Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10069
  • R18-04281
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€12,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x lietotāja CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL Lietotājs CAL
Piegādes joma Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Lai varētu izmantot funkcijas, kas pieejamas gan Microsoft Windows Server 2012, gan 2012 R2 versijās, kuras ir pieejamas Wiresoft standarta un datacentru versijās, papildus vienai no divām servera licencēm katram lietotājam ir nepieciešama klienta piekļuves licence: Windows Server 2012 User CAL. Tas reģistrētajam lietotājam piešķir atbilstošas piekļuves tiesības arī Windows Server 2012 R2, ko viņš var izmantot jebkurā ar Windows saderīgā galiekārtā.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL"

Nopirkt lietotas Microsoft Windows Server 2012 lietotāja licences licenču kopijas

Lai varētu izmantot funkcijas, kas pieejamas gan Microsoft Windows Server 2012, gan 2012 R2 versijās, kuras ir pieejamas Wiresoft standarta un datacentru versijās, papildus vienai no divām servera licencēm vienam lietotājam ir nepieciešama klienta piekļuves licence: Windows Server 2012 User CAL. Tas reģistrētajam lietotājam piešķir atbilstošas piekļuves tiesības arī Windows Server 2012 R2, ko viņš var izmantot jebkurā galiekārtā, kas atbalsta operētājsistēmu Windows.

Microsoft licenču pārvaldība nodala Windows Server 2012 servera licenci no klienta piekļuves licences, tāpēc lietošanas tiesības ir jāiegādājas papildus kā lietotāja CAL. Piekļuve Windows servera funkcijām ir atļauta tikai lietotājiem, kas reģistrēti, izmantojot šo funkciju.

Īpaši Windows Server 2012 User CAL var izmantot, lai izmantotu arī ar Windows Server 2012 R2 licenci aprīkota servera funkcijas. Lietotāja licences licencēm Windows Server 2012 piedāvā Wiresoft par saprātīgu cenu kā lietotu programmatūru. Šīs izmantotās programmatūras piekļuves licences pēc funkcionalitātes neatšķiras no Microsoft apjoma licencēšanas programmas attiecīgajām neizmantotajām licencēm, kuras arī vairs netiek piedāvātas. Turklāt izmantotās lietotāja licences CAL jau var iegādāties no vienas klienta piekļuves licences - elastīgai, uz vajadzībām balstītai darbinieku licencēšanai, kuri joprojām izmanto Windows Server 2012 vai R2.

Visu Windows Server 2012 funkciju lietošana, izmantojot izmantoto lietotāja licences licenču kopiju

Wiresoft piedāvātās lietotāja licenču licences (CAL), kas tiek izmantotas Windows Server 2012 versijai, var pilnībā izmantot Windows Server 2008 R2 pēctecim, tāpēc tagad dati ir pieejami arī mākonī, izmantojot atbilstošu gala ierīci.

Kādas funkcijas ir pieejamas ar lietotāja licences licencēm Windows Server 2012 Datacenter un Standard versijās?

Microsoft Windows Server 2012 ir Windows Server 2008 R2 un Windows 8 servera versijas pēctece. Svarīgākie jauninājumi ietver uzdevumu pārvaldnieka pilnīgu pārskatīšanu, darbojošās lietojumprogrammas tagad ir sadalītas kategorijās, neaktīvās tiek apturētas, lai uzlabotu veiktspēju. Windows Server 2012 standarta un datu centra versijās Windows Server 2012 piedāvā atjauninātu virtualizācijas platformas Hyper-V versiju mērogojamiem, paplašināmiem virtuālajiem komutatoriem; 2012 R2 versijā ar tādām funkcijām kā UEFI vīrveļņu palaišana, automātiska Windows aktivizēšana otrās paaudzes virtuālajos datoros, kā arī ātrāka tiešā migrācija un paplašināmība uz vairākām vietām. Jaunā failu sistēma ReFS papildina NTFS un tiek īpaši izmantota glabāšanai failu serveros. SMB 3 atbalsts nodrošina ātrāku un stabilāku piekļuvi failu koplietojumiem, kā arī ietver

Principā tiek atbalstītas tādas paātrināšanas funkcijas kā RDMA vai vairāku paralēlu TCP savienojumu izmantošana starp klientu un serveri (SMB Multichannel). Dinamiskā piekļuves kontrole regulē piekļuvi failiem papildus Active Directory drošības politikām. Izmantojot Active Directory, PowerShell 3.0 cita starpā piedāvā konfigurēšanu, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, un Windows Workflow Foundation lietojumprogrammu tiešu izpildi ar Web Access.

Windows Server 2012 jauninājumi ietver arī failu serveru elastīgās failu sistēmas (REFS) paplašinājumus failu serveriem, datu krātuves migrāciju reālajā laikā un, izmantojot Hyper-V Replica, virtuālo serveru izplatīšanu uz vairākiem resursdatoriem.

Windows Server 2012 lietotāja licences var izmantot arī Windows Server 2012 R2

Atšķirībā no citām Windows Server klienta piekļuves licencēm lietotāja licences Windows Server 2012 var izmantot arī nākamajai augstākajai Windows Server 2012 R2 versijai, kas piedāvā papildu uzlabojumus un paplašinājumus.

Wiresoft piedāvā gan serveru versijas Standard, gan Datacenter Edition; tās atšķiras ar atšķirīgu virtualizācijas pakāpi, taču funkciju klāsta ziņā ir vienādas.

Microsoft licencēšanas sistēma ar CAL

Līdz ar Windows Server 2012 iznākšanu Microsoft ir pielāgojis arī savu licencēšanas modeli. Atkarībā no izdevuma serveri var licencēt vai nu pēc kodoliem - šādā gadījumā nav nepieciešamas papildu lietotāja licences CAL, vai arī pēc servera kā tāda un nepieciešamā klientu piekļuves licenču (CAL) skaita. Īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem piekļuves licencēšanas modelis ar CAL bieži vien ir izdevīgāks risinājums.

Kādi CAL veidi ir pieejami Windows Server 2012 Standard un Datacenter versijām?

Windows Server 2012 klientu piekļuves licencēšanai ir divi CAL veidi:

  • Lietotāja CAL Windows Server 2012 - vienam lietotājam
  • Windows Server 2012 ierīces CAL - vienai gala ierīcei (piemēram, personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram)

Tādējādi servera licence tiek papildināta vai nu ar lietotāja CAL, vai ar ierīces CAL, no kurām pirmās piešķir lietotājam atbilstošas piekļuves tiesības, bet otrās ļauj galīgajai ierīcei izmantot Windows Server funkcijas. Abās CAL nav ietverta nekāda cita programmatūra, izņemot piekļuves tiesības Windows Server 2012 / R2 klienta/servera videi.

Kādas ir atšķirības starp lietotāja CAL un ierīces CAL operētājsistēmai Windows Server 2012?

Lietotāja CAL un ierīces CAL operētājsistēmai Windows Server 2012 atšķiras viena no otras tikai ar to, kā notiek piekļuves autorizācija operētājsistēmai Windows Server: Izmantojot lietotāja CAL, konkrēta persona ir pilnvarota piekļūt servera pakalpojumiem un datiem; tādējādi lietotājs var pārmaiņus izmantot pilnīgi dažādas galiekārtas ar savu personīgo kontu un neatkarīgi no atrašanās vietas, ja vien tās ir aprīkotas ar Windows un saderīgu Windows operētājsistēmas versiju.

Piemēram, šis lietotājs var izmantot stacionāro datoru darbavietā vai klēpjdatoru vai planšetdatoru ceļā, kā arī tur pieejamo datoru vai privāto klēpjdatoru mājas birojā. No otras puses, darba situācijās, kad vairāki lietotāji izmanto vienu un to pašu reģistrēto galiekārtu, CAL galiekārtām ir praktiskāks.

Klienta piekļuves licencēšana ar lietotāja licences licencēm var būt izdevīgāka, jo īpaši, ja lielākā daļa uzņēmuma darbinieku strādā mobilajā režīmā un pārbauda savu e-pastu vai piekļūst servera datiem utt. no attiecīgās izvēlētās gala ierīces.

Lietotu Windows Server 2012 Standard un Datacenter versiju Lietotāju licences (CAL) cenas priekšrocības un pieejamība

Lietotas lietotāja licences licences ir ne tikai ekonomisks veids, kā daudzi uzņēmumi un organizācijas var nodrošināt savus darbiniekus ar Windows Server 2012 servera piekļuves licencēm, bet arī Microsoft un tālākpārdevēji vairs nepiedāvā jaunas vecākas CAL versijas, tāpēc, ja joprojām tiek izmantotas vecākas servera versijas, lietotā programmatūra ir risinājums.

Turpmākajā pārskatā ir apkopotas visas CAL izmantotās programmatūras priekšrocības un īpašās funkcijas.

Kāda ir izmantotā lietotāja licences licences izmantošanas joma Windows Server 2012 standarta un datu centra izdevumos?

Atkarībā no tā, vai Windows Server 2012 ir instalēts standarta vai datu centra versijā, lietotāja licences licencē ir pieejamas dažādas mērogošanas opcijas: Ja Windows Server 2012 vai R2 Datacenter Edition tiek lietots kopā ar lietotāja licences licencēm Standard Edition - kas principā ir iespējams -, ir pieejama tikai tipiskā funkcionalitāte. Ja piekļuvei Windows Server 2012 / R2 standarta versijā tiek izmantota lietotāja CAL datacentra versijai, kurai ir paplašināts funkciju un iespēju klāsts, tad ir pieejama tikai tās funkcionalitāte.

Windows Server 2012 lietotāja licenču licenču saderības ar versijām ievērošana

Izmantojot Windows Server 2012 lietotāja licences licenci, reģistrētajam lietotājam ir Windows Server 2012, kā arī nākamās augstākās versijas 2012 R2 lietošanas tiesības, taču nav pieejamas piekļuves tiesības augstākām servera versijām, piemēram, 2016 (jaunināšana). Tomēr var izmantot arī vecāku Windows Server 2008 vai 2008 R2 versiju (downgrade).

Tāpēc pirms Windows Server 2012 lietotāja licenču licenču iegādes ir ieteicams pārbaudīt esošās Windows Server licences un klienta piekļuves licences saderību.

Kas vēl jāņem vērā, ja tiek izmantotas lietotāja licences licencēm Windows Server 2012?

Uz izmantotajām Lietotāja licences licencēm attiecas arī šāds nosacījums: tiklīdz lietotājs ir reģistrēts ar lietotāja klienta piekļuves licenci Windows Server 2012, šo Lietotāja licences licenci vairs nevar nodot citam lietotājam. Turklāt principā ir arī izslēgta iespēja mainīt CAL tipu un izmantot lietotāja CAL kā ierīces CAL, lai ar to reģistrētu galīgo ierīci.

Šie Microsoft licenču pārvaldības ierobežojumi ir paredzēti, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi operētājsistēmai Windows Server 2012; tādējādi tiek labāk aizsargāti dati un drošība saziņā uzņēmuma iekšienē, jo nesankcionēti lietotāji nevar piekļūt servera pakalpojumiem un datiem bez CAL.

Secinājumi par izmantotajām Microsoft Windows Server 2012 lietotāja licencēm CAL

Tas, kurš klientu piekļuves licenču veids ne tikai piedāvā elastīgākas izmantošanas iespējas, bet arī ir ekonomiski izdevīgāka licencēšana, katrā uzņēmumā ir atšķirīgs. Izšķiroša nozīme ir gan licencēto darbinieku skaitam, gan galiekārtu skaitam, kas tiek izmantotas, lai piekļūtu Windows Server: licencēšana ar lietotāja licences licencēm sniedz vairāk priekšrocību, ja lielākā daļa lietotāju piekļuvei Windows Server 2012 izmanto dažādas galiekārtas un, iespējams, arī lokāli neatkarīgi.

Tāpēc zināšanas par tipiskām darba plūsmām ir svarīgs priekšnoteikums lietotu CAL iegādei. Aprakstītajā piemērā licencēšana ar Lietotāja licences licencēm ir lētāka, jo ir jāiegādājas mazāk klienta piekļuves licenču. Lai saņemtu papildu konsultācijas, sazinieties ar Wiresoft komandu.

Lietotas lietotāja licences licencēm Microsoft Windows Server 2012 no Wiresoft

Lietotas Windows Server 2012 lietotāja licences (CAL) ir pieejamas arī atsevišķi Wiresoft tiešsaistes veikalā, jo uz tām neattiecas parastie Microsoft noteikumi par licenču mērogu; citādi lietotai programmatūrai nav nekādu trūkumu vai ierobežojumu salīdzinājumā ar jaunām licencēm - jo programmatūra principā nevar nolietoties.

No kurienes Wiresoft saņem izmantoto lietotāja licences licenču programmatūru Windows Server 2012?

Wiresoft piedāvātās lietotās lietotāja licences Windows Server 2012 ir oriģinālās licences no Microsoft licencēšanas programmas un daļa no Windows Server 2012 lietotāja apjoma licences, ko vispirms iegādājās kāds uzņēmums, kurš pēc tam to pārdeva uzņēmumam Wiresoft. Visas apjoma licences var sadalīt atsevišķās licencēs, un iegūtās viena lietotāja CAL tiek sauktas par izmantoto programmatūru, un tās var izmantot kā jaunu licenci lietotāja reģistrācijai.

Pircēja drošība ar izmantoto programmatūru, piemēram, lietotāja licences licencēm operētājsistēmai Windows Server 2012

Wiresoft iepriekš nomas programmatūras piedāvājums lietotāja licencēm Windows Server 2012 un citām licencēm sniedz mūsu klientiem tādas pašas priekšrocības kā jaunas licences: Tāpēc izmantotās Lietotāja licences licencēm ir iekļauta parastā pircēja garantija ar tūlītēju lejupielādi pēc pabeigta pirkuma un tūlītēju licences aktivizēšanu ar šim nolūkam derīgu apjoma licences atslēgu.

Vai lietotu lietotāja licenču licenču iegāde un izmantošana operētājsistēmai Windows Server 2012 ir likumīga?

Wiresoft klienti var būt droši, ka, iegādājoties vai izmantojot lietotas lietotāja licences licencēm Windows Server 2012, viņi nepārkāpj nekādus juridiskos noteikumus. Tas ir tāpēc, ka Wiresoft veikalā pieejamās klientu piekļuves licences, piemēram, izmantotās lietotāja licences Windows Server 2012, ir iegūtas no uzņēmumu licenču inventāra. Šī iemesla dēļ spēkā esošā jurisdikcija attiecas arī uz lietotu lietotāja licenču licenču tirdzniecību, kas ne tikai nepārprotami atļauj pārdot, bet arī iegādāties un izmantot Microsoft lietotāja licences lietotas programmatūras veidā; tas ir vairākkārt apstiprināts dažādos tiesu nolēmumos. Turklāt lietotā programmatūra no Wiresoft piedāvā arī audita drošību, pateicoties pilnīgai visu pircēju apliecināšanai!

Visas izmantoto lietotāja licenču izmantošanas priekšrocības operētājsistēmai Windows Server 2012 īsumā

Wiresoft izmantotā lietotāja licences licenču programmatūra Windows Server 2012 ir ne tikai īpaši izdevīga, bet salīdzinājumā ar daudzu citu Microsoft programmatūras nodrošinātāju CAL piedāvājumu tā ir arī priekšrocība, ka papildus pašreizējām piekļuves licencēm veikalā ir pieejamas arī daudzas vecākas versijas - tas attiecas arī uz citām Microsoft klientu piekļuves licencēm un servera licencēm.

Tādējādi izmantotās Wiresoft CAL piedāvā iespēju pievienot arī vecāku programmatūru; tādējādi var izvairīties no savietojamības problēmām, piemēram, ja paralēli tiek izmantotas dažādas programmatūras versijas, un tas samazina arī jaunas aparatūras iegādes izmaksas.

Licencēšana ar lietotajām lietotāja CAL no Wiresoft novērš parasti izplatīto licencēšanas skalu, lai jūs iegādātos tikai tieši tik daudz piekļuves licenču, cik jums patiešām nepieciešams - lai pielāgotu licencēšanu atbilstoši jūsu faktiskajam Windows Server pakalpojumu izmantojumam.

Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast lietotāja licences Windows Server 2012 redakcijām, kā arī atbilstošās ierīču licences kā izmantoto programmatūru. Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājumā ir iekļautas arī daudzas citas Microsoft programmatūras ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Windows Server 2012 vai jebkura cita Microsoft produkta licencēšanu ar lietotāja licences licen cēm, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas