Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10409
 • 381-02250
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€112,90 * €123,90 * (8,88% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 5x Device CAL
Sistēma  Exchange serveris
CAL Device CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas


Priekšnoteikums, lai piekļūtu visiem Microsoft Exchange Server 2016 pakalpojumiem, kas pieejami Standard un Enterprise redakcijās, ir ne tikai servera licence, bet arī klienta piekļuves licence galiekārtām: Exchange Server 2016 Device CAL. Tikai šī licence piešķir konkrētam reģistrētam datoram (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, mobilajam tālrunim) attiecīgās piekļuves tiesības.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"

5 Microsoft Exchange Server 2016 ierīču licences kā izmantotā programmatūra

Priekšnoteikums, lai piekļūtu visiem Microsoft Exchange Server 2016 pakalpojumiem, kas pieejami Standard un Enterprise versijās, ir ne tikai servera licence, bet arī klienta piekļuves licence galiekārtām: Exchange Server 2016 Device CAL. Tikai tā konkrētam reģistrētam datoram (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, mobilajam tālrunim) tiek piešķirtas attiecīgās piekļuves tiesības.

Saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem Exchange Server 2016 servera licence neietver papildu lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā ierīces CAL. Pēc tam reģistrēto galiekārtu var izmantot jebkurš autorizēts lietotājs, lai piekļūtu attiecīgajām Exchange servera funkcijām.

Lietotas Exchange Server 2016 Standard un Enterprise Edition versiju ierīču licences ir pieejamas par saprātīgu cenu no Wiresoft - lai nodrošinātu elastīgu, uz vajadzībām balstītu galiekārtu licencēšanu, tās ir pieejamas arī individuāli. Kā lietotai programmatūrai šīm galiekārtas piekļuves licencēm ir tādas pašas funkcijas kā Exchange Server 2016 ierīces CAL, kas tiek piedāvātas kā jaunas, izmantojot oficiālo Microsoft apjoma licencēšanas programmu.

Lietojiet plašu Exchange Server 2016 funkciju klāstu, izmantojot izmantoto ierīces CAL

Mūsdienīgā uzņēmumā Microsoft Exchange Server 2016 ir neaizstājams pamats sakaru sistēmas attiecīgo procesu kontrolei un administrēšanai. Exchange serveris darbojas kā saskarne iekšējai un ārējai saziņai  un savieno visus darbiniekus un nodaļas dažādās vietās, tādējādi palielinot arī darba plūsmu efektivitāti: Exchange Server 2016 ļauj centralizēti pārvaldīt un skaidri arhivēt e-pasta vēstules un kontaktus, kā arī uzdevumus; integrētā versiju pārvaldība uzlabo arī kopīgu darbu ar dokumentiem. 2016. gada versijā serveru arhitektūrā serveru lomu skaits ir samazināts līdz divām: Turklāt ir vienkāršota arī pastkastīšu mērogošana un optimizēts mākoņpakalpojumu atbalsts. Citas funkcijas:

 • E-atklājumu meklēšanas arhitektūra piekļūst vairākiem serveriem un darbojas gan asinhroni, gan decentralizēti.
 • Ar kontekstu saistītie filtri uzlabo informācijas atrašanu.
 • Satura meklēšana ir plašāk mērogojama, palielinot meklējamo pastkastīšu un arhīva pastkastīšu skaitu līdz 20 000.
 • Datu nosūtīšanas pārvaldība, izmantojot Outlook 2016 vai Outlook on the, cita starpā ir uzlabota, izmantojot individuāli pielāgojamas piekļuves tiesības.
 • Tiek atbalstīti arī hibrīdie pastkastiņu scenāriji.
 • Datu zudumu novēršana (DLP) Enterprise Edition versijā palielina datu drošību, pat attiecībā uz e-pasta ziņojumiem, kas satur potenciāli ļaunprātīgu programmatūru.
 • Outlook standarta protokols MAPI, izmantojot HTTP, optimizē Exchange savienojumu uzticamību un stabilitāti.

Informācija par izmantotajām Exchange Server 2016 Standard un Enterprise Edition ierīču licencēm īsumā

Wiresoft piedāvātās lietotās programmatūras ierīču CAL neatšķiras no attiecīgajām jaunajām ierīču CAL, jo tās piedāvā tādas pašas iespējas izmantot funkcijas, kas pieejamas Exchange Server 2016 Standard un Enterprise izdevumos. Tāpēc daudzos uzņēmumos un iestādēs izmantotā programmatūra ierīču CAL piedāvā lētu alternatīvu gala ierīču aprīkošanai ar Exchange Server piekļuves licenci. Turpmākajā pārskatā ir izskaidrotas visas priekšrocības un īpašās funkcijas.

Microsoft licenču pārvaldība ar Exchange Server 2016 CAL licencēm

Microsoft licenču pārvaldība izskaidro visus noteikumus par ierīču vai galiekārtu papildu aprīkojumu ar piekļuves tiesībām Exchange Server 2016 standarta un Enterprise redakcijās, lai lietotāji ar to palīdzību varētu piekļūt e-pasta ziņām u. tml. Tomēr šādas licences CAL, kas jau ir iekļautas servera licencē, ir paredzētas tikai administratoriem, tāpēc tās nedrīkst izmantot Exchange tipiskiem pakalpojumiem. Tikai klienta piekļuves licence, piemēram, ierīces CAL, nodrošina gala ierīci ar tiesībām, lai viens vai vairāki darbinieki pēc kārtas varētu izmantot Exchange Server funkcijas. Šī ierīces CAL nesatur nekādu papildu programmatūru, izņemot īpašas piekļuves tiesības Exchange Server 2016 klienta/servera videi.

Kādi CAL veidi ir pieejami Exchange Server 2016 Standard un Enterprise Edition?

Uz CAL balstīta Exchange Server 2016 licencēšana Standarta un Enterprise versijās nodrošina precīzu piekļuves tiesību pārvaldību visiem attiecīgajiem datoriem (autonomiem vai mobilajām ierīcēm) organizācijā. Microsoft licencēšanas modelis piedāvā divus Exchange Server 2016 CAL veidus:

 • Ierīces CAL Exchange Server 2016 īpašai galīgajai ierīcei (dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis)
 • Lietotāja CAL Exchange Server 2016 - vienam īpašam lietotājam

Kādas ir atšķirības starp ierīču licencēm un lietotāja licencēm Exchange Server 2016?

Būtībā Exchange Server 2016 ierīces CAL pieejamo funkciju un pakalpojumu ziņā neatšķiras no lietotāja CAL. Tomēr ir būtiska atšķirība starp priekšrocībām, ko sniedz attiecīgā veida piekļuve Exchange serverim: Atkarībā no darba staciju skaita un aprīkojuma uzņēmumā un darba plūsmām, kurās tiek piekļūts Exchange serverim, vairāki darbinieki var šim nolūkam izmantot vienu galiekārtu, lai pārmaiņus piekļūtu Exchange serverim, vai arī viens lietotājs šim nolūkam izmanto pilnīgi dažādas galiekārtas.

Galīgo ierīci, kas atbalsta Windows un kurai piekļuve ir atļauta ar ierīces CAL, var izmantot jebkurš darbinieks, kuram ir atļauja to darīt, lai izmantotu pieejamos Exchange pakalpojumus. Piemēram, uzņēmumā, kur darbs notiek maiņu režīmā, vairāki darbinieki izmanto vienu galiekārtu, lai saņemtu e-pasta vēstules u. c., tāpēc šeit ir nepieciešams mazāk klienta piekļuves licenču nekā lietotāja CAL.

Ja šo licencēto galiekārtu var izmantot arī kā mobilo ierīci, piemēram, klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni, attiecīgais lietotājs var piekļūt Exchange serverim, izmantojot interneta piekļuvi neatkarīgi no atrašanās vietas, piemēram, atrodoties ceļā, citā vietā vai mājas birojā. Tālāk ierīce CAL piedāvā arī mobilās lietošanas iespējas.

Kādas ir atšķirības starp ierīču licencēm Exchange Server 2016 Standarta un Uzņēmumu servera redakcijā?

MS Exchange Server 2016 ierīces licences licencēm ir atšķirīgas funkcijas atkarībā no standarta vai uzņēmuma izdevuma, jo uzņēmuma izdevumam ir lielākas pastkastītes prasības mērogojamības dēļ. Tomēr Exchange Server Enterprise Edition ir iespējams izmantot arī ar standarta versijas ierīces CAL - ar attiecīgi ierobežotu standarta versijas funkcionalitāti, kā arī mazāku pastkastiņu datubāzu skaitu. Tāpēc Enterprise Edition ierīces licences licencēm kopā ar atbilstošo Enterprise Edition servera licenci ir pieejams paplašināts pakalpojumu un funkciju klāsts, kas bieži vien ir nepieciešams lielākos uzņēmumos vai organizācijās, tostarp datu zudumu novēršana.

Piezīme par Exchange Server 2016 ierīču CAL saderību ar versijām

Papildus funkcijām, kas pieejamas atkarībā no versijas, Exchange Server 2016 ierīces CAL ne tikai nodrošina datoram u. c. piekļuves tiesības tieši šai servera versijai, bet arī ļauj tam piekļūt vecākām Exchange versijām, piemēram, 2013 (downgrade). Tomēr servera 2016. versijas ierīces CAL nevar izmantot, lai piekļūtu augstākajai Exchange Server 2019. gada versijai (jauninājums).

Tāpēc, iegādājoties Exchange servera ierīču CAL, papildus katrai versijai pieejamajām funkcijām vienmēr jāņem vērā arī izmantotās servera licences un klienta piekļuves licenču savietojamība.

Kas vēl jāņem vērā, licencējot Exchange Server 2016 ar ierīču CAL?

Exchange Servera 2016 versijas ierīces CAL ir derīga tieši vienai galīgajai ierīcei un nodrošina tai atbilstošas piekļuves tiesības. Kad reģistrācija ir pabeigta, ierīces CAL vairs nevar pārsūtīt uz citu galīgo ierīci. Ir arī izslēgta iespēja mainīt CAL tipu, šajā gadījumā: izmantot ierīces CAL kā lietotāja CAL.

Šo Microsoft licenču pārvaldības noteikumu mērķis ir novērst neatļautu piekļuvi Exchange Server 2016 un nodrošināt uzņēmumam lielāku saziņas drošību, jo nelicencēti datori nevar piekļūt e-pasta pakalpojumiem un servera datiem.

Secinājums par ierīces CAL izvēli

Tāpēc tas, kurš klienta piekļuves licences veids Exchange Server 2019 izmantošanai sniedz uzņēmumam vairāk iespēju, vienmēr tiek norādīts katrā atsevišķā gadījumā. Papildus galiekārtu skaitam, kas izmanto Exchange serveri, nozīme ir arī lietotāju skaitam: tiklīdz vairāki darbinieki pēc kārtas izmanto vienu galiekārtu, lai piekļūtu Exchange serverim, ierīces CAL sniedz vairāk priekšrocību.

Tāpēc precīzas zināšanas par tipiskiem uzņēmuma scenārijiem ir labākais sākumpunkts, lai izvēlētos pareizo CAL tipu Exchange Server 2016. Noteiktos apstākļos licencēšana ar ierīču CAL uzņēmumam ir izdevīgāka nekā ar lietotāja CAL, jo kopumā ir jāiegādājas mazāk piekļuves licenču.

Microsoft Exchange Server 2016 lietoto ierīču licences ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā par tikai vienu licenci

Lietotas Exchange Server 2016 ierīces CAL ir pieejamas arī atsevišķi Wiresoft tiešsaistes veikalā, jo šeit nav piemērojami nekādi Microsoft apjoma licencēšanas noteikumi attiecībā uz līmeņošanu; turklāt lietotai programmatūrai nav nekādu trūkumu vai ierobežojumu attiecībā uz lietojamību - ne tikai tāpēc, ka programmatūra principā nevar nolietoties. Vairāk par to tālāk tekstā.

No kurienes nāk Wiresoft piedāvātās ierīces licences Exchange Server 2016 lietotai programmatūrai?

Wiresoft piedāvātās lietotās MS Exchange Server 2016 ierīču CAL ir Microsoft licenču programmas oriģinālās licences; kā lietotās ierīču CAL tās iepriekš bija daļa no uzņēmuma iegādātās Exchange Server 2016 ierīces apjoma licences. Wiresoft iegādājās šo apjoma licenci un atsevišķas ierīces piekļuves licences, kas nebija nepieciešamas, un apjoma licence tika sadalīta atsevišķās licencēs. Rezultātā iegūtās tā sauktās vienas ierīces CAL tiek sauktas par izmantoto programmatūru. Tomēr, neraugoties uz to, ka tās ir marķētas kā izmantotās piekļuves licences, tās var izmantot tāpat kā neizmantotās licences piekļuvei Exchange Server 2016, jo tās neatšķiras ne funkcionalitātes, ne izmantošanas perioda ierobežojumu ziņā.

Exchange Servera 2016 ierīču licences (CAL) kā lietotā programmatūra piedāvā pircēja drošību

Wiresoft iepriekš nomas programmatūras piedāvājums attiecībā uz Exchange Server 2016 ierīču CAL nodrošina klientiem ekonomiski izdevīgu Exchange Server 2016 licencēšanas iespēju, jo to lietošana ir droša! Wiresoft lietotās Wiresoft CAL piedāvā arī parasto pircēja drošību, jo pēc iegādes tās var nekavējoties lejupielādēt un nekavējoties aktivizēt, izmantojot derīgu licences atslēgu.

Vai lietotu Exchange Server 2016 ierīču licenču iegāde un izmantošana ir likumīga?

Exchange Servera 2016 ierīču CAL, kā arī citas Wiresoft piedāvātās klientu piekļuves licences ir iegūtas no uzņēmumu licenču inventāra. No tā izriet, ka lietotu licenču licenču tirdzniecība ir balstīta uz piemērojamo tiesu praksi, kas nepārprotami atļauj pārdot, kā arī pirkt un izmantot Microsoft lietotas licences; dažādos tiesu nolēmumos tas ir vairākkārt skaidri apstiprināts.

Tāpēc Wiresoft klientiem ir juridiska drošība, iegādājoties lietotas Exchange Server 2016 ierīču CAL un tās izmantojot, jo šajā procesā netiek pārkāpti nekādi tiesību akti.

Lietota programmatūra no Wiresoft piedāvā arī audita drošību, izmantojot pilnīgu pierādījumu par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Kopsavilkums par visām izmantotās programmatūras Exchange Server 2016 ierīču licenču izmantošanas priekšrocībām

Wiresoft lietotā programmatūra Lietotāju licences licencēm Exchange Server 2016 ir lēta alternatīva salīdzinājumā ar salīdzināmu jaunu programmatūru no parastajiem programmatūras piegādātājiem - šī cenu priekšrocība attiecas arī uz citu izmantoto serveru programmatūru ar atbilstošām Microsoft piekļuves licencēm.

Licencēšanai ar izmantotajām ierīču licencēm (CAL) pirkšanas brīdī nav nekādu skaitlisko ierobežojumu, kā tas parasti notiek, tāpēc varat pielāgot licencēšanu atbilstoši servera pakalpojumu faktiskajam izmantojumam, ņemot vērā precīzu galiekārtu skaitu jūsu uzņēmumā. Tādējādi Wiresoft klienti var arī samazināt ierīču piekļuves licencēšanas izmaksas Exchange Server, elastīgi izvēloties licenču skaitu.

Tāpēc lietotās licences no Wiresoft ir īpaši izdevīgs veids, kā papildināt programmatūras krājumus par saprātīgu cenu. Vairāku programmatūras versiju pieejamība nozīmē arī to, ka var izvairīties no savietojamības problēmām, ko varētu radīt neuniformētu programmatūras versiju izmantošana, tādējādi samazinot arī izmaksas, kas saistītas ar jaunas aparatūras iegādi. Tāpēc Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai Exchange Server 2016 ierīces CAL, bet arī atbilstošās lietotāja CAL kā izmantoto programmatūru, kā arī klienta piekļuves licences citām MS Exchange Server versijām.

Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājumā ir iekļauta arī Microsoft programmatūra izmantošanai citās uzņēmējdarbības jomās - ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Exchange Server 2016 vai jebkura cita Microsoft produkta ierīču licencēm, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas