Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10084
 • 6VC-03224
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€37,90 * €40,90 * (7,33% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x User CAL
Sistēma  Windows serveris
CAL RDS User CAL
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris Saderīgs


Lai varētu izmantot  Windows Server 2016 attālinātās darbvirsmas pakalpojumus,katram lietotājam ir nepieciešama RDS klienta piekļuves licence (saīsināti: RDS lietotāja CAL), lai viņš varētu piekļūt Windows programmām u. c. uzņēmuma tīklā lokāli un neatkarīgi no jebkuras termināla ierīces. Parastā User CAL Windows Server licencē nav iekļautas attālinātās piekļuves tiesības; tās jāiegādājas atsevišķi kā attālinātās darbvirsmas pakalpojumi User CAL. Tas dod vienam reģistrētam lietotājam tiesības izmantot attālinātās darbvirsmas sesijas.

Ja rodas papildu jautājumi par šo produktu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL"

Remote Desktop Services Lietotāju licences Windows Server 2016 pirkt lietotas

Lai izmantotu Windows Server 2016 Remote Desktop Services, katram lietotājam ir nepieciešama RDS klienta piekļuves licence (saīsinājums: RDS User CAL), lai viņš varētu piekļūt Windows programmām utt. uzņēmuma tīklā lokāli, neatkarīgi no jebkuras gala ierīces. Parastā Windows Servera lietotāja licences licence neietver attālinātās piekļuves tiesības, tās jāiegādājas atsevišķi kā attālās darbvirsmas pakalpojumu lietotāja licences licence. Tas dod vienam reģistrētam lietotājam atļauju izmantot attālās darbvirsmas sesijas.

Wiresoft RDS User 2016 CAL kā lietotai programmatūrai ir lieliska priekšrocība - zemāka cena, salīdzinot ar daudzu citu licenču nodrošinātāju RDS User CAL. Tajā pašā laikā tajās ir tādas pašas funkcijas kā lietotāja klienta piekļuves licencēm, kas pieejamas oficiālajā Microsoft Volume Licensing Program Remote Desktop Services servera Windows.

Kādas ir RDS lietotāju licenču izmantošanas priekšrocības Windows Server 2016?

Remote Desktop Services serverimWindows Serveris - agrāk saukts par termināla pakalpojumiem - ir lietotājiem vai pat galiekārtām paredzēta servera loma, lai varētu izmantot Windows Server 2016 vai citas servera versijas pakalpojumus, neinstalējot izmantotās Windows programmas lokāli datorā. RDS 2016 lietotāja licences (CAL) regulē šo attālināto piekļuvi atsevišķiem darbiniekiem; izmantojot atbilstošo Windows serveri, kas darbojas kā resursdators, programmas ir pieejamas licencētam lietotājam attālās darbvirsmas sesijas laikā. Pēc tam šis lietotājs var izmantot jebkuru personālo vai klēpjdatoru u. c., lai tiem piekļūtu neatkarīgi (attālināti) vai arī uzņēmuma atrašanās vietā, izmantojot interneta savienojumu, izmantojot klienta piekļuves licenci - RDS lietotāja CAL.

Attālās darbvirsmas pakalpojuma lietotāja licences (CAL) priekšrocības Windows Server 2016 darbiniekiem

Tādējādi ikviens autorizēts lietotājs, kuram ir RDS lietotāja licences licencē Windows Server 2016, var piekļūt standartizētai Windows darba videi, izmantojot jebkuru galiekārtu ar interneta pieslēgumu attālinātās sesijas ietvaros. Kā jau minēts, Windows programmas tiek izpildītas attiecīgajā serverī kā saimniekdatorā attālās darbvirsmas sesijas laikā; lietotājam tiek rādīta tikai viņa paša sesija, jo tas notiek atsevišķi no citiem klientu savienojumiem.

Izmantojot RDS User CAL 2016, lietotāji var izmantot gandrīz jebkuru vecāku galiekārtu, pat ja tās veiktspēja ir zemāka, jo Remote Desktop Services nodrošina viņiem pašreizējo Windows servera veiktspēju; tāpēc, izmantojot Remote Desktop Service User CAL 2016, jaudīgākas aparatūras nodrošināšana nav obligāta prasība, lai varētu izmantot Windows programmas pašreizējās versijās.

RDS CAL sistēmas priekšrocības Windows Server 2016 administratoriem

Papildus praktiskajām priekšrocībām, ko RDS User CAL sniedz lietotājiem vai galiekārtām, RDS CAL sistēma piedāvā arī priekšrocības administratoriem: Attālās piekļuves tiesību licencēšana padara efektīvāku visu reģistrēto lietotāju un datoru administrēšanu, jo korporatīvajā tīklā ieviesto Windows programmatūru var administrēt centralizēti un arī nodrošināt ar tās starpniecību, tā nav jāinstalē katrā atsevišķā gala ierīcē. Tikai Windows serveris ir tā mitinātājs, un tajā notiek arī atjaunināšana ar atjauninājumiem.

RDS User CAL nosaka arī reģistrēto lietotāju individuālās tiesības, lai viņi varētu izmantot serveri Windows tikai ar savām piekļuves tiesībām. Tāpēc RDS User and Device CALs Windows Server 2016 ievērojami samazina arī darbvietu uzturēšanas un nodrošināšanas darbu.

Tehniskā informācija par attālās darbvirsmas pakalpojuma lietotāja licencēm Windows Server 2016

Gan RDS nodrošināšanu, gan RDS Lietotāju licenču licenču izmantošanu serverīWindows regulē dažādas lomas. Pirmkārt, ir jānodrošina RDS CAL un servera versijas savietojamība.

Pārskats par Windows servera lomām Remote Desktop Services

Izmantojot Windows Server 2016 RDS, papildus lietotāju lietošanas tiesību pārvaldībai tiek definētas arī citas servera lomas, kas kopīgi regulē Windows programmu u. c. lietojumu licencētam lietotājam vai galapunktam:

 • Attālās darbvirsmas licencēšanas pārvaldnieks regulē vai nodrošina RDS izmantošanu katram lietotāja CAL.
 • Attālās darbvirsmas sesijas resursdators pārvalda darbvirsmas vai programmas, kas tiek nodrošinātas autorizētajam lietotājam (vai galīgajai ierīcei) katrā sesijā.
 • Attālās darbvirsmas savienojuma starpnieks nodrošina RDS savienojumu sesijai un sesijas pārtraukuma gadījumā sesijas laikā arī atjauno savienojumu.
 • Attālās darbvirsmas vārtejs kontrolē piekļuvi, izmantojot galiekārtu, Windows darbvirsmai publiskajā tīklā.
 • Tīmekļa piekļuve portālam Remote Desktop Services nodrošina piekļuvi, izmantojot RDS CAL, izmantojot tīmekļa portālu.

Piezīme par Windows Servera ar attālās darbvirsmas pakalpojuma lietotāja licences licencēm (2016) versiju saderību

RDS-CAL - neatkarīgi no tā, vai tas paredzēts konkrētam lietotājam vai konkrētai ierīcei - vienmēr jābūt saderīgam ar Windows servera versiju, ar kuru tiek izveidots savienojums. RDS-CAL gadījumā lietotājiem, kas izmanto Windows Server 2016, tas nozīmē, ka lietotāji to var izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2016, kā arī vecākai Windows Server versijai (downgrade). Tomēr RDS-CAL 2016 nevar izmantot, lai piekļūtu augstākai Windows Server versijai. Tas ir iespējams tikai ar atbilstošu versiju Remote Desktop Services CAL ir iespējams.

Lietotāju licenču un ierīču licenču salīdzinājums Remote Desktop Services no Windows Server 2016

Būtībā, kā aprakstīts iepriekš: Microsoft Server programmatūras 2016 vai jebkuras citas versijas ieviešana nav atkarīga no tās tālākās izmantošanas - gan tieši, gan vietnē Remote Desktop Services; šim nolūkam ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence - RDS User CAL vai RDS Device CAL. Visas piekļuves tiesības, izmantojot klienta piekļuves licences Windows servera lietošanai, regulē Microsoft ar savu licencēšanas sistēmu.

Lai varētu piekļūt serverim Windows un tā vietnei Remote Desktop Services lokāli un neatkarīgi - attālināti - caur tīmekli, papildus parastajām piekļuves licencēm ir nepieciešamas papildu RDS lietotāja vai ierīces licences. Microsoft RDS CAL sistēma ļauj arī servera administratoriem precīzi pārvaldīt visas piekļuves tiesības, kas nodrošina lielāku drošību, jo nereģistrētiem lietotājiem bez šādas piekļuves licences (RDS User CAL) vai gala ierīcēm nav piekļuves serverim Windows.

Microsoft piedāvā divu veidu licences licenču (CAL) izmantošanu Remote Desktop Services no Windows serveriem:

 • RDS User CAL: ar šo funkciju īpašam lietotājam tiek piešķirtas attālās piekļuves tiesības
 • RDS Device CAL: tā piešķir attālās piekļuves tiesības īpašai ierīcei (dators, klēpjdators, galds, mobilais telefons)

Lietotāja licences licenču licences Remote Desktop Services 2016

RDS lietotāja CAL serverim Windows Server vienmēr tiek reģistrēta tikai viena īpašā lietotāja vārdā. Piekļuves licence šim lietotājam piešķir tiesības piekļūt serverim Windows, lai veiktu attālinātās darbvirsmas sesiju; piekļuvei izmantotās galiekārtas vai klienta datora izvēle ir brīva, taču vienlaicīgi var piekļūt tikai vienam datoram vai līdzīgam datoram. Pateicoties brīvai aparatūras izvēlei, autorizētais lietotājs var pārslēgties starp galddatoru uzņēmuma atrašanās vietā, mobilo tālruni vai planšetdatoru u. c., atrodoties ceļā vai, piemēram, portatīvo datoru mājāsOffice, jo, izmantojot RDS User CAL, viņš vienmēr izmanto savu personīgo kontu serverī Windows.

Izmantojot RDS lietotāja licences licenču licences, netiek piemērota attālās darbvirsmas licencēšana. Tas nozīmē, ka attiecīgais klienta savienojums tiek izveidots neatkarīgi no licences serverī nodrošinātā Remote Desktop Services lietotāja licenču licenču licenču skaita. Tomēr katram lietotājam ir jābūt pieejamai derīgai lietotāja CAL. Tāpēc ir jādefinē precīzs lietotāju licenču licenču skaits uzņēmumā un serverī Windows ir jāuzstāda pietiekams skaits piekļuves licenču, lai katram lietotājam būtu pieejama RDS CAL. Tas tiek darīts ar

Attālās darbvirsmas licencēšanas pārvaldnieks.

Visas RDS lietotāju licenču licences Windows Server 2016 īsumā

 • RDS lietotāja licences licenču licences tiek piešķirtas konkrētam lietotājam Active Directory, nevis ierīcei
 • RDS lietotāja licences licences nav pagaidu licences, un tās nevar atsaukt
 • Katru Remote Desktop Services lietotāja CAL izseko licences serveris
 • Tomēr CAL nevar izsekot komandā
 • Noteikto lietotāja licenču licenču skaitu var pārslogot, taču tad tas ir pretrunā ar attālās darbvirsmas licences līgumu

Secinājums

Kura veida attālinātie darbvirsmas Pakalpojumi CAL Windows Serveris 2016 piedāvā vairāk priekšrocību uzņēmumā, tāpēc katrā gadījumā ir atšķirīgs. Lēmums par klientu piekļuves licencēšanu ir atkarīgs no darbinieku skaita, kā arī no gala ierīču primārā lietojuma: darbiniekiem, kuri elastīgi izmanto dažādas gala ierīces ne tikai iekšēji, bet arī ārēji, kā arī mobilajās ierīcēs un piekļūst tām dažādās darbstacijās, kā arī piekļūst serverim Windows, ar RDS User CAL ir vairāk iespēju. RDS lietotāja CAL nevar nomainīt pret ierīces CAL vai otrādi. Tāpēc lēmums jāpieņem iegādes brīdī!

Iegādājieties Microsoft lietotāja licences Remote Desktop Services 2016 lēti no vienas licences Wiresoft tiešsaistes veikalā

RDS Lietotāju licences Windows Server 2016 ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā, sākot ar vienu licenci - piedāvājumā kā lietota programmatūra ir iekļauta izdevīga priekšrocību cena, bet "lietota" nenozīmē nekādus trūkumus attiecībā uz lietojamību.

Kāda programmatūra tiek izmantota no RDS User CALs Windows Server 2016?

Wiresoft tiešsaistes veikalā piedāvātās Remote Desktop Services lietotāja licences Windows Server 2016 ir tipiskas Microsoft piekļuves licences no licencēšanas programmas; tās ir daļa no uzņēmuma sākotnēji iegādātās galiekārtu apjoma licences. Uzņēmumam nevajadzīgās lietotāju piekļuves licences vai visa apjoma licence tika pārdotas uzņēmumam Wiresoft, un apjoma licence tika sadalīta atsevišķās RDS licencēs. Pēc iegādes, kā arī sadalīšanas šīs CAL tiek atzīmētas kā lietotā programmatūra. Tomēr tas nenozīmē vispārēju RDS Lietotāja CAL funkciju nolietojumu vai jebkādus citus ierobežojumus attiecībā uz to lietojamību, tostarp laika ierobežojumu.

Kādu drošību nodrošina izmantotā programmatūra no Remote Desktop Services Lietotāju licences Windows Server 2016?

Klientiem lietotās RDS CAL no Wiresoft ir ne tikai pieejamas, bet arī drošas! Jūs saņemat Microsoft Windows Servera 2016 viena lietotāja CAL Remote Desktop Services nav par mazāku naudu, salīdzinot ar salīdzināmām jaunām precēm, bet jums ir arī pircēja drošība, izmantojot tūlītēju lejupielādi, tostarp licences aktivizēšanu ar iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Visas Wiresoft piedāvātās lietotāja CAL Remote Desktop Services Lietotāju licences licencēm Windows Server 2016 tiek iegūtas no uzņēmumu licenču inventāra. Jums kā klientam lietotāja CAL iegāde RDS vai citai Microsoft klienta piekļuves licencei kā lietotai programmatūrai, kā arī lietošana ir juridiski droša, jo netiek pārkāpti spēkā esošie noteikumi. Tas ir arī vairākkārt skaidri apstiprināts dažādos tiesu nolēmumos. Pateicoties pilnīgam pircēju apliecinājumam, lietotā programmatūra no Wiresoft ir arī auditējama!

Jūsu priekšrocības, izmantojot lietoto programmatūru no lietotāja licences licencēm Remote Desktop Services 2016

Wiresoft piedāvājums lietotāja CAL lietotāja licencēm Windows Server 2016 RDS, kā arī citām klienta piekļuves licencēm kā lietotai programmatūrai ir ne tikai lētāka alternatīva parastajiem komerciālajiem piedāvājumiem klientiem, bet arī piedāvā iespēju brīvi izvēlēties nepieciešamo CAL skaitu, lai licencētu Windows Server attālinātos pakalpojumus.

Turklāt, izmantojot Wiresoft tiešsaistes veikala piedāvājumu, jums ir iespēja iegādāties RDS ierīču CAL, kā arī vecākas vai jaunākas pieejas licenču versijas Windows Server papildus RDS CAL Windows Server 2016. Iegādājoties šādas CAL vecākām Windows Servera versijām, varat izvairīties no savietojamības problēmām vai nepieciešamības iegādāties jaunu aparatūru. Izmantojiet plašo izmantoto programmatūras piedāvājumu ar dažādām CAL versijām Windows Server pie Wiresoft!

Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast lietotāja un ierīces licences Windows Server, kā arī citas Microsoft klientu piekļuves licences vai servera programmas - lēti kā lietotu programmatūru, ieskaitot tūlītēju lejupielādi. Ja jums ir kādi jautājumi par RDS lietotāja licencēm Windows Server 2016 vai citiem Microsoft produktiem, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas