Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10414
 • 381-02255
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€514,90 * €570,90 * (9,81% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 25x User CAL
Sistēma  Exchange serveris
CAL User CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas


Lai piekļūtu Microsoft Exchange Server 2016 servera pakalpojumiem izdevumos Standard un Enterprise, katram lietotājam papildus faktiskajai servera licencei ir nepieciešama personīga klienta piekļuves licence: Exchange Server 2016 User CAL. Tikai tā konkrētai personai, kas reģistrēta šim nolūkam, piešķir attiecīgās piekļuves tiesības.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL"

25 lietotāja licences Microsoft Exchange Server 2016 kā izmantotā programmatūra

Lai piekļūtu Microsoft Exchange Server 2016 servera pakalpojumiem Standard un Enterprise redakcijās, katram lietotājam papildus servera licencei ir nepieciešama arī personīgā klienta piekļuves licence - Exchange Server 2016 User CAL. Tas vienīgais dod konkrētai personai, kas reģistrēta šim nolūkam, atbilstošas piekļuves tiesības.

Tas ir tāpēc, ka Exchange Server 2016 Standard vai Enterprise licence saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem neietver papildu lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā lietotāja CAL. Reģistrēts lietotājs var izmantot attiecīgās Exchange servera funkcijas, izmantojot brīvi izvēlētu galiekārtu.

Lietotas lietotāja licences licencēm Exchange Server 2016 Standard un Enterprise Edition ir pieejamas par saprātīgu cenu no Wiresoft - arī individuāli, lai nodrošinātu elastīgu, uz vajadzībām balstītu licencēšanu. Šī lietotā programmatūra piedāvā tādas pašas funkcijas kā lietotāja klienta piekļuves licences Exchange Server 2016, kas tiek piedāvātas kā jaunas, izmantojot oficiālo Microsoft apjoma licencēšanas programmu.

Visu MS Exchange Server 2016 funkciju izmantošana, izmantojot izmantoto lietotāja CAL

Exchange Server 2016 veido pamatu mūsdienu uzņēmuma komunikācijas sistēmas procesu kontrolei un pārvaldībai. Kā iekšējā un ārējā saskarne tā savieno darbiniekus un struktūrvienības dažādās vietās un palielina procesu efektivitāti: Izmantojot Exchange Server 2016, kontaktus, kā arī e-pasta vēstules var centralizēti pārvaldīt un skaidri arhivēt; līdz ar to kopīgs darbs ar dokumentiem tiek uzlabots, cita starpā izmantojot versiju pārvaldību. Optimizētajā servera arhitektūrā serveru lomu skaits ir samazināts līdz divām: pastkastītei un robežu transportam; ir arī vienkāršota mērogošana un uzlabots atbalsts dažādiem mākoņpakalpojumiem. Citas funkcijas:

 • E-atklājumu meklēšanas arhitektūra tagad izmanto vairākus serverus un tādējādi darbojas asinhroni un decentralizēti.
 • Kontekstuālie filtri palīdz vieglāk atrast meklēto informāciju.
 • Uzlabotā meklēšanas mērogojamība palielina meklējamo pastkastīšu un arhīva pastkastīšu skaitu līdz 20 000.
 • Outlook 2016 vai Outlook tīmeklī piedāvā labāku pārvaldību, nosūtot datus, tostarp individuāli pielāgotas piekļuves tiesības.
 • Pasta kastīšu hibrīdās darbības scenāriju atbalsts.
 • Datu zudumu novēršana (DLP) nodrošina uzlabotu datu un e-pasta vēstuļu ar ļaunprātīgu programmatūru saņemšanas drošību.
 • Outlook standarta protokols - MAPI pār HTTP - uzlabo Exchange savienojumu uzticamību un stabilitāti.

Pārskats par lietotāja licencēm Exchange Server 2016 Standard un Enterprise Edition kā izmantoto programmatūru

Wiresoft piedāvātās lietotāja licences lietotāja licencēm, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, būtībā neatšķiras no salīdzināmām jaunām licencēm: tajās ir tādas pašas opcijas kā šajās, lai varētu izmantot pakalpojumus, kas pieejami katrā no Exchange Server 2016 Standard un Enterprise Edition versijām. Tāpēc daudziem uzņēmumiem un organizācijām lietotā programmatūra lietotāja licences licenču gadījumā ir lēta alternatīva darbinieku aprīkošanai ar Exchange Server piekļuves licenci. Visas priekšrocības un īpašās funkcijas ir izskaidrotas turpmāk sniegtajā pārskatā.

Informācija par Microsoft licenču pārvaldību Exchange Server 2016 ar CAL

Microsoft licenču pārvaldība ietver noteikumus par papildu licencēšanu lietotājiem ar piekļuves tiesībām Exchange Server 2016 standarta un Enterprise izdevumos, lai viņi varētu piekļūt e-pasta ziņojumiem utt. Servera licencē jau iekļautās licences CAL ir paredzētas tikai administratoriem, un tās nedrīkst izmantot tipiskiem Exchange pakalpojumiem. Tādējādi tikai klienta piekļuves licence, piemēram, lietotāja CAL, dod darbiniekam personīgās tiesības izmantot Exchange servera funkcijas - jebkurā Windows atbalstošā galiekārtā. Šajā lietotāja licences licencē nav iekļauta papildu programmatūra, izņemot personīgās piekļuves tiesības Exchange Server 2016 klienta/servera videi.

Kuras licences licences ir pieejamas Exchange Server 2016 Standard un Enterprise versijām?

Exchange Server 2016 standarta un Enterprise Edition versiju licencēšana, pamatojoties uz CAL, ļauj pārvaldīt piekļuves tiesības visiem uzņēmuma darbiniekiem. Microsoft licencēšanas modelis Exchange Server 2016 piedāvā divu veidu CAL:

 • Lietotāja CAL Exchange Server 2016 - attiecas uz vienu īpašu lietotāju
 • Ierīces CAL Exchange Server 2016 - attiecas uz īpašu gala ierīci (datoru, klēpjdatoru, planšetdatoru, tālruni) Servera piekļuves tiesības

Kādas ir atšķirības starp lietotāja licencēm un ierīces licencēm Exchange Server 2016?

Lietotāja CAL Exchange Server 2016 būtībā piedāvā tādas pašas funkcijas kā ierīces CAL, taču abas atšķiras ar attiecīgajām piekļuves iespējām Exchange Server. Tas rada dažādas priekšrocības:

Ikviens darbinieks, kuram ir atļauja piekļūt Exchange serverim ar lietotāja CAL, var izmantot jebkuru ar Windows saderīgu galiekārtu, lai piekļūtu Exchange pakalpojumiem. Nav arī nekādu ierobežojumu attiecībā uz atrašanās vietu, ja vien ir pieejams interneta savienojums, tāpēc Exchange serverim var piekļūt lokāli neatkarīgi - gan ar savu mobilo datoru vai viedtālruni, atrodoties ceļā vai mājas birojā, gan arī izmantojot citu uz vietas pieejamu datoru.

Tādējādi lietotāja CAL piedāvā labas mobilās lietošanas iespējas, jo licencētais lietotājs var brīvi izvēlēties, kuru galiekārtu viņš izmanto, un viņš var arī pieteikties tajā, izmantojot citu datoru.

Papildus darbinieku skaitam un darbstaciju aprīkojumam ar personālo datoru vai tamlīdzīgu ierīci uzņēmumā liela nozīme ir arī darba plūsmai, kādā lietotāji piekļūst Exchange serverim: Īpaši MVU lietotāji bieži vien var izmantot vairākas dažādas galiekārtas un pārmaiņus piekļūt Exchange serverim, lai iegūtu un pārvaldītu e-pasta ziņojumus.

Kādas ir atšķirības starp Exchange Server 2016 standarta un uzņēmuma versiju licencēm?

MS Exchange Server 2016 lietotāja licences MS Exchange Server 2016 standarta un uzņēmuma versijām atšķiras ar noteiktiem funkcionāliem paplašinājumiem, kā arī ar izdevuma mērogojamību - tipiskas pastkastītes prasības uzņēmumam. Tomēr ir iespējams izmantot Enterprise Edition servera pakalpojumus, izmantojot lietotāja licences licenci Standard Edition - šajā gadījumā lietotājam ir pieejama attiecīgi ierobežota Standard Edition funkcionalitāte, kā arī mazāks pastkastiņu datubāzu skaits. Tādējādi lietotāja licences licencēm Enterprise Edition ir plašāks funkciju klāsts saistībā ar Enterprise Server licenci, kas īpaši nepieciešams lielākos uzņēmumos un organizācijās vai iestādēs; tas cita starpā ietver datu zudumu novēršanu.

Lietotāju licenču licenču saderības ar Exchange Server 2016 versiju nodrošināšana

Papildus iepriekš minētajām iespējām atkarībā no versijas lietotāja CAL kādai no Exchange Server 2016 versijām ne tikai nodrošina lietotājam piekļuves tiesības tieši šai servera versijai, bet arī ietver piekļuves tiesības vecākām Exchange versijām, piemēram, 2013 (downgrade). Tomēr servera versijas 2016 lietotāja CAL nevar izmantot, lai piekļūtu augstākajai Exchange servera versijai 2019 (jauninājums).

Tāpēc, iegādājoties lietotāja licences licenču licences, papildus izdevumam specifiskajām pieejamajām funkcijām vienmēr jāpievērš uzmanība izmantotās servera licences un klienta piekļuves licences saderībai.

Kas jāņem vērā, licencējot Exchange Server 2016 ar lietotāja licences licencēm?

Kā jau minēts, lietotāja licences licencē (CAL) versijā 2016 tiek piešķirtas tieši vienam lietotājam ar personīgās piekļuves tiesībām Exchange Server 2016. Kad šī lietotāja reģistrācija ir pabeigta, šo lietotāja CAL vairs nevar nodot citai personai. Ir arī izslēgta iespēja mainīt CAL tipu, šajā gadījumā: lietot lietotāja CAL kā ierīces CAL.

Šie Microsoft licenču pārvaldības noteikumi ir paredzēti, lai novērstu jebkādu neatbilstošu piekļuvi Exchange Server 2016 pakalpojumiem. Tie arī nodrošina lielāku uzņēmuma un tā komunikācijas drošību, jo nelicencētām personām nav tiesību izmantot e-pasta pakalpojumus un piekļūt servera datiem.

Secinājumi par lietotāja licences licencēm Exchange Serveram 2016

Tāpēc tas, kurš Windows Exchange Server 2016 CAL tips sniedz vairāk priekšrocību konkrētajam lietojumam uzņēmumā, var atšķirties atkarībā no gadījuma. Izšķiroša nozīme ir dominējošajam piekļuves veidam, izmantojot izmantotās galiekārtas: tā kā lielākā daļa darbinieku piekļuvei Windows Exchange serverim pārmaiņus izmanto dažādas mobilās galiekārtas vai autonomās ierīces, kas var atrasties dažādās darbavietās vai pat ārpus uzņēmuma, ar personu saistīta lietotāja CAL piedāvā vairāk priekšrocību, jo lietotājs var brīvi izvēlēties datoru un viņam jāizmanto tikai savs personīgais konts.

Tāpēc zināšanas par tipisko uzņēmuma darba plūsmu ir sākumpunkts, lai izvēlētos pareizo CAL tipu Exchange Server 2016. Tāpēc uzņēmumam licencēšana ar lietotāja CAL var būt izdevīgāka nekā ar ierīces CAL, jo kopumā ir nepieciešams mazāks licenču skaits.

Lietotas lietotāja licences Microsoft Exchange Server 2016 - pieejamas par vienu licenci Wiresoft tiešsaistes veikalā

Lietotāju licences Exchange Server 2016 ir pieejamas arī Wiresoft tiešsaistes veikalā kā individuālas klienta piekļuves licences - uz izmantotajām licencēm neattiecas nekādi Microsoft apjoma licencēšanas noteikumi par līmeņu noteikšanu; citādi ar tām nav saistīti nekādi trūkumi vai lietojamības ierobežojumi - ne tikai tāpēc, ka programmatūra principā nevar nolietoties.

No kurienes nāk Wiresoft izmantotā programmatūra lietotāja licences licencēm Exchange Server 2016?

Lietotās lietotāja licences MS Exchange Server 2016, ko piedāvā Wiresoft, ir oriģinālās Microsoft licences, jo tās tiek piedāvātas arī Microsoft licenču programmā; vienīgā atšķirība ir tā, ka lietotās lietotāja licences iepriekš bija daļa no Exchange Server 2016 apjoma licences, ko iepriekš bija iegādājies kāds Eiropas uzņēmums kā īpašnieks. Šīs lietotāju apjoma licences vai individuālās lietotāju piekļuves licences, kas nebija nepieciešamas, Wiresoft pārdeva tālāk, un Wiresoft izšķīdināja apjoma licences individuālās licencēs. Šīs iegūtās viena lietotāja CAL tiek dēvētas par lietotu programmatūru. Neskatoties uz to, ka tās tiek apzīmētas kā lietotas licences, tās var izmantot tāpat kā jaunas licences piekļuvei Exchange Server 2016, jo tās neatšķiras no šīm licencēm ne funkcionalitātes ierobežojumu, ne lietošanas laika ziņā.

Lietotāja licences Exchange Server 2016 lietotājam kā lietotā programmatūra piedāvā pircēja drošību

Lietotāja licences licencēm Exchange Server 2016, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, ir klientiem ekonomiski izdevīgs Exchange Server 2016 licencēšanas veids, jo to lietošana ir droša un likumīga! Tāpēc lietotajām lietotāja licencēm ir arī parastā pircēja drošība: tūlītēja lejupielāde pēc pirkuma pabeigšanas, tostarp tūlītēja licences aktivizēšana, izmantojot derīgu apjoma licences atslēgu.

Vai lietotās programmatūras iegāde un izmantošana lietotāja licences licencēm Exchange Server 2016 ir likumīga?

Wiresoft piedāvātās lietotāja licences Exchange Server 2016, kā arī visas pārējās klienta piekļuves licences nāk no dažādu uzņēmumu licenču inventāra. Tādējādi, tirgojot lietotas licences, ir piemērojama spēkā esošā jurisdikcija, kas skaidri atļauj pirkt un pārdot, kā arī izmantot Microsoft lietotas licences, un tas ir vairākkārt skaidri apstiprināts dažādos tiesas nolēmumos.

Tas nozīmē, ka Wiresoft klientiem ir juridiska drošība kā izmantoto lietotāja licences licenču (CAL) Exchange Server 2016 pircējiem un lietotājiem, jo tie nepārkāpj nekādus tiesību aktus.

Vēl viena priekšrocība: izmantotā programmatūra no Wiresoft ir arī auditējama, jo ir pilnīgs pierādījums par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Pārskats par visām lietotāja licenču licenču priekšrocībām Exchange Server 2016 izmantotajā programmatūrā

Lietotāja licences Exchange Server 2016 lietotai programmatūrai kā lietotai programmatūrai no Wiresoft ir lēta alternatīva salīdzinājumā ar salīdzināmiem jauniem produktiem no parastajiem programmatūras piegādātājiem - šī priekšrocība attiecas arī uz atbilstošām piekļuves licencēm citai Microsoft serveru programmatūrai.

Licencējot ar lietotajām licencēm CAL, nav arī tādu ierobežojumu kā slīdošā skala, kurā jāiegādājas lietotāju licences CAL, lai jūs varētu tās izmantot, lai pielāgotu precīzu licencēto darbinieku skaitu, kas atbilst jūsu servera pakalpojumu faktiskajam izmantojumam. Tāpēc Wiresoft klienti var arī samazināt lietotāju piekļuves licencēšanas izmaksas Exchange Server, izmantojot elastīgu pielāgošanu.

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai lietotāja licences Exchange Server 2016, bet arī ierīces licences, kā arī abu veidu klientu piekļuves licences, kā arī izmantoto programmatūru citām MS Exchange Server versijām, kā arī programmatūras licences un piekļuves licences daudzām citām populārām Microsoft Server programmām. Tāpēc Wiresoft izmantotās licences ir ekonomisks veids, kā par saprātīgu cenu papildināt programmatūras krājumus citās uzņēmējdarbības jomās, kas ļauj izvairīties arī no savietojamības problēmām, kuras varētu rasties, izmantojot neunificētas programmatūras versijas, un tādējādi samazina izmaksas par jaunu aparatūru.

Papildus dažādiem serveru licenču veidiem Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast arī citas Microsoft programmatūras programmas kā lietotu programmatūru ar visām iepriekš minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par lietotāja licencēm MS Exchange Server 2016 vai citiem Microsoft produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas