Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10382
 • 6VC-03222
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€393,90 * €436,90 * (9,84% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 10x Device CAL
Sistēma  Windows serveris
CAL RDS Device CAL
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris Saderīgs


Lai izmantotu Windows serveru attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir nepieciešama klienta piekļuves licence (CAL), kas ļauj viņam piekļūt Windows programmām uzņēmuma tīklā - tostarp failiem - un lokāli neatkarīgi. Šim nolūkam, cita starpā, ir pieejamas attālinātās darbvirsmas pakalpojumu ierīču licences (Device CAL), ar kuru palīdzību tās tiek darītas pieejamas reģistrētai gala ierīcei (ierīcei) attālinātās darbvirsmas sesijai. Wiresoft izmantotās programmatūras RDS Device CAL ir lēta alternatīva parastajiem licenču nodrošinātājiem, jo tās piedāvā tādu pašu funkcionalitāti.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"

10x ierīces licences licenču kopijas attālās darbvirsmas pakalpojumiem Windows Server 2019 kā izmantotajai programmatūrai

Lai varētu izmantot Windows serveru attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), katram lietotājam ir nepieciešama klienta piekļuves licence (CAL), kas ļauj viņam piekļūt Windows programmām uzņēmuma tīklā - tostarp failiem - un lokāli neatkarīgi. Šim nolūkam attālās darbvirsmas pakalpojumiem ir 10x ierīces CAL, ar kuru palīdzību šīs desmit reģistrētās galiekārtas (Ierīce) ir pieejamas attālās darbvirsmas sesijai. Wiresoft lietotās programmatūras RDS Device CAL ir lēta alternatīva parastajiem licenču nodrošinātājiem, jo tās piedāvā tādu pašu funkcionalitāti kā Microsoft oficiālās apjoma licencēšanas programmas CAL.

Kādas ir Windows Server 2019 RDS CAL priekšrocības?

Attālās darbvirsmas pakalpojumi - agrāk pazīstami kā termināļa pakalpojumi - ir īpaša servera loma operētājsistēmā Windows Server 2019 vai tās vecākajās versijās. RDS kontrolē piekļuvi Windows programmām, kas pieejamas, izmantojot attiecīgo Windows serveri kā mitinātāju, izmantojot attālās darbvirsmas sesiju. Lietotāji, kuriem ir atbilstoša klienta piekļuves licence - šajā gadījumā, piemēram, RDS Device CAL -, tos var izmantot, izmantojot ar to aprīkotu datoru, klēpjdatoru vai tamlīdzīgu ierīci uzņēmuma tīklā vai neatkarīgi (attālināti), izmantojot interneta savienojumu.

Papildus šo ierīču (un lietotāju) CAL priekšrocībām lietotājiem Windows attālās darbvirsmas pakalpojumi sniedz arī daudz priekšrocību administratoriem, jo tie administrēšanu padara daudz efektīvāku: Programmatūru korporatīvajā vidē var nodrošināt centralizēti, tāpēc tā nav jāinstalē katrā gala ierīcē atsevišķi. Tā vietā tas tiek nodrošināts vienā glabāšanas vietā - serverī - un vajadzības gadījumā arī atjaunināts.

Šādā veidā tiek kontrolēta arī piekļuve lietotājiem, kas autorizēti, izmantojot RDS CAL, jo katram lietotājam var piešķirt arī īpašas tiesības. Tādējādi, izmantojot Windows Server RDS CAL, ievērojami samazinās kopējais darba staciju uzturēšanas un nodrošināšanas apjoms.

Kādas priekšrocības lietotājiem sniedz attālās darbvirsmas pakalpojuma ierīces CAL?

Tādējādi lietotāji, kas ir aprīkoti ar RDS ierīces CAL operētājsistēmai Windows Server 2019, gūst labumu no standartizētas Windows darba vides neatkarīgi no tā, no kuras vietas viņi tai piekļūst ar reģistrēto galiekārtu, un neatkarīgi no tā, kurš lietotājs izmanto attālās darbvirsmas pakalpojumus attiecīgajā datorā, klēpjdatorā, planšetdatorā utt.

Ja autorizēta galiekārta piekļūst konkrētai programmai, izmantojot ierīces CAL attālās darbvirsmas sesijas laikā, tā tiek izpildīta serverī neatkarīgi no citiem klienta savienojumiem. Lietotājam tiek rādīta tikai viņa paša sesija.

Ja vecākām ierīcēm ir vājāka veiktspēja vai aparatūra, tās var izmantot Windows servera jaudu ar attālās darbvirsmas pakalpojumiem, tādējādi samazinot arī jaunākas aparatūras nodrošināšanas izmaksas.

Windows Server tālvadības darbvirsmas pakalpojuma CAL saderība ar versijām

Ierīces CAL ierīce i ar piekļuves tiesībām (vai lietotāja CAL) vienmēr jābūt saderīgai ar pašreizējo Windows Server versiju, pretējā gadījumā to nevar izmantot, lai izveidotu sesijas attālo savienojumu. Tādējādi 2019. gada RDS ierīces CAL var piekļūt Windows Server 2019 vai vecākai servera versijai, piemēram, 2016. gada servera versijai (lejupgrade), bet nav iespējama augstāka servera versija nākotnē.

Windows Server 2019 attālās darbvirsmas pakalpojumu ierīces licenču un lietotāja licenču salīdzinājums attiecībā uz Windows Server 2019 attālās darbvirsmas pakalpojumiem

Būtībā: Microsoft servera programmatūras īstenošana vienmēr ir neatkarīga no tās faktiskās lietošanas - tam ir nepieciešama atbilstoša piekļuves licence. Microsoft regulē šīs piekļuves tiesības Windows servera lietošanai, izmantojot savu licencēšanas sistēmu, kuras pamatā ir klienta piekļuves licences jeb saīsinājumā CAL. Kā jau aprakstīts iepriekš, attālās darbvirsmas pakalpojumu CAL nodrošina, ka tikai autorizētiem darbiniekiem ir piekļuve Windows serverim, pat lokāli un neatkarīgi no tā. Papildus servera administratoru iespējām diferencēti administrēt piekļuves tiesības RDS CAL sistēma nozīmē arī papildu drošību, jo ārvalstu lietotājiem vai nereģistrētām galiekārtām bez piekļuves licences (Device CAL) nav piekļuves pakalpojumiem vai datiem, kas pieejami ar tās palīdzību.

Microsoft piedāvā divu veidu licences licenču licences Windows Server 2019 attālās darbvirsmas pakalpojumiem:

 • Ierīces CAL RDS, kad piekļuves tiesības tiek piešķirtas vienai galīgajai ierīcei (dators, klēpjdators, galds, mobilais tālrunis)
 • RDS lietotāja CAL, ja konkrētam lietotājam ir piešķirtas piekļuves tiesības

Attālinātās darbvirsmas pakalpojumu ierīces CAL 2019 īpašās funkcijas

Principā ierīces CAL attiecas tikai uz vienu īpašu galiekārtu, kas ir attiecīgi reģistrēta. Tālvadības darbvirsmas pakalpojumu ierīces CAL regulē tās piekļuves tiesības Windows serverim vai resursdatoram katrā tālvadības darbvirsmas sesijā. Katrs darbinieks, kuram ir atļauts vai kurš var izmantot attiecīgo datoru, klēpjdatoru utt.,  var izmantot attālās darbvirsmas pakalpojumus. Ja klēpjdatorus, planšetdatorus vai mobilās ierīces var izmantot neatkarīgi no atrašanās vietas, lietotājs var brīvi izvēlēties, vai lietot RDS uzņēmuma atrašanās vietā, ceļā vai mājas birojā.

Licencēšanas režīmā pēc ierīces, kad pirmo reizi tiek izveidots savienojums starp klienta datoru un gala ierīci, šim savienojumam tiek piešķirta pagaidu piekļuves licence. Tiklīdz šis savienojums tiek izveidots otro reizi ar serveri kā attālās darbvirsmas sesiju mitinātāju, tam tiek izdota pastāvīga ierīces RDS CAL - ja tāda ir pieejama.

Windows Server 2019 RDS ierīču licenču izmantošanas iespējas īsumā

 • Ierīces CAL vienmēr tiek fiziski piešķirtas konkrētai gala ierīcei, nevis atsevišķam lietotājam
 • Katru RDS ierīces CAL izseko attiecīgais licences serveris, un tas
 • neatkarīgi no reģistrācijas Active Directory
 • Ierīcēm īslaicīgi pieejamās RDS CAL ir derīgas no 52 līdz 89 dienām
 • Noteikto ierīču CAL skaitu nedrīkst pārslogot

Secinājums

Tāpēc tas, kurš attālināto darbvirsmu pakalpojuma CAL veids sniedz uzņēmumam vairāk priekšrocību, ir atkarīgs no konkrētā gadījuma. Tāpat nav iespējams mainīt ierīces CAL uz lietotāja CAL un otrādi. Tāpēc lēmums par konkrētu klienta piekļuves licencēšanas veidu jāpieņem iegādes brīdī. Ierīču licenču licencēm tas ir atkarīgs no darbinieku un darbstaciju skaita: Ja, piemēram, vairāki darbinieki izmanto vienu galiekārtu vai ja viņi pārsvarā strādā uzņēmuma atrašanās vietā, tad RDS ierīce CAL piedāvā vairāk priekšrocību.

Tehniskā informācija par Windows Server 2019 attālās darbvirsmas pakalpojumiem

Windows Server 2019 RDS licenču licences sastāv no vairākiem komponentiem, kas galu galā ļauj galīgajai ierīcei vai lietotājam izmantot Windows programmas:

 • Attālās darbvirsmas licencēšana regulē RDS CAL izmantošanu un padara tās pieejamas ierīcei.
 • Attālās darbvirsmas sesijas resursdators pārvalda visus darbvirsmas datorus vai programmas, kas ir pieejamas ierīcei (vai lietotājam) vienā sesijā.
 • Attālās darbvirsmas savienojumu starpnieks pārvalda RDS savienojumus un atjauno tos sesijas pārtraukšanas gadījumā.
 • Attālās darbvirsmas vārtejas regulē piekļuvi Windows darbvirsmai, izmantojot galīgo ierīci publiskajā tīklā.
 • Tīmekļa piekļuve attālās darbvirsmas pakalpojumiem nodrošina piekļuvi, izmantojot RDS CAL, izmantojot tīmekļa portālu konkrētiem lietotājiem vai grupām.

Iegādājieties Microsoft ierīces CAL attālinātās darbvirsmas pakalpojumiem 2019 par zemām cenām kā atsevišķas licences Wiresoft tiešsaistes veikalā

Windows Server 2019 RDS ierīču CAL jau ir pieejamas kā vienreizējas licences Wiresoft tiešsaistes veikalā - kā lietota programmatūra par īpaši izdevīgu cenu, bez jebkādiem trūkumiem attiecībā uz lietojamību.

Ko izmanto Windows attālās darbvirsmas dienestu ierīču CAL?

Wiresoft tiešsaistes veikalā piedāvātās Windows Server 2019 attālās darbvirsmas pakalpojumu ierīču licences (Device CAL) ir piekļuves licences galiekārtām no atbilstošas apjoma licences, kuru izcelsme ir citā uzņēmumā. Wiresoft ir iegādājies no šī uzņēmuma nevajadzīgās individuālās piekļuves licences galiekārtām vai visas apjoma licences, izšķīdinājis tās un piedāvā šīs klientu piekļuves individuālās licences ierīcēm.

Pārdodot vai sadalot šīs licences, tās turpmāk tika dēvētas par lietotu programmatūru. Tomēr šis jaunais apzīmējums nenozīmē nekādus attālinātās darbvirsmas pakalpojumu lietojamības ierobežojumus pat uz ierobežotu laiku vai vispārēju RDS ierīces CAL funkciju nolietojumu.

Kādu drošību nodrošina attālās darbvirsmas pakalpojumu ierīču licences kā lietotā programmatūra?

Ar Wiresoft lietotās programmatūras iegāde ir ne tikai lētāka, bet arī drošāka! Microsoft Remote Desktop Services for Windows Server 2019 viena lietotāja licences licencēm ir ne tikai zemāka Wiresoft cena, salīdzinot ar salīdzināmām jaunām precēm, bet arī pircēja drošība, jo tās var lejupielādēt uzreiz, kā arī aktivizēt ar piegādāto derīgo licences atslēgu.

Wiresoft piedāvātās Microsoft RDS ierīču licences licencēm Windows Server 2019 nāk tikai no organizāciju vai uzņēmumu licenču krājumiem. Tas nozīmē, ka ne tikai RDS CAL vai citu Microsoft programmu piekļuves licenču iegāde kā lietotas programmatūras, bet arī to izmantošana nav mūsu klientu tiesību normu pārkāpums, jo gan CAL kā lietotas programmatūras tirdzniecība, gan izmantošana ir atļauta ar likumu, kas ir atkārtoti skaidri apstiprināts dažādos tiesu nolēmumos.

Jūsu priekšrocības, izmantojot izmantoto programmatūru Device CALs for Remote Desktop Services 2019

Piedāvājot iegādāties Windows Server 2019 attālinātās darbvirsmas pakalpojumu (Remote Desktop Services) vai arī citu klientu piekļuves licenču ierīces CAL atsevišķi vai lielākā skaitā kā lietotu programmatūru no Wiresoft, jums kā mūsu klientam ir ne tikai lētāka alternatīva, salīdzinot ar līdzīgiem parastajiem piedāvājumiem, lai licencētu savu attālināto piekļuvi Windows Server pakalpojumiem, bet arī iespēja iegādāties RDS CAL iepriekšējām Windows Server versijām tiešsaistes veikalā. Tas ļauj arī papildināt klientu piekļuves licenču skaitu esošajai vecāku serveru konstelācijai, tostarp Microsoft programmām, nebaidoties no savietojamības problēmām. Izmantojiet mūsu plašo dažādo Microsoft RDS CAL versiju klāstu operētājsistēmai Windows Server kā lietotu programmatūru!

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai Windows Server 2019 ierīces licences, bet arī atbilstošās lietotāja licences, kā arī citas klienta piekļuves licences vecāku Windows Server versiju attālās darbvirsmas pakalpojumiem, kā arī citām Microsoft Server programmām - kā lētu lietotu programmatūru tūlītējai lejupielādei. Ja jums ir kādi jautājumi par RDS ierīču licencēm Windows Server 2019 vai jebkuru citu Microsoft produktu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanas laikā vai pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas