Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10478
 • 7NQ-00162
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€2 475,90 * €2 749,90 * (9,96% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Pamats 2
Minimālā licencēšana 4 kodoli vienam serverim
CAL Nav nepieciešams
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + licence


SQL Server 2022 Standard no Microsoft ir jaunākā šīs uzticamās relāciju datu platformas versija, kas nodrošina lietotājiem visas nepieciešamās datu bāzes un analīzes un pārskatu veidošanas funkcijas, kuras bieži izmanto visos uzņēmumos, kas izmanto preču pārvaldības un CRM sistēmas vai ERP programmatūru. SQL Server 2022 Standard nodrošina jaudīgu, mākoņtehnoloģijai pielāgotu relācijas datu bāzu pārvaldības sistēmu (RDMS), kas optimāli spēj izpildīt visus šos uzdevumus.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core

SQL Server 2022 Standard no Microsoft ir jaunākā šīs uzticamās relāciju datu platformas versija, kas nodrošina lietotājiem visas nepieciešamās datubāzes un analīzes un pārskatu veidošanas funkcijas, kuras bieži izmanto visos uzņēmumos, kas izmanto preču pārvaldības un CRM sistēmas vai ERP programmatūru. SQL Server 2022 Standard piedāvā jaudīgu, Cloud-spējīgu relācijas datu bāzu pārvaldības sistēmu (RDMS) visām šīm uzdevumu jomām, kas var optimāli izpildīt to prasības.

Izmantojot SQL Server 2022 Standard Edition, mazo un vidējo uzņēmumu rīcībā jau ir pamata datu pārvaldības un Business izlūkošanas datubāze, kas ne tikai piedāvā piemērotus rīkus vietēju, kā arī Cloud specifisku lietojumprogrammu izstrādei, bet arī nodrošina īpaši efektīvu datubāzes administrēšanu, jo maz prasa IT resursus.

Portālā Wiresoft drīzumā atradīsiet jauno SQL Server 2022 Standard Edition, kas tiek piedāvāta kā lietota programmatūra - ar visām funkcionalitātes, veiktspējas un drošības priekšrocībām, taču par ievērojami zemāku cenu nekā jauna programmatūra. SQL Server 2022 Standard, iespējams, atkal būs pieejams kā Core-based licencēšana, kas ir piemērota tikai jaudīgākām Server versijām, jo servera licences/CAL variantu šeit nevar izmantot.

Turpmākajā pārskatā sniegta sīkāka informācija par SQL Server 2022 Standard funkcijām, kas zināmas no iepriekšējās versijas, kā arī par parastajiem Microsoft licencēšanas nosacījumiem SQL Server programmatūrai.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Vairāk drošības

Svarīga joma liela datu apjoma apstrādē un sniegšanā ir arī drošības aspekts, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi šiem datiem. Šim nolūkam SQL Server 2022 Standard nodrošina tādas funkcijas kā Always Encrypted, kas ne tikai aizsargā sensitīvus klientu datus ar drošiem anklāviem, bet arī ļauj veikt sarežģītākas operācijas.

Drošas datubāzes kolonnas paplašina klienta lietojumprogrammu uzticamības robežu servera pusē, nepieļaujot SQL Server, citu datubāzu vai sistēmas administratora piekļuvi tām. Tas ļauj operācijas ar konfidenciāliem datiem droši veikt atklātā tekstā.

Papildu aizsardzību nodrošina rindas līmeņa drošība, kā arī dinamiska datu maskēšana, pārredzama datubāzes šifrēšana ar paplašināmu atslēgu pārvaldību, kā arī datu klasifikācija un lietotāja noteiktu lomu definēšana.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Licencēšana, izmantojot Server-Core

SQL Server 2022 Standard izdevumam, domājams, atkal tiks piemērota Core-licencēšana, kas definēta Microsoft, pamatojoties uz tagad atšķirīgu licencēšanas metriku salīdzinājumā ar iepriekšējiem noteikumiem, kuros procesora kodolu skaits licencēšanai nebija svarīgs.

Izmantojot licencēšanu, kas balstīta uz Core, kodolu skaits ir pamats licences prasības aprēķināšanai. Iepriekš ar vienu Core licenci varēja licencēt divus kodolus. Tāpēc Core licences SQL Server 2022 Standard, visticamāk, atkal būs pieejamas divu komplektu veidā.

Kopējais nepieciešamais licenču skaits Pro Server izriet no maksimālā iekļauto kodolu skaita, katram servera fiziskajam Core ir nepieciešama atsevišķa licence. Microsoft līdz Pro Server 8 licences kā minimums, turklāt iepriekšējā versijā tika piemēroti šādi nosacījumi:

 • Katram fiziskajam procesoram ir aprēķināti vismaz 8 kodoli.
 • Katram fiziskajam Server tiek aprēķināti vismaz 16 kodoli.
 • Visi fiziskie un aktīvie kodoli tiek licencēti saskaņā ar šiem diviem nosacījumiem.

Turklāt SQL Server 2022 Standard, iespējams, atkal tiks piemēroti daži mērogošanas ierobežojumi. Tādējādi maksimālā skaitļošanas jauda, ko var izmantot viens SQL Server gadījums, iepriekš bija Standard:

 • SQL Server- datubāzes dzinējs: mazāk nekā 4 ligzdas vai 24 kodoli
 • Analīze vai ziņošana Services: mazāk par 4 ligzdām vai 24 kodoliem

Maksimālais atmiņas apjoms, ko var izmantot viens SQL Server datubāzes dzinēja gadījums, bija iepriekš:

 • Buferfonds: 128 GB
 • Kolonnu veikala segmentu kešatmiņa: 32 GB
 • Ziņošana Services: 64 GB
 • Analīze Services: 16 GB2 (tabulas) vai 32 GB (MOLAP)

SQL Server 2022 Standard izdevuma relacionālās datubāzes lieluma augšējā robeža iepriekš bija 524 PB.

Ja jums ir kādi jautājumi par pašreizējiem licencēšanas nosacījumiem vietnē Server, lūdzu, sazinieties ar kādu no Wiresoft darbiniekiem.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Aparatūras prasības 

Lai varētu izmantot SQL Server 2022 Standard piemērotā operētājsistēmā, iespējams, būs jāizpilda šādas programmatūras un aparatūras prasības - lūdzu, ņemiet vērā, ka līdz oktobrim no Microsoft vēl nav pieejama oficiāla informācija, tāpēc faktiskās minimālās prasības var atšķirties no turpmāk minētajām. Lai uzzinātu papildu jautājumus un iegūtu jaunāko informāciju, sazinieties ar kādu no Wiresoft darbiniekiem.

 • Atbalstītās operētājsistēmas: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 6 GB - atkarībā no katrā gadījumā instalētajām SQL Server sastāvdaļām
 • Darba atmiņa: vismaz 4 GB
 • Grafika: Super VGA grafiskā karte ar vismaz 800x600 pikseļu izšķirtspēju
 • Procesora tips: x64 procesors
 • Procesora ātrums: min. 1,4 GHz - ieteicams: 2,0 GHz vai augstāks

Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft SQL Server 2022 Standard kā lietotu programmatūru vai citu versiju, kā arī par vecākām SQL Server versijām vai citu Microsoft programmatūru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet. 

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas