Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10593
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€41,90 * €45,90 * (8,71% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x
Sistēma  SharePoint Server
CAL Standard Device CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas


Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL iznākšana nodrošina uzņēmumiem pazīstamu vidi ar intuitīvu darbību, kā arī vairākas jaunas funkcijas. Sadarbības programmatūra ar savām funkcijām aptver vairākas lietojumprogrammu jomas, kas padara efektīvāku un vienkāršāku sadarbību starp dažādiem līmeņiem un departamentiem.

Papildus uzlabotai sadarbībai, izmantojot īpašas funkcijas uzdevumu un projektu pārvaldībai un koordinēšanai, MS Sharepoint 2016 Server Standard gūst punktus ar intraneta portālu, komandu tīmekļa vietņu, diskusiju grupu un emuāru izveidi. Turklāt ir pieejama visaptveroša satura pārvaldība, izmantojot jaudīgas dokumentu pārvaldības funkcijas, lietotājam pielāgotu meklēšanas funkciju, kā arī pārskatītu satura pārvaldību.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"

Pirkt Microsoft SharePoint Server 2016 Standard ar Device CAL - pielāgots risinājums

Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL iznākšana piedāvā uzņēmumiem vairākus jauninājumus papildus pazīstamai videi ar intuitīvu darbību. Sadarbības programmatūra ar savām funkcijām aptver vairākas lietojumprogrammu jomas, kas padara efektīvāku un vienkāršāku sadarbību starp dažādiem līmeņiem un departamentiem.


Papildus uzlabotai sadarbībai, izmantojot īpašas funkcijas uzdevumu un projektu pārvaldībai un koordinēšanai, MS Sharepoint 2016 Server Standard gūst punktus ar intraneta portālu, komandu vietņu, diskusiju grupu un emuāru izveidi. Turklāt ir pieejama visaptveroša satura pārvaldība, izmantojot jaudīgas dokumentu pārvaldības funkcijas, lietotājam pielāgotu meklēšanas funkciju un pārskatītu satura pārvaldību.


Svarīgākie jauninājumi Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL

Kā jau katrā jaunā versijā, Redmondas programmatūras uzņēmums neaprobežojas tikai ar vizuālo pārveidi. Uzņēmumi, kas iegādājas Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , gūst labumu arī no vairākiem funkcionāliem jauninājumiem, kas sadarbību padara pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

  • Mūsdienīga OneDrive vide: Nevainojama integrācija Microsoft OneDrive vidē padara satura augšupielādi un pārvaldību daudz vienkāršāku nekā iepriekš. Tas attiecas gan uz tiešo piekļuvi, izmantojot SharePoint, gan uz piekļuvi pārlūkprogrammā, izmantojot Edge, Chrome un Firefox. Turklāt saderīgus attēlus un videoklipus tagad var skatīt priekšskatījuma režīmā, kas ievērojami paātrina lielāku attēlu kopu pārlūkošanu.
  • Skārienjūtīgo ekrānu un mobilo ierīču optimizācija: pateicoties visaptverošai optimizācijai, tagad ar SharePoint Server 2016 var strādāt tikpat intuitīvi mobilajās ierīcēs, piemēram, viedtālruņos un planšetdatoros, kā ar galddatoriem un portatīvajiem datoriem.
  • Jauns atbilstības centrs: Izmantojot In-Place politikas turēšanas centru un Atbilstības centru, uzņēmumi var īsā laikā ieviest atbilstību iekšējiem un juridiskajiem noteikumiem. Piemēram, pateicoties jaunajam Atbilstības centram, var ātri definēt dokumentu automātisku dzēšanu no OneDrive for Business.
  • Lielāki augšupielādētie faili: Ar SharePoint Server 2016 ir beigušies laiki, kad augšupielādes lielums bija ierobežots līdz 2 GB. Uzņēmumiem, kas iegādājas Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , tagad ir pieejams Microsoft ieteiktais maksimālais augšupielādes lielums 10 GB.
  • Nulles dīkstāves: Mazāks paku skaits, kā arī paku izmēra samazinājums nodrošina apvērsumu agrāk laikietilpīgajām labošanas procedūrām SharePoint Server 2016. No šī brīža dīkstāves ir pagātne.

Optimāli izmantojiet Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Ierīces CAL un lietotāja CAL

Ikvienam, kurš vēlas izmantot Microsoft Sharepoint Standard priekšrocības, vispirms ir nepieciešama servera licence. Galīgajai piekļuvei ir nepieciešamas papildu lietotāju licences. Microsoft piedāvā divus šo tā saukto klienta piekļuves licenču (CAL) modeļus. No vienas puses, lietotāja CAL un, no otras puses, ierīces CAL.

Lietotāja CAL ir licences, kas piesaistītas konkrētam lietotājam. Pēc licencēšanas šis lietotājs var piekļūt viņam paredzētajam saturam un funkcijām no dažādām ierīcēm neatkarīgi no atrašanās vietas.

Savukārt uzņēmumi, kas iegādājas Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , licencē Sharepoint konkrētai darbstacijai. Neatkarīgi no tā, vai tas ir piezīmjdators vai stacionārais dators - piekļuve, izmantojot licencēto ierīci, ir iespējama jebkuram lietotāju skaitam. Tāpēc ierīces CAL ir optimāls risinājums, ja vienu un to pašu darbstaciju bieži izmanto vairāki darbinieki.

Abus licenču veidus var viegli savstarpēji kombinēt, tādējādi ļaujot izstrādāt pielāgotu licences risinājumu. Uzņēmumus, kas vēlas iegādāties Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , aicinām sazināties ar mūsu licencēšanas ekspertiem, ja rodas jautājumi par optimālu licencēšanu.

Platforma Windows
Operētājsistēma Windows Server 2012 R2 (standarta vai datu centra), Windows Server 2016 (standarta vai datu centra), Windows Server 2019 (standarta vai datu centra)
Procesors 64 bitu četrkodolu procesors (vismaz)
Atmiņa 16 GB (minimums viena servera lomai), 12 GB (minimums serveru fermas lomai), 24 GB (vai vairāk ieteicams)
Grafiskā karte n/a
Skaņas karte n/A
Cietais disks 80 GB (minimums sistēmas diskam), 100 GB (minimums otrajam un katram papildu diskam)
Ekrāns n.p.
Optiskais diskdzinis Tikai DVD instalācijai
Papildu saites uz "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas