Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10442
 • 6VC-03222
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€336,90 * €372,90 * (9,65% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 10x Device CAL
Sistēma  Windows serveris
CAL RDS Device CAL
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods 
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris Saderīgs


Lai varētu izmantot Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir nepieciešama atbilstoša RDS klienta piekļuves licence (RDS CAL), lai varētu lokāli un neatkarīgi piekļūt Windows programmām utt. uzņēmuma tīklā. Parastā Windows Server CAL šīs tiesības neietver. Viena no iespējām ir attālinātās darbvirsmas pakalpojumu ierīces CAL, kas regulē piekļuvi konkrētai reģistrētai gala ierīcei (ierīcei) attālinātās darbvirsmas sesijai.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"

10 komplekti - Attālinātās darbvirsmas pakalpojumu licenču licences ierīcēm operētājsistēmai Windows Server 2016 pirkt lietotas

Lai varētu izmantot Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir nepieciešama atbilstoša RDS klienta piekļuves licence (RDS CAL), lai varētu piekļūt Windows programmām u. c. vietēji un neatkarīgi no uzņēmuma tīkla. Parastā Windows Server licences licencē šīs tiesības nav iekļautas. Viena no iespējām ir tālvadības darbvirsmas pakalpojumu ierīces licences (CAL), kas regulē piekļuvi konkrētai reģistrētai galiekārtai (ierīcei) attālās darbvirsmas sesijai. RDS Device 2016 CAL kā lietotai programmatūrai no Wiresoft ir zemāka cena, salīdzinot ar parasto licenču nodrošinātāju RDS CAL, un tās piedāvā tādas pašas funkcijas kā klientu piekļuves licences attālinātās darbvirsmas pakalpojumiem, kas definētas oficiālajā Microsoft apjoma licencēšanas programmā Windows Server.

Kādas ir Windows Server 2016 RDS CAL priekšrocības?

Attālās darbvirsmas pakalpojumi - iepriekšējās versijās dēvēti par termināla pakalpojumiem - ir īpaša servera loma lietotājiem, kas izmanto pakalpojumus u. c. no Windows Server 2016 vai citām servera versijām, vietējā datorā neinstalējot attiecīgās Windows programmas. RDS 2016 CAL regulē šo piekļuvi, tās ir pieejamas licencētajai galīgajai ierīcei, izmantojot atbilstošo Windows Server kā hostu attālās darbvirsmas sesijas kontekstā. Katrs lietotājs, kurš izmanto personālo vai klēpjdatoru u. c., kam ir atbilstoša klienta piekļuves licence, t. i., RDS ierīces CAL, var to izmantot gan neatkarīgi (attālināti), gan arī uzņēmuma tīklā, izmantojot interneta savienojumu.

Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojuma ierīču licenču priekšrocības lietotājiem

Katrs lietotājs, kas izmanto reģistrētu galiekārtu ar Windows Server 2016 RDS ierīces CAL, var piekļūt standartizētai Windows darba videi katrā sesijā. Attālās darbvirsmas sesijas laikā Windows programmas tiek izpildītas, izmantojot attiecīgā servera resursdatoru; tas tiek darīts atsevišķi no citiem klientu savienojumiem, lai lietotājs redzētu tikai savu sesiju.

Izmantojot RDS Device CAL 2016, lietotāji var izmantot arī vecākas galiekārtas, kuru aparatūra vai veiktspēja ir vājāka, jo tās izmanto Windows servera jaudu, izmantojot attālās darbvirsmas pakalpojumus; tādējādi attālās darbvirsmas pakalpojumu CAL 2016 galiekārtām nav nepieciešams nodrošināt jaudīgāku aparatūru.

RDS CAL priekšrocības Windows Server 2016 administratoriem

Papildus RDS Device (un User) CAL 2016 sniegtajām priekšrocībām lietotājiem tās piedāvā arī daudzas praktiskas funkcijas administratoriem, jo ļauj daudz efektīvāk administrēt visus lietotājus: Tādējādi Windows programmatūru var centralizēti nodrošināt un pārvaldīt uzņēmuma tīklā, nevis instalēt katrā atsevišķā galiekārtā. Tas tiek darīts tikai ar Windows servera starpniecību, kurā tas ir nodrošināts, un vajadzības gadījumā arī atjaunināts.

RDS ierīces CAL nosaka arī attiecīgās tiesības licencētajai gala ierīcei, lai autorizētie lietotāji varētu piekļūt serverim tikai ar attiecīgajām piekļuves iespējām. Tādējādi ar RDS Device CAL operētājsistēmai Windows Server 2016 ievērojami samazinās darba staciju uzturēšanas un nodrošināšanas izmaksas.

Tehniskā informācija par tālvadības darbvirsmas pakalpojuma ierīču licencēm operētājsistēmai Windows Server 2016

RDS ierīču licenču izvietošana vai izmantošana attāliem savienojumiem ar Windows serveri ietver dažādas funkcijas, turklāt jāpievērš uzmanība arī CAL un servera savietojamībai.

Attālās darbvirsmas pakalpojumu servera lomas

Windows Server 2016 RDS ierīces (kā arī lietotāja) licences licencēm ir vairākas lomas, kas kopā ļauj izmantot Windows programmas utt. licencētai galiekārtai vai lietotājam:

 • Izmantojot attālās darbvirsmas licencēšanas pārvaldnieku, tiek regulēta vai padarīta pieejama RDS izmantošana galīgajai ierīcei ar servera ierīces CAL.
 • Katrai sesijai attālās darbvirsmas sesiju resursdators pārvalda galapunktam (vai lietotājam) nodrošinātos galddatorus vai programmas.
 • Attālās darbvirsmas savienojuma starpnieks nodrošina RDS savienojumu sesijai un sesijas pārtraukuma gadījumā sesijas laikā arī atjauno savienojumu.
 • Attālās darbvirsmas vārteju izmanto, lai kontrolētu piekļuvi Windows darbvirsmai publiskajā tīklā, izmantojot termināli.
 • Tīmekļa piekļuve attālās darbvirsmas pakalpojumiem nodrošina piekļuvi konkrētiem lietotājiem vai grupām, izmantojot RDS CAL, izmantojot tīmekļa portālu.

Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojuma ierīču licenču saderība ar versijām

Katrai RDS CAL - gan galīgajaiierīcei, gan lietotājam - jābūt saderīgai ar Windows Server versiju, kurai tā ir pieslēgta. Attiecībā uz Windows Server 2016 RDS-CAL tas nozīmē, ka tos var izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2016 VAI vecākai Windows Server versijai (lejupgrade). Tomēr RDS-CAL 2016 nevar izmantot, lai piekļūtu augstākai Windows Server versijai. Tam nepieciešama atbilstoša tālvadības darbvirsmas pakalpojumu CAL versija.

Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumu ierīces licenču un lietotāja licenču salīdzinājums attālās darbvirsmas pakalpojumiem sistēmā Windows Server 2016

Būtībā, kā jau norādīts, ir piemērojams šāds princips: konkrētas Microsoft Server programmatūras, piemēram, versijas 2016, ieviešana ir nodalīta no tās faktiskās lietošanas - šim nolūkam vienmēr ir nepieciešama viena no divām atbilstošajām klienta piekļuves licencēm. Piekļuves tiesības Windows Server lietošanai regulē Microsoft savā licencēšanas sistēmā, kuras pamatā ir klienta piekļuves licences jeb CAL.

Papildus parastajām Windows servera piekļuves licencēm ir nepieciešamas arī ierīces vai lietotāja licences (CAL) attālās darbvirsmas pakalpojumiem, lai nodrošinātu arī lokāli neatkarīgu - attālinātu - piekļuvi Windows serverim, izmantojot tīmekli. RDS CAL sistēma ne tikai piedāvā serveru administratoriem diferencētu piekļuves tiesību pārvaldību, bet arī nodrošina papildu drošību, jo ārvalstu lietotājiem vai nereģistrētām galiekārtām bez šīs piekļuves licences (RDS Device CAL) nav piekļuves pieejamajiem servera pakalpojumiem vai datiem.

Microsoft piedāvā divu veidu licences licenču licences Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumiem:

 • Ierīces CAL RDS: tā piešķir piekļuves tiesības konkrētai galīgajai ierīcei (dators, klēpjdators, planšetdators, mobilais tālrunis)
 • RDSlietotāja CAL: tas nodrošina konkrētam lietotājam piekļuves tiesības

Ierīces CAL tipiskās funkcijas attālās darbvirsmas pakalpojumiem 2016

RDS ierīces CAL ir derīgs tikai vienai īpašai galīgajai ierīcei, kas tam ir reģistrēta. Izmantojot attālās darbvirsmas pakalpojumu ierīces CAL, katrs attālās darbvirsmas seanss kontrolē savas piekļuves tiesības Windows serverim vai resursdatoram. Katrs darbinieks, kurš izmanto datoru, klēpjdatoru utt., kas aprīkots ar RDS ierīces CAL, var izmantot Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumus. Portatīvajiem datoriem, planšetdatoriem vai citām mobilajām ierīcēm, kuras var izmantot neatkarīgi no atrašanās vietas, RDS Device CAL piedāvā priekšrocību, ka attiecīgajam lietotājam ir iespēja izmantot RDS uzņēmuma atrašanās vietā, ceļā vai mājas birojā.

Kad pirmo reizi tiek izveidots savienojums starp klienta datoru un galīgo ierīci, katrai ierīcei licencēšanas režīmā tiek izsniegta pagaidu piekļuves licence. Kad attālās darbvirsmas sesija pievienojas serverim kā saimniekdatoram otro reizi, ierīcei tiek izsniegts pastāvīgs ierīces RDS CAL - ja tāds ir pieejams no attālās darbvirsmas licencēšanas pārvaldnieka.

Visas Windows Server 2016 RDS ierīču licenču licenču izmantošanas iespējas īsumā

 • Ierīces CAL vienmēr ir fiziski piešķirta konkrētai gala ierīcei, nevis konkrētam lietotājam
 • Katru RDS ierīces CAL izseko attiecīgais licences serveris,
 • neatkarīgi no reģistrācijas Active Directory
 • Pagaidu RDS CAL galiekārtām ir derīgas no 52 līdz 89 dienām
 • Katrā gadījumā norādīto ierīču CAL skaitu nedrīkst pārsniegt

Secinājums

No iepriekš minētā izriet, ka atbilde uz jautājumu, kura veida attālināto datora pakalpojumu CAL sniedz vairāk priekšrocību uzņēmumā, ir atkarīga no konkrētā gadījuma. Lēmums par RDS klienta piekļuves licencēšanas veidu jāpieņem pirms iegādes, jo pēc tam nav iespējams nomainīt ierīces CAL pret lietotāja CAL vai otrādi. Iegādājoties RDS ierīces CAL, liela nozīme ir darbinieku un darbstaciju skaitam: tiklīdz vairāki darbinieki izmanto kopīgu galiekārtu vai strādā pārsvarā stacionāri, RDS ierīces CAL ir izdevīgāka.

Iegādājieties Microsoft ierīces CAL attālās darbvirsmas pakalpojumiem 2016 par zemu cenu kā vienu licenci no Wiresoft mūsu tiešsaistes veikalā

RDS Device CAL Windows Server 2016 jau ir pieejamas kā viena licence Wiresoft tiešsaistes veikalā - kā lietotai programmatūrai tām ir arī īpaši izdevīga cena bez jebkādiem trūkumiem lietojamības ziņā.

Kādi ir izmantotie RDS ierīču licenču licenču komplekti operētājsistēmai Windows Server 2016?

Wiresoft tiešsaistes veikalā piedāvātās Windows Server 2016 attālās darbvirsmas pakalpojumu ierīču licences ir tipiskas piekļuves licences, tās ir iegūtas no atbilstošas apjoma licences galiekārtām, ko uzņēmums ir iepriekš iegādājies. Visas piekļuves licences galiekārtām, kas nebija nepieciešamas, vai pat visas apjoma licences nopirka Wiresoft, tādējādi apjoma licence tiek sadalīta un piedāvāta veikalā kā RDS klienta piekļuves individuālās licences ierīcēm.

Sadalot un tālākpārdodot šīs CAL, tās vēlāk tiek marķētas kā lietota programmatūra. Tas nenozīmē vispārēju RDS Device CAL funkciju nolietojumu, kā arī nekādus ierobežojumus to lietojamībai funkciju vai darbības ilguma ziņā.

Kādu drošību nodrošina Windows Server 2016 tālvadības darbvirsmas pakalpojumu ierīču licences kā lietotā programmatūra?

Uzņēmumā Wiresoft lietotu RDS CAL iegāde klientiem ir ne tikai lētāka, bet arī droša! Microsoft Windows Server 2016 Remote Desktop Services viena lietotāja CAL ir ne tikai pieejama par zemāku cenu, salīdzinot ar līdzīgām jaunām precēm, bet arī piedāvā pircējam drošību, jo to var lejupielādēt uzreiz, ieskaitot licences aktivizēšanu, izmantojot iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Wiresoft piedāvātās Windows Server 2016 RDS Device CAL licences Windows Server 2016 nāk tikai no ES reģistrētu uzņēmumu vai organizāciju licenču krājumiem, un tas nozīmē, ka šiem darījumiem ir piemērojami ES tiesību akti. Tas nozīmē, ka gan RDS vai citu Microsoft klientu piekļuves licenču CAL iegāde kā lietotās programmatūras, gan to izmantošana mūsu klientiem ir juridiski aizsargāta un tādējādi nenozīmē nekādus tiesību normu pārkāpumus, jo RDS CAL pārdošana vai iegāde, kā arī izmantošana ir likumīgi atļauta, ko atkārtoti un nepārprotami apstiprina dažādi tiesu nolēmumi.

Jūsu priekšrocības, izmantojot lietotās programmatūras ierīces CAL attālinātās darbvirsmas pakalpojumiem 2016

Wiresoft piedāvā RDS Device CAL Windows Server 2016 vai citas klientu piekļuves licences kā lietotu programmatūru, kas ne tikai nodrošina mūsu klientiem lētāku alternatīvu salīdzināmiem komerciāli pieejamiem piedāvājumiem attālinātas piekļuves licencēšanai Windows Server pakalpojumiem, bet arī ļauj brīvi izvēlēties nepieciešamo CAL skaitu.

Turklāt Wiresoft tiešsaistes veikalā piedāvā iespēju iegādāties Windows Server 2016 RDS CAL, kā arī agrāku vai jaunāku versiju atbilstošās Windows Server licences. Tas nozīmē, ka varat iegādāties RDS klienta piekļuves licences arī vecākām Windows Server versijām un tādējādi izvairīties no savietojamības problēmām vai nepieciešamības iegādāties jaunu aparatūru. Izmantojiet plašo Wiresoft izmantotās programmatūras piedāvājumu dažādām Windows Server RDS CAL versijām!

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet Windows Server ierīču un lietotāju licences, kā arī citas Microsoft servera programmas un klientu piekļuves licences - vienmēr par zemām cenām kā lietotu programmatūru un ar tūlītēju lejupielādi. Ja jums ir kādi jautājumi par RDS ierīču licencēm Windows Server 2016 vai citiem Microsoft produktiem, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas