Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10103
 • 7JQ-01275
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€6 711,90 * €7 456,90 * (9,99% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 2 Core 
Minimālā licencēšana 4 Core Pro Server
CAL Nav nepieciešams
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


Ar SQL Server 2017 Enterprise  edition lielāku uzņēmumu rīcībā ir jaudīga jaunāka pārbaudītās relāciju datu platformas versija no Microsoft, kas apvieno visas izšķirošās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas un apvieno tās ar maksimālu veiktspēju. Arī SQL Server Enterprise   Edition piedāvā jaunas visaptverošas funkcijas, kā arī praktiski neierobežotu virtualizāciju un visaptverošu Business inteliģenci - augstā servisa līmenī - kritiskām darba slodzēm un svarīgu datu analīzei.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-core

SQL Server 2017 Enterprise Edition nodrošina lielākām organizācijām jaudīgu jaunāku Microsoft pārbaudītās relācijas datu platformas versiju, kas apvieno visas svarīgākās datubāzes, pārskatu un analītikas iespējas ar maksimālu veiktspēju. SQL Server Enterprise Edition piedāvā arī jaunas visaptverošas funkcijas, kā arī praktiski neierobežotu virtualizāciju un visaptverošu biznesa izlūkošanu - augstā servisa līmenī - kritiskām darba slodzēm un svarīgu datu analīzei.

Šis SQL Server Enterprise Edition ir ideāli piemērots, lai atbilstu visām mūsdienīgas, augstas veiktspējas relācijas datubāzes pārvaldības sistēmas prasībām, kas ir raksturīgas uzņēmumu resursu plānošanas sistēmām, ERP programmatūrai un CRM sistēmām. Tā nodrošina visas svarīgās funkcijas, lai Microsoft SQL Server kļūtu par visaptverošu un drošu datu platformu daudzās korporatīvajās vidēs, ar dažādām izmantošanas iespējām: izvēlēties starp dažādām izstrādes valodām un datu tipiem, kā arī operētājsistēmām, lai nodrošinātu SQL Server ne tikai Windows, bet arī Linux un Linux un Linux bāzētajiem Docker konteineriem, kā arī starp lokālās izpildes vai mākoņa iespējām. Iegūstiet jaunas atziņas, izmantojot datubāzē izvērsto analīzi ar Python vai R, kā arī interaktīvās vizualizācijas, tostarp daudzus veiktspējas uzlabojumus pamatdatu pakalpojumos un pārskatu sniegšanas pakalpojumos.

Wiresoft vietnē jūs atradīsiet SQL Server 2017 Enterprise 2-Core Edition kā legāli lietojamu lietotu programmatūru par ievērojami zemāku cenu, salīdzinot ar jaunu programmatūru, ar visām šī izdevuma priekšrocībām veiktspējas un drošības ziņā. Arī SQL Server 2017 Enterprise Edition licencēšana ir balstīta tikai uz lietotās programmatūras kodolu. Sīkāka informācija par SQL Server 2017 Enterprise 2-Core funkcionālajām jomām, kā arī attiecīgie Microsoft licencēšanas nosacījumi  ir atrodami turpmāk.

Kas jauns SQL Server 2017 Enterprise 2-Core? SQL Server 2017 Enterprise 2-Core svarīgākās funkcijas īsumā

SQL Server 2017 Enterprise izdevums piedāvā maksimālo šajā versijā pieejamo funkciju un mērogojamību. Papildus neierobežotai virtualizācijai tas nodrošina arī uzlabotu augstu pieejamību ar Always On pieejamības grupām, vairāku datubāzu kļūmju pārslēgšanu un nolasāmām sekundārajām replikām, kā arī caurspīdīgu datu šifrēšanu un saderības pārskatu sniegšanu, izmantojot SQL Server Audit un uzlabotu datu integrāciju ar izplūdušu grupēšanu, tostarp meklēšanu, kā arī mobilo pārskatu un KPI izveidi.

Papildu Business Intelligence funkcijas ietver uzlabojumus daudzdimensiju modeļiem, tabulārajiem modeļiem un datu ieguvei, kā arī DirectQuery glabāšanas režīmu un piekļuvi Power BI pārskatu serverim. SQL Server 2017 Enterprise 2-Core, kurā ir plaši integrētas mašīnmācīšanās funkcijas, piedāvā pilnīgu paralēlismu R un Python analītikai, tostarp iespēju abus izmantot GPU.

Tālāk aprakstītajās jomās attiecīgās specifikācijas attiecas uz SQL Server 2017 Enterprise 2-Core Edition attiecībā uz funkcijām, kā arī to mērogojamību, veiktspēju un augstu pieejamību:

Jaunas datubāzes dzinēja funkcijas

SQL Server 2017 Enterprise ietver trīs jaunus uzlabojumus adaptīvās vaicājumu apstrādes jomā: Adaptīvie savienojumi, atgriezeniskā saite par atmiņas piešķiršanu sērijveida režīmā un tabulas vērtību funkciju izpildes pārklāšanās ar vairākiem paziņojumiem. Jauns dinamisks pārvaldības saraksts un automātiska datubāzes optimizācija, kas sniedz ieskatu vaicājumu veiktspējas problēmās, iesaka risinājumus un automātiski novērš identificētās problēmas, uzlabo veiktspēju.

CLR kopas tagad var pievienot uzticamo kopu sarakstam; turklāt jaunā pieejamības grupu funkcionalitāte ietver lasīšanas mērogošanas atbalstu bez klasteriem, minimālo replikāciju iestatīšanu saistību pieejamības grupām un iespēju migrēt no Windows uz Linux dažādās operētājsistēmās.

SQL Servera analīzes pakalpojumi

Starp svarīgākajām jaunajām SQL Server Analysis Services (SSAS) funkcijām ir DAX redaktors SSDT un tabulāro modeļu optimizācija, kā arī uzlabota objektu līmeņa drošība, saglabājot metadatus; turklāt tabulārais režīms ir ierosināts kā Analysis Services noklusējuma instalēšanas opcija. Izmantojot funkciju Get Data, Power Query ir pieejami jauni datu avoti, bet esošie datu avoti tiek atbalstīti M-pieprasījumos. Datumu sakarības var viegli izveidot, pamatojoties uz datuma laukiem.

SQL Servera integrācijas pakalpojumi

SSIS funkcijā Scale Out ir mainītas un jaunas funkcijas, cita starpā ir vienkāršota SSIS izpilde uz vairākiem datoriem. Scale Out-Master tagad atbalsta augstu pieejamību, un ir uzlabota Scale Out darbinieku izpildes žurnālu apstrāde pēc kļūmes. Šī funkcija ietver arī parametru Use32BitRuntime, lai aktivizētu izpildi, tādējādi DABEI ir daudz vieglāk palaist SSIS uz vairākiem datoriem. Turklāt SSIS katalogā ir vēl viena globāla īpašība, lai norādītu noklusējuma režīmu SSIS pakotņu izvietošanai, un tas atbalsta arī SQL Server Linux operētājsistēmā: SSIS pakotnes var izpildīt Linux operētājsistēmā, izmantojot komandrindu.

SQL Servera pārskatu sniegšanas pakalpojumi

SSRS ir pieejami pārskatu komentāri, lai papildinātu sadarbību ar citiem lietotājiem, un var integrēt pielikumus ar lietotāju komentāriem.

Pārskatu ģeneratorā un SQL Server datu rīkos var izveidot vietējos DAX vaicājumus tabulas datu modeļiem, ko atbalsta SQL Server Analysis Services.

SQL Servera galveno datu pakalpojumi

MDS ir iespējams skatīt sakārtotu sarakstu ar vienībām, kolekcijām un hierarhijām, izmantojot  pārlūka lapu, un ir uzlabota arī veiktspēja, apkalpojot miljoniem rindu.

SQL Servera mašīnmācīšanās pakalpojumi

SQL Server 2017 versijā iepriekšējie SQL Server R pakalpojumi ir pārdēvēti par SQL Server mašīnmācīšanās pakalpojumiem, jo tagad papildus R programmēšanas valodai tiek atbalstīta arī Python. Tāpēc mašīnmācīšanās pakalpojumus var izmantot, lai palaistu Python vai R skriptus, lai izvērstu R un Python modeļus, kuriem nav nepieciešams SQL Server, bet var instalēt Microsoft mašīnmācīšanās serveri. Izstrādātājiem ir pieejama arī atvērtā koda vide, kurā ir pieejamas Python ML un mākslīgā intelekta bibliotēkas.

Linux lietošana

Tagad lietotāji piekļuvei SQL serverim var izmantot arī Linux; tāpat kā C++ lietojumprogrammās, savienojums ar SQL Server 2017 tiek izveidots, izmantojot Open Database Connectivity Interface. Java lietojumprogrammas var izmantot arī, izmantojot Java datubāzes savienojamības draiveri.

SQL Server 2017 Enterprise Edition veiktspējas un funkcionalitātes tehniskās specifikācijas

Tālāk ir sniegts īss pārskats par SQL Server 2017 Enterprise veiktspēju un iekļautajām funkcijām galvenajās minētajās jomās:

Skaitļošanas jauda vai veiktspēja

Katrā no turpmāk uzskaitītajām SQL Server 2017 Enterprise jomām ir nodrošināts operētājsistēmas vai RAM maksimums:

 • Katram SQL Server datubāzes dzinēja gadījumam
 • Uz vienu SQL Server Analysis Services vai Reporting Services gadījumu
 • Katram SQL servera SQL Server atmiņas gadījumam buferbaseina atmiņā
 • Katram kolonnu krātuves segmenta kešatmiņas gadījumam
 • Par katru Analysis Services gadījumu   
 • Par katru ziņošanas pakalpojumu gadījumu
 • Relāciju datubāzes lielums: 524 PB       

Informācija par augstu pieejamību

SQL Server 2017 Enterprise nodrošina augstu pieejamību, tostarp šādas SQL Server 2017 Enterprise funkcijas:

 • Servera kodola atbalsts
 • Zvejas žurnālu nosūtīšana
 • Datubāzes dublēšana un datubāzes momentuzņēmums
 • Rezerves kopiju saspiešana un šifrēta dublēšana
 • Always On Failover klastera gadījumi un pieejamības grupas
 • Tiešsaistes lapu un failu atjaunošana, kā arī tiešsaistes indeksa izveide un atjaunošana vai atjaunošana ar iespēju atjaunot
 • Atmiņas pievienošana, kamēr sistēma un procesors darbojas
 • Pieejamības grupas ar lasīšanas mērogošanu

Mērogojamības un veiktspējas specifikācijas

Attiecībā uz šādām SQL Server 2017 Enterprise funkcijām:

 • Columnstore
 • Lielu objektu binārie eksemplāri grupētos kolonnu noliktavas indeksos un tiešsaistes pārbūve nesagrupētiem kolonnu noliktavas indeksiem
 • In-memory OLTP
 • Stretch datubāze
 • Pastāvīgā galvenā atmiņa
 • Vairāku gadījumu atbalsts
 • Vairāku failu plūsmas konteineru atbalsts
 • Buferu pūla paplašinājums
 • Tabulu un indeksu sadalīšana un sadalītu tabulu paralēla apstrāde
 • Tabulas vērtību funkciju izpilde ligzdās
 • Adaptīvi savienojumi un atgriezeniskā saite par atmiņas piešķiršanu sērijveida režīmā

Replikācija

 • Publikācijas ar Oracle
 • Vienādranga darījumu, kā arī momentuzņēmumu replikācija, tostarp atjaunināms abonements darījumu replikācijai
 • SQL Server izmaiņu izsekošana

Izstrādes rīki

 • MDX rediģēšanas, atkļūdošanas un projektēšanas rīki
 • IntelliSense ar Transact-SQL un MDX
 • SQL Servera datu rīki
 • Integrācija ar Microsoft Visual Studio   

Datu glabāšana

 • Kubu izveide, neizmantojot datu bāzi
 • Tikai lasīšanai paredzēta, mērogojama Analysis Services konfigurācija
 • Automātiska pakāpju un datu noliktavas shēmu ģenerēšana
 • Paralēla pieprasījumu apstrāde sadalītām tabulām un indeksiem
 • Globālā partijas apkopošana

Drošības informācija

 • Rindu līmeņa drošība
 • Vienmēr šifrēts
 • Dinamiskā datu maskēšana
 • Servera un datubāzes uzraudzība
 • Pārredzama datubāzes šifrēšana, rezerves kopiju šifrēšana un paplašināma atslēgu pārvaldība
 • Lietotāja definētas lomas

Administrēšanas rīki

 • SQL konfigurācijas pārvaldnieks
 • SQL pārvaldības objekti
 • SQL CMD
 • Izplatīta atkārtošana: administratora rīks, klients un kontrolieris (līdz 16 klientiem)
 • SQL profilētājs un servera aģents

SQL Server 2017 Enterprise pamatlicencēšana

Uz SQL Server 2017 Enterprise Edition attiecas tikai pamatlicencēšana, ko Microsoft ieviesa kopā ar 2016. gada servera versiju. Tāpēc šeit nav pieejama citu izlaidumu licencēšana uz serveri/CAL, kas pieejama citiem izlaidumiem. Licencēšanai, kas balstīta uz kodolu, tiek piemērota atšķirīga licencēšanas metrika, salīdzinot ar vecākajām SQL Server versijām, kurās nebija svarīgi, cik kodolu ir procesorā: Tagad kodolu skaits ir pamats licences prasības noteikšanai. Šis licencēšanas modelis pēc kodoliem attiecas arī uz hibrīdiem lietojumiem un mākoņdatošanas izvietojumiem.

Mākoņdatošanai atbilstošā licencēšanā katrai no divām kodolprogrammām ir nepieciešama viena kodola licence. Tādējādi kopējā nepieciešamā licence izriet no maksimālā kodolu skaita uz procesoru. Visiem servera fiziskajiem kodoliem ir nepieciešama sava kodola licence. Minimālais licenču skaits vienam serverim vienmēr ir astoņas licences, kurām Microsoft ir definējis šādus nosacījumus:

 • Katram procesoram ir nepieciešamas vismaz 8 kodola licences
 • Katram serverim ir nepieciešamas vismaz 16 kodola licences

SQL Server 2017 Enterprise Edition pamatlicences ir pieejamas 2 iepakojumos.

Aparatūras un programmatūras prasības SQL 2017 Enterprise 2-Core instalēšanai

Lai nodrošinātu optimālu darbību, instalējot MS SQL Server 2017 Enterprise 2-Core edition, ņemiet vērā šādu informāciju.

Aparatūra:

 • Cietais disks: 6 GB brīvas vietas cietajā diskā atkarībā no instalētajām SQL Server sastāvdaļām
 • Minimālais atmiņas apjoms: 4 GB, palielinot datubāzes lielumu, lai nodrošinātu optimālu SQL Server veiktspēju
 • Procesora tips: x64 procesors, piemēram, AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon ar Intel EM64T atbalstu, Intel Pentium IV ar EM64T atbalstu - lūdzu, atzīmējiet šeit:
 • Procesora ātrums: vismaz 1,4 GHz; ieteicams 2,0 GHz vai ātrāks
 • Instalēšana: Ieteicams instalēt datorā ar NTFS vai ReFS failu formātu - SQL Server instalēšana joprojām tiek atbalstīta tikai x64 procesoru vidē, x86 procesori vairs netiek atbalstīti

H3: Programmatūra

 • SQL Server 2017 versijai ir nepieciešama .NET Framework 4.6 (SQL Server uzstādīšana automātiski instalē .NET Framework), Master Data Services vai replikācija
 • Atbalstītās operētājsistēmas: Windows Server 2016 Datacenter, Standard, Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials, R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials, Foundation
 • SQL Server 2017 uzstādīšanu servera kodola režīmā atbalsta šādas Windows Server versijas: Windows Server 2019 Standard, datu centrs; Windows Server 2016 Standard, datu centrs; Windows Server 2012 R2 Standard, datu centrs; Windows Server 2012 Standard, datu centrs

Citi:

 • 64 bitu klientu operētājsistēmās tiek atbalstītas visas SQL Server funkcijas.
 • 32 bitu klientu operētājsistēmās SQL Server 2017 2-Core atbalsta šīs funkcijas: SQL klienta savienojamības SDK, integrācijas pakalpojumi, datu kvalitātes klients, klienta rīku un klienta rīku SDK savienojamība un atpakaļejošā savietojamība, sadalītās atkārtojuma komponentes, kontrolieris un klients un dokumentācijas komponenti

Svarīga informācija par izmantoto programmatūru Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core no Wiresoft

Piedāvātā lietotā programmatūra SQL Server 2017 Enterprise ne ar ko neatšķiras no jaunas SQL Server licences lietošanas ērtības ziņā - arī tāpēc, ka programmatūra nevar nolietoties. To raksturo arī šādas iezīmes:

Izmantoto SQL Server 2017 Enterprise 2-Core licenču izcelsme

Wiresoft piedāvātā lietotā SQL Server 2017 Enterprise 2-Core licences programmatūra nāk no uzņēmuma, kas atrodas Eiropā, kurš to iegādājās un vēlāk pārdeva Wiresoft. Pārdodot tālāk, SQL Server licence tiek atzīmēta kā lietota programmatūra, un to var izmantot atkārtoti kā jaunu licenci.

Pircēja drošība arī lietotām SQL Server 2017 Enterprise 2-Core licencēm

Wiresoft lietotā programmatūra SQL Server 2017 Enterprise 2-Core piedāvā jums kā klientam tādas pašas priekšrocības kā jaunas servera programmatūras iegādei: pircēja drošība, pateicoties tūlītējai lejupielādei pēc pirkuma pabeigšanas un tūlītējai licences aktivizēšanai ar piegādāto derīgo licences atslēgu.

Lietotas SQL Server 2017 Enterprise 2-Core programmatūras iegāde un lietošana ir likumīga

Kā Wiresoft klients varat būt pārliecināts, ka gan iegādājoties, gan faktiski lietojot SQL Server 2017 Enterprise 2-Core kā lietotu programmatūru, netiek pārkāpti nekādi spēkā esoši likumi. Tas ir tāpēc, ka Wiresoft veikalā piedāvātā SQL Server programmatūra ir iegūta no uzņēmuma licenču krājumiem. Spēkā esošā jurisdikcija ne tikai atļauj tirdzniecību ar Microsoft izmantoto programmatūru, bet arī tās faktisko lietošanu; šie fakti jau ir apstiprināti vairākos tiesas nolēmumos.

Citas priekšrocības, izmantojot lietotu SQL Server 2017 Enterprise 2-Core programmatūru no Wiresoft

Lietota programmatūra no Wiresoft piedāvā lielisku priekšrocību - iespēju atjaunināt vecāku programmatūru par izdevīgu cenu, kā arī iespēju vienmēr būt atjauninātam ar jaunākajām versijām par zemāku cenu nekā pērkot jaunu aparatūru. Lietotu programmatūru no Wiresoft raksturo arī pilnīgs visu pircēju īpašumtiesību apliecinājums, tādējādi piedāvājot jums arī revīzijas drošību!

Wiresoft veikalā jūs atradīsiet ne tikai SQL Server 2017 Enterprise 2-Core Edition par saprātīgu cenu kā lietotu programmatūru, bet arī citas SQL Server 2017 versijas, kā arī licences, kas balstītas uz Server/CAL licencēm, un jaunākas Microsoft SQL Server versijas; turklāt Wiresoft lietotās programmatūras portfolio ir arī daudzas citas Microsoft programmas - ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server 2017 Enterprise 2-Core pamatlicencēšanu, lūdzu, nekautrējieties izmantot mūsu kompetento konsultāciju, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas