Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10102
 • 7NQ-01158
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€1 660,90 * €1 844,90 * (9,97% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 2 Core 
Minimālā licencēšana 4 Core Pro Server
CAL Nav nepieciešams
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


Izdevums SQL Server 2017 Standard  , kurā iekļautas datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, jo īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem piedāvā jaudīgu pārbaudītas relāciju datu platformas versiju no Microsoft. Papildus daudzajiem esošo funkciju uzlabojumiem un pilnveidojumiem, tostarp pamatdatu Services un pārskatu Services, tajā ir arī svarīgas jaunas funkcijas, tostarp Business Intelligence un Always Encrypted tehnoloģija, kā arī augsta līmeņa mērogojamība, lai droši un droši darbinātu uzņēmējdarbībai kritiski svarīgas darba slodzes.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core

SQL Server 2017 Standard Edition ar tajā iekļautajām datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijām īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem piedāvā jaudīgu Microsoft pārbaudītās relācijas datu platformas versiju. Tā ietver daudzus uzlabojumus un uzlabojumus esošajās funkcijās, tostarp galvenajos datu pakalpojumos un pārskatu sniegšanas pakalpojumos, kā arī svarīgas jaunas funkcijas, tostarp biznesa izlūkošanas un vienmēr šifrētās tehnoloģijas, un augstu mērogojamību, lai droši un droši darbinātu kritiski svarīgas darba slodzes. Izmantojot SQL Server 2017 Standard, gūstiet jaunu ieskatu par saviem datiem, izmantojot datubāzē iestrādātu uzlabotu analīzi Python vai R, kā arī jēgpilnas interaktīvas vizualizācijas. Papildus tam varat izvēlēties dažādas izstrādes valodas un operētājsistēmas, un SQL Serve lietojumprogrammas varat izvietot ne tikai Windows, bet arī Linux un Linux operētājsistēmā un Docker konteineros, kā arī izmantot tās lokāli vai mākonī.

Tādējādi SQL Server Standard 2-Core Edition atbilst visām mūsdienīgas, jaudīgas relāciju datubāzes pārvaldības sistēmas prasībām, kādas parasti tiek izvirzītas MVU, lai nodrošinātu ERP programmatūru, CRM un preču pārvaldības sistēmas - Microsoft SQL Server satur visus priekšnoteikumus drošai datu glabāšanas platformai.

Wiresoft piedāvā Edition SQL Server 2017 Standard 2-Core kā lietotu programmatūru - par ievērojami zemāku cenu nekā jaunas preces - tā ir pilnībā lietojama un piedāvā plašas iespējas veiktspējas un drošības ziņā, jo tas ir īpaši pievilcīgi tādiem uzņēmumiem vai organizācijām, kas izmanto attiecīgi jaudīgākus serverus, tāpēc nav iespējams izmantot variantu, kas sastāv no servera licences/CAL. Microsoft SQL Server 2017 Standard licencēšana tiek veikta arī izmantotajai programmatūrai saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldību. Sīkāka informācija par piemērojamajiem licencēšanas nosacījumiem, kā arī SQL Server 2017 Standard iekļautajām funkcionālajām jomām ir atrodama tālāk tekstā.

Kas jauns SQL Server 2017 Standard 2-Core?

SQL Server 2017 standarta izdevums piedāvā plašu funkciju klāstu, kas nepieciešams darbam mazākos vai vidēja lieluma uzņēmumos vidēja līmeņa lietojumprogrammām un datu masīviem, tostarp augstu mērogojamību, kas nodrošina arī to netraucētu darbību. Papildus augstai virtualizējamībai tas ietver arī augstu pieejamību ar kļūmju pārvarēšanu, uzlabotu OLTP un atmiņā esošo kolonnu krātuvi, kā arī operatīvo reāllaika analītiku un PolyBase. Izmantojot PolyBase tehnoloģiju, relāciju datus un lielos datus var arī apvienot un tādējādi izmantot dažādos veidos.

Biznesa izlūkošanas funkcijas nodrošina daudzdimensiju modeļus un pamata tabulas modeļus datu kopu analīzei, kā arī funkcijas atmiņas glabāšanas režīmā, pamata atskaites un analītiku. SQL Server Machine Learning Services atbalsta mašīnmācīšanās funkciju integrāciju, tostarp savienojamību ar atvērtā pirmkoda Python un -R, nodrošina konsekventu vidi ne tikai Windows, bet arī Linux un Docker, kā arī hibrīdās transakciju un reālā laika analītikas apstrādi.

Turklāt SQL Server 2017 Standard atbalsta daudzus vispārīgus izstrādes rīkus gan vietējai lietošanai, gan mākonī, tostarp T-SQL un SQL CLR. Turklāt standarta izdevums piedāvā arī uzlabotu drošību ar Always Encrypted, tostarp Always On augstu pieejamību un atkopšanu pēc avārijas operētājsistēmām Windows un Linux.

SQL Server 2017 Standard satur jauninājumus šādās funkcionālajās jomās:

SQL datubāzes dzinēja funkcijas

Papildus paaugstinātai veiktspējai datubāzes dzinējs ietver papildu funkcijas sarežģītai analīzei un uzlabotām darba plūsmām, tostarp adaptīvu vaicājumu apstrādi ar uzlabojumiem adaptīviem savienojumiem un atgriezenisko saiti par atmiņas piešķiršanu sērijveida režīmā. Tabulu vērtību funkciju izpildes pārklāšanās ar vairākām instrukcijām ietaupa procesora resursus, bet tajā pašā laikā jaunie dinamiskie pārvaldības saraksti palielina veiktspēju, tostarp automātisko optimizāciju; ja rodas vaicājuma veiktspējas problēmas, tās tiek nekavējoties parādītas, tiek izveidoti un automātiski īstenoti atbilstoši risinājuma ieteikumi. Turklāt CLR kopas tagad var pievienot pozitīvajam sarakstam.

SQL Servera analīzes pakalpojumi

SQL Server Analysis Services (SSAS) SQL Server 2017 piedāvā atjauninājumus esošajām galvenajām funkcijām, kā arī tabulāro modeļu uzlabojumus, un tabulārais režīms tagad ir pieejams kā noklusējuma instalēšanas opcija. Funkcija Get Data in Power BI izmanto esošos datu avotus, izpildot vaicājumus Power Query M formulu valodā.

SQL Servera integrācijas pakalpojumi

SSIS funkcijā Scale Out ir uzlabojumi, kas, piemēram, atvieglo izpildi uz vairākiem datoriem. Scale Out Master atbalsta augstu pieejamību un optimizē izpildes žurnālu apstrādi pēc kļūmju pārneses. SSIS katalogā ir iekļauta vēl viena globāla īpašība, lai norādītu noklusējuma režīmu SSIS pakotņu izvietošanai, turklāt tagad tiek atbalstīts SQL Server Linux operētājsistēmā.

Linux ar SQL Server 2017 Standard

Tagad lietotāji var izmantot atvērto operētājsistēmu Linux, lai piekļūtu SQL Server. Gan Linux, gan C++ lietojumprogrammām savienojums tiek izveidots, izmantojot Open Database Connectivity saskarni. Ir optimizēta arī Java datubāzes savienojamības draivera izmantošana Java lietojumprogrammās.

Jaunie SQL Server mašīnmācīšanās pakalpojumi

Joma, kas iepriekš bija pazīstama kā SQL Server R Services, ir pārdēvēta par SQL Server Machine Learning Services, daļēji tāpēc, ka līdztekus iepriekš izmantotajai R programmēšanas valodai tiek atbalstīta arī Python. Tagad izpildei var izmantot R vai Python skriptus; R un Python modeļu izvietošanai var instalēt Microsoft mašīnmācīšanās serveri. Izstrādātājiem ir pieejamas arī Python ML un mākslīgā intelekta bibliotēkas, kas ir pieejamas atvērtā koda vidē.

Informācija par SQL Server 2017 Standard Edition veiktspēju un atsevišķām sastāvdaļām

Tālāk ir sniegts īss pārskats par veiktspēju un iekļautajām funkcijām. Microsoft SQL Server Standard Edition atbalsta maksimālo 24 kodolu skaitu un maksimālo datubāzes lielumu 524 PB. Turpmāk sniegta informācija par maksimālajiem limitiem un pieejamajām funkcijām:

Atmiņa

 • Maksimālais atmiņā optimizēto datu lielums ir 32 GB katrai datu bāzei
 • Maksimālais bufera fonda lielums vienam gadījumam ir 128 GB
 • Maksimālais kolonnu veikala segmenta kešatmiņas apjoms vienam gadījumam ir 32 GB

OLTP (tiešsaistes transakciju apstrāde) veiktspēja

Turpmāk norādītās specifikācijas attiecas uz standarta versiju:

 • Uzlabota OLTP ar in-memory OLTP, operatīvā analīze
 • Attiecībā uz Basic High Availability tiek atbalstīta vienas datubāzes ar diviem mezgliem, kā arī nelasāma sekundārā replika
 • Pārvaldības iespējas: tiek atbalstīta Management Studio un uz politikām balstīta pārvaldība

Datu glabāšana

 • Datu masīviem un datu noliktavām ir pieejami: Sadalīšana, datu saspiešana un izmaiņu fiksēšana, tostarp datubāzes momentuzņēmums
 • In-memory OLTP un in-memory kolonnu krātuve SQL Server 2017 standarta izdevumā ir ierobežotas ar attiecīgā krātuves lieluma mērogošanas ierobežojumiem
 • Kolonnu krātuve un operatīvā reāllaika analītika ir ierobežota līdz maksimāli divām paralēlisma pakāpēm, t. i., divi kodoli uz vienu pieprasījumu
 • Lūdzu, ņemiet vērā: Izmantojot PolyBase, Standard Edition versijā nav iespējama horizontāla vaicājumu mērogošana

Biznesa izlūkošanas funkcijas

SQL Server 2017 Standard Edition nodrošina pamata biznesa izlūkošanas funkcijas uzņēmumiem ar pamata daudzdimensiju modeļiem, kā arī pamata tabulāro modeli un atmiņas glabāšanas režīmu, pamata pārskatu sniegšanu un analītiku. Datu integrācijai ir pieejami SQL Server Integration Services un integrētie savienotāji.

Analīzes pakalpojumu (Analysis Services) maksimālais darba atmiņas izmantojums katram gadījumam ir 16 GB tabulārajā režīmā un 64 GB MOLAP (Multidimensional OLAP). Ziņošanas pakalpojumu maksimālā darba atmiņas izmantošana ir 64 GB katram gadījumam.

Cita informācija un piezīmes

 • Mašīnmācīšanās pamatintegrācija ir pieejama uzlabotajai analītikai, kā arī: Savienojamība ar atvērtā pirmkoda Python un -R un ierobežots paralēlisms
 • Programmējamības un izstrādes rīku atbalstam: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML un grafiskie dati
 • SQL Server 2017 nodrošina uzlabotu drošību, izmantojot: Vienmēr šifrēta, rindu līmeņa drošība, datu maskēšana, kā arī saderības pārskati ar SQL Server Audit
 • Lūdzu, ņemiet vērā: Linux sistēmā NAV pieejamas šādas funkcijas: SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services, Machine Learning Services, PolyBase un Stretch Database

Aparatūras un programmatūras prasības SQL 2017 Standard 2-Core programmatūrai

Uzstādot MS SQL Server 2017 standarta 2 kodolu versiju, ir piemērojamas šādas specifikācijas, kas ir nepieciešamas, lai nodrošinātu optimālu darbību.

Aparatūra:

 • Cietais disks: 6 GB pieejamās atmiņas vietas, tas ir atkarīgs arī no instalētajām SQL Server sastāvdaļām
 • Atmiņa: vismaz 4 GB, bet, palielinoties datubāzes lielumam, atmiņas apjoms jāpalielina, lai nodrošinātu optimālu SQL Server veiktspēju
 • Procesora tips: x64 procesors, piemēram, AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon ar Intel EM64T atbalstu, Intel Pentium IV ar EM64T atbalstu - x86 procesori vairs netiek atbalstīti:
 • SQL Server instalēšana tiek atbalstīta tikai x64 procesoru vidē: Ieteicams instalēt datorā ar NTFS vai ReFS failu formātu
 • Procesora ātrums: vismaz 1,4 GHz; ieteicams 2,0 GHz vai ātrāks

Programmatūra:

 • SQL Server 2017 Standard versijai ir nepieciešama .NET Framework 4.6, un SQL Server uzstādīšana automātiski instalē .NET Framework, galvenos datu pakalpojumus un replikāciju
 • Atbalstītās operētājsistēmas: Windows Server 2016 Datacenter, Standard, kā arī Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials, kā arī R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials, kā arī Foundation
 • Ja SQL Server 2017 ir instalēts servera kodola režīmā, to atbalsta šādas Windows Server versijas: Windows Server 2017 Standard and Datacenter; Windows Server 2016 Standard and Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard and Datacenter; Windows Server 2012 Standard and Datacenter

Citas operētājsistēmas piezīmes:

 • 64 bitu klientu operētājsistēmās tiek atbalstītas visas SQL Server 2017 Standard funkcijas.
 • 32 bitu klientu operētājsistēmās tiek atbalstītas šādas SQL Server 2017 Standard funkcijas: SQL klienta savienojamības SDK, integrācijas pakalpojumi, datu kvalitātes klients, klienta rīku vai klienta rīku SDK savienojamība vai atpakaļejošā savietojamība, visas sadalītās atskaņošanas sastāvdaļas, kā arī kontrolieris un klients un dokumentācijas sastāvdaļas

SQL Server 2017 Standard 2-Core licencēšana

SQL Server 2017 Standard izdevumam ir pieejama arī pamatlicencēšana, ko Microsoft ieviesa kopā ar 2016. gada SQL Server versiju, un tā ir aprakstīta tālāk. Atšķirībā no iepriekšējām versijām, kurās procesora kodolu skaitam nebija nozīmes licencēšanā, tagad tiek piemērota cita licencēšanas metrika: SQL Server saturēto kodolu skaits tagad ir pamats licences prasības noteikšanai. Šim nolūkam ir pieejamas divu kodolu pakotnes, tāpēc katrai paketei var licencēt divus kodolus; tas attiecas arī uz izmantoto programmatūru.

Tāpēc kopējais SQL serverim nepieciešamo licenču skaits ir atkarīgs no maksimālā kodolu skaita, un katram servera fiziskajam kodolam ir nepieciešama sava licence. Microsoft pamatā pieņem, ka katram serverim ir vismaz 8 licences, un ir definējusi šādus nosacījumus:

 • Katram fiziskajam procesoram ir aprēķināti vismaz 8 kodoli.
 • Katram fiziskajam serverim ir aprēķināti vismaz 16 kodoli.
 • Visiem fiziskajiem un aktīvajiem kodoliem jābūt licencētiem saskaņā ar abiem iepriekš minētajiem nosacījumiem.
 • SQL Server 2017 Standard pamatlicences ir pieejamas 2 paku veidā.

Ja jums ir kādi jautājumi par pareizu SQL Server 2017 Standard 2-Core licencēšanu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Biežāk uzdotie jautājumi par Microsoft Edition SQL Server 2017 Standard 2-Core kā izmantoto programmatūru no Wiresoft

Wiresoft piedāvātie produkti kā lietotā programmatūra ar SQL Server 2017 Standard 2-Core neatšķiras no jaunas servera licences - ne tikai tāpēc, ka programmatūra nenoveco, bet arī to lietojamības ziņā. Tālāk Wiresoft atbild uz visiem tipiskajiem jautājumiem par izmantotajām SQL Server licencēm:

No kurienes nāk lietotā SQL Server 2017 Standard 2-Core programmatūra?

Wiresoft piedāvātā lietotā programmatūra SQL Server 2017 Standard 2-Core nāk no uzņēmumiem, kas paši to iegādājās jaunu un pēc tam tālāk pārdeva Wiresoft. Ar Wiresoft veikala Wiresoft Shop piedāvājumu tā ir atzīmēta kā lietota programmatūra, taču to var izmantot kā jaunu licenci.

Vai lietotā SQL Server 2017 Standard 2-Core licence nodrošina pircēja drošību?

Jā: Wiresoft lietotā programmatūra, piemēram, SQL Server 2017 Standard 2-Core, piedāvā jums kā klientam tādas pašas priekšrocības kā atbilstoša jauna servera programmatūra: Pircēja drošība, pateicoties tūlītējai lejupielādei pēc veiksmīgi pabeigta pirkuma, kā arī tūlītēja licences aktivizēšana ar piegādāto derīgo licences atslēgu.

Vai lietotās programmatūras SQL Server 2017 Standard 2-Core iegāde un lietošana ir likumīga?

Jā: Wiresoft ir pārliecināts, ka jūs kā klients nepārkāpjat nekādus likumus ne iegādājoties lietotu SQL Server 2017 Standard 2-Core programmatūru, ne arī faktiski to lietojot, jo piedāvātā lietotā programmatūra nāk no uzņēmuma licenču krājumiem. Šajā gadījumā piemērojamā judikatūra ne tikai atļauj tirdzniecību ar Microsoft izmantoto programmatūru, bet arī tās izmantošanu; tas vairākkārt apstiprināts dažādos tiesu nolēmumos.

Vai lietotai Wiresoft programmatūrai, piemēram, SQL Server 2017 Standard 2-Core, ir citas priekšrocības?

Lietota programmatūra no Wiresoft daudziem klientiem sniedz ekonomiskas priekšrocības, jo viņi var izmantot to, lai atjauninātu savus programmatūras krājumus daudz lētāk, lai būtu aktuālāki nekā ar atbilstošām jaunām precēm. Turklāt tie var atrast arī vecākas serveru licenču versijas, kas vairs netiek regulāri piedāvātas. Turklāt lietotā programmatūra no Wiresoft piedāvā arī audita drošību, jo tiek pilnībā pārbaudīti visi pircēji!

Wiresoft atradīsiet ne tikai SQL Server 2017 Standard 2-Core edition kā lētu lietotu programmatūru, bet arī Standard edition ar Server/CAL licencēšanu, kā arī citas SQL Server 2017 versijas, kā arī jaunākas Microsoft SQL Server versijas. Wiresoft izmantotās programmatūras portfelī ir arī daudzas citas Microsoft programmas ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server 2017 Standard vai jebkura cita izdevuma pamatlicencēšanu, lūdzu, izmantojiet mūsu ekspertu konsultācijas, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas