Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10584
  • DG7GMGF0F4LS
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€49,90 * €54,90 * (9,11% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x
Sistēma  SharePoint Server
CAL Standard Device CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas


Iegādājoties Microsoft Sharepoint Server 2019 ierīces CAL   , konkrētajai ierīcei tiek piešķirta piekļuve Sharepoint platformai. Tādējādi uzņēmuma datoru vai pat piezīmjdatoru var izmantot jebkurš lietotāju skaits, lai kopīgotu saturu, izmantojot Sharepoint vai veiktu tajā meklēšanu un rediģēšanu. Kopumā ierīces CAL ir noderīgas, ja darbinieki strādā tikai ar saviem personālajiem datoriem vai ja personālie datori ir koplietojami vairākiem darbiniekiem. Piedāvājums šeit attiecas uz Standard izdevumu. Ja Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL ir nepieciešama arī iespēja izmantot Enterprise funkcijas , ir nepieciešams papildu Enterprise-CAL .

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL 

Iegādājoties Microsoft Sharepoint Server 2019 ierīces CAL, konkrētajai ierīcei tiek piešķirta piekļuve Sharepoint platformai. Tādējādi uzņēmuma datoru vai pat piezīmjdatoru var izmantot jebkurš lietotāju skaits, lai kopīgotu saturu, izmantojot Sharepoint, vai meklētu un rediģētu to tajā. Kopumā ierīces CAL ir noderīgas, ja darbinieki strādā tikai ar saviem personālajiem datoriem vai ja personālos datorus koplieto vairāki darbinieki. Piedāvājums attiecas uz Standard izdevumu. Ja ar Microsoft Sharepoint Server 2019 ierīces CAL vēlas izmantot arī Enterprise funkcijas, ir nepieciešama papildu Enterprise CAL.

Labāk sadarbojieties, izmantojot pareizo programmatūru

Sharepoint 2019 piedāvā daudzas un visaptverošas sadarbības iespējas uzņēmuma darbiniekiem. Mērķis ir kopīgi vadīt un strādāt pie projektiem un uzdevumiem. Šim nolūkam Sharepoint piedāvā daudzas dokumentu pārvaldības un meklēšanas funkcijas, kā arī dažādas satura pārvaldības iespējas. Piemēram, programma darbojas kā intraneta portāls un uzņemas sociālā tīkla lomu uzņēmuma iekšējām diskusiju grupām. Lietotāji paši var iestatīt, kādam saturam jābūt redzamam komandu tīmekļa vietnēs un emuāros vai kādam jābūt redzamam tikai atsevišķām nodaļām vai projektu grupām, un kādam jābūt redzamam visam uzņēmumam. MicrosoftSharepoint Server 2019 ierīces CAL ir variants, lai savienotu uzņēmuma datoru ar starpdienestu saziņu. 

Modernizētas izvēlnes un darbības iespējas

2019 versijā Sharepoint uzmanība cita starpā pievērsta skaidrākai lietotāja saskarnei, kas labi darbojas dažādos displejos. Tas ņem vērā aizvien mobilāku datoru lietošanu. Ar kopienas programmatūru Sharepoint var gandrīz vienādi labi strādāt no planšetdatoriem, viedtālruņiem, piezīmjdatoriem un galddatora ierīcēm. Lietotāji var intuitīvi piekļūt bieži lietotām lietotnēm un svarīgam saturam un ātri sasniegt attiecīgos kontaktus. Izmantojot Microsoft Sharepoint Server 2019 ierīces CAL Pirkt, licencētās ierīces lietotāji varēs izmantot lietotāja saskarni, kas līdzinās SharePoint Online. Dokumentu bibliotēkas un Navigācijas struktūras ir pielāgotas Office 365 struktūrām. 

Viegla saziņa un dokumentu kopīgošana

Starp uzlabojumiem SharePoint 2019 salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju ir jaunās saziņas lapas un komandas ziņu funkcija. Lai piešķirtu citai uzņēmuma ierīcei piekļuvi šiem dokumentiem, varat iegādāties Microsoft Sharepoint Server 2019 ierīces CAL tieši no mums. Pašreizējā komandas vietņu Sites versijā Sharepoint ir iekļauti arī saraksti un bibliotēkas. Turklāt runa ir arī par uzlabotu mobilo datu izmantošanu. Tā sauktais nākamās paaudzes Sync klients (NGSC) nodrošina uzticamu piekļuvi pilnvarotām personām uzņēmuma dokumentiem - jebkurā laikā un vietā, kur pieejams internets. Tas ir īpaši svarīgi, ja plānojat iegādāties Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL klēpjdatoram vai planšetdatoram. 

Sharepoint licences visām vajadzībām

Lai uzņēmumā efektīvi strādātu ar Sharepoint, ir nepieciešamas vairākas licences. Piemēram, katrai servera instancei ir nepieciešama sava licence, kā arī katrai operētājsistēmas instancei ir nepieciešama sava licence. Zināmā mērā ir iespējams jaukt licences. Tas nozīmē, ka nesen iegādāta 2019 piekļuves licence var piekļūt serverim, kurā joprojām darbojas Sharepoint2016. Tas ir lietderīgi, piemēram, ja ilgtermiņā ir plānots servera atjauninājums, bet īstermiņā ir nepieciešams nodrošināt jaunu darbinieku vai jaunu datoru ar jaunu licenci. Turklāt uzņēmumā var kopīgot jebkuru lietotāju un ierīču skaitu CAL. Visas šīs licences varat iegādāties no mums. 

Papildu saites uz "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas