Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10068
  • R18-04277
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€12,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x ierīces CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL Ierīce CAL
Piegādes joma Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Lai varētu izmantot abas Microsoft Windows Server 2012 versijās pieejamās funkcijas, kas ir pieejamas Wiresoft standarta un datacentru versijās, papildus atbilstošai servera licencei katrai galīgajai ierīcei ir nepieciešama klienta piekļuves licence: Windows Server 2012 Device CAL. Tādējādi reģistrētajam datoram ar operētājsistēmu Windows (dators, klēpjdators, planšetdators) tiek piešķirtas atbilstošas piekļuves tiesības, kuras pēc tam var izmantot arī darbinieki.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL"

Nopirkt lietotas Microsoft Windows Server 2012 Device CAL

Lai varētu izmantot abas Microsoft Windows Server 2012 versijās pieejamās funkcijas, kas ir pieejamas Wiresoft standarta un datacentru versijās, papildus atbilstošai servera licencei katrai galīgajai ierīcei ir nepieciešama klienta piekļuves licence: Windows Server 2012 Device CAL. Tādējādi reģistrētajam datoram ar Windows (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram) tiek piešķirtas atbilstošas piekļuves tiesības, ko pēc tam darbinieki var izmantot arī pārmaiņus.

Tas ir tāpēc, ka Microsoft licenču pārvaldībā Windows Server 2012 servera licence ir atdalīta no piekļuves licences, tāpēc šīs lietošanas tiesības ir jāiegādājas papildus, izmantojot ierīces CAL. Piekļuve Windows servera funkcijām ir atļauta tikai galīgajai ierīcei, kas reģistrēta, izmantojot šo funkciju.

Wiresoft piedāvā Windows Server 2012ierīču CAL par saprātīgu cenu kā lietotu programmatūru. Izmantotās programmatūras piekļuves licences neatšķiras no salīdzināmām neizmantotām Microsoft apjoma licencēšanas programmas licencēm, kas arī vairs nav pieejamas. Turklāt šeit var iegādāties lietoto ierīču CAL, sākot ar vienu klienta piekļuves licenci, kas ļauj elastīgi licencēt galiekārtas, kuras piekļūst Windows Server 2012, atkarībā no vajadzībām. Windows Server 2012 Device CAL var izmantot arī, lai izmantotu ar Windows Server 2012 R2 licenci aprīkota servera pakalpojumus.

Izmantotās ierīču CAL visu Windows Server 2012 pakalpojumu izmantošanai

Izmantojot Wiresoft piedāvātās Wiresoft izmantotās programmatūras Device CAL Windows Server 2012 versijai, kas ir Windows Server 2008 R2 pēctece, dati ir pieejami arī mākonī, izmantojot atbilstošu galīgo ierīci u. c. - vairāk par to lasiet tālāk.

Pārskats par funkcijām, kas pieejamas ar Windows Server 2012 / R2 datu centra un standarta versijas Windows Server 2012 / R2 ierīču licencēm

Microsoft Windows Server 2012 ir Windows Server 2008 R2 un Windows 8 servera versijas pēctece. Tas atšķiras, pirmkārt, ar uzdevumu pārvaldnieka pilnīgu pārskatīšanu, kurā darbojošās lietojumprogrammas ir sadalītas kategorijās un neaktīvās tiek apturētas, lai uzlabotu veiktspēju. Windows Server 2012 ietver atjauninātu Hyper-V - virtualizācijas platformas mērogojamiem virtuālajiem komutatoriem - versiju ar Hyper-V Replica, kas paredzēta virtuālo serveru sadalei starp vairākiem resursdatoriem gan standarta, gan datu centra versijās.

2012 R2 servera versijā ir arī tādas funkcijas kā UEFI vīrādāktuvju palaišana, ātrāka tiešā migrācija un paplašināšanas iespējas uz vairākām vietnēm, kā arī Windows automātiska aktivizēšana otrās paaudzes vīrādāktuvēs. NTFS ir papildināta ar jauno failu sistēmu ReFS - īpaši failu serveru krātuvēm. SMB 3 atbalsts nodrošina ātrāku un stabilāku piekļuvi failu koplietojumiem, kā arī paātrinājuma funkcijas, piemēram, RDMA vai paralēlo TCP savienojumu izmantošanu starp klientu un serveri, izmantojot SMB Multichannel. Papildus Active Directory drošības vadlīnijām Dynamic Access Control regulē piekļuvi failiem, PowerShell 3.0 ļauj arī konfigurēt, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu ar Web Access, kā arī tieši izpildīt Windows Workflow Foundation.

Windows Server 2012 ierīces CAL var izmantot arī Windows Server 2012 R2 versijai

Atšķirībā no citām Windows Server versijām, Windows Server 2012 ierīces CAL var izmantot arī nākamajai augstākajai versijai - Windows Server 2012 R2, kurā ir daži uzlabojumi un paplašinājumi.

Wiresoft piedāvā arī abas serveru versijas kā lietotās programmatūras - Standard un Datacenter versijas; tās atšķiras ar atšķirīgu virtualizācijas pakāpi.

Microsoft licenču pārvaldība ar CAL

Līdztekus Windows Server 2012 iznākšanai Microsoft ir pielāgojis arī licencēšanas modeli: Atkarībā no izvēlētā izdevuma serveri var licencēt, piemēram, pēc kodoliem, un šādā gadījumā nav nepieciešamas papildu ierīces CAL, vai pēc paša servera, un šādā gadījumā ir nepieciešamas papildu klienta piekļuves licences. Šis piekļuves licencēšanas modelis ar CAL bieži vien ir lētāka alternatīva maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Kādi CAL veidi ir pieejami Windows Server 2012 Standard un Datacenter versijām?

Windows Server 2012 klientu piekļuves licencēšanai ir pieejami divi CAL veidi:

  • Windows Server 2012 ierīces CAL - vienai gala ierīcei (piemēram, personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram)
  • Lietotāja CAL operētājsistēmai Windows Server 2012 - vienam lietotājam

Kā minēts iepriekš, Windows Server licence jāpapildina ar šādām Ierīces CAL vai Lietotāja CAL, lai varētu piešķirt attiecīgās piekļuves tiesības. Licences licencēm nav iekļauta nekāda cita programmatūra, izņemot piekļuves tiesības Windows Server 2012 / R2 klienta/servera videi.

Kādas ir atšķirības starp ierīces CAL un lietotāja CAL operētājsistēmai Windows Server 2012?

Ierīces licences licencēm atšķiras no lietotāja licences licencēm Windows Server 2012 tikai ar to, kādā veidā tiek piešķirta piekļuves atļauja Windows serverim: Ierīces CAL piešķir konkrētai Windows atbalstošai galiekārtai piekļuves tiesības serverim un pieejamajiem pakalpojumiem un datiem; katrs darbinieks, kuram ir piekļuve šai galiekārtai, var to izmantot šim nolūkam, piemēram, šo datoru var pārmaiņus izmantot maiņu darbā. Ja tas nav stacionārs dators darbavietā, bet klēpjdators vai planšetdators, tad servera pakalpojumus var izmantot arī patstāvīgi, piemēram, ceļā vai mājas birojā.

No otras puses, darba situācijās, kad lielākā daļa lietotāju pārmaiņus izmanto dažādas galiekārtas, lietotāja CAL piedāvā vairāk iespēju.

Izmantoto Windows Server 2012 Edition Standard un Datacenter ierīču CAL pieejamība un cenas priekšrocības

Daudziem uzņēmumiem un organizācijām, kas neizmanto jaunāko Windows Server versiju, piemēram, izmaksu apsvērumu dēļ, lietotas ierīču CAL ir ne tikai ekonomisks risinājums, lai aprīkotu galiekārtas ar Windows Server piekļuves servera licenci, bet arī iespēja turpināt izmantot vecākas CAL versijas, kuras Microsoft un tālākpārdevēji vairs nepiedāvā. Šajā gadījumā Wiresoft lietotā programmatūra ir piemērots risinājums, piemēram, lai papildinātu esošās piekļuves licences gala ierīcēm.

Turpmākajā pārskatā ir sniegts kopsavilkums par visām izmantoto ierīču CAL priekšrocībām un īpašajām funkcijām.

Kā var izmantot izmantot izmantotās Windows Server 2012 standarta un datu centra versiju ierīču licences?

Izmantojot izmantoto ierīces CAL, ir pieejamas dažādas Windows Server 2012 Standard un Datacenter Edition mērogošanas iespējas, t. i.: izmantojot ierīces CAL Standard Edition, var izmantot arī Windows Server 2012 vai R2 Datacenter Edition, taču tad ir pieejama tikai tipiskā Standard funkcionalitāte. Izmantojot Datacenter Edition ierīces CAL un tās paplašināto darbības jomu, ir iespējama arī piekļuve Windows Server 2012 / R2 standarta versijā, taču ir pieejama tikai ierobežota funkcionalitāte.

Izmantojot Windows Server 2012 ierīču CAL, pievērsiet uzmanību arī versiju savietojamībai

Windows Server 2012 ierīces CAL ļauj piekļūt Windows Server 2012, kā arī nākamajai augstākajai versijai 2012 R2, bet neietver piekļuves tiesības augstākām servera versijām, piemēram, 2016, tāpēc tā neietver jaunināšanu. Var izmantot vecākas Windows Server versijas, piemēram, 2008 vai 2008 R2 (downgrade).

Tāpēc, iegādājoties Windows Server 2012 Edition ierīces CAL, jāpievērš uzmanība arī esošās Windows Server licences un izvēlēto klienta piekļuves licenču saderībai.

Kas vēl jāņem vērā, izmantojot izmantoto Windows Server 2012 ierīces CAL?

Microsoft licences nosacījumi attiecas arī uz izmantotajām ierīču CAL: Tiklīdz konkrēta galiekārta ir reģistrēta ar Windows Server 2012 ierīces CAL, šo klienta piekļuves licenci vairs nevar nodot citai ierīcei. Turklāt ir principā izslēgta iespēja mainīt CAL veidu un tādējādi izmantot ierīces CAL kā lietotāja CAL, lai personīgi reģistrētu darbinieku.

Šo Microsoft licenču pārvaldības noteikumu mērķis cita starpā ir nepieļaut nesankcionētu piekļuvi licencētajam Windows Server 2012 serverim, lai labāk aizsargātu datus, kā arī saziņas drošību uzņēmumā.

Microsoft Windows Server 2012 izmantoto ierīču licenču licenču izmantošana Microsoft Windows Server 2012

Atkarībā no organizācijas vai uzņēmuma abi klientu piekļuves licenču veidi piedāvā gan elastīgākas lietošanas iespējas, gan izdevīgāku licencēšanu. Lai noteiktu pareizo CAL tipu, papildus nepieciešamajam licencēto darbinieku skaitam noteicošais ir arī to galiekārtu skaits, kas tiek izmantotas, lai piekļūtu Windows serverim. Ierīces CAL sniedz lielākas priekšrocības, jo īpaši, ja dažādi lietotāji regulāri izmanto konkrētu galiekārtu - pat lokāli neatkarīgi -, lai piekļūtu Windows Server 2012 pakalpojumiem.

Tāpēc labākais priekšnoteikums lietotu CAL iegādei ir precīzas zināšanas par tipiskām darba plūsmām. Aprakstītajā piemērā licencēšana ar izmantotajām ierīču CAL ir izdevīgāka un līdz ar to arī rentablāka, jo jāiegādājas mazāk klienta piekļuves licenču. Wiresoft komanda ar prieku sniegs jums padomu.

Kas ir Wiresoft izmantotās ierīču licences Microsoft Windows Server 2012?

Lietotas Windows Server 2012 ierīču CAL ir pieejamas no Wiresoft atsevišķi, uz tām neattiecas parastās Microsoft licencēšanas skalas; citādi lietota programmatūra neatšķiras no jaunām licencēm ne ar kādiem trūkumiem vai ierobežojumiem - jo programmatūra principā nevar nolietoties.

No kurienes nāk Wiresoft izmantotās Windows Server 2012 ierīču licences (CAL) operētājsistēmai Windows Server 2012?

Wiresoft piedāvātās izmantotās Windows Server 2012 ierīces CAL ir oriģinālās licences un daļa no Microsoft licencēšanas programmas ierīces apjoma licences, ko uzņēmums ir iegādājies un pēc tam pārdevis uzņēmumam Wiresoft. Pēc iegādes visas apjoma licences var sadalīt arī atsevišķās licencēs; iegūtās vienas ierīces CAL tiek sauktas par izmantoto programmatūru, un tās var izmantot tāpat kā jaunu licenci, lai reģistrētu galīgo ierīci.

Izmantotā programmatūra ar pircēja drošību - arī Windows Server 2012 ierīču licencēm (CAL)

Iegādājoties Wiresoft lietotu programmatūru - gan Windows Server 2012 ierīču CAL, gan citas CAL - mūsu klientiem ir tādas pašas priekšrocības kā pērkot jaunas licences: Lietotu ierīču licences licencēm ir arī pircēja drošība, jo pēc pirkuma pabeigšanas tās var lejupielādēt uzreiz un nekavējoties aktivizēt, izmantojot derīgu apjoma licences atslēgu.

Vai lietotu Windows Server 2012 ierīču CAL iegāde un izmantošana ir likumīga?

Ne tikai iegādājoties, bet arī izmantojot izmantotās Windows Server 2012 ierīces CAL galīgajai ierīcei, Wiresoft klienti var būt droši, ka nepārkāpj nekādus juridiskos noteikumus: Wiresoft veikalā piedāvātās izmantotās Windows Server 2012 ierīču CAL, kā arī citas klientu piekļuves licences ir iegūtas no uzņēmumu licenču inventāra. Tāpēc tirdzniecība ar lietotajām ierīču CAL, kā arī to izmantošana ir balstīta uz spēkā esošo tiesu praksi, kas nepārprotami pieļauj abus; šis fakts ir atkārtoti apstiprināts vairākos tiesas nolēmumos. Lietota programmatūra no Wiresoft raksturo arī pilnīgu pierādījumu visiem pircējiem, izmantojot audita drošību!

Windows Server 2012 izmantoto ierīču licenču priekšrocības Windows Server 2012 programmatūrai īsumā

Lietotas Wiresoft ierīces CAL ir pieejamas ne tikai par zemām cenām Windows Server 2012, bet arī kā piekļuves licences jaunākām un vecākām serveru programmu versijām - tas attiecas arī uz citu Microsoft serveru programmatūru, kā arī attiecīgajām klientu piekļuves licencēm.

Tas dod jums iespēju papildināt vecāku programmatūras krājumus ar lietotām Wiresoft CAL, tādējādi izvairoties no savietojamības problēmām, paralēli izmantojot dažādas programmatūras versijas, kas galu galā var arī palīdzēt izvairīties no jaunas aparatūras iegādes izmaksām.

Turklāt licencēšana ar izmantotajām ierīču CAL novērš parasto licencēšanas skalu, kas nozīmē, ka varat iegādāties tikai tieši tādu piekļuves licenču skaitu, kas atbilst jūsu faktiskajām vajadzībām, izmantojot Windows Server pakalpojumus.

Lietotas programmatūras veikalā Wiresoft Software Shop jūs atradīsiet arī pieejamās Windows Server 2012 redakciju ierīču CAL, kā arī attiecīgās lietotāja CAL. Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājumā ir iekļautas arī daudzas citas Microsoft programmatūras ar visām aprakstītajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Windows Server 2012 vai jebkura cita Microsoft produkta licencēšanu ar ierīču CAL, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas