Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10410
 • 381-02250
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€209,90 * €231,90 * (9,49% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 10x Device CAL
Sistēma  Exchange serveris
CAL Device CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas


Priekšnoteikums, lai piekļūtu visiem Microsoft Exchange Server 2016 pakalpojumiem, kas pieejami Standard un Enterprise redakcijās, ir ne tikai servera licence, bet arī klienta piekļuves licence galiekārtām: Exchange Server 2016 Device CAL. Tikai šī licence piešķir konkrētam reģistrētam datoram (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, mobilajam tālrunim) attiecīgās piekļuves tiesības.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"

10 Microsoft Exchange Server 2016 ierīču CAL kā izmantotā programmatūra

Priekšnoteikums, lai piekļūtu visiem Microsoft Exchange Server 2016 pakalpojumiem, kas pieejami Standard un Enterprise versijās, ir ne tikai servera licence, bet arī klienta piekļuves licence gala ierīcēm: Exchange Server 2016 Device CAL. Tikai tā konkrētam reģistrētam datoram (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, mobilajam tālrunim) tiek piešķirtas atbilstošas piekļuves tiesības.

Saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem Exchange Server 2016 servera licence neietver papildu lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā ierīces CAL. Pēc tam reģistrēto galiekārtu var izmantot jebkurš autorizēts lietotājs, lai piekļūtu attiecīgajām Exchange servera funkcijām.

Lietotas ierīces licences licences Exchange Server 2016 Standard un Enterprise Edition ir pieejamas par saprātīgu cenu no Wiresoft - lai nodrošinātu elastīgu, uz vajadzībām balstītu galiekārtu licencēšanu, tās ir pieejamas arī atsevišķi. Šīs galapunktu piekļuves licences kā lietotā programmatūra piedāvā tādu pašu funkcionalitāti kā Exchange Server 2016 ierīces CAL, kas tiek piedāvātas kā jaunas, izmantojot oficiālo Microsoft Volume Licensing Program.

Iegūstiet vislabāko no Exchange Server 2016, izmantojot iepriekš lietotu ierīces CAL

Microsoft Exchange Server 2016 ir neaizstājams pamats attiecīgo komunikācijas sistēmas procesu kontrolei un administrēšanai modernā uzņēmumā. Exchange serveris darbojas kā saskarne iekšējai un ārējai saziņai  un savieno visus darbiniekus vai nodaļas dažādās vietās, tādējādi palielinot arī darba plūsmu efektivitāti: Exchange Server 2016 ļauj centralizēti pārvaldīt un skaidri arhivēt e-pasta vēstules un kontaktus, kā arī uzdevumus; integrētā versiju pārvaldība uzlabo arī kopīgu darbu ar dokumentiem. 2016. gada versijā serveru arhitektūrā serveru lomu skaits ir samazināts līdz divām: Turklāt ir vienkāršota arī pastkastīšu mērogošana un optimizēts atbalsts mākoņpakalpojumiem. Citas funkcijas:

 • E-atklājumu meklēšanas arhitektūra piekļūst vairākiem serveriem un darbojas asinhroni, kā arī attālināti.
 • Kontekstuālie filtri uzlabo informācijas atklāšanu.
 • Satura meklēšana ir plašāk mērogojama, palielinot meklējamo pastkastīšu un arhīva pastkastīšu skaitu līdz 20 000.
 • Datu nosūtīšanas pārvaldība, izmantojot Outlook 2016 vai Outlook programmā Outlook, ir uzlabota, cita starpā pielāgojot piekļuves tiesības.
 • Tiek atbalstīti arī hibrīdie pastkastiņu scenāriji.
 • Datu zudumu novēršana (DLP) Enterprise Edition versijā uzlabo datu drošību pat attiecībā uz e-pasta ziņojumiem, kas satur potenciāli ļaunprātīgu programmatūru.
 • Outlook standarta protokols MAPI pār HTTP optimizē Exchange savienojumu uzticamību un stabilitāti.

Informācija par izmantotajām Exchange Server 2016 ierīču licencēm Standard- un Enterprise-Edition īsumā

Wiresoft piedāvātās lietotās programmatūras Wiresoft Device CAL ne ar ko neatšķiras no attiecīgajām jaunajām Device CAL, jo tās piedāvā tādas pašas iespējas, lai izmantotu Exchange Server 2016 Standard un Enterprise izdevumos pieejamās funkcijas. Tāpēc daudzos uzņēmumos un iestādēs izmantotā programmatūra ierīču CAL piedāvā rentablu alternatīvu gala ierīču aprīkošanai ar Exchange Server piekļuves licenci. Turpmākajā pārskatā ir izskaidrotas visas priekšrocības un īpašās funkcijas.

Microsoft licenču pārvaldība ar Exchange Server 2016 CAL

Microsoft licenču pārvaldība izskaidro visus noteikumus par ierīču vai galiekārtu papildu aprīkojumu ar piekļuves tiesībām Exchange Server 2016 Standard un Enterprise redakcijās, lai lietotāji ar to palīdzību varētu piekļūt e-pasta ziņām u. tml. Tomēr šādas servera licencē jau iekļautās licences CAL ir paredzētas tikai administratoriem, tāpēc tās nedrīkst izmantot tipiskiem Exchange pakalpojumiem. Tikai klienta piekļuves licence, piemēram, ierīces CAL, nodrošina gala ierīci ar tiesībām, lai viens vai vairāki darbinieki pēc kārtas varētu izmantot Exchange Server funkcijas. Šajā ierīces CAL nav iekļauta nekāda papildu programmatūra, izņemot īpašas piekļuves tiesības Exchange Server 2016 klienta/servera videi.

Kādi CAL veidi ir pieejami Exchange Server 2016 Standard- un Enterprise edition?

Uz CAL balstīta Exchange Server 2016 licencēšana Standard un Enterprise versijās nodrošina precīzu piekļuves tiesību pārvaldību visiem attiecīgajiem datoriem (fiksētajiem vai mobilajiem) organizācijā. Microsoft licencēšanas modelis piedāvā divus Exchange Server 2016 CAL veidus:

 • Exchange Server 2016ierīces CAL īpašai galiekārtas ierīcei (dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis)
 • Lietotāja CAL Exchange Server 2016 - vienam īpašam lietotājam

Kādas ir atšķirības starp ierīču licencēm un lietotāja licencēm Exchange Server 2016?

Būtībā Exchange Server 2016 ierīces CAL pieejamo funkciju un pakalpojumu ziņā neatšķiras no lietotāja CAL. Tomēr ir būtiska atšķirība starp priekšrocībām, ko sniedz attiecīgā veida piekļuve Exchange serverim: Atkarībā no darbstaciju skaita un konfigurācijas uzņēmumā un darba plūsmām, kurās tiek piekļūts Exchange serverim, vairāki darbinieki šim nolūkam var izmantot vienu gala ierīci, lai pēc kārtas piekļūtu Exchange serverim, vai arī viens lietotājs šim nolūkam var izmantot pilnīgi dažādas gala ierīces.

Galīgo ierīci, kurai piekļuve ir atļauta ar ierīces CAL un kurai ir pieejams Windows, var izmantot jebkurš darbinieks, kuram ir atļauja to darīt, lai izmantotu pieejamos Exchange pakalpojumus. Piemēram, uzņēmumā, kur darbs notiek maiņu režīmā, vairāki darbinieki izmanto vienu galiekārtu, lai saņemtu e-pasta vēstules u. c., tāpēc šeit ir nepieciešams mazāk klienta piekļuves licenču nekā lietotāja CAL.

Ja šo licencēto galiekārtu var izmantot arī kā mobilo ierīci, piemēram, klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni, attiecīgais lietotājs to var izmantot arī, lai piekļūtu Exchange serverim, izmantojot interneta piekļuvi neatkarīgi no atrašanās vietas, piemēram, ceļā, no citas vietas vai mājāsOffice. Tālāk ierīce CAL piedāvā arī mobilās lietošanas iespējas.

Kādas ir atšķirības starp Exchange Server 2016 ierīču licencēm izdevumos Standard un Enterprise?

MS Exchange Server 2016 ierīces licences licencēm ir atšķirīgas funkcijas atkarībā no Standard vai Enterprise Edition, jo Enterprise Edition nodrošina lielāku pastkastīšu pieprasījumu mērogojamību. Tomēr ir iespējams izmantot arī Exchange Server Enterprise Edition ar ierīces CAL Standard Edition - ar attiecīgi ierobežotu Standard Edition funkcionalitāti, kā arī mazāku pastkastīšu datubāzu skaitu. Tāpēc Enterprise Edition ierīces CAL kopā ar atbilstošo Enterprise Edition servera licenci piedāvā paplašinātu pakalpojumu un funkciju klāstu, kas bieži vien ir nepieciešams lielākos uzņēmumos vai organizācijās, tostarp datu zudumu novēršanu.

Piezīme par Exchange Server 2016 ierīču CAL saderību ar versijām

Papildus pieejamajām funkcijām, kas atkarīgas no versijas, Exchange Server 2016 ierīces CAL ne tikai nodrošina datoram u.c. piekļuves tiesības tieši šai servera versijai, bet arī ļauj tam piekļūt vecākām Exchange versijām, piemēram, 2013 (downgrade). Tomēr Servera 2016 versijas ierīces CAL nevar izmantot, lai piekļūtu augstākajai Exchange Server 2019 versijai (jauninājums).

Tāpēc papildus katrai versijai pieejamajām funkcijām Exchange servera ierīču licenču licenču (CAL) pircējiem vienmēr jāņem vērā arī izmantoto servera licenču un klienta piekļuves licenču savietojamība.

Kas vēl jāņem vērā, licencējot Exchange Server 2016 ar ierīču CAL?

Exchange Servera 2016 versijas ierīces CAL ir derīga tieši vienai galīgajai ierīcei un nodrošina tai atbilstošas piekļuves tiesības. Kad reģistrācija ir pabeigta, ierīces CAL nevar pārsūtīt uz citu galiekārtu. Šajā gadījumā nav arī iespējams mainīt CAL tipu: izmantot ierīces CAL kā lietotāja CAL.

Šo Microsoft licenču pārvaldības noteikumu mērķis ir novērst neatļautu piekļuvi Exchange Server 2016 un nodrošināt uzņēmumam lielāku komunikāciju drošību, jo nelicencēti datori nevar piekļūt e-pasta pakalpojumiem un servera datiem.

Secinājumi par ierīču CAL izvēli

Tātad tas, kurš klienta piekļuves licences veids Exchange Server 2019 izmantošanai sniedz uzņēmumam vairāk iespēju, vienmēr ir atkarīgs no konkrētā gadījuma. Papildus galiekārtu skaitam, kas izmanto Exchange serveri, nozīme ir arī lietotāju skaitam: tiklīdz vairāki darbinieki pēc kārtas izmanto vienu galiekārtu, lai piekļūtu Exchange serverim, ierīces CAL sniedz vairāk priekšrocību.

Zinot uzņēmuma tipiskos scenārijus, vislabāk ir izvēlēties pareizo CAL tipu Exchange Server 2016. Uzņēmumam var būt lētāk licencēt ar ierīču CAL nekā ar lietotāja CAL, jo kopumā ir jāiegādājas mazāk piekļuves licenču.

Microsoft Exchange Server 2016 lietoto ierīču licences ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā par vienu licenci

Lietotas Exchange Server 2016 ierīces CAL ir pieejamas arī atsevišķi Wiresoft tiešsaistes veikalā, jo šeit nav piemērojami nekādi Microsoft apjoma licencēšanas noteikumi attiecībā uz līmeņu noteikšanu; turklāt nav nekādu trūkumu vai ierobežojumu lietotas programmatūras lietojamībai - ne tikai tāpēc, ka programmatūra principā nevar nolietoties. Vairāk par to lasiet tālāk.

No kurienes nāk Wiresoft piedāvātās ierīces licences Exchange Server 2016 lietotai programmatūrai?

Wiresoft piedāvātās lietotās MS Exchange Server 2016 ierīču CAL ir Microsoft licencēšanas programmas oriģinālās licences; kā lietotās ierīču CAL tās iepriekš bija daļa no iepriekš uzņēmuma iegādātās Exchange Server 2016 ierīces apjoma licences. Šo apjoma licenci un individuālās ierīces piekļuves licences, kas nebija nepieciešamas, iegādājās Wiresoft, un apjoma licence tika sadalīta atsevišķās licencēs. Rezultātā iegūtās tā sauktās vienas ierīces CAL tiek sauktas par izmantoto programmatūru. Tomēr, neraugoties uz to, ka tās ir apzīmētas kā izmantotās piekļuves licences, tās var izmantot tāpat kā neizmantotās licences piekļuvei Exchange Server 2016, jo tās neatšķiras funkcionalitātes vai lietošanas laika ierobežojumu ziņā.

Exchange Servera 2016 ierīču CAL kā lietotā programmatūra piedāvā pircēja drošību

Wiresoft iepriekš lietotas programmatūras piedāvājums ierīces CAL Exchange Server 2016 nodrošina klientiem pieejamu Exchange Server 2016 licencēšanas iespēju, jo to lietošana ir droša! Wiresoft lietotās ierīces CAL piedāvā arī parasto pircēja drošību ar tūlītēju lejupielādi pēc iegādes, kā arī tūlītēju licences aktivizēšanu ar derīgu apjoma licences atslēgu.

Vai lietotu Exchange Server 2016 ierīču licenču iegāde un izmantošana ir likumīga?

Exchange Servera 2016 ierīču CAL, kā arī citas Wiresoft piedāvātās klientu piekļuves licences tiek iegūtas no uzņēmumu licenču inventāra. No tā izriet, ka lietotu CAL tirdzniecība ir balstīta uz spēkā esošu tiesu praksi, kas nepārprotami atļauj pārdot, kā arī iegādāties un izmantot Microsoft lietotas licences; dažādos tiesu nolēmumos šis fakts ir atkārtoti skaidri apstiprināts.

Tāpēc Wiresoft klienti, iegādājoties lietotas Exchange Server 2016 ierīču licences un tās izmantojot, ir juridiski droši, jo šajā procesā netiek pārkāpti nekādi tiesību akti.

Lietota programmatūra no Wiresoft piedāvā arī audita drošību, izmantojot pilnīgu pierādījumu par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Kopsavilkums par visām izmantotās programmatūras Exchange Server 2016 ierīču licenču izmantošanas priekšrocībām

Wiresoft lietotā lietotāja licences licencēm Exchange Server 2016 ir lēta alternatīva salīdzinājumā ar salīdzināmu jaunu programmatūru no parastajiem programmatūras piegādātājiem - šī cenas priekšrocība attiecas arī uz citu izmantoto serveru programmatūru ar atbilstošām Microsoft piekļuves licencēm.

Licencēšana ar izmantotajām ierīču CAL licencēm neietver nekādus skaitliskus ierobežojumus iegādes brīdī, kā tas ir parasto līmeņu gadījumā, tāpēc jūs varat licencēt atbilstoši vajadzībām, jo tā atbilst servera pakalpojumu faktiskajam izmantojumam, izmantojot precīzu galiekārtu skaitu jūsu uzņēmumā. Tādējādi Wiresoft klienti var arī samazināt ierīču piekļuves licencēšanas izmaksas Exchange Server, elastīgi izvēloties licenču skaitu.

Tāpēc lietotās licences no Wiresoft ir īpaši izdevīgs veids, kā papildināt programmatūras krājumu par saprātīgu cenu. Vairāku programmatūras versiju pieejamība palīdz arī izvairīties no savietojamības problēmām, ko varētu radīt neuniformētu programmatūras versiju izmantošana, tādējādi samazinot arī izmaksas par jaunas aparatūras iegādi. Tāpēc Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai Exchange Server 2016 ierīces CAL, bet arī atbilstošās lietotāja CAL kā izmantoto programmatūru, kā arī klienta piekļuves licences citām MS Exchange Server versijām.

Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājumā ir iekļauta arī Microsoft programmatūra izmantošanai citās uzņēmējdarbības jomās - ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Exchange Server 2016 ierīču licencēm vai citiem Microsoft produktiem, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas