Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10137
 • C5E-01380
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€156,90 * €172,90 * (9,25% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licences atslēga
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Visual Studio 2019 Professional no Microsoft ir jaunākā pārbaudītās IDE (integrētās izstrādes vides) versija, kas paredzēta prasīgiem programmētājiem, kā arī mazām vai vidēja lieluma izstrādātāju komandām. Plašais funkciju klāsts piedāvā visus rīkus nākamās paaudzes lietotņu un spēļu realizēšanai - tostarp Xamarin lietotnes Android, macOS, iOS, tvOS un watchOS balstītām lietotnēm. Citas funkcijas, kas padara izstrādi vēl efektīvāku, ir rīks CodeLens, kas parāda atsevišķu koda fragmentu izmantošanu risinājumā, nepārtraucot darbu, IntelliCode, kas paātrina darbu, izmantojot uz mākslīgo intelektu balstītus risinājumu ieteikumus, un Visual Studio Live Share, kas atbalsta komandas darbu, izmantojot sadarbību reālā laikā.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2019 Professional - daudzpusīga izstrādātāja programmatūra kā iegādes versija

Microsoft Visual Studio 2019 Professional ir jaunākā pārbaudītās IDE (integrētās izstrādes vides) versija, kas izstrādāta prasīgiem programmētājiem un mazām vai vidēja lieluma izstrādātāju komandām. Visaptverošais funkciju kopums piedāvā visus rīkus nākamās paaudzes lietotņu un spēļu īstenošanai, tostarp Xamarin Android, macOS, iOS, tvOS un watchOS balstītām lietotnēm. Citas funkcijas, kas padara izstrādi vēl efektīvāku, ir Tool CodeLens, kas parāda, kā risinājumā tiek izmantoti atsevišķi koda fragmenti, nepārtraucot darbu, IntelliCode, kas paātrina darbu, izmantojot uz mākslīgo intelektu balstītus risinājumu ieteikumus, un Visual Studio Live Share, kas atbalsta komandas darbu, izmantojot sadarbību reālā laikā. Visual Studio 2019 Professional ir uzlabota arī navigācija, refaktori un atkļūdošanas programma. Turklāt Visual Studio 2019 Professional integrētā izstrādes vide atbalsta ne tikai C#, bet arī citas vecās valodas, piemēram, C un C++.

Izmantojot Visual Studio 2019 Professional Edition kā lietotu programmatūru, Wiresoft piedāvā izstrādātājiem visas šīs pārbaudītās Microsoft programmatūras priekšrocības, lai izmantotu to savā datorā par zemu cenu kā vienu licenci.

Wiresoft Software-Onlineshop veikalā varat atrast Visual Studio 2019 Professional, kā arī citas atsevišķas Visual Studio izlaidumu vai versiju licences, kā arī daudzas citas ar to saderīgas Microsoft programmas. Tālāk sniegts pārskats par svarīgākajām optimizācijām un jaunajām funkcijām Visual Studio 2019 Professional.

Visual Studio 2019 Professional Edition svarīgākie notikumi

Papildus ievērojami atvieglotai navigācijai jaunākā 2019. gada Visual Studio versija ir arī ērtāk lietojama izstrādātājiem ar redzes traucējumiem. Turklāt, salīdzinot ar iepriekšējo versiju, ir veikta optimizēta refaktorizācija, kā arī ir pārskatītas veidošanas un risinājumu ielādes. Debugger - viens no svarīgākajiem programmēšanas rīkiem  - piedāvā arī papildu iespējas.

Git-first darbplūsma ar vieglāku koda palaišanu

Visual Studio 2019 jaunajā palaišanas logā tagad ir pieejamas vairākas opcijas: Pirmkārt, tiek piedāvāta iespēja klonēt vai pārbaudīt kodu no repozitorija, kā arī citas projekta vai risinājuma atvēršanas vai izveides iespējas. Turklāt modernizētais sākuma logs ir jaunā zilā dizainā, kas atšķiras no iepriekšējās versijas galvenokārt ar maigākām līnijām ap ikonām, rīkjoslām un rīku logiem. Izvēlne ir pārvietota uz virsraksta joslas augšu, lai redaktorā būtu vairāk vietas kodam. Tādējādi tika optimizēta arī atmiņas vieta, nemainot IDE navigāciju.

Līdzīgi ir pārveidots arī iepriekšējais dialoglodziņš, kurā vairs nav iepriekšējās koku struktūras, un tā vietā ir meklēšanas lodziņš ar dažādām jaudīgām meklēšanas un filtrēšanas funkcijām, piemēram, pēc valodas, platformas un projekta tipa, lai atrastu piemērotas veidnes. Meklēšanu var piemērot komandām, opcijām un izvēlnēm, kā arī instalējamiem komponentiem; papildus komandu meklēšanas rezultātiem tiek parādītas arī atbilstošās taustiņu kombinācijas. Rezultāti tiek rādīti dinamiski, kamēr rakstāt. Jaunajā integrētajā izplūdušās meklēšanas algoritmā ir ņemtas vērā arī pareizrakstības kļūdas vai dabiskāka valoda.

Ar mākslīgo intelektu darbināms IntelliCode programmā Visual Studio 2019 Professional

Jaunais IntelliCode ir iepriekšējās Visual Studio IntelliSense automātiskās papildināšanas evolūcija; tas nodrošina vairākas ar mākslīgo intelektu aprīkotas funkcijas, piemēram, kontekstuālo IntelliSense, koda formatēšanu un formāta noteikumu atvasināšanu, lai vēl vairāk uzlabotu izstrādes produktivitāti. Atšķirībā no IntelliSense, kas īpašības un metodes attēloja alfabētiskā sarakstā, IntelliCode tās uzskaitītas atbilstoši visdrīzāk iespējamajiem kandidātiem, kuriem pirms nosaukuma ir zvaigznīte. Izstrādātāji, kas izmanto C#, var izmantot IntelliCode arī pašu izstrādātam kodam un apgūt to, savukārt pārējie ieteikumi ir balstīti uz Microsoft atvērtā koda domēnu. Visual Studio 2019 Professional versijā IntelliSense ieteikumus ar mākslīgā intelekta atbalstu var izmantot arī divās citās valodās: C++ un XAML un attiecīgi TypeScript/JavaScript un Java, kas ir pievienoti Visual Studio Code.

CodeLens programmā Visual Studio 2019 Professional

CodeLens ievērojami paātrina izstrādātāja darbu ar Visual Studio 2019 Professional, jo rīks darbojas neatkarīgi paralēli, bez nepieciešamības aizvērt redaktoru. CodeLens identificē visas izmaiņas kodā, kā arī koda vēsturi, ar

Atsauces uz attiecīgajām koda sadaļām un izmaiņām, koda pārskatiem, saistītajām kļūdām utt. Pirms izmaiņas tiek apvienotas ar kodu, tās var pārskatīt, lai redzētu, kā tās ietekmē kodu. C# un Visual Basic kodiem kodu indikatori elementu līmenī parāda arī to, kurš komandas loceklis ir veicis izmaiņas kodā. CodeLense ir ekskluzīva funkcija

Visual Studio 2019 Professional vai Enterprise edition.

Visual Studio Live Share

Visual Studio 2019 Professional iebūvētā Live Share funkcija ļauj līdz 30 izstrādātājiem reāllaikā sadarboties ar vienu un to pašu avota koda bāzi, kas tiek kopīgota, ieskaitot kontekstu. Tas ir iespējams, jo Visual Studio Live Share pārsūta tikai failu koku un konteksta informāciju. Tādējādi katrs komandas dalībnieks var strādāt ar pirmkodu neatkarīgi no saimnieka pazīstamā darba vidē. Šeit ir integrētas arī mākslīgā intelekta funkcijas, lai uzlabotu koda kvalitāti. Izmantojot Visual Studio Live Share, ir iespējama arī kopīga atkļūdošanas atkļūdošana.

Citas Visual Studio 2019 Professional funkcijas

Turklāt Visual Studio 2019 Professional piedāvā daudz vairāk ērtu funkciju:

Refaktorizēšana lietojumprogrammā Visual Studio 2019 Professional

Visual Studio 2019 Professional ir pieejami jauni refaktori C#, kas vēl vairāk atvieglo koda organizēšanu: Piemēram, locekļus var pārvietot uz saskarni vai bāzes klasi, un vārdu telpas var pielāgot, lai tās atbilstu mapju struktūrai. Piemēroti ieteikumi tiek parādīti tā sauktajā spuldzītē.

Koda tīrīšana

Programmā Visual Studio 2019 ir pieejama funkcija, kas ļauj automātiski pārformatēt avota kodu; tā tiek parādīta kā slota zem avota koda redaktora. Koda formāta iestatījumus var definēt, izmantojot EditorConfig failu, vai nu tikai katram projektam atsevišķi, vai arī visiem kodiem, izmantojot teksta redaktora opcijas. Lai veiktu C# koda failu tīrīšanu, Visual Studio 2019 Professional redaktorā ir pieejama īpaša koda tīrīšanas poga. Lietotāji var arī iestatīt katra koda formāta iestatījuma preferences un nopietnības vērtības katrai rindiņai atsevišķi, izvēloties nopietnības iespējas: tikai pārveidošana, ieteikums, brīdinājums vai kļūda. Katrā gadījumā parādītos padomus vai ieteikumus var ne tikai parādīt ar vienu klikšķi, bet arī nekavējoties īstenot, turklāt bieži sastopamās korekcijas var arī saglabāt kā profilu.

Dzesēšanas atkļūdošana programmā Visual Studio 2019

Visual Studio 2019 Professional atkļūdošanas programma ne tikai darbojas divreiz ātrāk nekā iepriekš, bet ir samazināts arī atmiņas patēriņš, atkļūdošanas laikā atkļūdošanas procesā lietojot C++ lietojumprogrammas. Lai identificētu objektus pēc to īpašībām, atkļūdošanas logā atliek tikai pārvietot kursoru pār konkrētu īpašību un noklikšķiniet uz piespraudes ikonas, lai redzētu attiecīgo informāciju. Datu pārtraukuma punkti tagad ir pieejami Visual Studio 2019 .NET Core lietojumprogrammās, nevis tikai C++ lietojumprogrammās, kā tas bija iepriekš. Tie pārtrauc koda izpildi ikreiz, kad mainās konkrētā objekta īpašības vērtība neatkarīgi no pozīcijas.

Xamarin mobilās programmatūras izstrādei

Ar Xamarin izveidotajām Android, iOS un Windows lietotnēm ir raksturīgs vietējais izskats, tāpēc tās ir tik populāras. Xamarin Visual Studio 2019 ne tikai nodrošina ātrāku kompilēšanas un izvietošanas laiku Android, bet tagad ietver arī īpašību redaktoru Xamarin.Forms XAML un optimizētu Xamarin.Forms priekšskatītāju.

PMA (Per-Monitor-Aware) renderēšana

Šo funkciju īpaši novērtēs lietotāji, kuri izstrādes laikā labprāt izmanto vairākus monitorus vai strādā attālināti: Līdz šim, izmantojot monitorus ar atšķirīgu izšķirtspēju, izstrādes laikā radās dažādas problēmas, piemēram, atveidošana parasti tika veikta nepareizā mērogā vai pati Visual Studio tika attēlota neskaidri. Visual Studio 2019 Professional tagad piedāvā atveidošanu ar PMA, kas cita starpā nozīmē, ka programmatūra tiek atveidota pareizi neatkarīgi no attiecīgajiem mērogošanas koeficientiem. Minimālā prasība ir Windows 10 atjauninājums (v1803, RS4) vai .NET Framework 4.8 RTM.

Konteineru rīki programmā Visual Studio 2019 Professional

Izmantojot Azure mākoņpakalpojumu atbalstu, izstrādātāji var izmantot arī Visual Studio iekļautos konteineru izstrādes rīkus, kas ievērojami vienkāršo veidošanu, kā arī atkļūdošanas un izvietošanas procesu. Visual Studio 2019 Professional piedāvā arī Docker un Kubernetes atbalstu, ja vien galapunktā ir Docker Desktop, kā arī nepieciešamās tīmekļa izstrādes, Azure rīku un .NET Core izstrādes rīku darba slodzes. Portāls

Kubernetes atbalsts ļauj izveidot savienojumu starp vietēju projektu un Kubernetes klasteri, izmantojot Azure Kubernetes Service (AKS).

Visual Studio 2019 Professional sistēmas prasības

Turpmāk detalizēti aprakstītas ne tikai vispārīgās prasības Visual Studio 2019 Professional instalēšanai, bet arī aprakstītas prasības, lai izmantotu noteiktas Visual Studio 2019 Professional funkcijas, var būt nepieciešamas administratora privilēģijas.

Atbalstītās operētājsistēmas

Principā, instalējot Visual Studio 2019 Professional, ieteicams izmantot 64 bitu versiju, un kā minimālās prasības tiek piemērotas šādas specifikācijas:

 • Windows 10 (versija 1703 vai jaunāka): Home, Professional, Education un Enterprise
 • Windows Server 2019: Standard, datu centrs
 • Windows Server 2016: Standard, datu centrs
 • Windows 8.1 (kopš atjauninājuma 2919355): Core, Professional un Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (no atjauninājuma 2919355): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 (SP1, ieskaitot jaunākos atjauninājumus): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Aparatūras prasības (minimālās specifikācijas)

 • Procesors: 1,8 GHz; četrkodolu procesors
 • Atmiņa: 2 GB RAM; ieteicams 8 GB RAM (vismaz 2,5 GB, ja darbojas virtuālajā datorā)
 • Vieta cietajā diskā: 800 MB, tipiskām instalācijām nepieciešama 20-50 GB brīva vieta (līdz 210 GB atkarībā no instalētajām funkcijām)
 • Cietā diska ātrums: ieteicams instalēt uz cietvielu diska (SSD)
 • Grafiskā karte: 1 280 x 720, ieteicams 1 366 x 768 vai augstāks

Citas prasības (atlase)

 • Visual Studio 2019 instalēšana: .NET Framework 4.5.2
 • Darbojas .NET Framework 4.7.2, šī versija tiks instalēta iestatīšanas laikā
 • Versch. ar internetu saistīti scenāriji: Nepieciešams pārlūks Internet Explorer 11 vai Microsoft Edge
 • Hyper-V emulators: 64 bitu operētājsistēma, Hyper-V klients, otrā līmeņa adrešu translācija (SLAT)
 • Xamarin.Android: 64 bitu Windows versija, 64 bitu Java izstrādes komplekts (JDK)
 • Universālā Windows lietojumprogrammu izstrāde: Windows 10 (izmantojot komandrindas: Windows Server 2019, Windows Server 2016 un Windows Server 2012 R2)
 • Mobilo ierīču izstrāde ar C++, JavaScript vai .NET darba slodzēm vietnē Windows 7 SP1: PowerShell 3.0

Nopirkt Visual Studio 2019 Professional lēti individuāli Wiresoft interneta veikalā

Programmatūra Visual Studio 2019 Professional ir pieejama Wiresoft tiešsaistes veikalā kā viena licence par īpaši izdevīgu izdevīgu cenu kā tā sauktā lietotā programmatūra.

Pārdošanai piedāvātā Visual Studio 2019 Professional Edition licence ir bijušā uzņēmuma Visual Studio apjoma licence, kas tika likvidēta un pārveidota par individuālām licencēm, tās tālākpārdodot, tādējādi tā tika saukta par lietotu programmatūru vai lietotu programmatūru. Šādas Microsoft Visual Studio 2019 Professional licences, ko piedāvā Wiresoft, ir tikai no uzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, uz kuriem attiecas ES tiesību akti. Ne sadalījumā, ne šīs Visual Studio 2019 Professional programmatūras marķējumā kā izmantotā programmatūra nav noteikti ierobežojumi attiecībā uz funkcionalitāti.

Programmatūras iegāde vienmēr ir drošs pirkums Wiresoft! Wiresoft veikalā pieejamajai Visual Studio 2019 Professional licencei ir ne tikai absolūti pieņemama cena, bet tā piedāvā arī drošību iegādes brīdī, izmantojot tūlītēju lejupielādi un licences aktivizēšanu ar iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Ikviena Visual Studio 2019 Professional vai jebkuras citas Microsoft programmas iegāde kā lietotu programmatūru Wiresoft Software Shop mūsu klientiem nerada juridiskas problēmas, jo tirdzniecība ar šādu lietotu programmatūru ir likumīgi atļauta, ko skaidri apliecina daudzi tiesas spriedumi.

Izmantotās programmatūras, piemēram, Visual Studio 2019 Professional Edition, vienreizējās licences piedāvā pircējiem lētu alternatīvu parastajiem piedāvājumiem izmantot ekskluzīvas programmu versijas. Arī jūs varat gūt labumu no mūsu lieliskajiem Microsoft programmatūras produktu piedāvājumiem!

Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast Visual Studio 2019 Professional Edition, kā arī citas Visual Studio versijas un daudzas citas Microsoft programmas kā lietotu programmatūru tūlītējai lejupielādei. Ja jums ir kādi jautājumi par Visual Studio 2019 Professional vai citu Microsoft programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas