Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10479
 • 7JQ-00261
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€9 485,90 * €10 538,90 * (9,99% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core
Minimālā licencēšana 4 Core Pro Server
CAL Nav nepieciešams
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


SQL Server 2022 Enterprise ir vispilnīgākā jaunā versija uzticamajai relāciju datu platformai no Microsoft, kas uzņēmumiem un organizācijām nodrošina visas datu bāzes un analīzes un pārskatu veidošanas funkcijas, kas nepieciešamas uzņēmumu resursu plānošanas un CRM sistēmām un ERP programmatūras izmantošanai. Visiem šiem tipiskajiem uzdevumiem SQL Server 2022 Enterprise nodrošina spēcīgu, jaudīgu, Cloud-spējīgu relāciju datubāzes Management sistēmu, kas elastīgi pielāgojas pieaugošām problēmām, pateicoties tās augstajai mērogojamībai.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2022 Enterprise

SQL Server 2022 Enterprise ir vispilnīgākā jaunā versija uzticamajai relāciju datu platformai no Microsoft, kas uzņēmumiem un organizācijām nodrošina visas datu bāzes un analīzes un pārskatu veidošanas funkcijas, kas nepieciešamas uzņēmumu resursu plānošanas un CRM sistēmām un ERP programmatūras izmantošanai. Visiem šiem tipiskajiem uzdevumiem SQL Server 2022 Enterprise nodrošina spēcīgu, jaudīgu, Cloud atbalstītu relācijas datu bāzu pārvaldības sistēmu, kas elastīgi pielāgojas pieaugošiem izaicinājumiem, pateicoties tās augstajai mērogojamībai.

SQL Server 2022 Enterprise izdevums cita starpā piedāvā augstas pieejamības risinājumu AlwaysOn, kā arī lielo datu klasteru izmantošanu, tostarp visaptverošu saziņas saskarņu nodrošināšanu, kā arī visaptverošu datu un to integritātes drošību un aizsardzību un daudzas citas funkcijas, kas ļauj tos visaptveroši analizēt un nodrošināt lietojumprogrammām arī Cloud.

Jaunā SQL Server 2022 Enterprise Edition, par ko paziņoja Microsoft, jau pēc oficiālās iznākšanas ir pieejama kā lietota programmatūra vietnē Wiresoft - ar visām tās priekšrocībām mērogojamības, augstas pieejamības, kā arī veiktspējas un drošības ziņā - un par ievērojami zemāku cenu nekā jaunajai programmatūrai. Paredzams, ka arī jaunais SQL Server 2022 Enterprise Edition būs pieejams tikai kā Core-bāzēta licencēšana.

Turpmākajā pārskatā sniegta sīkāka informācija par SQL Server 2022 Enterprise funkcijām, kas zināmas no iepriekšējās versijas, kā arī par piemērojamiem Microsoft licencēšanas nosacījumiem SQL Server programmatūrai.

SQL Server 2022 Enterprise - Svarīgāko funkciju pārskats

Jauno SQL Server 2022 Enterprise versiju atkal raksturo augsta uzticamība un pieejamība, kā arī pieprasījumu izpilde rekordīsā laikā, kuru efektivitāti vēl vairāk uzlabo pārvaldītā pašapkalpošanās datu izpēte un interaktīvā datu vizualizācija. SQL Server 2022 Enterprise arī šādā gadījumā balstās uz pārbaudītām funkcijām mērogojamības, augstas pieejamības, kā arī vaicājumu veiktspējas jomā.

Izmantojot SQL Server 2022 Enterprise, ir iespējama arī nestrukturētu datu ierakstu apstrāde, saskarnes ar datubāzēm, piemēram, Oracle, kā arī Java integrācija paplašina lietojumprogrammas darbības jomu, lai tā atbilstu visām tipiskajām lielo datu pārvaldības prasībām, tostarp paplašinātas drošības funkcijas sensitīvu datu aizsardzībai  

Integrējot Java Runtime, Java kodu var izmantot arī datubāzes pārvaldības sistēmai, lai to izpildītu kompilētu tieši SQL Server. Izmantojot Secure Enclaves, datus no Client uz DBVS var šifrēt tā, ka tos nevar apskatīt pat datubāzes administratori.

SQL Server 2022 Enterprise - mērogojamība un augsta pieejamība

Attiecībā uz SQL Server 2022 Enterprise Pro gadījuma vai funkcijas mērogojamību ir paredzēts, ka operētājsistēmas vai RAM un SQL Server datubāzes dzinēja maksimālais apjoms līdz šim ir 524 PB, ne tikai attiecībā uz skaitļošanas jaudu kopumā, bet arī attiecībā uz:

 • Analīze Services un ziņošana Services
 • Atmiņa buferbaseinam
 • Kolonnu veikala segmentu kešatmiņa
 • Atmiņas optimizēts datu lielums

Relācijas datu bāzu pārvaldības sistēmas mērogojamība ir pieejama, lai cita starpā:

 • Grupēti vai negrupēti kolonnu veikala indeksi
 • In-memory OLTP, atmiņā optimizēti tempdb metadati un pastāvīgās atmiņas atbalsts
 • Stretch datubāze
 • Pakalpojumu starpnieks īpaši mērogojamu lietojumprogrammu izstrādei ar asinhrono saziņu. Pakalpojumu starpnieks ir izstrādāts kā sistēma, piemēram, lai sūtītu ziņojumus datubāzē vai no vienas datubāzes uz citu, un ir arī mērogojams.
 • Tabulu un indeksu sadalīšana
 • Automātiskā optimizācija, sērijas krātuves sērijveida režīms, tabulu mainīgo kavēta kompilēšana, kā arī ievilkšana lietotāja definētām skalārajām funkcijām inteliģentajās datubāzēs

RDBMS augsta pieejamība cita starpā ir pieejama ar:

 • Server Core-Atbalsts
 • Datubāzes dublēšana
 • Rezerves kopiju saspiešana un datubāzes momentuzņēmumu veidošana
 • Always On failover cluster instances un Always On pieejamība, kā arī pamata pieejamības grupas - ar šo augstas pieejamības risinājumu kopā ar Windows klastera pakalpojumu var uzturēt arī vairākas sekundārās datubāzes bez koplietošanas krātuves, kā tas ir failover cluster gadījumā.
 • Failover-Server avārijas atjaunošanai, kā arī optimizētai datubāzu atjaunošanai
 • Ātra tiešsaistes lapu un tiešsaistes failu atgūšana
 • Atmiņas pievienošana sistēmas darbības laikā

Turklāt SQL Server 2022 Enterprise Edition atkal piedāvā daudzas veiktspējas uzlabošanas funkcijas, tostarp:

 • Inteliģentā vaicājumu apstrāde ātrai liela datu apjoma apstrādei
 • Intelligent Performance paātrinātai datubāzes operāciju izpildei
 • Vieglās vaicājumu profilēšanas infrastruktūras standarta aktivizēšana
 • Paātrināta datubāzes atjaunošana ātrākai datubāzes atjaunošanai, piemēram, pēc pārstartēšanas

Turklāt datubāzes momentuzņēmumu var izmantot, lai uzņemtu datubāzes momentuzņēmumu un dokumentētu tās stāvokli ziņojuma sagatavošanai, un pēdējo vaicājumu plāna statistiku var izmantot, lai apskatītu pašreizējos vaicājumu izpildes rezultātus.

SQL Server 2022 Enterprise - Lielo datu klasteris

Visaptverošai lielo datu pārvaldībai SQL Server 2022 Enterprise atkal nodrošina jaudīgus analīzes rīkus, piemēram, inteliģentu vaicājumu apstrādi, lai uzticami un ātri apstrādātu lielus datu apjomus, tostarp padarot tos pieejamus dažādiem lietojumiem uzņēmumos. Lielo datu slodzi var arī pārvietot uz SQL Server, un ārējās datubāzēs, piemēram, Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS un Azure Data Lake, var veikt tiešas vaicājumus, izmantojot integrētos savienotājus vai SQL Server PolyBase.

Izmantojot lielo datu klasterus, ar Kubernetes var nodrošināt arī mērogojamus SQL Server, Spark un HDFS konteineru klasterus; izmantojot Transact-SQL, ir iespējama paralēla vaicājumu veikšana, kā arī datu rakstīšana un apstrāde, tāpat kā mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās uzdevumu izpilde HDFS glabāšanas pūlos. Izmantojot mērogojamo HDFS glabāšanas pūla rīku Data Lake, var analizēt datus no dažādiem ārējiem avotiem, apvienot tos ar relācijas datiem un uzglabāt. Data Mart uzlabo datu analīzes veiktspēju, izmantojot lielo datu klasteru horizontālo mērogošanu, un papildus mākslīgā intelekta rīkiem var izmantot arī, piemēram, Spark, R, Python, Scala un Java.

Atbilstošās lietojumprogrammas var izmantot gan kā konteinerus, gan kā lietojumprogrammas tīmekļa pakalpojumu veidā, kas šim nolūkam piekļūst lielo datu klasterī uzglabātajiem datiem.

SQL Server 2022 Enterprise - Drošība

Lielo datu apstrādei un pieejamības nodrošināšanai ir liela nozīme arī to drošībai, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi, jo īpaši svarīgiem datiem. Piemēram, SQL Server 2022 Enterprise tie ir aizsargāti ar Always Encrypted, kas tos šifrē ar drošiem anklāviem klienta lietojumprogrammās, tādējādi šifrēšanas atslēgas netiek nodotas datubāzes dzinējam (SQL datubāzei vai SQL serverim). Tādējādi Always Encrypted nošķir lietotājus, kuriem šie dati pieder un kuri tos var apskatīt, un lietotājus, kuri tos pārvalda, bet kuriem tiem nevajadzētu būt pieejamiem. Turklāt Always Encrypted ļauj datubāzes dzinējam apstrādāt dažādus pieprasījumus par šifrētiem datiem, vienlaikus saglabājot datu konfidencialitāti.

SQL Server 2022 Enterprise - Licencēšana

Paredzams, ka jaunajā SQL Server 2022 Enterprise izdevumā atkal tiks izmantota Core-licencēšana, kas definēta Microsoft, atšķirībā no pagātnes, kad kodoliem nebija nozīmes vecāko SQL Server versiju licencēšanā. Pašreizējā licencēšanas sistēmā, kas balstīta uz Core, kodolu skaits ir sākumpunkts, no kura aprēķina nepieciešamo licenci. Iepriekšējā SQL Server 2022 Enterprise versijā šeit varēja licencēt divus kodolus Pro Core -Licence. Tāpēc ir paredzams, ka Core licences SQL Server 2022 Enterprise atkal būs pieejamas kā divu kodolu paketes.

Saskaņā ar Microsoft licenču metriku Server kopējā nepieciešamā licence izriet no tā maksimālā kodolu skaita, un katram servera fiziskajam Core kodolu skaitam ir nepieciešama sava licence. Kopumā vietnē Microsoft kā minimālais Pro Server ir noteiktas 8 licences, un kopumā ir spēkā šādi nosacījumi:

 • 1 fiziskajam procesoram tiek aprēķināti vismaz 8 kodoli.
 • 1 fiziskajam Server procesoram ir aprēķināti vismaz 16 kodolu.

Tādējādi visi fiziskie un aktīvie kodoli tiek licencēti saskaņā ar šiem diviem nosacījumiem.

Turklāt iepriekšējie mērogošanas ierobežojumi, iespējams, atkal tiks piemēroti SQL Server 2022 Enterprise. Maksimālā skaitļošanas jauda, ko var izmantot viens SQL Server Enterprise gadījums, ir:

 • SQL Server- datubāzes dzinējs: mazāk nekā 4 ligzdas vai 24 kodoli
 • Analīze vai ziņošana Services: mazāk nekā 4 ligzdas vai 24 kodoli

Maksimālais atmiņas apjoms, ko var izmantot viens SQL Server datubāzes dzinēja gadījums, ir ierobežots šādi:

 • Buferfonds: 128 GB
 • Kolonnu veikala segmentu kešatmiņa: 32 GB
 • Ziņošana Services: 64 GB
 • Analīze Services: 16 GB (tabulas) vai 32 GB (MOLAP)

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par pašreizējiem SQL Server licencēšanas nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar kādu no Wiresoft darbiniekiem.

SQL Server 2022 Enterprise - Aparatūras prasības 

Lai varētu izmantot Microsoft SQL Server 2022 Enterprise piemērotā aparatūras vidē, šai videi, iespējams, būs jāatbilst šādām prasībām - lūdzu, ņemiet vērā, ka no 2021. gada oktobra nav pieejama oficiāla vai, iespējams, atšķirīga informācija no Microsoft, tāpēc faktiskās minimālās prasības var atšķirties no turpmāk norādītajām. Lai iegūtu aktuālāku informāciju, sazinieties ar kādu no Wiresoft darbiniekiem.

 • Operētājsistēmas: vismaz Windows 10 vai Windows Server 2019, iespējams, jaunākas
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 6 GB - iespējams, vairāk atkarībā no instalētajām SQL Server sastāvdaļām
 • Darba atmiņa: vismaz 4 GB
 • Grafika: Super VGA grafiskā karte ar vismaz 800x600 pikseļu izšķirtspēju
 • Procesora tips: x64 procesors
 • Procesora ātrums: min. 1,4 GHz - ieteicams: 2,0 GHz vai augstāks

Ja Jums ir papildu jautājumi par Microsoft SQL Server 2022 Enterprise kā lietotas programmatūras vai cita izdevuma iegādi, kā arī par vecākām SQL Server versijām un citu Microsoft programmatūru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet. 

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas