Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10101
 • 228-11135
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€407,90 * €451,90 * (9,74% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core -
Minimālā licencēšana Nav
CAL User CAL/ierīce CAL
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


SQL Server 2017 Standard izdevums no Microsoft nodrošina visas jaudīgās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, ko mazie un vidējie uzņēmumi sagaida no relāciju datubāzes pārvaldības sistēmas.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

 

 

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2017 Standard

Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition nodrošina visas jaudīgās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, ko mazie un vidējie uzņēmumi sagaida no relācijas datubāzes pārvaldības sistēmas.

Papildus daudziem uzlabojumiem un uzlabojumiem esošajās funkcijās, piemēram, galvenajos datu pakalpojumos un pārskatu sniegšanas pakalpojumos, šī versija piedāvā arī daudzas jaunas funkcijas. Tie ietver Business Intelligence un Always Encrypted tehnoloģiju, kas apvienota ar augstu mērogojamību, lai droši un uzticami darbinātu tipiskas kritiski svarīgas darba slodzes.

Izmantojot SQL Server 2017 Standard, iegūsiet jaunu ieskatu savos datos: ar datubāzē pieejamo uzlaboto analītiku R un - jaunums: arī Python, ko papildina nozīmīgas interaktīvas vizualizācijas. Paplašinātā izvēle starp dažādām izstrādes valodām un operētājsistēmām ļauj SQL Server lietojumprogrammas izvietot ne tikai operētājsistēmai Windows, bet arī operētājsistēmai Linux, tostarp uz Linux balstītiem Docker konteineriem - papildus vietējai izpildei tās ir pieejamas arī mākonī.

Tādējādi SQL Server Standard Edition atbilst visām mūsdienīgas, jaudīgas relācijas datubāzes pārvaldības sistēmas prasībām, piemēram, tādām, kādas parasti ir ERP programmatūrā, CRM un preču pārvaldības sistēmās - Microsoft SQL Server 2017 Standard piedāvā visus nepieciešamos priekšnoteikumus uzticamai un drošai datu glabāšanas platformai.

Wiresoft piedāvā SQL Server 2017 Standard Edition par izdevīgu cenu kā lietotu programmatūru - par ievērojami zemāku cenu nekā salīdzināmam jaunam produktam, ciktāl tas vēl ir regulāri pieejams. Šo izmantoto servera licenci var izmantot pilnībā, un tā nodrošina izdevumam raksturīgo maksimālo veiktspēju un drošību, tāpēc tā ir īpaši pievilcīga uzņēmumiem vai organizācijām, kas izmanto šādus serverus, kuriem servera licences un CAL kombinācija ir ideāli piemērota. Arī izmantotā Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition licencēšana tiek veikta saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldības nosacījumiem. Sīkāka informācija par to, kā arī par visām jaunajām SQL Server 2017 Standard iekļautajām funkcijām un svarīgām optimizācijām atrodama turpmākajās sadaļās.

Kas jauns SQL Server 2017 Standard?

Mazāki vai vidēji lieli uzņēmumi jo īpaši gūst labumu no SQL Server 2017 Standard Edition funkcijām, kas nepieciešamas atbilstoša lieluma lietojumprogrammu izstrādei un lietošanai atbilstoša lieluma datu masīvos un kas papildus augstai mērogojamībai paredz arī drošu un bez problēmām nodrošināmu veiktspēju. Standarta izdevums jau piedāvā augsta līmeņa virtualizāciju, kā arī augstu pieejamību kļūmju pārvarēšanai, uzlabotu OLTP un atmiņas kolonnu krātuvi - cita starpā arī ar operatīvo reāllaika analītiku un PolyBase tehnoloģiju, ar kuru var apvienot relāciju datus un lielos datus, lai tos izmantotu dažādi.

Atjauninātās Business Intelligence funkcijas nodrošina daudzdimensiju, kā arī pamata tabulas modeļus lielu datu apjomu analīzei, tostarp arī ar atmiņas glabāšanas režīmu un pamata pārskatu un analītikas funkcijām. Advanced Analytics atbalsta mašīnmācīšanās funkciju integrāciju ar SQL Server Machine Learning Services, kā arī savienojamību ar - jaunums: atvērtā pirmkoda Python - un R; tie piedāvā arī konsekventu vidi ne tikai zem Windows, bet arī Linux un Docker, kā arī hibrīdu transakciju un analīzes apstrādi reālajā laikā.

SQL Server 2017 Standard atbalsta arī daudzus izstrādes rīkus gan lokālajā vidē, gan mākonī, tostarp T-SQL un SQL CLR. Drošības ziņā Always Encrypted piedāvā uzlabotu aizsardzību, tostarp vienmēr ieslēgtu augstas pieejamības un avārijas atjaunošanas funkciju operētājsistēmām Windows un tagad arī Linux.

Tālāk ir sniegta plašāka informācija par SQL Server 2017 Standard jaunumiem galvenajās funkcionālajās jomās:

SQL datubāzes dzinējs

SQL Server 2017 datubāzes dzinējs piedāvā jaunas funkcijas sarežģītai analīzei, tostarp adaptīvu vaicājumu apstrādi ar uzlabojumiem adaptīvai savienošanai un atgriezenisko saiti par atmiņas piešķiršanu sērijveida režīmā, kā arī lielāku veiktspēju, racionalizējot darba plūsmas. CLR kopas tagad var pievienot pozitīvajam sarakstam. Ir iespējama arī tabulas vērtību funkciju izpildes pārklāšanās ar vairākiem paziņojumiem. Turklāt jaunie dinamiskie pārvaldības saraksti, tostarp automātiskā optimizācija, arī nodrošina labāku veiktspēju; nekavējoties tiek parādītas vaicājumu veiktspējas problēmas un izveidoti piemēroti risinājumu ieteikumi, kas arī tiek automātiski īstenoti.

SQL Servera analīzes pakalpojumi

SQL Server Analysis Services (SSAS) SQL Server 2017 ietver dažus esošo svarīgo funkciju atjauninājumus, kā arī tabulāro modeļu uzlabojumus: Piemēram, tabulārais režīms tagad ir pieejams kā noklusējuma instalēšanas opcija. Mūsdienīgā lietotāja saskarne Get Data (funkcija: Retrieve Data) atbalsta dažādus datu avotus un piedāvā daudzveidīgas funkcijas vaicājumu konstruktorā datu iegūšanai un M-izteikumus datu pārveidošanas laikā - cita starpā Get Data izmanto esošos Power BI datu avotus Power Query M formulas valodas vaicājumiem.

SQL Servera integrācijas pakalpojumi

Uzlabota savienojamība nodrošina savienojumu starp Microsoft Dynamics AX Online un Microsoft Dynamics CRM Online OData plūsmām, izmantojot atjauninātas OData sastāvdaļas.

Scale Out funkcija vienkāršo SSIS pakotņu izpildi vairākos datoros, izpildi, kā arī darbiniekus var pārvaldīt no viena galvenā datora. Scale Out master atbalsta augstu pieejamību un optimizētu izpildes žurnālu apstrādi ar kļūmju pārnesi.

Linux lietošana

Tagad lietotāji var izmantot  Linux operētājsistēmu SQL Server 2017 Standard Edition, lai piekļūtu SQL Server, izmantojot to. Savienojums tiek izveidots, izmantojot Open Database Connectivity Interface - gan Linux, gan C++ lietojumprogrammām. Integrācijas pakalpojumi ir pieejami arī Linux operētājsistēmā, lai SSIS paketes varētu izpildīt Linux datoros. Turklāt Java datubāzes savienojamības draiveris ir optimizēts attiecīgajām Java lietojumprogrammām.

Lietojot Linux, ņemiet vērā, ka nav pieejami šādi pakalpojumi un funkcijas: SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services, Machine Learning Services, PolyBase un Stretch Database.

Jaunums: SQL Server Mašīnmācīšanās pakalpojumi

Iepriekšējās SQL Server 2017 versijās šī joma tika dēvēta par SQL Server R Services, bet tagad tā ir pārdēvēta par SQL Server Machine Learning Services - galvenais iemesls tam ir tas, ka līdzās iepriekšējai programmēšanas valodai R ir pievienots arī Python atbalsts. Tāpēc izpildei var izmantot R vai Python skriptus. Priekšnoteikums R un Python modeļu nodrošināšanai ir Microsoft Machine Learning Server instalēšana. Izstrādātājiem joprojām ir pieejamas Python ML un mākslīgā intelekta bibliotēkas, kas ir pieejamas atvērtā koda vidē.

Informācija par maksimālo pieejamo veiktspēju un atsevišķām SQL Server 2017 Standard Edition sastāvdaļām

Tālāk sniegts pārskats par veiktspēju un attiecīgajām iekļautajām funkcijām.

Atbalstītie atmiņas izmēri katram gadījumam

 • SQL Server 2017 Standard Edition atbalsta maksimālo 24 kodolu skaitu un maksimālo datubāzes lielumu līdz
 • maksimālais datubāzes lielums - 524 PB
 • Atmiņai optimizētiem datiem maksimālais lielums ir 32 GB
 • Maksimālais bufera fonda lielums ir 128 GB
 • Maksimālais kolonnu veikala segmenta kešatmiņas apjoms ir 32 GB

OLTP (tiešsaistes transakciju apstrāde) veiktspēja

SQL Server 2017 standarta versijai ir pieejamas šādas funkcijas vai ir spēkā šādas augšējās robežas:

 • Uzlabota OLTP ar in-memory OLTP, kā arī operatīvā analīze
 • Augstas pieejamības pamatieteikums atbalsta avārijas pārslēgšanu vienā datubāzē ar diviem mezgliem, kā arī nelasāmo sekundāro repliku.
 • Tiek atbalstīta arī Management Studio un uz politikām balstīta pārvaldība.

Datu glabāšanas funkcijas

 • Datu masīviem un datu noliktavām ir pieejama datu sadalīšana, datu saspiešana un izmaiņu fiksēšana, tostarp datubāzes momentuzņēmums.
 • Gan atmiņā esošā OLTP, gan atmiņā esošā kolonnu krātuve ir ierobežotas ar pieejamās atmiņas apjoma mērogošanas ierobežojumiem.
 • Kolonnu krātuvei un operatīvajai reāllaika analīzei ir maksimāli divi paralēlisma līmeņi (divi kodoli vienam pieprasījumam).
 • Jāatzīmē arī, ka SQL Server Standard Edition PolyBase nav iespējama horizontāla vaicājumu mērogošana.

Biznesa izlūkošanas funkcijas

 • Analīzes pakalpojumiem maksimālais atmiņas izmantojums vienam gadījumam ir 16 GB tabulu un 64 GB MOLAP (daudzdimensiju OLAP).
 • Ziņošanas pakalpojumiem maksimālais atmiņas izmantojums vienam gadījumam ir 64 GB.
 • SQL Server 2017 Standard Edition nodrošina biznesa izlūkošanas iespējas daudzdimensiju modeļiem, kā arī pamata tabulāro modeli, kā arī atmiņas glabāšanas režīmu, pamata pārskatu sniegšanas un analīzes iespējas.
 • Datu integrācijai ir pieejami SQL Server Integration Services un integrētie savienotāji.

Citas specifikācijas un piezīmes

Tālāk attiecas uz SQL Server 2017 standarta versiju vai ir pieejams:

 • Mašīnmācīšanās pamatu integrācija uzlabotai analītikai
 • Savienojamība ar atvērtā pirmkoda Python un -R un ierobežots paralēlisms
 • Programmējamībai un izstrādes rīkiem: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML, kā arī grafiskie dati
 • Uzlabota drošība Vienmēr šifrēta, rindas līmeņa drošība, datu maskēšana un saderības ziņošana ar SQL Server Audit

Aparatūras un programmatūras prasības SQL 2017 Standard

Uzstādot MS SQL Server 2017 standarta versiju, tiek piemērotas šādas specifikācijas, kas nepieciešamas kā minimums, lai nodrošinātu optimālu darbību. Vispārīgs noteikums:

 • 64 bitu klienta operētājsistēmā tiek atbalstītas visas SQL Server 2017 Standard funkcijas.
 • Savukārt 32 bitu klienta operētājsistēmā tiek atbalstītas tikai šādas SQL Server 2017 Standard funkcijas: SQL klienta savienojamības programmatūras izstrādes komplekts, integrācijas pakalpojumi, datu kvalitātes klients, klienta rīku savienojamība vai atpakaļejošā savietojamība vai klienta rīku programmatūras izstrādes komplekts, sadalītās atkārtošanas komponenti, kontrolieris un klients, kā arī dokumentācijas komponenti.

Aparatūras prasības:

 • Cietais disks: vismaz 6 GB pieejamās atmiņas vietas - atkarībā no instalētajām SQL Server sastāvdaļām
 • Atmiņa: min. 4 GB, turklāt, lai nodrošinātu optimālu SQL Server veiktspēju, atmiņas apjoms jāpalielina, palielinoties datubāzes lielumam
 • Procesora tips: x64 procesori - AMD Opteron vai AMD Athlon 64, Intel Xeon vai Intel Pentium IV ar EM64T atbalstu
 • Procesora ātrums: min. 1,4 GHz; ieteicams 2,0 GHz vai ātrāks
 • Lūdzu, ņemiet vērā: SQL Server instalēšana tiek atbalstīta tikai x64 procesoru vidē (x86 procesori vairs netiek atbalstīti): Turklāt SQL Server ir ieteicams instalēt datorā ar NTFS vai ReFS failu formātu

Programmatūras prasības:

 • .NET Framework 4.6, automātiski tiek instalēta SQL Server uzstādīšana .NET Framework, galvenie datu pakalpojumi un replikācija
 • Atbalstītās operētājsistēmas: Windows Server 2016 Datacenter, Standard un Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials un R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials un Foundation 
 • SQL Server 2017 uzstādīšanu servera kodola režīmā atbalsta šādas Windows Server versijas: Windows Server 2017 Standard and Datacenter; Windows Server 2016 Standard and Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard and Datacenter; un Windows Server 2012 Standard and Datacenter

SQL Server 2017 Standard licencēšana saskaņā ar servera/CAL modeli

Šis SQL Server 2019 Standard Edition piedāvā servera licencēšanu šeit aprakstītās servera licences un papildu klientu piekļuves licenču (CAL) kombinācijā - pēdējās šeit nav iekļautas, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi katram lietotājam vai gala ierīcei. Šeit ir sniegts pārskats par Microsoft licencēšanas nosacījumiem:

 • Katram serverim (fiziskajam vai virtuālajam), uz kura tiks palaists SQL Server 2017 Standard, ir nepieciešama viena servera licence.
 • SQL Server gadījumi, kas tiek izmantoti konteineros, arī ir jālicencē, jo šīs virtuālās mašīnas ir pielīdzinātas.
 • Turklāt katram lietotājam vai galiekārtai, kas piekļūst licencētajam SQL Server, ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence (CAL) vismaz identiskai versijai vai, iespējams, augstākai versijai; CAL ir jāiegādājas atsevišķi un ir pieejama kā atsevišķs produkts šeit.

Tāpēc šis licencēšanas modelis ir piemērots uzņēmumiem, kas licencē vadāmu lietotāju vai galiekārtu skaitu un kuru kopējās licencēšanas izmaksas ir zemākas nekā licencēšanas pamatā esošās licencēšanas gadījumā.         

Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server 2017 Standard ar CAL licencēm, lūdzu, sazinieties ar mums.

Biežāk uzdotie jautājumi par SQL Server 2017 Standard Edition kā izmantoto programmatūru

SQL Server 2017 Standard licence, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, neatšķiras no atbilstošas jauna servera licences - izņemot to, ka programmatūra nevar nolietoties vispār, bet jo īpaši ne attiecībā uz tās lietojamību un funkcionalitāti. Zemāk atradīsiet atbildes uz visiem tipiskiem jautājumiem par lietotajām SQL Server licencēm:

No kurienes nāk lietotā SQL Server 2017 Standard programmatūra, ko piedāvā Wiresoft?

Wiresoft piedāvātā lietotā programmatūra SQL Server 2017 Standard vai citas versijas vai izdevuma programmatūra nāk no uzņēmumiem, kas iepriekš paši to iegādājušies kā jaunu un vēlāk pārdevuši Wiresoft - dažādu iemeslu dēļ, piemēram, tāpēc, ka tā ir lieka vai aizstāta ar citu programmatūru. Šādas licences Wiresoft veikalā ir atzīmētas kā lietota programmatūra, taču principā tās var izmantot tāpat kā jaunas licences.

Vai lietotā SQL Server 2017 Standard licence piedāvā arī pircēja drošību?

Jā: Ar Wiresoft izmantoto programmatūru, piemēram, SQL Server 2017 Standard licenci, jums kā klientam ir tādas pašas priekšrocības, kā iegādājoties atbilstošu jaunu servera programmatūru: ar pircēja drošību, pateicoties tūlītējai lejupielādei pēc veiksmīgi pabeigtas iegādes un tūlītējai licences aktivizēšanai ar piegādāto derīgo licences atslēgu.

Vai SQL Server 2017 Standard iegāde un arī lietošana kā lietota programmatūra ir likumīga?

Jā: Izmantojot lietotu programmatūru no Wiresoft, varat būt pārliecināts, ka jūs kā klients nepārkāpjat nekādus likumus, ne iegādājoties šādu SQL Server 2017 Standard licenci, ne arī faktiski to lietojot, un tas attiecas arī uz Wiresoft, jo šī lietotā programmatūra nāk no uzņēmuma licenču krājumiem. Tas ir svarīgi, jo spēkā esošā jurisdikcija ne tikai atļauj tirdzniecību ar Microsoft lietoto programmatūru, bet arī tās faktisko lietošanu; šie fakti jau vairākkārt ir apstiprināti dažādos tiesu nolēmumos.

Vai izmantotai Wiresoft programmatūrai, piemēram, SQL Server 2017 Standard licencei, ir kādas citas priekšrocības?

Wiresoft lietotā programmatūra no mūsu klientiem jo īpaši piedāvā ekonomisku risinājumu, ja viņi vēlas pēc iespējas lētāk papildināt vai atjaunināt savus programmatūras krājumus, jo tās cena ir zemāka nekā līdzīgas jaunas programmatūras cena. Tas jo īpaši attiecas uz vecākām servera licenču versijām, kas vairs netiek regulāri piedāvātas. Lietota programmatūra no Wiresoft izceļas arī ar pilnīgu visu pircēju revīzijas pierādījumu!

Lietotas programmatūras veikalā Wiresoft veikalā jūs atradīsiet ne tikai SQL Server 2017 Standard Edition par izdevīgu cenu, bet arī Standard Edition ar Core Licensing, kā arī citus SQL Server 2017 izdevumus, turklāt arī jaunākas Microsoft SQL Server versijas. Wiresoft lietotās programmatūras portfelī ir arī daudzi citu Microsoft programmu piedāvājumi - ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server 2017 Standard, ieskaitot CAL, vai jebkura cita izdevuma licencēšanu, lūdzu, izmantojiet mūsu kompetentu konsultāciju tērzēšanas, e-pasta vai tālruņa palīdzību.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas