Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10438
 • 6VC-03224
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€336,90 * €372,90 * (9,65% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 10x User CAL
Sistēma  Windows serveris
CAL RDS User CAL
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris Saderīgs


Lai varētu izmantot  Windows Server 2016 attālinātās darbvirsmas pakalpojumus,katram lietotājam ir nepieciešama RDS klienta piekļuves licence (saīsināti: RDS lietotāja CAL), lai viņš varētu piekļūt Windows programmām u. c. uzņēmuma tīklā lokāli un neatkarīgi no jebkuras termināla ierīces. Parastā User CAL Windows Server licencē nav iekļautas attālinātās piekļuves tiesības; tās jāiegādājas atsevišķi kā attālinātās darbvirsmas pakalpojumi User CAL. Tas dod vienam reģistrētam lietotājam tiesības izmantot attālinātās darbvirsmas sesijas.

Ja rodas papildu jautājumi par šo produktu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL"

10 komplekti - Tālvadības darbvirsmas pakalpojumu lietotāja licences licenču komplekts Windows Server 2016 pirkt lietotu

Lai varētu izmantot Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumus, katram lietotājam ir nepieciešama RDS klienta piekļuves licence (saīsināti: RDS lietotāja CAL), lai viņš varētu piekļūt Windows programmām u. c. vietēji uzņēmuma tīklā neatkarīgi no jebkuras galiekārtas. Windows Server parastā lietotāja licences licencē nav iekļautas attālās piekļuves tiesības, tās jāiegādājas atsevišķi kā attālās darbvirsmas pakalpojumu lietotāja licences licence. Tas dod vienam reģistrētam lietotājam atļauju izmantot attālās darbvirsmas sesijas.

Wiresoft RDS User 2016 CAL, kā lietotai programmatūrai, ir lieliska priekšrocība - zemāka cena salīdzinājumā ar daudzu citu licenču nodrošinātāju RDS User CAL. Tajā pašā laikā tajās ir tādas pašas funkcijas kā Windows servera lietotāja klienta piekļuves licencēm attālās darbvirsmas pakalpojumiem, kas pieejamas, izmantojot oficiālo Microsoft apjoma licencēšanas programmu.

Kādas ir Windows Server 2016 RDS lietotāja licenču izmantošanas priekšrocības?

Windows Servera attālās darbvirsmas pakalpojumi - agrāk saukti par termināla pakalpojumiem - ir lietotājiem vai galiekārtām paredzēta servera loma, lai varētu izmantot Windows Server 2016 vai citas servera versijas pakalpojumus, neinstalējot izmantotās Windows programmas lokāli datorā. RDS 2016 lietotāja licences (CAL) regulē šo attālināto piekļuvi atsevišķiem darbiniekiem; izmantojot atbilstošo Windows serveri, kas darbojas kā resursdators, programmas ir pieejamas licencētam lietotājam attālās darbvirsmas sesijas laikā. Pēc tam šis lietotājs var izmantot jebkuru personālo vai klēpjdatoru u. c., lai piekļūtu tiem neatkarīgi (attālināti) vai arī uzņēmuma atrašanās vietā, izmantojot interneta savienojumu, izmantojot klienta piekļuves licenci - RDS User CAL.

Attālās darbvirsmas pakalpojuma lietotāja licences Windows Server 2016 priekšrocības darbiniekiem

Tādējādi ikviens autorizēts lietotājs, kuram ir Windows Server 2016 RDS lietotāja CAL, var piekļūt standartizētai Windows darba videi, izmantojot jebkuru galiekārtu ar interneta pieslēgumu attālinātās sesijas ietvaros. Kā jau minēts, attālās darbvirsmas sesijas laikā Windows programmas tiek izpildītas attiecīgajā serverī kā saimniekdatorā; lietotājam tiek rādīta tikai viņa paša sesija, jo tā notiek atsevišķi no citiem klientu savienojumiem.

Izmantojot RDS User CAL 2016, lietotāji var izmantot gandrīz jebkuru vecāku galiekārtu, pat ja tās veiktspēja ir zemāka, jo, izmantojot attālās darbvirsmas pakalpojumu, viņiem ir pieejama pašreizējā Windows servera veiktspēja; tāpēc, izmantojot Remote Desktop Service User CAL 2016, jaudīgākas aparatūras nodrošināšana nav obligāts priekšnoteikums Windows programmu izmantošanai pašreizējās versijās.

Windows Server 2016 RDS CAL sistēmas priekšrocības administratoriem

Papildus praktiskajām priekšrocībām, ko RDS User CAL sniedz lietotājiem vai galiekārtām, RDS CAL sistēma piedāvā arī priekšrocības administratoriem: Attālās piekļuves tiesību licencēšana padara visu reģistrēto lietotāju un datoru administrēšanu efektīvāku, jo uzņēmuma tīklā ieviesto Windows programmatūru var administrēt centralizēti un arī nodrošināt ar tās starpniecību, tā nav jāinstalē katrā atsevišķā gala ierīcē. Tikai Windows serveris ir tā mitinātājs, un tajā notiek arī atjauninājumi.

Izmantojot RDS User CAL, tiek definētas arī reģistrēto lietotāju individuālās tiesības, lai viņi varētu izmantot Windows serveri tikai ar savām piekļuves tiesībām. Tādējādi RDS User and Device CAL Windows Server 2016 ievērojami samazina arī darba staciju uzturēšanai un nodrošināšanai nepieciešamo darbu.

Tehniskā informācija par tālvadības darbvirsmas pakalpojuma lietotāja licencēm operētājsistēmai Windows Server 2016

Gan RDS Lietotāja licences licenču nodrošināšanu, gan lietošanu Windows serverī regulē dažādas lomas. Pirmkārt, ir svarīgi pārliecināties, ka RDS CAL un servera versija ir saderīgas.

Pārskats par Windows Remote Desktop Services servera lomām

Izmantojot Windows Server 2016 RDS, papildus lietotāju lietošanas tiesību administrēšanai tiek definētas papildu servera lomas, kas kopā regulē Windows programmu u. c. lietojumu licencētam lietotājam vai gala ierīcei:

 • Attālās darbvirsmas licencēšanas pārvaldnieks regulē RDS izmantošanu katram lietotāja CAL vai padara to pieejamu.
 • Attālās darbvirsmas sesijas resursdators pārvalda darbvirsmas vai programmas, kas autorizētajam lietotājam (vai galīgajai ierīcei) ir pieejamas katrā sesijā.
 • Attālās darbvirsmas savienojuma starpnieks nodrošina RDS savienojumu sesijai, kā arī atjauno to sesijas pārtraukuma gadījumā.
 • Attālās darbvirsmas vārtejs kontrolē piekļuvi Windows darbvirsmai publiskajā tīklā, izmantojot termināli.
 • Tīmekļa piekļuve attālās darbvirsmas pakalpojumiem nodrošina piekļuvi, izmantojot RDS CAL, izmantojot tīmekļa portālu.

Windows Servera versiju saderības ievērošana ar attālās darbvirsmas pakalpojuma lietotāja licencēm 2016

RDS CAL - gan konkrētam lietotājam, gan konkrētai ierīcei - vienmēr jābūt saderīgai ar Windows Server versiju, ar kuru izveidots savienojums. Windows Server 2016 RDS-CAL gadījumā tas nozīmē, ka lietotāji var izmantot tos, lai piekļūtu Windows Server 2016, kā arī vecākai Windows Server versijai (downgrade). Tomēr RDS-CAL 2016 nevar izmantot, lai piekļūtu augstākai Windows Server versijai. Tas ir iespējams tikai ar atbilstošu attālās darbvirsmas pakalpojumu CAL versiju.

Lietotāja licenču un ierīces licenču salīdzinājums Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumu attālās darbvirsmas pakalpojumiem

Būtībā, kā jau aprakstīts iepriekš: Microsoft Server programmatūras 2016 vai citas versijas ieviešana nav atkarīga no tās tālākās izmantošanas - gan tieši, gan tālvadības darbvirsmas pakalpojumiem; šim nolūkam ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence - RDS User CAL vai RDS Device CAL. Visas piekļuves tiesības, izmantojot klienta piekļuves licences Windows servera lietošanai, regulē Microsoft ar savu licencēšanas sistēmu.

Lai varētu piekļūt Windows serverim un tā attālās darbvirsmas pakalpojumiem lokāli un neatkarīgi - attālināti - caur tīmekli, papildus parastajām piekļuves licencēm ir nepieciešamas papildu RDS lietotāja vai ierīces licences. Microsoft RDS CAL sistēma ļauj arī servera administratoriem precīzi pārvaldīt visas piekļuves tiesības, kas nodrošina lielāku drošību, jo nereģistrētiem lietotājiem bez šādas piekļuves licences (RDS User CAL) vai gala ierīcēm nav piekļuves Windows serverim.

Microsoft piedāvā divu veidu licences licenču licences Windows serveru attālās darbvirsmas pakalpojumu izmantošanai:

 • RDS User CAL: ar šo funkciju īpašam lietotājam tiek piešķirtas attālās piekļuves tiesības
 • RDS Device CAL: tā nodrošina attālās piekļuves tiesības īpašai gala ierīcei (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, mobilajam tālrunim)

Lietotāja licences licenču licences attālinātās darbvirsmas pakalpojumiem 2016

RDS lietotāja licences licencē Windows serverim vienmēr tiek reģistrēta tikai uz viena īpašā lietotāja vārda. Tādējādi piekļuves licence šim lietotājam piešķir tiesības piekļūt Windows serverim, lai veiktu attālās darbvirsmas sesiju; piekļuvei izmantotās galiekārtas vai klienta datora izvēle ir brīva, taču vienlaicīgi piekļuve ir iespējama tikai no viena personālā vai līdzīga datora. Pateicoties brīvai aparatūras izvēlei, autorizētais lietotājs var pārslēgties starp galddatoru uzņēmuma atrašanās vietā, mobilo tālruni vai planšetdatoru u. c., atrodoties ceļā vai, piemēram, klēpjdatoru mājas birojā, jo, izmantojot RDS User CAL, viņš vienmēr izmanto savu personīgo kontu Windows serverim.

Izmantojot RDS lietotāja licences licencēm, attālās darbvirsmas licencēšana netiek īstenota. Tas nozīmē, ka attiecīgais klienta savienojums tiek izveidots neatkarīgi no licences serverī nodrošināto lietotāja licenču licenču skaita attālās darbvirsmas pakalpojumiem. Tomēr katram lietotājam ir jābūt pieejamai derīgai lietotāja CAL. Tāpēc ir jānosaka precīzs lietotāju licenču licenču skaits uzņēmumā un Windows serverī jāuzstāda pietiekams skaits piekļuves licenču, lai katram lietotājam būtu pieejama viena RDS CAL. Tas tiek darīts, izmantojot

Attālās darbvirsmas licencēšanas pārvaldnieks.

Visas Windows Server 2016 RDS lietotāja licences Windows Server 2016 īsumā

 • RDS lietotāja licences licenču licences tiek piešķirtas konkrētam lietotājam Active Directory, nevis ierīcei
 • RDS lietotāja licences licences nav pieejamas uz laiku, un tās nevar atsaukt
 • Licences serveris izseko katru attālās darbvirsmas pakalpojumu lietotāja CAL
 • Tomēr CAL nevar izsekot komandā
 • Noteikto lietotāja licenču licenču skaitu var pārslogot, taču tad tas ir pretrunā ar attālās darbvirsmas licences līgumu

Secinājums

Kura veida attālo darbvirsmu pakalpojumu licences Windows Server 2016 piedāvā vairāk priekšrocību uzņēmumā, ir atkarīgs no konkrētā gadījuma. Lēmums par klienta piekļuves licencēšanu ir atkarīgs no darbinieku skaita, kā arī no dominējošā galiekārtu lietojuma: darbiniekiem, kuri elastīgi izmanto dažādas galiekārtas ne tikai iekšēji, bet arī ārēji, kā arī mobilai un piekļūst Windows Serverim dažādās darbstacijās, ir vairāk iespēju ar RDS User CAL. RDS lietotāja CAL nevar mainīt uz ierīces CAL vai otrādi. Tāpēc lēmums jāpieņem iegādes brīdī!

Iegādājieties Microsoft lietotāja licences attālinātās darbvirsmas pakalpojumiem 2016 lēti no vienas licences Wiresoft tiešsaistes veikalā

RDS User CAL Windows Server 2016 ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā, sākot no vienas licences - piedāvājumā kā lietota programmatūra ir iekļauta izdevīga priekšrocību cena, bet "lietota" nenozīmē nekādus trūkumus attiecībā uz lietojamību.

Kāda programmatūra tiek izmantota no RDS lietotāja licencēm Windows Server 2016?

Wiresoft tiešsaistes veikalā piedāvātās tālvadības darbvirsmas pakalpojumu lietotāja licences Windows Server 2016 ir tipiskas Microsoft piekļuves licences no licencēšanas programmas; tās ir daļa no uzņēmuma sākotnēji iegādātās galiekārtu apjoma licences. Uzņēmumam nevajadzīgās lietotāju piekļuves licences vai visa apjoma licence tika pārdotas uzņēmumam Wiresoft, un apjoma licence tika sadalīta atsevišķās RDS licencēs. Pēc iegādes un sadalīšanas šīs CAL tiek atzīmētas kā lietotā programmatūra. Tomēr tas nenozīmē vispārēju RDS Lietotāja CAL funkciju nolietojumu vai jebkādus citus ierobežojumus attiecībā uz to lietojamību, tostarp laika ierobežojumu.

Kādu drošību nodrošina izmantotā programmatūra Remote Desktop Services User CAL Windows Server 2016?

Lietotu RDS CAL iegāde no Wiresoft klientiem ir ne tikai lēta, bet arī droša! Jūs ne tikai saņemsiet Microsoft Windows Server 2016 Remote Desktop Services viena lietotāja CAL par mazāku cenu, salīdzinot ar salīdzināmām jaunām precēm, bet arī iegūsiet pircēja drošību, pateicoties tūlītējai lejupielādei, tostarp licences aktivizēšanai ar iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Visas Wiresoft piedāvātās attālās darbvirsmas pakalpojumu lietotāja licences licencēm Windows Server 2016 nāk no uzņēmumu licenču inventāra. Jums kā klientam RDS vai cita Microsoft klienta piekļuves licences iegāde kā lietotai programmatūrai, kā arī lietošana ietver juridisko drošību, jo netiek pārkāpti spēkā esošie noteikumi. Tas ir arī vairākkārt skaidri apstiprināts dažādos tiesu nolēmumos. Pateicoties pilnīgam pircēja apliecinājumam, lietotā programmatūra no Wiresoft ir arī auditējama!

Jūsu priekšrocības, izmantojot izmantoto programmatūru no lietotāja licences licencēm attālās darbvirsmas pakalpojumiem 2016

Wiresoft piedāvājums lietotāja licenču licencēm Windows Server 2016 RDS, kā arī citām klienta piekļuves licencēm kā lietotai programmatūrai ir ne tikai lētāka alternatīva parastajiem komerciālajiem piedāvājumiem klientiem, bet arī piedāvā iespēju brīvi izvēlēties nepieciešamo licenču skaitu, lai licencētu Windows Server attālinātos pakalpojumus.

Turklāt Wiresoft tiešsaistes veikala piedāvājumā ir iespēja iegādāties RDS licences Windows Server 2016, kā arī RDS ierīču licences un vecākas vai jaunākas Windows Server piekļuves licenču versijas. Iegādājoties šādas CAL vecākām Windows Server versijām, varat izvairīties no savietojamības problēmām vai jaunas aparatūras iegādes. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz Wiresoft plašais izmantotās programmatūras klāsts ar dažādām Windows Server CAL versijām!

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet lietotāja un ierīces licences Windows Server, kā arī citas Microsoft klientu piekļuves licences vai servera programmas - par zemām cenām kā lietotu programmatūru, ieskaitot tūlītēju lejupielādi. Ja jums ir kādi jautājumi par RDS User CAL Windows Server 2016 vai citiem Microsoft produktiem, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento konsultāciju tērzēšanas laikā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas