Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10085
 • 6VC-03222
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€44,90 * €48,90 * (8,18% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x Device CAL
Sistēma  Windows serveris
CAL RDS Device CAL
Piegādes apjoms Licences ID + autentifikācijas kods 
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris Saderīgs


Lai izmantotu Windows serveru attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir nepieciešama klienta piekļuves licence (CAL), kas ļauj viņam piekļūt Windows programmām uzņēmuma tīklā - tostarp failiem - un lokāli neatkarīgi. Šim nolūkam, cita starpā, ir pieejamas attālinātās darbvirsmas pakalpojumu ierīču licences (Device CAL), ar kuru palīdzību tās tiek darītas pieejamas reģistrētai gala ierīcei (ierīcei) attālinātās darbvirsmas sesijai. Wiresoft izmantotās programmatūras RDS Device CAL ir lēta alternatīva parastajiem licenču nodrošinātājiem, jo tās piedāvā tādu pašu funkcionalitāti.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL"

Ierīces licences licencēm Remote Desktop Services uz Windows Server 2019 kā izmantoto programmatūru

Lai varētu izmantot Windows serveru attālinātās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir nepieciešama klienta piekļuves licence (CAL), kas ļauj viņam piekļūt Windows programmām uzņēmuma tīklā - tostarp failiem - un lokāli neatkarīgi. Šim nolūkam, cita starpā, ir pieejamas ierīces CAL, kas paredzētas Remote Desktop Services, ar kuru palīdzību tās tiek darītas pieejamas reģistrētai galiekārtai (ierīcei) attālās darbvirsmas sesijai. Wiresoft lietotās programmatūras RDS Device CAL ir lēta alternatīva parastajiem licenču nodrošinātājiem, jo tās piedāvā tādu pašu funkcionalitāti kā Microsoft oficiālās apjoma licencēšanas programmas CAL.

Kādas ir RDS CAL priekšrocības serverim Windows Server 2019?

Portāls Remote Desktop Services - agrāk saukts par termināla pakalpojumiem - ir īpaša servera loma vietnēWindows Server 2019 vai tās vecākajās versijās. RDS kontrolē piekļuvi Windows-programmām, kas pieejamas, izmantojot attiecīgo Windows serveri kā saimniekdatoru, izmantojot attālās darbvirsmas sesiju. Lietotāji, kuriem ir atbilstoša klienta piekļuves licence - šajā gadījumā, piemēram, RDS Device CAL -, var tos izmantot, izmantojot ar to aprīkotu datoru, klēpjdatoru vai tamlīdzīgu ierīci uzņēmuma tīklā vai neatkarīgi (attālināti), izmantojot interneta savienojumu.

Papildus priekšrocībām, ko lietotāji gūst, izmantojot ierīces (un lietotāja) CAL, Windows attālās darbvirsmas pakalpojumi sniedz arī daudz priekšrocību administratoriem, jo tie padara pārvaldību daudz efektīvāku: Programmatūru uzņēmuma vidē var izvietot centralizēti, tādējādi novēršot nepieciešamību to instalēt katrā galiekārtā atsevišķi. Tā vietā tas tiek nodrošināts vienā vietā - serverī - un vajadzības gadījumā arī atjaunināts.

RDS CAL autorizēto lietotāju piekļuve ir arī kontrolēta, jo katram lietotājam var piešķirt īpašas tiesības. Tādējādi, izmantojot RDS CAL serveriem Windows, ievērojami samazinās kopējais darba staciju uzturēšanas un nodrošināšanas darbs.

Kādas priekšrocības lietotājiem sniedz attālās darbvirsmas pakalpojuma ierīces CAL?

Tādējādi lietotāji, kas ir aprīkoti ar RDS ierīces CAL serverim Windows Server 2019, gūst labumu no standartizētas Windows darba vides neatkarīgi no tā, no kuras vietas viņi tai piekļūst ar reģistrēto galiekārtu, un neatkarīgi no tā, kurš lietotājs izmanto Remote Desktop Services attiecīgajā datorā, klēpjdatorā, planšetdatorā utt.

Kad autorizētā galiekārta piekļūst konkrētai programmai, izmantojot ierīces CAL attālās darbvirsmas sesijas laikā, tā tiek izpildīta serverī neatkarīgi no citiem klienta savienojumiem. Lietotājs redzēs tikai savu sesiju.

Ja vecākām ierīcēm ir vājāka veiktspēja vai aparatūra, tās var izmantot Remote Desktop Services, lai izmantotu Windows servera jaudu, tādējādi samazinot arī jaunākas aparatūras ieviešanas izmaksas.

Versiju savietojamība ar Windows servera attālās darbvirsmas pakalpojuma CAL versijām

Ierīces ar piekļuves tiesībām (vai lietotāja CAL) licences licencēm vienmēr jābūt saderīgām ar pašreizējo Windows servera versiju, pretējā gadījumā tās nevar izmantot, lai izveidotu sesijas attālo savienojumu. Tādējādi 2019. gada RDS ierīces CAL var piekļūt Windows Server 2019 vai pat vecākai servera versijai, piemēram, 2016. gada (pazemināšana), bet nav iespējama augstāka servera versija nākotnē.

Ierīču licenču licenču un lietotāja licenču salīdzinājums vietnē Remote Desktop Services Windows Server 2019

Būtībā: Microsoft servera programmatūras īstenošana vienmēr ir neatkarīga no tās faktiskās lietošanas - šim nolūkam ir nepieciešama atbilstoša piekļuves licence. Microsoft regulē šīs piekļuves tiesības servera Windows lietošanai, izmantojot savu licencēšanas sistēmu, kuras pamatā ir klienta piekļuves licences jeb saīsināti sauktās CAL. Kā jau aprakstīts iepriekš, Remote Desktop ServicesCAL nodrošina, ka tikai tiem darbiniekiem, kuriem ir tiesības to darīt, ir piekļuve Windows serverim, pat lokāli un neatkarīgi. Papildus serveru administratoru iespējām diferencēti pārvaldīt piekļuves tiesības RDS CAL sistēma nozīmē arī papildu drošību, jo ārvalstu lietotājiem vai nereģistrētām galiekārtām bez piekļuves licences (Device CAL) nav piekļuves pakalpojumiem vai datiem, kas pieejami ar tās starpniecību.

Uzņēmums Microsoft piedāvā divu veidu CAL, kas pieejamas Remote Desktop Services Windows Server 2019:

 • Ierīces CAL RDS, kad piekļuves tiesības tiek piešķirtas vienam galapunktam (dators, klēpjdators, galds, mobilais tālrunis)
 • RDS lietotāja CAL, kad konkrētam lietotājam tiek piešķirtas piekļuves tiesības

Ierīces CAL īpašās funkcijas Remote Desktop Services 2019

Principā ierīces CAL attiecas tikai uz vienu īpašu galiekārtu, kas ir attiecīgi reģistrēta. Ierīce CAL, kas paredzēta Remote Desktop Services regulē tā piekļuves tiesības Windows serverim vai resursdatoram katrā attālās darbvirsmas sesijā.  Katrs darbinieks, kuram ir atļauts vai kurš var izmantot attiecīgo datoru, klēpjdatoru utt., var izmantot Remote Desktop Services. Portatīvo datoru, planšetdatoru vai mobilo ierīču gadījumā, kuras var izmantot neatkarīgi no atrašanās vietas, attiecīgais lietotājs var brīvi izvēlēties, vai lietot RDS uzņēmuma atrašanās vietā, ceļā vai mājāsOffice.

Licencēšanas režīmā katrai ierīcei, kad pirmo reizi tiek izveidots savienojums starp klienta datoru, ierīcei tiek piešķirta pagaidu piekļuves licence šim savienojumam. Kad šis savienojums ir izveidots otro reizi, izmantojot serveri kā attālās darbvirsmas sesiju saimniekdatoru, tam tiek izdota pastāvīga ierīces RDS CAL - ja tāda ir pieejama.

Īsumā par RDS ierīču licenču licencēm no Windows Server 2019 funkcijām

 • Ierīces CAL vienmēr tiek fiziski piešķirtas konkrētam galapunktam, nevis atsevišķam lietotājam
 • Katru RDS ierīces CAL izseko attiecīgais licences serveris, un tas
 • neatkarīgi no reģistrācijas Active Directory
 • Ierīcēm īslaicīgi pieejamās RDS CAL ir derīgas no 52 līdz 89 dienām
 • Noteikto ierīču CAL skaitu nedrīkst pārslogot

Secinājums

Tāpēc tas, kurš attālināto darbvirsmu pakalpojuma CAL veids sniedz uzņēmumam vairāk priekšrocību, ir atkarīgs no konkrētā gadījuma. Tāpat nav iespējams mainīt ierīces CAL uz lietotāja CAL un otrādi. Tāpēc lēmums par konkrētu klienta piekļuves licencēšanas veidu jāpieņem iegādes brīdī. Ierīču licenču licencēm tas ir atkarīgs no darbinieku un darbstaciju skaita: Ja, piemēram, vairāki darbinieki izmanto vienu galiekārtu vai ja viņi pārsvarā strādā uzņēmuma atrašanās vietā, tad RDS ierīce CAL piedāvā vairāk priekšrocību.

Tehniskā informācija par Remote Desktop Services no Windows Server 2019

RDS licences licenču gadījumā no Windows Server 2019 tās sastāv no vairākām sastāvdaļām, kas galu galā ļauj gala ierīcei vai lietotājam izmantot Windows programmas:

 • Attālās darbvirsmas licencēšana regulē RDS CAL izmantošanu un nodrošina tās ierīcē.
 • Attālās darbvirsmas sesijas resursdators pārvalda visus ierīcei (vai lietotājam) nodrošinātos darbvirsmas datorus vai programmas katrā sesijā.
 • Attālās darbvirsmas savienojumu starpnieks pārvalda RDS savienojumus un atjauno tos sesijas pārtraukšanas gadījumā.
 • Publiskajā tīklā attālās darbvirsmas vārtejs kontrolē galiekārtas piekļuvi Windows darbvirsmai.
 • Tīmekļa piekļuve Remote Desktop Services nodrošina piekļuvi, izmantojot RDS CAL, izmantojot tīmekļa portālu konkrētiem lietotājiem vai grupām.

Iegādājieties Microsoft ierīces CAL Remote Desktop Services 2019 lēti kā atsevišķas licences mūsu tiešsaistes veikalā Wiresoft

Ierīces CAL Windows Server 2019 RDS jau ir pieejamas kā atsevišķas licences Wiresoft tiešsaistes veikalā - kā lietota programmatūra par īpaši izdevīgu cenu, bez jebkādiem trūkumiem attiecībā uz lietojamību.

Kādas ierīces CAL tiek izmantotas Windows attālās darbvirsmas pakalpojumiem?

Wiresoft tiešsaistes veikalā pārdošanā piedāvātās ierīču CAL par Remote Desktop Services Windows Server 2019 ir piekļuves licences galiekārtām no atbilstošas apjoma licences, kas nāk no cita uzņēmuma. Wiresoft ir iegādājies no šī uzņēmuma nevajadzīgās vienreizējās piekļuves licences galiekārtām vai visas apjoma licences, izšķīdinājis pēdējo un piedāvā šīs klienta piekļuves vienreizējās licences ierīcēm.

Līdz ar pārdošanu vai to sadalīšanu no šī brīža tās tika sauktas par lietotu programmatūru. Tomēr šis jaunais apzīmējums nenozīmē nekādus ierobežojumus Remote Desktop Services lietojamībai pat uz laiku vai vispārēju RDS ierīces CAL funkciju nolietojumu.

Kādu drošību nodrošina Remote Desktop Services ierīces CAL kā lietotā programmatūra?

Ar Wiresoft lietotās programmatūras iegāde ir ne tikai lētāka, bet arī drošāka! Pat viena lietotāja CAL Microsoft Remote Desktop Services uz Windows Server 2019 ir Wiresoft ne tikai zemāka cena, salīdzinot ar salīdzināmām jaunām precēm, bet arī piedāvā jau ar tūlītēju lejupielādi un licences aktivizēšanu ar piegādāto derīgo apjoma licences atslēgas pircēja drošību.

Wiresoft piedāvātās Microsoft RDS ierīču licences licencēm Windows Server 2019 nāk tikai no organizāciju vai uzņēmumu licenču krājumiem. Tāpēc ne tikai RDS CAL vai citu Microsoft programmas piekļuves licenču iegāde kā lietotas programmatūras, bet arī to izmantošana nav mūsu klientu tiesību normu pārkāpums, jo gan tirdzniecība ar CAL, gan to izmantošana kā lietotas programmatūras ir likumīgi atļauta, ko atkārtoti skaidri apstiprina dažādi tiesu lēmumi.

Jūsu priekšrocības, izmantojot izmantoto programmatūru Device CAL par Remote Desktop Services 2019

Piedāvājot iegādāties Ierīču CAL atsevišķi vai lielākā skaitā Remote Desktop Services Windows Server 2019 - vai citas klientu piekļuves licences - kā lietotu programmatūru no Wiresoft, jums kā mūsu klientam ir ne tikai lētāka alternatīva, salīdzinot ar salīdzināmiem parastajiem piedāvājumiem licencēt attālināto piekļuvi Windows Server pakalpojumiem, bet arī iespēja iegādāties RDS CAL iepriekšējām Windows Server versijām tiešsaistes veikalā. Tas ļauj arī pievienot klientu piekļuves licences esošajai vecāku serveru konstelācijai, tostarp Microsoft programmām, nebaidoties no savietojamības problēmām. Izmantojiet mūsu plašo dažādo Microsoft RDS CAL versiju klāstu Windows Server kā lietotu programmatūru!

Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast ierīces CAL Windows Server 2019, kā arī atbilstošas lietotāju CAL un citas klientu piekļuves licences Remote Desktop Services vecāku Windows Server versiju, kā arī citu Microsoft Server programmu licencēm - kā lētu lietotu programmatūru tūlītējai lejupielādei. Ja jums ir kādi jautājumi par RDS ierīču licencēm Windows Server 2019 vai jebkuru citu Microsoft produktu, vienkārši izmantojiet mūsu ekspertu konsultācijas tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas