Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10586
  • DG7GMGF0F4LS
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€49,90 * €54,90 * (9,11% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x
Sistēma  SharePoint Server
CAL Standard User CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas


Iegādājoties Microsoft SharePoint Server 2019 lietotāja CAL   , varat nodrošināt (citam) darbiniekam iespēju viegli piekļūt uzņēmuma dokumentiem un sadarboties projektos no jebkuras vietas. Neatkarīgi no tā, vai esat birojā, uz vietas vai mājas birojā - ar SharePoint attiecīgo informāciju var apmainīties droši un vienkārši. Sadarbības programmatūra   piedāvā dažādus veidus, kā strādāt komandā. Pie mums jūs, cita starpā, varat iegādāties SharePoint 2019 oriģinālās piekļuves licences . Atšķirībā no ierīces CAL , lietotāja CAL ir paredzēta konkrētai personai. Šī persona var piekļūt uzņēmuma SharePoint serverim ar visām savām ierīcēm. Tādējādi Microsoft SharePoint Server 2019 lietotāja CAL ir īpaši piemērota darbiniekiem, kuri pārmaiņus strādā ar uzņēmuma datoru, portatīvo datoru un mobilo tālruni. 

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL

Iegādājoties Microsoft SharePoint Server 2019 lietotāja CAL, varat (citam) darbiniekam viegli piekļūt uzņēmuma dokumentiem un sadarboties projektos no jebkuras vietas. Neatkarīgi no tā, vai esat birojā, uz vietas vai mājas birojā - ar SharePoint attiecīgo informāciju var apmainīties droši un vienkārši. Sadarbības programmatūra piedāvā dažādus veidus, kā strādāt komandā. Ar mums jūs varat saņemt SharePoint 2019 oriģinālās piekļuves licences, tostarp. Atšķirībā no ierīces CAL lietotājs CAL ir paredzēts konkrētai personai. Šī persona var piekļūt uzņēmuma SharePoint serverim ar visām savām ierīcēm. Tādējādi Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL ir īpaši piemērots darbiniekiem, kuri pārmaiņus strādā ar uzņēmuma datoru, portatīvo datoru un mobilo tālruni. 

SharePoint 2019 Standard CAL katram atbilstoša licence

SharePoint Server 2019 ražotājs ir izstrādājis licencēšanas sistēmu, kurā ir iespējamas kombinācijas. Jebkurā gadījumā uzņēmumam ir nepieciešama viena vai vairākas servera licences. Tās ir pieejamas pie mums, tāpat kā papildus lietojamās Enterprise licences. Lai darbinieki varētu faktiski piekļūt SharePoint serverim, ir nepieciešamas licences. Šis termins apzīmē klienta piekļuves licenci. CAL var būt vērsts uz lietotāju (kā šajā izstrādājumā) vai ierīci ("Device CAL"). Šajā piedāvājumā tiek iegādāta lietotāja licence Standard versijai SharePoint 2019. Ja lietotājs vēlas izmantot arī Enterprise funkcijas, viņam ir nepieciešams papildu Enterprise CAL. Var apvienot ierīces un lietotāja CAL uzņēmumā vai nodaļā. Tātad var apsvērt, kam ir lietderīgi iegādāties Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL un kam ir izdevīgāk iegādāties Device licenci. 

Galvenās SharePoint Server 2019 funkcijas Standard 

Būtībā SharePoint mērķis ir padarīt informāciju un digitālos darba rīkus viegli pieejamus tiem darbiniekiem, kuri ir pilnvaroti tos izmantot. Turklāt ir ievērojami vienkāršots komandas darbs - grupas var strādāt kopā pie projektiem, un programma cita starpā rūpējas par dokumentāciju. Kā saziņas programmatūra SharePoint piedāvā, piemēram, infrastruktūru uzņēmuma lapām internetā un intranetā. Programma tiek uzskatīta arī par viegli saprotamu uzņēmuma satura pārvaldības (ECM) programmatūru. Svarīga ikdienas darba iezīme ir diferencēta meklēšana. Cita starpā tas parāda rezultātu priekšskatījumus un ļauj meklēt personas vai tēmas. 

Daudzi uzlabojumi un vienkāršojumi

Microsoft Microsoft SharePoint Server 2019 lietotāja CAL lietotāji var izmantot 2019. gada versijas SharePoint jauninājumus. Cita starpā funkciju klāsts ir paplašināts ar Flow, lai OneDrive un sarakstu formatēšanu. Lai vienkāršāk apstrādātu informāciju, par jauniem ierakstiem tagad var paziņot pa e-pastu vai izmantojot paziņojumus Microsoft Teams. Turklāt tagad ir viegli integrēt mūsdienīgas tīmekļa daļas ar dinamisku saturu, piemēram, Twitter plūsmas. Svarīga ir arī pārveidotā lietotāja saskarne, kas ļauj lietotājiem ātrāk atrast daudzus elementus. Piemēram, meklēšanas funkcijā ir uzlabota indeksēšana - tagad, cita starpā, ir iekļauti arī fonti un objekti attēlos. 

Pārdomātas detaļas vietnē SharePoint 2019

Protams, ir arī citi jauninājumi, kuru dēļ ir vērts iegādāties Microsoft SharePoint Server 2019 lietotāja CAL. Piemēram, drošību var palielināt, ja uzņēmumi vajadzības gadījumā savus datus glabā reģionālajos datu centros. Datu apstrādes ziņā ir veikti vairāki nelieli uzlabojumi. Piemēram, 2019 versijā tagad ir iespējams vienlaicīgi strādāt ar Excel dokumentiem un ir pieejama dokumentu priekšskatīšana vairāk nekā 270 failu tipiem. Tie, kas izmanto Microsoft Teams, pamanīs dziļāku integrāciju, un Office365 abonenti var izmantot kopīgošanas funkcijas visās Office komponentēs .

Microsoft SharePoint Server 2019 lietotāja licence ir laba izvēle, ja komandai pievienojas jauns darbinieks vai tiek pārbūvēta nodaļa. Starp citu, SharePoint 2019 CAL var izmantot arī, lai piekļūtu SharePoint 2016 serverim.

Papildu saites uz "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas