Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10006
 • 021-10257
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€32,90 * €35,90 * (8,36% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


 MS Office Suite 2013 Standard ar dažādām pārbaudītām programmām un efektīvām funkcijām piedāvā visu, kas nepieciešams modernai biroja programmatūrai, lai izpildītu tipiskus uzdevumus, kas rodas, organizējot un vadot uzdevumus un projektus mūsdienu biznesa ikdienas dzīvē. Daudzie intuitīvi lietojamie rīki atbalsta lietotājus visās jomās: no saziņas līdz teksta dokumentu un izklājlapu izveidei, apstrādājot apjomīgus datus, līdz pat spontānai ideju un piezīmju pierakstīšanai, ko var nekavējoties izmantot spilgtām prezentācijām. 

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"

Microsoft Office 2013 Standard - izdevums uzņēmējdarbībai un privātai lietošanai

MS Office-Suite 2013 Standard ar dažādām pārbaudītām programmām un efektīvām funkcijām piedāvā visu, kas nepieciešams mūsdienīgai biroja programmatūrai, lai izpildītu tipiskus uzdevumus, kas rodas, organizējot un vadot uzdevumus un projektus mūsdienu biznesa dzīvē. Daudzie intuitīvi lietojamie rīki atbalsta lietotājus visās jomās: no saziņas līdz teksta dokumentu un izklājlapu izveidei, apstrādājot apjomīgus datus, kā arī spontānai ideju un piezīmju ierakstīšanai, ko var nekavējoties izmantot spilgtām prezentācijām.

Daudzas funkcijas var izmantot arī skārienjutīgajās ierīcēs, piemēram, planšetdatoros, kā arī viedtālruņos, izmantojot pirkstu ievades režīmu, tostarp īpaši skaidru pogu un komandu atainojumu skārienjutīgajā saskarnē.

Microsoft Office 2013 Standard joprojām ir viena no Office versijām, kas visbiežāk tiek lietota galddatorā; iemesls tam cita starpā ir tās saderība ar Windows 7, tāpēc pat vecākos datoros visas iekļautās programmas var izmantot bez problēmām. Tas padara šo Office versiju īpaši pievilcīgu ne tikai privātajiem lietotājiem, bet arī pašnodarbinātām personām un maziem uzņēmumiem. Turklāt Office 2013 Standard piedāvā arī iespēju glabāt datus un dokumentus Microsoft SkyDrive, kas nozīmē, ka tie ir pieejami mākonī un tos var kopīgot, izmantojot SharePoint, un vienlaikus kopīgi rediģēt vairākiem lietotājiem. Turklāt Outlook savienojamība ar Facebook un citiem sociālo mediju kanāliem paplašina informācijas kopīgošanas iespējas.

Office 2013 Standard izdevums ir pieejams iegādei no Wiresoft atsevišķiem lietotājiem. Tālāk ir sniegts pārskats par galvenajām funkcijām un uzlabojumiem, kas ietverti Office 2013 programmatūras programmās.

Visi svarīgākie jauninājumi programmā Word for Office 2013

Visievērojamākā Word 2013 jaunā funkcija ir jaunais lasīšanas režīms, kas nodrošina ievērojami uzlabotu lasīšanas pieredzi, kas īpaši jūtama garākos teksta dokumentos. Turklāt automātiskā kolonnu sadalīšana ļauj vairāk koncentrēties uz svarīgu saturu un tādējādi palielina koncentrēšanos lasīšanas laikā.

Īpaši praktiska ir arī uzlabotā sadarbība ar PDF dokumentiem un pārskatāmā visu formātu veidņu izvēle. Īpaši jāatzīmē šādas jaunas funkcijas:

Vispārīgās funkcijas programmā Word 2013

 • Kad tiek palaists Word, visi nesen izmantotie dokumenti tiek parādīti pārskatāmā sarakstā kreisajā slejā.
 • Cilnē "Projekts" (izkārtojums) ir pieejams pārskats par visām pieejamajām stila tabulām, kuras var pielāgot personīgajām prasībām.
 • Jaunajā rediģēšanas skatā "Vienkāršā iezīmēšana" labojumi tiek atzīmēti ar diskrētu līniju teksta malā.
 • PDF dokumentus var atvērt tieši programmā Word 2013, un viss saturs, tostarp grafikas, ir pieejams turpmākai rediģēšanai. Visbeidzot, šo Word failu atkal var saglabāt PDF formātā.
 • Ja teksta dokuments, kas izveidots ar vecāku Word versiju, tiek atvērts programmā Word 2013, programma to attēlo tā sauktajā saderības režīmā. Šajā gadījumā jaunās Word funkcijas nav pieejamas, tāpēc pēc rediģēšanas un saglabāšanas to var atkal rediģēt ar vecāko Word versiju.

Reālā laika izkārtojums programmā Word 2013

 • Tiklīdz Word dokumentā ir ievietots attēls vai līdzīgs attēls, Word parāda atbilstošās izkārtojuma opcijas kā ikonas, kuras var nekavējoties pieņemt, noklikšķinot uz tām. Šim nolūkam tagad ir pieejamas dažādas iestatījumu opcijas, lai precīzi pielāgotu attēlu un grafikas, kā arī teksta plūsmas attēlojumu un pozīciju.
 • Izlīdzināšanas vadīklas atvieglo fotogrāfiju vai tabulu pārvietošanu un precīzu izvietošanu tekstā, izmantojot izlīdzināšanas līnijas.
 • Tiešraides izkārtojumā attiecīgais rezultāts tiek parādīts kā reāllaika priekšskatījums.

Labāks lasīšanas režīms programmā Word 2013

 • Word dokumentus ekrānā var attēlot slejās, lai tos būtu vieglāk lasīt. Izmantojot bultiņu ikonas, varat pārlapot tekstu kā grāmatā.
 • Strādājot ar vairākiem Word dokumentiem vienlaicīgi, tos var attēlot cilnēs kā cilnes.
 • Virsrakstus var attēlot lapas kreisajā pusē, lai uzlabotu navigāciju; uzklikšķinot uz tiem, dokuments pāriet uz attiecīgo teksta fragmentu.
 • Lai teksts būtu pēc iespējas neitrālāks, visus rediģēšanas rīkus, izņemot dažus, var paslēpt.
 • Izmantojot objektu tālummaiņu, Word dokumentā esošās tabulas, attēli u. c. tiek palielināti, lai aizpildītu ekrānu. Word dokumentā esošās tabulas, attēlus u. c. var palielināt, lai aizpildītu ekrānu, un atkal samazināt - atliek tikai divreiz noklikšķināt uz attiecīgā teksta elementa.

Excel 2013: svarīgākie jauninājumi

Izmēģinātajai un pārbaudītajai izklājlapu programmai Office 2013 Standard ir arī daži jauni rīki, kas galvenokārt palīdz lietotājiem apstrādāt lielus datu apjomus. Piemēram, rediģējot datu kopas, programma atpazīst veidnes un automātiski tās pievieno. Dažādas darbgrāmatas var attēlot katru savā logā, kas atvieglo darbu ar vairākiem Excel dokumentiem vienlaicīgi utt:

 • Jaunā Lightning Preview funkcija automātiski nosaka, ar ko strādājat, jo tā atpazīst pamatā esošo datu modeli un pēc tam nekavējoties un droši pabeidz attiecīgos ierakstus. Atšķirībā no iepriekšējiem automātiskajiem papildinājumiem zibspuldzes priekšskatījums aizpilda ne tikai pašreizējo lauku, bet arī visu kolonnu. Ja ieteikumi nav vēlami, pietiek tos vienkārši pārrakstīt.
 • Datus var formatēt, izmantojot ātru analīzi ar dažiem klikšķiem. Kad ir atlasīts datu ieraksts, labajā apakšējā stūrī tiek parādīta ātrās atlases izvēlne, kas ļauj tieši iestatīt pazīstamas funkcijas, piemēram, nosacīto formatēšanu. Atsevišķus veidlapas veidlapasattēlus var apskatīt ar peles kursoru un piemērot ar vienu klikšķi.
 • Atšķirībā no iepriekšējās diagrammu ātrās atlases programmas Excel 2013. gada versijā ir sniegti skaidri ieteikumi, kura diagramma vislabāk atbilst izvēlētajam datu kopumam. Tos var arī viegli un uzreiz rediģēt.
 • Datus Excel un citās izklājlapās var filtrēt pēc dažādiem kritērijiem. Viegli iestatāmajās datu sadaļās ir redzams pašlaik izmantotais filtrs, lai vienmēr būtu skaidrs, kuri dati tiek ņemti vērā.

PowerPoint 2013: svarīgākie jauninājumi

ProgrammāMicrosoft PowerPoint 2013 ir iekļautas vairākas jaunas tēmas un animācijas, lai uzlabotu jūsu prezentācijas. Papildu platekrāna dizainā tas ir pat burtiski ... Turklāt jaunais PowerPoint piedāvā runātāja skatu, kas prezentētājam parāda viņa piezīmes, bet auditorijai, protams, tikai slaidus:

 • Jaunais Standard-slaida izmērs programmā PowerPoint 2013 ir 16:9, taču to, protams, var mainīt atpakaļ uz iepriekšējo formātu.
 • Divus PowerPoint failus var viegli apvienot vienā dokumentā, ieskaitot labojumus.
 • Prezentācijas malā var pievienot komentārus, tiek parādītas arī attiecīgās personas, tostarp kontaktinformācijas iespējas.
 • Turklāt tagad ir viegli publicēt PowerPoint prezentācijas kā videoklipus un publicēt tos sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālos. Tagad tiek atbalstīti arī vairāki multivides formāti, piemēram, MP4 un MOV, kā arī augstas izšķirtspējas saturs un integrētie kodeki.

Outlook 2013: svarīgākie jauninājumi

Jaunais Outlook 2013 ir vislabāk pamanāms, kad atverat programmu: Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, jaunā darbvirsmas saskarne izskatās daudz pārskatāmāka. Piemēram, navigācijas josla, ko izmanto, lai pārslēgtos starp e-pasta ziņojumiem, kontaktiem un kalendāru, tagad atrodas ekrāna apakšā. Tādējādi tagad tiek atvēlēts vairāk vietas visam pārējam saturam. Programmā Outlook 2013 ir arī jaunas iespējas:

 • Integrējot sociālos tīklus, piemēram, Facebook vai Xing, lietotāji vienmēr var redzēt kolēģu un draugu aktivitātes.
 • Kontaktinformāciju no tīkliem var arī pārnest tieši uz Outlook kontaktu sarakstu.
 • Izmantojot Skype integrāciju programmā Outlook 2013, ir iespējams veikt tālruņa zvanus tieši programmā.
 • Tagad funkcija Exchange ActiveSync sinhronizē kontaktus un kalendārus, tāpēc parasti tam vairs nav nepieciešams Exchange serveris.
 • Izmantojot funkciju Skati, var skaidri izsaukt svarīgu informāciju. Šim nolūkam pietiek ar peli pāriet uz Kalendārs, Cilvēki vai Uzdevumi, lai atvērtu logu, kurā katrā gadījumā tiek parādīta svarīgākā informācija.

OneNote 2013: svarīgākie jauninājumi

Jaunā Touch lietotne padara OneNote vēl praktiskāku. Tas ļauj izveidot piezīmes un ievietot tās dokumentā, neizmantojot peli vai tastatūru. Ar roku rakstīti ieraksti tiek glīti pārvērsti drukātā tekstā.

 • Uzlabotā tabulu funkcija palīdz pārskatāmāk sakārtot saturu, izmantojot jaunas formatēšanas opcijas.
 • Integrējot citu lietotāju profila datus, piezīmes var kopīgot tieši ar tiem.
 • Izmantojot funkciju "Sūtīt uz OneNote", tagad piezīmju grāmatiņā var ievietot arī dokumentus vai tīmekļa lapas.

Microsoft Office 2013 sistēmas prasības

Programmatūru Office 2013 var lejupielādēt divās versijās: 32 bitu un 64 bitu. Tāpēc individuālās aparatūras prasības, piemēram, attiecībā uz RAM, var atšķirties. Jāievēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: Windows 7 līdz Windows 10, Windows Server 2008 līdz 2012 R2
 • Procesors: vismaz 1 GHz
 • RAM: 1 GB (32 bitu) vai 2 GB 64 bitu)
 • Cietā diska vieta: 3 GB
 • Attēlu izšķirtspēja: vismaz 1 024 x 576, grafiskā karte ar Direct X10 paātrinājumu

MS Office 2013 Standard nopirkt lēti pie Wiresoft

Wiresoft programmatūras veikalā var atrast Standard- Office 2013 versijas izdevums - tajā ietilpst šādas programmas:

 • Word 2013 - lietišķu un personisku dokumentu izveide, koncentrējoties uz lasīšanu
 • Excel 2013 - novērtējiet datus ar jaudīgiem analīzes rīkiem
 • PowerPoint 2013 - jēgpilnu prezentāciju izveide
 • Outlook 2013 - e-pasta vēstuļu, kontaktu un tikšanos pārvaldīšana
 • OneNote 2013 - veidojiet piezīmes ar roku, digitalizējiet tās un izmantojiet visur

Iegādājoties Standard-izdevumu Office 2013 kā viena lietotāja licenci, jūs gūsiet labumu no šīm priekšrocībām, jo īpaši, papildus pasakainai lietotas programmatūras cenai Wiresoft:

 • Jūs saņemsiet Microsoft Office 2013 Standard-Edition pie Wiresoft tikai kā viena lietotāja programmatūru.
 • Šī programmatūras licence parasti ir daļa no lielāka apjoma uzņēmuma licences, tāpēc tā ir tik lēta Wiresoft!
 • Pārdodot programmatūru uzņēmumam Wiresoft, Office programmatūra, ja tā tika izmantota, tika atinstalēta iepriekšējā datorā, lai licence būtu 100% brīva un atkal izmantojama.
 • Wiresoft ir pārbaudījis arī katru izmantoto programmatūru, lai pārliecinātos, ka to var izmantot bez problēmām.
 • Kā nopietns programmatūras tirgotājs Wiresoft nepiedāvā pārdošanai izmēģinājuma versijas, kas ir derīgas ierobežotu laiku vai kurām ir ierobežota funkcionalitāte.
 • Iegādājoties katru licenci Wiresoft veikalā, varat būt droši, ka pērkat oriģinālu Microsoft produktu, kas tiek pārdots saskaņā ar juridiskajiem noteikumiem, lai Wiresoft vai jūs nenonāktu juridiski pelēkajā zonā.

Ja rodas jautājumi par Microsoft Office 2013 Standard vai citu Microsoft Office produktu licenču iegādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai šeit tērzēšanas sadaļā.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas