Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10412
 • 381-02255
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€112,90 * €123,90 * (8,88% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 5x User CAL
Sistēma  Exchange Server
CAL User CAL
Piegādes joma Lietošanas tiesības
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas


Lai piekļūtu Server pakalpojumiem Microsoft Exchange Server 2016 Standard un Enterprise izdevumos, katram lietotājam papildus faktiskajai servera licencei ir nepieciešama personīgā klienta piekļuves licence: Exchange Server 2016 User CAL . Tas vienīgais dod konkrētai personai, kas reģistrēta šim nolūkam, atbilstošas piekļuves tiesības.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"

5 lietotāja licences Microsoft Exchange Server 2016 kā lietotā programmatūra

Lai piekļūtu Microsoft Exchange Server 2016 servera pakalpojumiem Standard un Enterprise versijās, katram lietotājam papildus servera licencei ir nepieciešama arī personīgā klienta piekļuves licence - Exchange Server 2016 User CAL. Tas vienīgais dod konkrētai personai, kas reģistrēta šim nolūkam, atbilstošas piekļuves tiesības.

Saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem Exchange Server 2016 Standard vai Enterprise licencē nav iekļautas papildu lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā lietotāja CAL. Reģistrēts lietotājs var izmantot attiecīgās Exchange servera funkcijas, izmantojot brīvi izvēlētu galiekārtu.

Lietotas lietotāja licences Exchange Server 2016 Standard un Enterprise Edition ir pieejamas par saprātīgu cenu no Wiresoft - arī individuāli, lai nodrošinātu elastīgu, uz vajadzībām balstītu licencēšanu. Šī lietotā programmatūra piedāvā tādas pašas funkcijas kā lietotāja klienta piekļuves licences Exchange Server 2016, kas tiek piedāvātas kā jaunas, izmantojot oficiālo Microsoft Volume Licensing Program.

Visu MS Exchange Server 2016 funkciju izmantošana, izmantojot izmantoto lietotāja CAL

Exchange Server 2016 veido pamatu mūsdienu uzņēmuma komunikācijas sistēmas procesu kontrolei un pārvaldībai. Tā savieno darbiniekus un struktūrvienības dažādās vietās kā iekšējā un ārējā saskarne un palielina procesu efektivitāti: Izmantojot Exchange Server 2016, kontaktus, kā arī e-pasta vēstules var centralizēti pārvaldīt un skaidri arhivēt; līdz ar to kopīgs darbs ar dokumentiem tiek uzlabots, cita starpā izmantojot versiju pārvaldību. Optimizētajā servera arhitektūrā serveru lomu skaits ir samazināts līdz divām: pastkastīte un robežu transports; ir arī vienkāršota mērogošana un uzlabots atbalsts dažādiem mākoņpakalpojumiem. Citas funkcijas:

 • E-atklājumu meklēšanas arhitektūrā tagad tiek izmantoti vairāki serveri, kas nodrošina asinhronu un decentralizētu darbību.
 • Kontekstuālie filtri palīdz vieglāk atrast meklēto informāciju.
 • Uzlabota meklēšanas mērogojamība palielina meklējamo pastkastīšu, kā arī arhīva pastkastīšu skaitu līdz 20 000.
 • Outlook 2016 vai Outlook tīmeklī nodrošina labāku pārvaldību, nosūtot datus, tostarp pielāgotas piekļuves tiesības.
 • Hibrīdpasta kastīšu scenāriju atbalsts.
 • Datu zudumu novēršana (DLP) nodrošina uzlabotu datu, kā arī e-pasta vēstuļu ar ļaunprātīgu programmatūru saņemšanas drošību.
 • Outlook noklusējuma protokols - MAPI pār HTTP - uzlabo Exchange savienojumu uzticamību un stabilitāti.

Pārskats par lietotāja licences licencēm Exchange Server 2016 Standard- un Enterprise Edition kā izmantotā programmatūra

Būtībā Wiresoft piedāvātās lietotāja licences lietotāja licences (CAL) kā lietotā programmatūra neatšķiras no salīdzināmām jaunām licencēm: tās ietver tādas pašas iespējas kā šīs, lai izmantotu pakalpojumus, kas pieejami katrā no Exchange Server 2016 versijām Standard un Enterprise. Tāpēc lietotāja licences licencēm iepriekš lietota programmatūra daudziem uzņēmumiem un organizācijām ir rentabla alternatīva, lai nodrošinātu darbiniekus ar Exchange Server piekļuves licenci. Visas priekšrocības un īpašās funkcijas ir izskaidrotas turpmāk sniegtajā pārskatā.

Par Microsoft licenču pārvaldību Exchange Server 2016 ar CAL

Microsoft licenču pārvaldība ietver noteikumus par papildu licencēšanu lietotājiem ar piekļuves tiesībām Standard un Enterprise Exchange Server 2016 izdevumos, lai piekļūtu e-pastam u. c. Servera licencē jau iekļautās licences CAL ir paredzētas tikai administratoriem, un tās nedrīkst izmantot Exchange tipa pakalpojumiem. Tādējādi tikai klienta piekļuves licence, piemēram, lietotāja CAL, dod darbiniekam personīgās tiesības izmantot Exchange servera funkcijas - jebkurā Windows iespējotā galiekārtā. Šajā lietotāja licences licencē nav iekļauta nekāda papildu programmatūra, izņemot personīgās piekļuves tiesības Exchange Server 2016 klienta/servera videi.

Kādas licences ir pieejamas Exchange Server 2016 Standard- un Enterprise versijām?

Exchange Server 2016 Standard un Enterprise versiju licencēšana, pamatojoties uz CAL, ļauj pārvaldīt piekļuves tiesības visiem organizācijas darbiniekiem. Microsoft licencēšanas modelis Exchange Server 2016 piedāvā divu veidu CAL:

 • Lietotāja CAL Exchange Server 2016 - attiecas uz vienu īpašu lietotāju
 • Ierīces CAL Exchange Server 2016 - attiecas uz vienu īpašu galiekārtu (datoru, klēpjdatoru, planšetdatoru, tālruni) Servera piekļuves tiesības

Kādas ir atšķirības starp lietotāja licencēm un ierīces licencēm Exchange Server 2016?

Lietotāja CAL Exchange Server 2016 būtībā piedāvā tādas pašas funkcijas kā ierīces CAL, taču abas atšķiras ar attiecīgajām iespējām, piekļūstot Exchange serverim. Tas rada dažādus ieguvumus:

Ikviens darbinieks, kuram ir piekļuves atļauja, izmantojot lietotāja CAL, var izmantot jebkuru Windows atbalstošu galiekārtu, lai izmantotu Exchange pakalpojumus. Nav arī nekādu ierobežojumu attiecībā uz atrašanās vietu, ja vien ir pieejams interneta pieslēgums, tāpēc Exchange serverim ir iespējams piekļūt lokāli neatkarīgi - gan ar savu mobilo datoru vai viedtālruni, atrodoties ceļā, gan mājāsOffice, gan arī izmantojot citu uz vietas pieejamu datoru.

Tādējādi lietotāja CAL piedāvā labas mobilās lietošanas iespējas, jo licencētais lietotājs var brīvi izvēlēties, kuru galiekārtu viņš izmanto, un viņš var arī pieteikties tajā, izmantojot trešās puses datoru.

Papildus darbinieku skaitam un darbstaciju aprīkojumam ar personālo datoru vai tamlīdzīgu ierīci uzņēmumā liela nozīme ir arī darba plūsmai, kādā lietotāji piekļūst Exchange serverim: Īpaši mazos un vidējos uzņēmumos lietotāji bieži vien var koplietot vairākas dažādas galiekārtas un izmantot tās, lai piekļūtu Exchange serverim, lai pēc kārtas saņemtu un pārvaldītu e-pasta ziņojumus.

Kādas ir atšķirības starp Exchange Server 2016 licences licencēm Standard un Enterprise versijām?

MS Exchange Server 2016 lietotāja licences MS Exchange Server 2016 atšķiras atkarībā no Standard un Enterprise izdevuma ar noteiktiem funkcionāliem uzlabojumiem, kā arī ar izdevuma mērogojamību - tipiskas pastkastītes prasības Enterprise izdevumam. Tomēr ir iespējams izmantot Enterprise Edition servera pakalpojumus, izmantojot Standard Edition lietotāja licences licenci - šajā gadījumā lietotājam ir pieejama attiecīgi ierobežota Standard Edition funkcionalitāte, kā arī mazāks pastkastiņu datubāzu skaits. Tāpēc lietotāja licences licencēm Enterprise Edition kopā ar Enterprise Server licenci piedāvā plašāku funkciju klāstu, kas jo īpaši nepieciešams lielākos uzņēmumos un organizācijās vai iestādēs; tas cita starpā ietver datu zudumu novēršanu.

Pievērsiet uzmanību lietotāja licences licenču saderībai ar Exchange Server 2016 versiju

Papildus iepriekš minētajām iespējām atkarībā no versijas lietotāja CAL kādai no Exchange Server 2016 versijām ne tikai nodrošina lietotājam piekļuves tiesības tieši šai servera versijai, bet arī ietver piekļuves tiesības vecākām Exchange versijām, piemēram, 2013 (downgrade). Tomēr lietotāja licences licences (CAL) 2016. gada servera versijai nevar izmantot, lai piekļūtu augstākajai Exchange Server 2019. gada servera versijai (jauninājums).

Tāpēc, iegādājoties Lietotāja licences licenču licenču (CAL), papildus izdevumam raksturīgajām pieejamajām funkcijām vienmēr jāpievērš uzmanība izmantotās servera licences un klienta piekļuves licenču saderībai.

Kas jāņem vērā, licencējot Exchange Server 2016 ar lietotāja licences licencēm?

Kā jau minēts, lietotāja licences licencē (CAL) versijā 2016 tiek piešķirtas tieši vienam lietotājam ar personīgās piekļuves tiesībām Exchange Server 2016. Pēc šī lietotāja reģistrācijas pabeigšanas šo lietotāja CAL vairs nevar nodot citai personai. Ir arī izslēgta iespēja mainīt CAL tipu, šajā gadījumā: lietot lietotāja CAL kā ierīces CAL.

Šie Microsoft licenču pārvaldības noteikumi ir paredzēti, lai novērstu jebkādu nepareizu piekļuvi Exchange Server 2016 pakalpojumiem. Tie arī nodrošina lielāku drošību organizācijai un tās saziņai, jo nelicencētām personām nav tiesību izmantot e-pasta pakalpojumus un piekļūt servera datiem.

Secinājumi par lietotāja licences licencēm Exchange Server 2016

Tātad, kurš Windows Exchange Server 2016 CAL tips sniedz vairāk priekšrocību konkrētai izvietošanai organizācijā, var atšķirties atkarībā no gadījuma. Izšķiroša nozīme ir dominējošajam piekļuves veidam, izmantojot izmantotās galiekārtas: tā kā lielākā daļa darbinieku piekļuvei Windows Exchange serverim pārmaiņus izmanto dažādas mobilās galiekārtas vai autonomās ierīces, kas var atrasties dažādās darba vietās vai ārpus uzņēmuma, ar personu saistīta lietotāja CAL piedāvā vairāk priekšrocību, jo lietotājs var brīvi izvēlēties datoru un viņam ir jāizmanto tikai savs personīgais konts.

Tāpēc uzņēmuma tipiskās darba plūsmas pārzināšana ir sākumpunkts, lai izvēlētos pareizo CAL tipu Exchange Server 2016. Tāpēc uzņēmumam licencēšana ar lietotāja CAL var būt rentablāka nekā ar ierīces CAL, jo kopumā ir nepieciešams mazāks licenču skaits.

Izmantotās lietotāja licences Microsoft Exchange Server 2016 - pieejamas par vienu licenci Wiresoft tiešsaistes veikalā

Lietotāju licences Exchange Server 2016 ir pieejamas arī kā viena klienta piekļuves licences Wiresoft tiešsaistes veikalā - iespējamie Microsoft apjoma licencēšanas noteikumi attiecībā uz līmeņošanu neattiecas uz izmantotajām licencēm; citādi ar tām nav saistīti nekādi trūkumi vai lietojamības ierobežojumi - ne tikai tāpēc, ka programmatūra principā nevar nolietoties.

No kurienes nāk Wiresoft izmantotā programmatūra lietotāja licences licencēm Exchange Server 2016?

Lietotās lietotāja licences MS Exchange Server 2016, ko piedāvā Wiresoft, ir oriģinālās Microsoft licences, jo tās tiek piedāvātas arī Microsoft licencēšanas programmas ietvaros; vienīgā atšķirība ir tā, ka lietotās lietotāja licences iepriekš bija daļa no Exchange Server 2016 apjoma licences, kuru īpašnieks bija kāds Eiropas uzņēmums. Šīs lietotāju apjoma licences vai individuālās lietotāju piekļuves licences, kas nebija nepieciešamas, Wiresoft pārdeva tālāk, un Wiresoft izšķīdināja apjoma licences vienreizējās licencēs. Šīs iegūtās viena lietotāja licences CAL ir marķētas kā lietota programmatūra, taču, neraugoties uz to, ka tās ir marķētas kā lietotas licences, tās var izmantot kā jaunas licences piekļuvei Exchange Server 2016, jo tās neatšķiras no lietotajām licencēm ne pēc funkcionalitātes ierobežojumiem, ne pēc lietošanas laika.

Lietotāja licences licencēm Exchange Server 2016 kā lietotā programmatūra piedāvā pircēja drošību

Lietotāja licences licencēm Exchange Server 2016, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, ir klientiem ekonomiski izdevīgs Exchange Server 2016 licencēšanas veids, jo to lietošana ir droša un likumīga! Tāpēc lietotajām lietotāja licencēm ir arī ierastā pircēja drošība: ar tūlītēju lejupielādi pēc pirkuma pabeigšanas, ieskaitot tūlītēju licences aktivizēšanu, izmantojot derīgu apjoma licences atslēgu.

Vai lietotās programmatūras iegāde un lietošana ar lietotāja licences licencēm Exchange Server 2016 ir likumīga?

Wiresoft piedāvātās lietotāja licences Exchange Server 2016, kā arī visas pārējās klienta piekļuves licences nāk no dažādu uzņēmumu licenču krājumiem. Tādējādi, tirgojoties ar lietotām licencēm CAL, ir piemērojama spēkā esošā jurisdikcija, kas nepārprotami atļauj pirkt un pārdot, kā arī izmantot Microsoft lietotas licences, un tas ir atkārtoti skaidri apstiprināts dažādos tiesas nolēmumos.

Tādējādi Wiresoft klientiem ir juridiska drošība ar lietotajām lietotāja licencēm Exchange Server 2016 kā pircējam un arī kā lietotājam, jo šajā procesā netiek pārkāpti nekādi tiesību akti.

Vēl viena priekšrocība: izmantotā programmatūra no Wiresoft ir arī auditējama, jo ir pilnīgs pierādījums par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Pārskats par visām lietotāja licenču licenču priekšrocībām Exchange Server 2016 izmantotajā programmatūrā

Lietotāja licences Exchange Server 2016 lietotai programmatūrai kā lietotai programmatūrai no Wiresoft ir lēta alternatīva salīdzinājumā ar salīdzināmiem jauniem produktiem no parastajiem programmatūras piegādātājiem - šī priekšrocība attiecas arī uz atbilstošām piekļuves licencēm citai Microsoft serveru programmatūrai.

Licencējot ar lietotajām licencēm CAL, nav arī tādu ierobežojumu kā skala, kādā jāiegādājas lietotāja licences CAL, tāpēc varat licencēt precīzu darbinieku skaitu, kas pielāgots servera pakalpojumu faktiskajam izmantojumam. Tāpēc Wiresoft klienti var arī samazināt lietotāju piekļuves licencēšanas izmaksas Exchange Server, izmantojot elastīgu pielāgošanu.

Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast lietotāja licences Exchange Server 2016, kā arī ierīču licences, kā arī abu veidu klientu piekļuves licences, kā arī izmantoto programmatūru citām MS Exchange Server versijām, kā arī programmatūras licences un piekļuves licences daudzām citām populārām Microsoft Server programmām. Tāpēc Wiresoft izmantotās licences ir ekonomisks veids, kā par saprātīgu cenu papildināt programmatūras krājumus citās uzņēmējdarbības jomās, kas ļauj arī izvairīties no savietojamības problēmām, kuras, iespējams, varētu rasties, izmantojot neunificētas programmatūras versijas, un tādējādi samazina izmaksas par jaunu aparatūru.

Papildus dažāda veida serveru licencēm Wiresoft Software veikalā varat atrast arī citas Microsoft programmatūras kā lietotu programmatūru - ar visām iepriekš minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par lietotāja licencēm MS Exchange Server 2016 vai citiem Microsoft produktiem, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas