Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD
Microsoft Office 2013 Standard - izdevums uzņēmējdarbībai un privātai lietošanai MS Office-Suite 2013 Standard ar dažādām pārbaudītām programmām un efektīvām funkcijām piedāvā visu, kas nepieciešams mūsdienīgai biroja programmatūrai, lai...
€32,90 *
MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2013 Professional Plus - iegādāties kā viena lietotāja licenci MS Office-Suite 2013 Professional Plus ir visplašākā programmatūras pakete, kas pieejama šai Office versijai. Papildus aktuālajām, jaudīgajām Word, Excel,...
€39,90 *

Office 2013: pārbaudīta biroja programmatūra efektīvam darbam

Kategorijā Office 2013 ir iekļauta uzticama Microsoft biroja programmatūra, kas joprojām ir lielisks risinājums jūsu darba vajadzībām. Šajā rakstā mēs piedāvājam jums detalizētu ieskatu par Office 2013 un izskaidrojam šī pārbaudītā komplekta priekšrocības jūsu produktivitātei un efektivitātei.

Ko piedāvā Office 2013?

Pazīstamas lietojumprogrammas to labākajā kvalitātē

Office 2013 ietver tādas pazīstamas lietojumprogrammas kā Microsoft Word, Excel, PowerPoint un Outlook to labākajā kvalitātē. Šīs lietojumprogrammas ir optimizētas, lai jūs varētu strādāt raiti un efektīvi.

Vietējā datu glabāšana un neatkarība no mākoņa

Atšķirībā no jaunākajiem Office abonementiem Office 2013 nav nepieciešams pastāvīgs interneta savienojums. Dokumentus un datus varat saglabāt lokāli un neesat atkarīgs no mākoņa.

Kāpēc izvēlēties Office 2013?

Vienreizējs pirkums, pastāvīga lietošana

Izmantojot Office 2013, jūs veicat vienreizēju pirkumu un varat pastāvīgi izmantot komplektu, nemaksājot ikmēneša abonēšanas maksu.

Datu aizsardzība un pilnīga kontrole

Office 2013 nodrošina pilnīgu kontroli pār jūsu datiem un privātuma politiku, jo jums nav jāpaļaujas uz mākoņdatu glabātuvi.

Stabilitāte un uzticamība

Office 2013 raksturo stabilitāte un konsekventa lietotāja saskarne bez pastāvīgiem pārtraukumiem atjauninājumu un izmaiņu dēļ.

Secinājums

Office 2013 ir optimāla izvēle ikvienam, kas meklē pārbaudītu un uzticamu biroja programmatūras risinājumu, neuzliekot saistības par regulāru abonēšanas maksu. Pateicoties pazīstamām lietojumprogrammām, pilnīgai datu kontrolei un stabilai darba videi, Office 2013 piedāvā augstākās klases risinājumu tiem, kas vēlas palielināt savu produktivitāti.

Neatkarīgi no tā, vai esat students, profesionālis vai uzņēmuma īpašnieks, Office 2013 piedāvā rīkus, kas nepieciešami, lai efektīvi strādātu un radītu profesionālus dokumentus, prezentācijas un izklājlapas. Ieguldiet līdzekļus Office 2013 un izbaudiet šī izcilā biroja lietojumprogrammu komplekta pārbaudīto veiktspēju un uzticamību.

Office 2013 ļauj efektīvi veikt darbu, vienlaikus saglabājot pilnīgu kontroli pār saviem datiem. Tas ir rentabls un stabils risinājums tiem, kas meklē pārbaudītu biroja programmatūru bez abonēšanas maksas. Palieliniet savu produktivitāti un investējiet Office 2013, lai izmantotu šīs uzticamās biroja programmatūras pazīstamās lietojumprogrammas un daudzās priekšrocības.

Kategorijas