Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL

Piegādes laiks 24h

 • SW10086
 • 6VC-03224
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€44,90 * €48,90 * (8,18% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x User CAL
Sistēma  Windows serveris
CAL RDS User CAL
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris Saderīgs


Lietotājiem nepieciešams Klienta piekļuves licence (CAL), lai izmantotu Windows Server Remote Desktop Services, kas ļauj piekļūt Windows programmām uzņēmuma tīklā, tostarp failiem, no jebkuras vietas. Viena no iespējām ir User CAL for RDS, kas tos padara pieejamus konkrētam lietotājam kā daļu no attālās darbvirsmas sesijas. Wiresoft RDS User CAL piedāvā lētu alternatīvu parastajiem licenču nodrošinātājiem, jo tā ir lietota programmatūra, kas piedāvā tādu pašu funkcionalitāti.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL"

Remote Desktop Services Lietotāju licences Windows Serveris 2019 kā lietotā programmatūra

Lietotājiem ir nepieciešama klienta piekļuves licence (CAL), lai izmantotu attālinātās darbvirsmas pakalpojumus no Windows serveriem, kas ļauj piekļūt Windows programmām uzņēmuma tīklā, tostarp failiem, no jebkuras vietas. Viena no iespējām ir RDS lietotāja CAL, kas to padara pieejamu konkrētam lietotājam kā daļu no attālās darbvirsmas sesijas. Wiresoft RDS lietotāja licences licenču licences (RDS User CALs) ir lēta alternatīva parastajiem licenču nodrošinātājiem, jo tās attiecas uz lietotu programmatūru, kas tādējādi piedāvā tādu pašu funkcionalitāti.

Kādas ir Windows RDS CAL 2019 priekšrocības?

Attālās darbvirsmas pakalpojumi - engl Remote Desktop Services - ir tehniski īpaša servera loma vietnē Windows Server 2019, ko agrāk sauca arī par termināla pakalpojumiem. RDS ļauj autorizētiem lietotājiem piekļūt Windows programmām attiecīgajā Windows serverī, izmantojot mitekli kā attālās darbvirsmas sesiju. Lietotāji ar atbilstošu piekļuves licenci (User CAL) var tiem piekļūt lokāli, izmantojot uzņēmuma tīklu, vai attālināti, izmantojot internetu.

Administratoriem Windows attālās darbvirsmas pakalpojumi nodrošina efektīvu veidu, kā izvietot un pārvaldīt programmatūru uzņēmuma vidē, ieskaitot autorizētos lietotājus. Programmatūras nav jāinstalē katrā gala ierīcē, jo tās var viegli izvietot centrālajā vietā - serverī. Tādējādi tos ir vieglāk kontrolēt un atjaunināt. Tādējādi ievērojami samazinās darba staciju uzturēšanas un nodrošināšanas izmaksas.

Attālās darbvirsmas licenču CAL priekšrocības lietotājiem

No otras puses, lietotāji, izmantojot RDS CAL, gūst labumu no standartizētas Windows darba vides, kas ir īpaši redzams, izmantojot lietotāja CAL, jo katrai galīgajai ierīcei ir vienota darbvirsma, tostarp dati, neatkarīgi no tā, vai tie atrodas uzņēmuma atrašanās vietā, ceļā, pie klienta vai mājāsOffice. Turklāt, izmantojot vietni Remote Desktop Services, viņi var izmantot servera veiktspēju pat tad, ja gala ierīce, ko viņi izmanto, piedāvā vājāku aparatūru. Izmantojot Hyper-V, var izmantot arī virtuālo datoru.

Kad lietotājs ar lietotāja licences licencēm piekļūst konkrētai programmai kā daļai no attālās darbvirsmas sesijas ar mitekli, programma tiek palaista uz servera. Katram lietotājam ir īpašas tiesības, un tas redz tikai savu sesiju neatkarīgi no citu klientu savienojumiem.

Versiju savietojamība ar Remote Desktop Services CAL versijām Windows serverim

Lietotāja CAL piekļuves pilnvarotam darbiniekam (vai Ierīce CAL) jābūt savietojamai ar Windows servera versiju, lai varētu izveidot savienojumu, izmantojot to sesijai. Tādējādi 2019. gada RDS lietotāja CAL var piekļūt vai nu serverimWindows Server 2019, vai vecākai servera versijai (pazeminātai versijai), bet ne jaunākām servera versijām.

Pārskats par Remote Desktop Services vietnē Windows Server 2019

Konkrēti, RDS serverim Windows Server 2019 sastāv no šādām sastāvdaļām, kas ļauj lietotājam ar klienta piekļuves licenci izmantot lietotnes un pakalpojumus, izmantojot tās:

Attālās darbvirsmas sesijas resursdators

Attālās darbvirsmas sesijas resursdators - pazīstams arī kā RD sesijas resursdators - satur visus darbvirsmas datorus vai lietojumprogrammas, kas lietotājam ar CAL tiek nodrošinātas sesijas režīmā. Tiem var piekļūt, izmantojot attālās darbvirsmas klientu vai tīmekļa klientu.

Attālās darbvirsmas savienojuma starpnieks

Attālās darbvirsmas vai RD savienojumu starpnieks pārvalda visus attālās darbvirsmas savienojumus - gan ar darbvirsmas datoriem, gan attālinātajām programmām. Ja sesijas laikā savienojums tiek zaudēts, RD savienojumu starpnieks to atjauno ar pareizo RD sesijas serveri.

Attālās darbvirsmas vārtejas

Izmantojot attālās darbvirsmas vārteju, lietotājs ar savu lietotāja CAL publiskajā tīklā piekļūst Windows darbvirsmai vai Microsoft Azure mākoņpakalpojumos mitinātajām lietojumprogrammām.

RD tīmekļa piekļuve

Tīmekļa piekļuve attālajai darbvirsmai nodrošina piekļuvi darbvirsmām vai lietojumprogrammām, izmantojot tīmekļa portālu, palaižot attiecīgā galapunkta Microsoft Remote Desktop klienta lietojumprogrammu. Programma RD Web Access nodrošina arī iespēju publicēt darbvirsmas vai lietotnes tikai konkrētiem lietotājiem vai grupām.

Attālās darbvirsmas licencēšana

RD licencēšana reglamentē licenču izmantošanu, izvietojot Remote Desktop Services. Atkarībā no tā, vai lietotājs vai galalietotājs pieslēdzas attālās darbvirsmas licences serverim, tiek nodrošināts konkrēts RDS CAL un tiek izveidots savienojums starp RD sesijas serveri un darbvirsmas datoriem vai lietotnēm, kas tiek izmantotas šim nolūkam.

Lietotāju licenču un ierīču licenču salīdzinājums Remote Desktop Services uz Windows Server 2019

Microsoft servera lietošanas licencēšanas sistēma ir balstīta uz klienta piekļuves licencēm, saīsināti sauktām par CAL. Tāpēc servera programmatūras ieviešana tiek veikta ar atbilstošu piekļuves licenci neatkarīgi no tās izmantošanas. Remote Desktop Services CAL nodrošina, ka serverim piekļūst tikai autorizēti lietotāji, kas papildus diferencētai piekļuves pārvaldībai katram lietotājam, izmantojot servera administrēšanu, nozīmē arī papildu drošību, jo ārvalstu lietotājiem nav piekļuves pakalpojumiem vai datiem.

Microsoft nodrošina Remote Desktop Services 2019 es divu veidu CAL:

 • Lietotāja CAL, ja lietotājam ir piešķirtas piekļuves tiesības, un
 • Ierīces CAL, kad galvenā uzmanība tiek pievērsta gala ierīcei (dators, klēpjdators, galds, mobilais tālrunis).

Lietotāja CAL īpašās funkcijas Remote Desktop Services 2019

Lietotāja CAL principā ir paredzēta tikai vienam īpašam lietotājam un reģistrēta uz viņa vārda. Lietotāja licences licencē šim lietotājam tiek piešķirtas tiesības piekļūt serverim, kad notiek attālinātās darbvirsmas sesijas no neierobežota klientu datoru vai citu ierīču skaita, bet tikai pa vienai vienlaicīgi. Tādējādi, brīvi izvēloties galiekārtu, lietotājs var pārslēgties no galda datora uzņēmumā, mobilā tālruņa vai planšetdatora u. c. ceļā uz galiekārtu mājāsOffice un tādējādi izmantot savu reģistrēto kontu, izmantojot Windows serveri.

Attālās darbvirsmas licencēšana neizmanto RDS CAL katram lietotājam. Tas nozīmē, ka klienta savienojumi tiek izveidoti neatkarīgi no Remote Desktop Services licences serverī instalēto lietotāja licenču licenču licenču (CAL) skaita. Tomēr katram lietotājam ir jābūt derīgam lietotāja CAL. Tāpēc ir jāreģistrē precīzs uzņēmumā izmantoto Lietotāja CAL skaits un attiecīgi serverī jāuzstāda pietiekami daudz piekļuves licenču, lai katram lietotājam tiktu piešķirta CAL no šī pūla. Tas ir attālās darbvirsmas licencēšanas pārvaldnieka uzdevums.

Pārskats par visām RDS lietotāja licences licenču funkcijām

 • Lietotāja licences licenču licences tiek piešķirtas konkrētam lietotājam Active Directory, nevis ierīcei
 • Lietotāja RDS CAL nav pieejamas uz laiku, un tās nevar atsaukt
 • Licences serveris izseko katru lietotāja CAL
 • Tomēr tos nevar izsekot komandā
 • Noteikto lietotāja licenču licenču skaitu var arī pārslogot - pretēji attālās darbvirsmas licences līgumam

Secinājums

Kura veida attālo darbvirsmu pakalpojumu CAL sniedz vairāk priekšrocību organizācijā, katrā gadījumā ir atšķirīgi. Tāpēc lēmums par noteiktu klienta piekļuves licencēšanas veidu ir atkarīgs no darbinieku skaita, no vienas puses, un no viņu vēlamā darba veida, no otras puses: Darbiniekiem, kuri elastīgi piekļūst serverim Windows dažādās ierīcēs un darbstacijās - iekšējās un ārējās, kā arī mobilajās, piemēram, arī vilcienā vai mājās -Office vai ceļā, RDS User CAL ir labāka izvēle.

Iegādājieties lietotāja licences Remote Desktop Services 2019 no Microsoft kā atsevišķas licences Wiresoft tiešsaistes veikalā

Lietotāja CAL par RDS no Windows Server 2019 jūs varat saņemt Wiresoft tiešsaistes veikalā jau no vienas licences par īpaši izdevīgu priekšrocību cenu kā lietotu programmatūru.

Ko nozīmē lietota programmatūra no Remote Desktop Services Lietotāju licences?

Šeit piedāvātās Remote Desktop Services lietotāja licences Windows Server 2019, kas tiek piedāvātas pārdošanai, ir uzņēmuma iegādātas atbilstošas apjoma licences sastāvdaļas. Neizmantotās vienreizējās piekļuves licences lietotājiem vai pat visa apjoma licences iegādājās Wiresoft, un tā tika likvidēta un pārveidota par klienta piekļuves vienreizējām licencēm.

Tālākpārdošanas vai sadalīšanas dēļ tās tiek apzīmētas kā lietota programmatūra. Tomēr šis apzīmējums nenozīmē RDS lietotāja CAL funkciju nolietojumu, kā arī nenozīmē nekādus ierobežojumus attiecībā uz RDS funkciju lietojamību vai ilgumu.

Kādu drošību nodrošina izmantotā programmatūra no Remote Desktop Services Lietotāja licences?

Lietotas programmatūras iegāde no Wiresoft vienmēr ir drošs pirkums! Jau viena CAL par Remote Desktop Services uz Windows Server 2019 no Microsoft Wiresoft veikalā ir ne tikai absolūti izdevīga cena, salīdzinot ar salīdzināmām jaunām precēm, bet arī piedāvā drošību, izmantojot tūlītēju lejupielādi un licences aktivizēšanu ar piegādāto derīgo apjoma licences atslēgu.

Visas Wiresoft piedāvātās Microsoft lietotāja licences Windows Server 2019 nāk tikai no to uzņēmumu un uzņēmumu licenču krājumiem, kas atrodas Eiropā, uz kuriem attiecas ES tiesību akti. Tāpēc lietotāja CAL vai citu Microsoft programmas licenču iegāde kā lietotas programmatūras, kā arī to izmantošana klientiem nerada juridiskas problēmas, jo lietotas programmatūras tirdzniecība un izmantošana ir likumīgi atļauta visā ES, un to ir atkārtoti skaidri apstiprinājuši daudzi tiesu lēmumi.

Jūsu priekšrocības, izmantojot Lietoto programmatūru lietotāja CAL, lai Remote Desktop Services

Iespēja iegādāties viena lietotāja CAL, kā arī lielāku skaitu Windows Server 2019 RDS vai arī citas CAL kā lietotu programmatūru no Wiresoft ir ne tikai lētāka alternatīva parastajiem Windows Server licences piedāvājumiem, bet arī piedāvā iespēju iegādāties CAL vecākām Windows Server versijām. Tas ļauj turpināt izmantot esošo serveru konstelāciju, tostarp citas Microsoft programmas, nebaidoties no savietojamības problēmām. Izmantojiet mūsu zemo cenu piedāvājumu Microsoft RDS CAL serverim Windows Server un citiem programmatūras produktiem kā lietotai programmatūrai!

Wiresoft programmatūras veikalā var atrast lietotāja licences Windows Server 2019, kā arī ierīču licences un klientu piekļuves licences Remote Desktop Services vecākām Windows Server versijām, kā arī daudzas citas Microsoft Server programmas kā lietotu programmatūru tūlītējai lejupielādei. Ja jums ir kādi jautājumi par lietotāja RDS licences licencēm Windows Server 2019 vai citiem Microsoft produktiem, vienkārši izmantojiet mūsu ekspertu konsultācijas tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas