Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10070
 • R18-04277
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€12,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x R2 ierīces CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL Ierīce CAL R2
Piegādes joma Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Lai varētu izmantot Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard un Datacenter izdevumos pieejamos pakalpojumus, papildus servera licencei ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence galīgajai ierīcei: Windows Server 2012 R2 Device CAL. Tas piešķir piekļuves tiesības konkrētam datoram (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram utt.), kas tajā reģistrēts.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL"

Nopirkt lietotu Microsoft Windows Server 2012 R2 Device CAL

Lai varētu izmantot Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard un Datacenter izdevumos pieejamos pakalpojumus, papildus servera licencei ir nepieciešama arī atbilstoša klienta piekļuves licence galīgajai ierīcei: Windows Server 2012 R2 Device CAL. Tas piešķir piekļuves tiesības konkrētam datoram (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram utt.), kas tajā reģistrēts.

Saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem servera licencē Windows Server 2012 R2 nav iekļautas lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas papildus, izmantojot ierīces CAL. Šādi reģistrētu galiekārtu var izmantot jebkurš autorizēts lietotājs, lai piekļūtu Windows Server funkcijām kādā no šīm versijām.

Wiresoft piedāvā Windows Server 2012 R2 ierīču CAL par saprātīgu cenu kā lietotu programmatūru - tās ir pieejamas arī atsevišķi, lai varētu elastīgi licencēt gala ierīces, pamatojoties uz vajadzībām. Lietota programmatūras piekļuves licence galīgajai ierīcei Windows Server 2012 R2 piedāvā tādas pašas funkcijas kā ierīces CAL, kas tiek piedāvātas kā jaunas, izmantojot parasto Microsoft apjoma licencēšanas programmu.

Visu Windows Server 2012 R2 funkciju izmantošana, izmantojot izmantoto ierīces CAL

Pat ar iepriekš izmantotu ierīces CAL varat izmantot visas iespējas, ko piedāvā servera versija 2012 R2, kas ir Windows Server 2012 pēctece: Tas ne tikai atbalsta Windows 8, bet ir arī gatavs darbam mākoņos, kas nozīmē, ka ar to var izveidot mākoņserveri, lai aizsargātu datus, izmantojot piekļuves autorizētu galiekārtu.

Kādas funkcijas un priekšrocības piedāvā Windows Server 2012 R2 Datacenter un Standard izdevumi ar ierīces CAL?

Windows Server 2012 R2 ir pieejams Wiresoft standarta un datu centra versijās. Tās galvenokārt atšķiras ar atšķirīgu virtualizācijas pakāpi, bet funkciju klāsts ir vienāds.

Ja Windows Server 2012 R2 Standard Edition ir pietiekams klientiem, kuri neizmanto virtualizāciju vai izmanto tikai dažas virtuālās mašīnas, tad Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition piedāvā visas nepieciešamās funkcijas, lai izmantotu virtualizētu privātā mākoņa vidi, kā arī jebkuru skaitu virtuālo mašīnu Hyper-V lomā uz izmantotā Windows servera.

Starp svarīgākajiem Microsoft Windows Server 2012 R2 jauninājumiem ir ne tikai daudzi uzlabojumi un papildu funkcijas tīkla, datu glabāšanas un administrēšanas jomās, bet arī uzlabota piekļuves un informācijas aizsardzība, tostarp virtuālo darbvirsmu infrastruktūra, kā arī servera funkcija IP adrešu pārvaldība (IPAM) un moderna lietotāja saskarne, kas ir optimizēta skārienjūtīgajiem ekrāniem. Tālāk minētās funkcijas ir iekļautas arī operētājsistēmā Windows Server 2012 R2, ko var izmantot arī ar izmantoto ierīces CAL:

 • PowerShell 3.0 efektīvai sistēmas iestatījumu pārvaldībai
 • Jaunais uzdevumu pārvaldnieks nodrošina lielāku veiktspēju, optimizējot procesus
 • IIS (Internet Information Service 8.0) ar paplašinātas validācijas sertifikātu pārvaldību
 • SMB 3.0 nodrošina vēl ātrāku un labāku piekļuvi failu koplietojumiem
 • Augstāks virtualizācijas līmenis ar Hyper-V, izmantojot uzlabotu piekļuvi virtuālajiem serveriem, pamatojoties uz RDP
 • Sesijas, izmantojot attālās darbvirsmas protokolu (RDP), tiek veiktas, izmantojot resursdatoru, tāpēc tiešais RDP savienojums ar virtuālo serveri vairs nav nepieciešams
 • Windows Server 2012 R2 un Hyper-V Server 2012 R2 atbalsts, izmantojot System Center Virtual Machine Manager 2012 R2, lai abas sistēmas varētu darboties paralēli
 • VM 2. paaudzes atbalsta jauno BIOS standartu UEFI, kā arī integrēto Secure Boot funkciju
 • Ir uzlabots Linux atbalsts, lai Linux klientiem varētu izmantot arī dinamisko atmiņu
 • Datu deduplikācija arī virtuālajos cietajos diskos
 • SSD un SATA diski tiek apvienoti glabāšanas telpās
 • NTFS papildina ReFS (Resilient File System)

Microsoft licencēšanas sistēma ar ierīču CAL

Līdz ar Windows Server 2012 R2 iznākšanu Microsoft ir atjauninājis arī licencēšanas modeli. Atkarībā no izdevuma, cita starpā, tiek izšķirta licencēšana pēc kodoliem, kurai nav nepieciešamas papildu piekļuves licences, un licencēšana pēc servera un uzņēmuma noteiktā klientu piekļuves licenču (CAL) skaitā. Maziem un vidējiem uzņēmumiem izdevīgāks risinājums ir piekļuves autorizācijas variants ar ierīces CAL.

Tādējādi katra servera licence tiek papildināta ar klienta piekļuves licencēm, piemēram, ierīces CAL, kas piešķir galīgajai ierīcei atbilstošas tiesības, lai attiecīgais lietotājs varētu izmantot tipiskās Windows Server funkcijas. Izņemot īpašās piekļuves tiesības Windows Server 2012 R2 klienta/servera videi, ierīces CAL nesatur nekādu citu programmatūru.

Izmantoto ierīču licenču licenču izmantošana Windows Server 2012 R2 Standard un Datacenter redakcijām

Wiresoft piedāvātās Wiresoft lietotās programmatūras ierīču CAL neatšķiras no salīdzināmajām jaunajām ierīču CAL, jo tās piedāvā tādas pašas iespējas izmantot Windows Server 2012 R2 Standard un Datacenter izdevumos pieejamās funkcijas. Tāpēc daudzos uzņēmumos un organizācijās izmantotās ierīces CAL ir ekonomiska alternatīva, lai aprīkotu gala ierīces ar servera piekļuves licenci. Turpmākajā pārskatā ir uzskaitītas visas izmantotās programmatūras priekšrocības un īpašās funkcijas.

Kādi CAL veidi ir pieejami Windows Server 2012 R2 Standard un Datacenter Edition?

Windows Server 2012 R2 klientu piekļuves licencēšana ir pieejama divu veidu CAL:

 • Windows Server 2012 R2 ierīces CAL - vienai gala ierīcei (dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis)
 • Lietotāja CAL operētājsistēmai Windows Server 2012 R2 - vienam lietotājam

Kādas ir atšķirības starp ierīces CAL un lietotāja CAL operētājsistēmai Windows Server 2012 R2?

Windows Server 2012 R2 ierīces CAL funkcijas un pakalpojumi neatšķiras no atbilstošās lietotāja CAL. Tomēr vienīgā atšķirība ir Windows servera piekļuves autorizācijas tips: Izmantojot ierīces CAL, piekļuve ir atļauta vienai galiekārtai, bet to pārmaiņus var izmantot vairāki lietotāji, lai piekļūtu Windows Server pakalpojumiem; atkarībā no datora darbstaciju skaita un aprīkojuma, kā arī no dažos uzņēmumos raksturīgajām darba plūsmām šāda situācija var būt dominējoša - pretēji situācijai, kad viens lietotājs ar savu kontu pārsvarā izmanto pilnīgi dažādas galiekārtas.

Piemēram, galapunkts, kas aprīkots ar ierīces CAL, var sniegt vairāk priekšrocību uzņēmumos, kuros darbs notiek maiņu režīmā, kad vairāki darbinieki izmanto vienu galapunktu, lai pārbaudītu e-pasta vēstules u. c.; šajā gadījumā ir nepieciešams mazāk galapunkta piekļuves licenču. Ja licencētā gala ierīce ir mobilā ierīce, piemēram, klēpjdators, planšetdators vai viedtālrunis, lietotājs var piekļūt Windows serverim neatkarīgi no atrašanās vietas, piemēram, mājas birojā, ceļā vai citā vietā. Tādējādi ierīce CAL piedāvā arī mobilās lietošanas iespējas.

Kādas dažādas izmantošanas iespējas piedāvā izmantotā Windows Server 2012 R2 ierīces CAL standarta un datu centra izdevumos?

Atkarībā no tā, vai operētājsistēmai Windows Server 2012 R2 ir instalēta standarta vai datu centra versija, ierīces CAL piedāvā arī dažādas funkcijas: Ir iespējams piekļūt Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition, izmantojot standarta izdevuma ierīces CAL, taču ir pieejama tikai ierobežota standarta izdevuma funkcionalitāte. Attiecīgi paplašinātu funkciju un iespēju klāstu piedāvā tikai Datu centra versijas ierīces CAL. Ja piekļuvei Windows Server 2012 R2 Standard tiek izmantota Datacenter Edition ierīces CAL, ir pieejama tikai Standard Edition funkcionalitāte.

Piezīme par Windows Server 2012 R2 ierīču CAL saderību ar versiju

Izmantojot Windows Server 2012 R2 ierīces CAL, galīgajai ierīcei ir piekļuves tiesības vecākām Windows Server versijām (downgrade), kā arī ir pieejamas funkcijas, kas atkarīgas no izdevuma. Savukārt Windows Server 2012 R2 versijas ierīces CAL nevar izmantot, lai piekļūtu augstākai versijai, piemēram, 2016 (jauninājums). Tāpēc, iegādājoties Windows Server 2012 R2 ierīču CAL, klientiem jāpievērš uzmanība ne tikai attiecīgajam izdevumam pieejamajām funkcijām, bet arī esošās servera licences un nepieciešamās klienta piekļuves licences saderībai.

Kas vēl jāņem vērā, iegādājoties lietotas Windows Server 2012 R2 ierīces CAL?

Windows Server 2012 R2 ierīces CAL licencē tikai vienu galiekārtu un piešķir tai piekļuves tiesības, kas definētas katram izdevumam. Kad reģistrācija ir pabeigta, ierīces CAL vairs nevar pārsūtīt uz citu galīgo ierīci. Tāpat nav iespējams mainīt CAL tipu un izmantot ierīces CAL kā lietotāja CAL.

Šādi Microsoft licenču pārvaldībā definētie CAL noteikumi kalpo, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi Windows Server 2012 R2, kas uzņēmumiem nodrošina lielāku datu un saziņas drošību, jo e-pasta pakalpojumiem vai servera datiem nevar piekļūt bez atbilstošas ierīces CAL.

Secinājumi par ierīces CAL

Tāpēc tas, kurš klientu piekļuves licenču veids nodrošina lielāku elastību uzņēmumā un līdz ar to arī izdevīgāku licencēšanas iespēju, ir atkarīgs no konkrētā gadījuma. Papildus licencēto galiekārtu skaitam, kas ļauj piekļūt Windows serverim, izšķiroša nozīme ir arī lietotāju skaitam: ja vairāki lietotāji pēc noklusējuma pārmaiņus piekļūst Windows Server 2012 R2, izmantojot vienu galiekārtu, licencēšana ar ierīču licencēm sniedz vairāk priekšrocību.

Tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas par CAL iegādi vislabākais sākumpunkts, lai izvēlētos CAL tipu Windows Server 2012 R2, ir precīzas zināšanas par tipiskiem uzņēmuma procesiem. Aprakstītajā situācijā licencēšana ar ierīču licencēm uzņēmumam ir lētāka nekā licencēšana ar lietotāja licencēm, jo ir jāiegādājas mazāk klientu piekļuves licenču.

Lietotas Microsoft Windows Server 2012 R2 ierīču CAL Wiresoft tiešsaistes veikalā

Lietotas Windows Server 2012 R2 versijas ierīču CAL ir pieejamas arī atsevišķi Wiresoft tiešsaistes veikalā - šeit nav piemērojami Microsoft noteikumi par licenču dalīšanu; citādi lietotai programmatūrai nav nekādu trūkumu vai ierobežojumu salīdzinājumā ar jaunām licencēm - ne tikai tāpēc, ka programmatūra principā nenoveco, bet arī tāpēc, ka nav nekādu funkcionalitātes ierobežojumu.

No kurienes nāk Wiresoft piedāvātās Windows Server 2012 R2 ierīču CAL lietotai programmatūrai?

Wiresoft piedāvātās izmantotās Windows Server 2012 R2 versijas ierīču CAL ir oriģinālās Microsoft licences no licencēšanas programmas; pirms Wiresoft tās pārdeva, tās bija daļa no uzņēmuma iegādātās Windows Server 2012 R2 ierīces apjoma licences. Šo apjoma licenci vai atsevišķas neizmantotās ierīces piekļuves licences iegādājās Wiresoft, un visas apjoma licences tika sadalītas atsevišķās licencēs. Rezultātā iegūtās atsevišķās ierīces CAL tiek apzīmētas kā izmantotā programmatūra. Neraugoties uz šo apzīmējumu, tās var izmantot tāpat kā jaunas licences piekļuvei Windows Server 2012 R2, jo tās neatšķiras no jaunajām licencēm ne funkcionalitātes ierobežojumu, ne lietošanas termiņa ziņā.

Iepriekš lietotas Windows Server 2012 R2 ierīču CAL ar pircēja garantiju

Wiresoft izmantotās programmatūras piedāvājums Device CAL Windows Server 2012 R2 nodrošina klientiem drošu Windows Server 2012 R2 licencēšanu! Wiresoft lietotās ierīces CAL piedāvā arī ierasto pircēja drošību ar tūlītēju lejupielādi pēc iegādes, tostarp tūlītēju licences aktivizēšanu ar derīgu apjoma licences atslēgu.

Vai lietotu Windows Server 2012 R2 ierīču licenču iegāde vai izmantošana ir likumīga?

Wiresoft klienti var paļauties uz juridisko drošību, iegādājoties lietotas Windows Server 2012 R2 ierīču CAL, kā arī tās izmantojot, jo tās nepārkāpj nekādus juridiskos noteikumus. Tas ir tāpēc, ka gan izmantotās Windows Server 2012 R2 ierīču CAL, gan citas šādas Wiresoft veikalā pieejamās klientu piekļuves licences ir no uzņēmumu licenču krājumiem. Tāpēc tirdzniecība ar lietotām licencēm CAL ir balstīta uz spēkā esošo tiesu praksi, kas skaidri atļauj lietotu Microsoft CAL pārdošanu, iegādi un arī izmantošanu; tas ir atkārtoti skaidri apstiprināts dažādos tiesu nolēmumos.

Turklāt lietotā programmatūra no Wiresoft piedāvā arī audita drošību, jo ir pieejami visi pierādījumi par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Visas izmantotās programmatūras priekšrocības Windows Server 2012 R2 ierīču licencēm īsumā

Lietotāja licences Windows Server 2012 R2 lietotai programmatūrai kā lietotai programmatūrai no Wiresoft ir lētāka alternatīva salīdzinājumā ar salīdzināmiem jauniem produktiem no vairuma parasto programmatūras nodrošinātāju - šī priekšrocība attiecas arī uz Microsoft Server lietotu programmatūru vai citām klientu piekļuves licencēm.

Tā kā izmantoto ierīču CAL licencēšanu neregulē citādi bieži vien izplatītā gradācija, varat licencēt precīzu galiekārtu skaitu atbilstoši Windows Server pakalpojumu faktiskajam izmantojumam jūsu uzņēmumā. Tādējādi Wiresoft klienti var arī samazināt gala ierīču iegādes izmaksas, izmantojot šo elastīgo klientu piekļuves licencēšanu.

Wiresoft lietotās piekļuves licences ir arī īpaši praktisks veids, kā papildināt savu programmatūras krājumu par saprātīgu cenu, jo piedāvājums attiecas arī uz vairākām programmatūras versijām. Tādējādi tiek novērstas arī savietojamības problēmas, kas varētu rasties, piemēram, paralēli lietojot dažādas programmatūras versijas, un tādējādi tiek samazinātas jaunas aparatūras iegādes izmaksas. Papildus Windows Server 2012 R2 versijas ierīču CAL var atrast arī atbilstošās lietotāja CAL kā lietotu programmatūru Wiresoft programmatūras veikalā.

Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājumā ir iekļauta Microsoft programmatūra daudzām citām jomām - ar visām iepriekš minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Windows Server 2012 R2 ierīču licencēm vai citiem Microsoft produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas