Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10477
 • 228-04778
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€620,90 * €688,90 * (9,87% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core -
Minimālā licencēšana Nav
CAL User CAL/ierīce CAL
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


SQL Server 2022 Standard no Microsoft ir jaunākā šīs uzticamās relāciju datu platformas versija, kas nodrošina lietotājiem visas nepieciešamās datu bāzes un analīzes un pārskatu veidošanas funkcijas, kuras bieži izmanto visos uzņēmumos, kas izmanto preču pārvaldības un CRM sistēmas vai ERP programmatūru. SQL Server 2022 Standard piedāvā jaudīgu, Cloud-spējīgu relāciju datubāzes Management sistēmu (RDMS) visām šīm uzdevumu jomām, kas var optimāli izpildīt to prasības.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2022 Standard

SQL Server 2022 Standard no Microsoft ir jaunākā šīs uzticamās relāciju datu platformas versija, kas nodrošina lietotājiem visas nepieciešamās datu bāzes un analīzes un pārskatu veidošanas funkcijas, kuras bieži izmanto visos uzņēmumos, kas izmanto preču pārvaldības un CRM sistēmas vai ERP programmatūru. SQL Server 2022 Standard piedāvā jaudīgu, Cloud-spējīgu relācijas datu bāzu pārvaldības sistēmu (RDMS) visām šīm uzdevumu jomām, kas var optimāli izpildīt to prasības.

Izmantojot SQL Server 2022 Standard Edition, mazo un vidējo uzņēmumu rīcībā jau ir pamata datu pārvaldības un Business izlūkošanas datubāze, kas ne tikai piedāvā piemērotus rīkus vietēju, kā arī Cloud specifisku lietojumprogrammu izstrādei, bet arī nodrošina īpaši efektīvu datubāzes administrēšanu, jo maz prasa IT resursus.

Portālā Wiresoft jūs drīzumā atradīsiet jauno SQL Server 2022 Standard Edition, kas tiek piedāvāta kā lietota programmatūra - ar visām funkcionalitātes, veiktspējas un drošības priekšrocībām -, taču par ievērojami zemāku cenu nekā jauna programmatūra. SQL Server 2022 Standard, iespējams, atkal būs pieejams kā Core-based licencēšana, kas ir īpaši piemērota tikai jaudīgākām Server versijām, jo servera licences/CAL variantu šeit nevar izmantot.

Turpmākajā pārskatā sniegta sīkāka informācija par SQL Server 2022 Standard funkcijām, kas zināmas no iepriekšējās versijas, kā arī par parastajiem Microsoft licencēšanas nosacījumiem SQL Server programmatūrai.

SQL Server 2022 Standard - Svarīgu funkciju pārskats

Starp SQL Server 2022 Standard izdevuma funkcijām, kas ir īpaši pieminēšanas vērtas, atkal ir pieejami ļoti mērogojami Cloud pakalpojumi, kā arī, cita starpā, Microsoft datu šifrēšanas tehnoloģija Always Encrypted, kas nodrošina drošus anklāvus un ko var paplašināt, piemēram, ar Java valodas integrāciju.

Citas būtiskas SQL Server 2022 Standard funkcijas visaptverošai datu apstrādei ietver datu grupēšanu, kā arī sistemātiskas datu vākšanas uzraudzību gan reģistrēšanas, gan mērījumu laikā.

Īpaši lielo datu klasteru izmantošana SQL Server 2022 Standard paplašina datu analīzes un apstrādes iespējas dažādos veidos. To papildina Hadoop dalītās datņu sistēmas (HDFS), Apache Spark un citu analīzes rīku integrācija, inteliģenta meklēšanas pieprasījumu apstrāde un konteineru izmantošana visos procesos. Datu bāzu saderības sertifikācija novērš iespējamu lietojumprogrammu nesaderību, kā arī ļauj ne tikai lokāli atjaunināt SQL datu bāzu sistēmu, bet arī atjaunināt to perifērijā, kā arī Cloud.

SQL Server 2022 Standard atkal tiek piedāvāta uzlabota drošība, izmantojot tādas funkcijas kā paātrināta datubāzes atjaunošana, kā arī datu klasifikācijas un uzticamas uzraudzības funkcijas, kas arī brīdina par aizdomīgām darbībām.

Turpmākajā pārskatā sniegta sīkāka informācija par atsevišķām funkcionālajām jomām.

SQL Server 2022 Standard - Datu virtualizācija ar lielo datu klasteriem

Spēcīgai lielo datu pārvaldībai joprojām ir būtiska nozīme lielu datu apjomu analīzē un apstrādē. Šeit SQL Server 2022 Standard piedāvā ne tikai augstu veiktspēju, bet arī labu mērogojamību - kombinācijā ar jaudīgiem analīzes rīkiem, piemēram, inteliģentu pieprasījumu apstrādi, kas uzticami un vienlaikus ātri apstrādā datus un padara tos pieejamus dažādiem lietojumiem uzņēmumos.

SQL Server 2022 Standard piedāvā arī iespēju pārvietot lielo datu slodzi uz SQL Server, nevis pārvaldīt to, piemēram, Hadoop vietējās platformās, kā tas bija iepriekš. Izmantojot integrētos savienotājus vai SQL Server PolyBase, var veikt vaicājumus arī ārējās datubāzēs, piemēram, Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS, kā arī Azure Data Lake, bez nepieciešamības vispirms fiziski pārvietot vai replicēt attiecīgos datus.

Lielo datu klasteru izmantošana ar SQL Server 2022 ļauj arī izvietot mērogojamus SQL Server, Spark un HDFS konteineru klasterus ar Kubernetes, kas arī ļauj paralēli veikt vaicājumus, rakstīt un apstrādāt datus ar Transact-SQL. Tāpat lielo datu klasteri ļauj veikt mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās uzdevumus HDFS glabāšanas pūlos, kā arī nodrošināt lietojumprogrammas gan kā konteinerus, gan kā lietojumprogrammas tīmekļa pakalpojumu veidā, kas šim nolūkam piekļūst lielo datu klasterī uzglabātajiem datiem. Turklāt SQL Server 2022 Standard ir pieejami arī lielo datu klasteri:

 • Datu ezers ir mērogojams HDFS glabāšanas fonds, ko var izmantot, lai uzglabātu datus no dažādiem ārējiem avotiem analīzei, kā arī apvienojumā ar relācijas datiem.
 • Data Mart ļauj horizontāli mērogot lielo datu klasterus, lai uzlabotu datu analīzes veiktspēju, cita starpā integrējot datus no vairākiem avotiem, izmantojot datu pūla mezglus, kas kalpo kā kešatmiņa.
 • Mākslīgā intelekta rīkus, kā arī Spark var izmantot arī, piemēram, ar R, Python, Scala un Java.

SQL Server 2022 Standard - Spēcīga veiktspēja 

SQL Server 2022 Standard versiju raksturo augsta mērogojamība un svarīgu funkciju veiktspēja, kā arī uzticama augsta pieejamība. Augsta pieejamība cita starpā tiek panākta, izmantojot Server Core atbalstu, kā arī vienmēr ieslēgtus klastera gadījumus un avārijas pārvarēšanasServer avārijas atjaunošanai un uzlabotai datubāzes atjaunošanai, tostarp šifrētu dublēšanu.

Citas funkcijas ietver kolonnu krātuvi lielu objektu binārajām datubāzēm, datu bāzi atmiņā ar OLTP1 atmiņā, hibrīda buferbaseinu un pastāvīgās atmiņas atbalstu, lai uzlabotu veiktspēju kritiskām darba slodzēm, atbalstu līdz pat 50 instancēm, izstiepto datu bāzi, tabulu un indeksu sadalīšanu un datu saspiešanu, paralēlu apstrādi sadalītām tabulām un vairākiem failu plūsmas konteineriem.

SQL Server 2022 Standard - Aparatūras prasības

Lai varētu izmantot SQL Server 2022 Standard piemērotā operētājsistēmā, iespējams, būs jāizpilda šādas programmatūras un aparatūras prasības - lūdzu, ņemiet vērā, ka līdz oktobrim no Microsoft vēl nav pieejama oficiāla informācija, tāpēc faktiskās minimālās prasības var atšķirties no turpmāk minētajām. Lai uzzinātu papildu jautājumus un iegūtu jaunāko informāciju, sazinieties ar kādu no Wiresoft darbiniekiem.

 • Atbalstītās operētājsistēmas: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Cietais disks: vismaz 6 GB vietas - atkarībā no katrā gadījumā instalētajām SQL Server sastāvdaļām
 • Darba atmiņa: vismaz 4 GB
 • Grafika: Super VGA grafiskā karte ar vismaz 800x600 pikseļu izšķirtspēju
 • Procesora tips: x64 procesors
 • Procesora ātrums: min. 1,4 GHz - ieteicams: 2,0 GHz vai augstāks
Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas