Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10007
 • 79P-04749
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€39,90 * €42,90 * (6,99% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


 MS Office Suite 2013 Professional Plus ir visplašākā programmatūras pakete, kas pieejama šai Office versijai. Papildus aktuālajām, jaudīgajām programmu versijām Word, Excel, PowerPoint, OneNote, kā arī Outlook - ieskaitot Business Contact Manager - tajā ietilpst arī Publisher un Access, kā arī InfoPath, Lync un Office Web Apps. Tādējādi Office Edition 2013 Professional Plus ietver visas funkcijas un intuitīvi lietojamus rīkus, lai ar uzviju apmierinātu mūsdienu uzņēmuma biznesa prasības: No mūsdienīgas saziņas ar vairākiem dalībniekiem, arī ar video starpniecību, ar pārlūkprogrammām saderīgu veidlapu izveides un lietotņu izstrādes līdz klasiskajām Office programmām teksta apstrādei, tabulām, kā arī pārskatāmām prezentācijām un profesionāli izstrādātām publikācijām. 

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2013 Professional Plus - iegādāties kā viena lietotāja licenci

MS Office-Suite 2013 Professional Plus ir visplašākā programmatūras pakete, kas pieejama šai Office versijai. Papildus aktuālajām, jaudīgajām Word, Excel, PowerPoint, OneNote un Outlook programmu versijām, tostarp Business Contact Manager, tā ietver arī Publisher un Access, kā arī InfoPath, Lync un Office Web Apps.

Tādējādi Office-Edition 2013 Professional Plus piedāvā visas funkcijas un intuitīvi lietojamus rīkus, kas ir vairāk nekā piemēroti mūsdienu uzņēmuma biznesa prasībām: Sākot ar mūsdienīgu saziņu ar vairākiem dalībniekiem, pat ar video starpniecību, ar pārlūkprogrammām saderīgu veidlapu veidošanu un lietotņu izstrādi un beidzot ar klasiskajām Office- programmām teksta apstrādei, izklājlapām, kā arī spilgtām prezentācijām un profesionāli izstrādātām publikācijām. SharePoint 2013 un Lync 2013 lietojumprogrammas, kas arī ir integrētas, arī ļauj kopīgot failus un informāciju un tieši sazināties reālajā laikā. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir tas, ka daudzas funkcijas ir optimizētas lietošanai planšetdatoros un viedtālruņos.

Vēl viens arguments Professional Plus iegādei ir arī tā savietojamība ar Windows 7, tāpēc šo izdevumu, ieskaitot iekļautās programmas, bez problēmām var izmantot arī vecākos datoros. Arī Office 2013 Professional Plus piedāvā iespēju izmantot Microsoft SkyDrive un glabāt tajā datus un dokumentus, lai tos varētu kopīgot un rediģēt mākonī vairākiem lietotājiem.

MS Office 2103 Professional Plus izdevums, kas parasti ir pieejams tikai klientiem, kuri iegādājas koplietojuma licences, ir pieejams arī no Wiresoft kā iegādes versija atsevišķiem lietotājiem. Ar viena lietotāja licenci arī pašnodarbinātās personas un mazāki uzņēmumi var izmantot programmu priekšrocības, ko piedāvā tikai šis Office izdevums. Tālāk sniegts pārskats par dažādu Office 2013 programmatūras programmu svarīgākajām funkcijām un uzlabojumiem.

Visi svarīgākie jauninājumi programmā Word for Office 2013

Word 2013 nodrošina daudz lielāku skaidrību - ne tikai rediģējot tekstus, bet arī lasot. Tas arī vēl vairāk atvieglo sadarbību vai PDF dokumentu, kā arī Word dokumentu, kas izveidoti ar vecāku programmas versiju, lietošanu.

Vispārīgās praktiskās funkcijas

 • Kad sākat lietot programmu Word 2013, visi nesen izmantotie dokumenti tiek parādīti saraksta veidā slejā kreisajā malā.
 • Noklikšķinot uz cilnes "Projekts" (Izkārtojums), ir pieejams visu formātu veidņu pārskats, ko var arī pielāgot personīgajām prasībām.
 • Rediģēšanas skatā "Vienkāršā iezīmēšana" labojumi tiek norādīti ar vertikālu līniju teksta malā.
 • PDF dokumentu var uzreiz atvērt programmā Word 2013 ar peles labo peles klikšķi, un tas ir pieejams kā Word fails turpmākai lietošanai, ieskaitot visu saturu, piemēram, tekstu un grafikas. Pēc tam to atkal var saglabāt PDF formātā.
 • Teksta dokumentu, kas izveidots ar vecāku Word versiju, var atvērt programmā Word 2013 saderības režīmā. Tas ļauj to rediģēt tā, lai pēc saglabāšanas to varētu turpināt izmantot ar sākotnējo Word versiju.
 • Ievietojot grafikas un tamlīdzīgus elementus, Word 2013 piedāvā izkārtojuma opcijas, kuras pēc tam var vienkārši pieņemt ar vienu klikšķi.
 • Izlīdzināšanas ceļvedis atvieglo precīzu tabulu un grafiku izvietojumu teksta plūsmā.
 • Reālā laika izkārtojums nodrošina tūlītēju grafikas un teksta izkārtojuma tiešraidi.

Labāks lasīšanas režīms

 • Word 2013 piedāvā iespēju dokumentus attēlot arī kolonnās, lai tos būtu vieglāk lasīt. Ar bultiņu ikonām varat ritināt dokumentu, it kā lasītu grāmatu.
 • Lai nodrošinātu neitrālāku teksta attēlojumu, visus rediģēšanas rīkus var paslēpt, izņemot dažus noderīgus rīkus.
 • Word dokumentā ietverto grafiku un tabulas var palielināt, lai aizpildītu ekrānu, izmantojot objektu tālummaiņu - pietiek divreiz noklikšķināt uz attiecīgā teksta elementa.
 • Ja vienlaikus tiek rediģēti vairāki Word dokumenti, tos var attēlot, izmantojot cilnes.
 • Lielos dokumentos visus virsrakstus var parādīt lapas kreisajā pusē; pēc klikšķa var pāriet uz attiecīgo teksta fragmentu.

Svarīgākie jauninājumi programmā Excel 2013

Programmā Excel ir iekļauti arī vairāki jauni rīki Office 2013 Professional Plus, kurus var izmantot, lai analizētu pat lielus datu apjomus. Izklājlapu programmatūra tagad atpazīst lietotāja tipiskās procedūras, rediģējot datus, un pievieno tās automātiski. Optimizētās PivotChart un PivotTable funkcijas ir pieejamas arī programmā Excel 2013.

 • Zibens priekšskatījuma funkcija atpazīst tipiskus rediģēšanas modeļus un automātiski pabeidz turpmākos ierakstus - pat veselām kolonnām.
 • Ātrā analīze ļauj formatēt datus tikai ar dažiem klikšķiem. Kad datu kopa ir atlasīta, tiek atvērta ātrās atlases izvēlne ar pazīstamām funkcijām, un formatēšanas ieteikumus var parādīt ar peles kursoru un piemērot, uz tiem noklikšķinot.
 • Ātrā diagrammu atlase programmā Excel 2013 sniedz ieteikumus, kuru diagrammas veidu vislabāk izmantot, lai vizualizētu atlasīto datu kopu.
 • Datu filtrēšanas opcijas Excel izklājlapās parāda arī datu sadaļām izmantoto filtru, tāpēc vienmēr ir skaidrs, kuri dati tiek rādīti.

Svarīgākie jauninājumi programmā PowerPoint 2013

Microsoft PowerPoint 2013 Professional Plus ir paplašinātas prezentāciju dizaina iespējas, piedāvājot vairākus jaunus dizainus un animācijas. Visspilgtākā iezīme ir platekrāna dizains. Jaunajā PowerPoint ir arī praktisks skaļruņu skats un tiek atbalstīti tādi multivides formāti kā MP4 un MOV, augstas izšķirtspējas saturs un kodeki.

 • Lai iegūtu vēl vairāk vietas, tagad pēc noklusējuma ir pieejams plats 16:9 diapozitīvu formāts.
 • Tagad divus PowerPoint failus var apvienot vienā dokumentā, ietverot visus labojumus.
 • Komentārus var arī parādīt prezentācijā, norādot iesaistītās personas un viņu kontaktus.
 • Tagad PowerPoint prezentācijas var publicēt arī kā videoklipus un publicēt tieši sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālos.

Svarīgākie jauninājumi programmā Outlook 2013

Outlook 2013 piedāvā daudz tīrāku darbvirsmas saskarni. Pārvietojot e-pasta vēstuļu, kontaktu un kalendāru navigācijas joslu uz ekrāna apakšējo daļu, tiek atvēlēts vairāk vietas citam saturam.

 • Tagad ir integrēti tādi sociālie tīkli kā Facebook vai Xing, lai lietotāji varētu tieši sekot līdzi partneru un draugu aktivitātēm.
 • Sociālo tīklu kontaktinformāciju var pārsūtīt uz Outlook kontaktu sarakstu.
 • Skype programmā Outlook 2013 ir iespējams veikt tālruņa zvanus, izmantojot internetu.
 • Programmā Outlook lietotnē Exchange ActiveSync tagad nav nepieciešams izmantot Exchange serverus, lai sinhronizētu kontaktus un kalendārus.
 • Jaunā funkcija "Ieskats" uzreiz parāda svarīgu informāciju kalendārā, sadaļā Cilvēki vai Uzdevumi logā.

Svarīgākie jauninājumi programmā Access 2013

Access ir ekskluzīva MS Office 2103 Professional Plus izdevuma sastāvdaļa. Datu bāzu programmatūra apvieno Jet Engine relācijas datu bāzu pārvaldības sistēmu ar jaudīgiem rīkiem integrētā izstrādes vidē, lai izveidotu visas tipiskās datu bāzu lietojumprogrammas, kas nepieciešamas uzņēmumā. Šim nolūkam Access 2013 cita starpā piedāvā šādus rīkus un funkcijas:

 • Svarīgākā jaunā datubāzes programmatūras funkcija ir Access Web Apps izveide pēc pasūtījuma. Lietotāji to var izmantot, lai izveidotu lietojumprogrammas pat bez programmēšanas zināšanām: Ir tikai jāizvēlas atbilstošais datu tips, lai Access automātiski izveidotu pilnīgu datubāzes struktūru, tostarp lietotājam draudzīgu saskarni.
 • Programmā ir iekļautas datu pievienošanas un rediģēšanas komandas, kā arī navigācijas un pamatfunkcijas.
 • Piekļuves tīmekļa lietojumprogrammas var izmantot un kopīgot uzreiz kā SharePoint lietojumprogrammu tīmekļa pārlūkprogrammā.
 • Lietotāji gūst arī ieskatu par to, kā lietotnes tiek izmantotas.
 • Integrētās tabulu veidnes ļauj izsekot ar šādu Access lietojumprogrammu ģenerētai informācijai.
 • Access ir savienots arī ar Microsoft SQL Server un Microsoft Azure SQL datubāzi, nodrošinot lielāku datu uzticamību, drošību un mērogojamību gan lokālajā, gan mākoņdatošanas vidē.

Galvenās jaunās funkcijas programmā Publisher 2013

Programma profesionāli izstrādātu publikāciju izveidei ir arī ekskluzīva MS Office 2103 Professional Plus izdevuma sastāvdaļa. Publisher lietotājiem piedāvā plašas dizaina iespējas visu veidu katalogiem, kartītēm, skrejlapām, informatīvajiem biļeteniem u. c., kurus var saglabāt gatavus drukāšanai.

 • Programmā Publisher 2013 ir iespēja centralizēti meklēt attēlus datorā, ClipArt katalogā vietnē Office.com vai internetā un ievietot tos dokumentā.
 • Ja, izstrādājot dizainu, vienlaikus tiek atlasīti vairāki attēlu faili, Publisher 2013 tos skaidri parāda dizaina kolonnā.
 • Attēlus var viegli pārvietot uz lapas dizaina apgabalā, un tos var aizstāt tādā pašā veidā.
 • Lai attēlu izmantotu kā fonu, ir pieejamas dažādas dizaina opcijas: "Fill" (aizpildīt) paplašina attēlu tā, lai tas aizņemtu visu fonu, "Tile" (flīzes) aizpilda fonu ar flīzēm.
 • Tekstam ir pieejami arī tādi efekti kā ēnas, atspīdumi, spīduma efekti un slīpējumi.

Svarīgākie jauninājumi programmā Lync 2013

Lync ir būtisks saziņas rīks efektīvam kopīgam darbam pie projektiem. Ar vienu klikšķi to var izmantot, lai uzreiz rīkotu videokonferences vai izmantotu IP telefoniju. Galvenās jaunās funkcijas:

 • Lync mobilā lietotne - ar skārienjūtības iespējām, tā ir optimizēta viedtālruņiem - gan Windows Phone, gan iPhone vai Android.
 • Lync Server 2013 ir jaunas tūlītējās ziņapmaiņas un klātbūtnes funkcijas.
 • Kopā ar Exchange 2013 lietotāji var pārvaldīt un sinhronizēt kontaktus programmā Outlook 2013, Outlook Web App, kā arī Lync 2013.

InfoPath 2013 galvenās jaunās funkcijas

InfoPath 2013 ir izstrādāts, lai atvieglotu izteiksmīgu, uz kodu balstītu veidlapu izveidi SharePoint Server 2013. Kopā ar InfoPath Forms Services rīks piedāvā arī daudzas funkcijas izstrādātājiem. Šeit ir iekļautas šādas jaunas funkcijas:

 • Jaunas koda rakstīšanas un rediģēšanas iespējas
 • Optimizētas SharePoint sarakstu formas
 • Standartiem atbilstošu pārlūkprogrammas veidlapu izveide
 • Veidlapu izvietošana portāla lapās, izmantojot InfoPath Web daļas
 • InfoPath veidlapu veidņu veidņu šablonu publicēšana kā smilšu kastes risinājumus
 • InfoPath 2013 nodrošina arī plašu atbalstu vadības elementiem un funkcijām pārlūkprogrammas veidlapās, piemēram: Lodītes, numurēti un vienkārši saraksti, saraksta lodziņi ar vairākām izvēlēm un kombinētie lodziņi.

Galvenās jaunās funkcijas pakalpojumā SharePoint 2013

Serverī SharePoint Server 2013 tagad ir vēl vieglāk izvietot veidlapas tīmekļa lapās kopā ar InfoPath Web Parts, nerakstot šim nolūkam vajadzīgo kodu. Tādējādi pakalpojumā SharePoint 2013 ir vieglāk kopīgot datus un informāciju.

 • Mākoņa lietotņu modeli var izmantot, lai izveidotu lietotnes, kas paplašina SharePoint vietņu funkcionalitāti, tostarp attālinātas tīmekļa lietojumprogrammas.
 • Tādi izstrādes rīki kā Visual Studio un SharePoint Designer ir optimizēti.
 • Windows Phone 7 lietotnes var apvienot ar vietējiem SharePoint pakalpojumiem.
 • Ir iespējams izmantot arī attālinātos SharePoint pakalpojumus mākonī, izmantojot SharePoint Online, piemēram, lai paplašinātu vietējo datoru funkcionalitāti.
 • Mobilās lietojumprogrammās var integrēt jaunas funkcijas, piemēram, ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu.

OneNote 2013: svarīgi jauninājumi

Programma OneNote, kas ļauj ērti veidot un izmantot piezīmes, ar jauno Touch lietotni kļūst vēl praktiskāka. Planšetdatora lietotāji var izmantot šo rīku, lai bez peles vai tastatūras fiksētu savas idejas un uzreiz ielīmētu tās Office dokumentā. OneNote atpazīst rokrakstu un pārvērš to drukātā tekstā.

 • Jaunas formatēšanas opcijas uzlabo tabulas funkciju, lai pārskatāmāk sakārtotu visu saturu.
 • OneNote ir pieejami arī citu lietotāju profila dati, lai savas piezīmes varētu kopīgot ar kolēģiem.
 • Dokumentus vai tīmekļa lapas var viegli pievienot piezīmju grāmatiņai, izmantojot funkciju "Sūtīt uz OneNote".

Sistēmas prasības Microsoft Office 2013 Professional Plus izdevumam

Office 2013 Professional Plus izdevums ir pieejams lejupielādei divās versijās: 32 bitu un 64 bitu. Tāpēc individuālās aparatūras prasības, piemēram, attiecībā uz RAM, var atšķirties. Piemēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: min. Windows 7 līdz Windows 10, min. Windows Server 2008 līdz 2012 R2
 • Procesors: vismaz 1 GHz
 • RAM: vismaz 1 GB (32 bitu) vai 2 GB 64 bitu)
 • Cietais disks: vismaz 3 GB
 • Attēla izšķirtspēja: min. 1 024 x 576, min. grafiskā karte ar Direct X10 paātrinājumu

Pirkt MS Office 2013 Professional Plus kā viena lietotāja licenci no Wiresoft

Parasti tas ir pieejams tikai apjoma licenču klientiem, taču Wiresoft Software Shop veikalā Professional Plus ir pieejama Office 2013 versija arī kā viena lietotāja licence - ar šādām programmām:

 • Word 2013 - profesionāli veidojiet dokumentus un lasiet tos, koncentrējoties
 • Excel 2013 - analizējiet plašus datus ar jaudīgiem rīkiem
 • PowerPoint 2013 - veidojiet interesantas un informatīvas prezentācijas
 • Outlook 2013 - profesionāla e-pasta vēstuļu, kontaktu un visu uzdevumu pārvaldība
 • OneNote 2013 - spontāns piezīmju ierakstīšana un tūlītēja izmantošana lietojumprogrammās
 • Publisher 2013 - bez piepūles izveidojiet pievilcīgas publikācijas ar attēliem un grafiku
 • Access 2013 - projektēt un pārvaldīt datubāzes atbilstoši individuālām prasībām un veidot tām lietojumprogrammas
 • Lync 2013 - izmantojiet Skype for Business iekšējai un ārējai saziņai
 • InfoPath 2013 - elektronisko veidlapu izveide acumirklī
 • SharePoint 2013 - apvienot Windows Phone 7 lietojumprogrammas ar SharePoint pakalpojumiem u. c

Iegādājoties Professional Plus-Edition of Office 2013 no Wiresoft, jūs iegūsiet visas šīs priekšrocības, kā arī iespēju iegādāties to kā lietotu programmatūru viena lietotāja licences veidā - turklāt par pasakaini zemu cenu:

 • Jūs varat iegādāties Microsoft Office 2013 Professional Plus-Edition no Wiresoft kā viena lietotāja programmatūru.
 • Šī programmatūras licence bija daļa no uzņēmuma lielāka apjoma licences, tāpēc tā ir tik lēta Wiresoft!
 • Līdz ar pārdošanu uzņēmumam Wiresoft Office-licence - ja tā jebkad tika izmantota - tika atinstalēta iepriekšējā datorā, tāpēc tā ir 100% bezmaksas.
 • Wiresoft pirms pārdošanas pārbauda katru Microsoft lietoto programmatūras licenci, lai pārliecinātos, ka tā ir darba kārtībā.
 • Programmatūras licenču iegāde Wiresoft veikalā ietver oriģinālu Microsoft produktu, kas atbilst ES juridiskajām prasībām: ne Wiresoft, ne jūs neatrodaties juridiski pelēkajā zonā.
 • Wiresoft kā cienījams programmatūras tirgotājs nepiedāvā pārdošanai Microsoft programmatūras izmēģinājuma versijas, kas ir derīgas ierobežotu laiku vai kuru funkcionalitāte ir ierobežota.
Ja jums rodas papildu jautājumi par Microsoft Office 2013 Professional Plus vai jebkuras citas Microsoft Office programmatūras licences iegādi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu, tālruni vai tērzēšanas sadaļu. 
Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas