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Jebkura Visual Studio 2019 Enterprise vai jebkuras citas programmas iegāde kā lietotu programmatūru Wiresoft Software Shop nerada nekādas juridiskas problēmas, jo lietotas programmatūras tirdzniecība ir skaidri atļauta ar likumu, ko apstiprina daudzi juridiski saistoši spriedumi.

Izmantotā programmatūra, piemēram, Visual Studio 2019 Enterprise Edition kā viena licence, piedāvā mūsu klientiem lētu veidu, kā pašiem izmantot ekskluzīvas programmas versijas. Arī jūs varat izmantot mūsu zemo cenu Microsoft programmatūras piedāvājumu!

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet Visual Studio 2019 Enterprise Edition, kā arī citas Visual Studio un citu Microsoft programmu versijas kā pirkuma versijas tūlītējai lejupielādei. Ja jums ir kādi jautājumi par Visual Studio 2019 Enterprise vai jebkuru citu Microsoft programmatūru, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanas laikā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas