Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10071
 • R18-04281
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€12,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x R2 lietotāja CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL Lietotājs CAL R2
Piegādes joma Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Lai varētu izmantot Microsoft Windows Server 2012 R2 pieejamās funkcijas, kas ir pieejamas Wiresoft standarta un datacentra versijās, papildus servera licencei ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence katram lietotājam: Windows Server 2012 R2 User CAL. Tā piešķir reģistrētam lietotājam atbilstošas piekļuves tiesības, kuras viņš var izmantot jebkurā ar Windows saderīgā galiekārtā.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL"

Nopirkt lietotas Microsoft Windows Server 2012 R2 lietotāja licences licences (CAL)

Lai varētu izmantot Microsoft Windows Server 2012 R2 pieejamās funkcijas, kas ir pieejamas Wiresoft standarta un datacentru versijās, papildus servera licencei ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence katram lietotājam: Windows Server 2012 R2 User CAL. Tā piešķir reģistrētam lietotājam atbilstošas piekļuves tiesības, kuras viņš var izmantot jebkurā Windows atbalstošā galiekārtā.

Saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem servera licencē Windows Server 2012 R2 nav iekļautas papildu lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas papildus kā lietotāja CAL. Piekļuve Windows servera funkcijām ir atļauta tikai lietotājam, kas ir reģistrēts ar šo lietotājprogrammu.

Lietotāju licences Windows Server 2012 R2 ir ne tikai pieejamas no Wiresoft par īpaši izdevīgām cenām kā lietota programmatūra - tās var iegādāties arī tikai par vienu klienta piekļuves licenci, lai nodrošinātu elastīgu, uz darbinieku vajadzībām balstītu licencēšanu. Lietotajām Windows Server 2012 R2 programmatūras piekļuves licencēm ir tādas pašas funkcijas kā atbilstošajām lietotāja licencēm, kas tiek piedāvātas Microsoft apjoma licencēšanas programmā kā jaunas preces, ja tās tur vispār ir pieejamas.

Pilnībā izmantojiet Windows Server 2012 R2, izmantojot izmantoto lietotāja CAL

Arī jau izmantotās lietotāja licences CAL piedāvā visas servera versijas 2012 R2, kas ir Windows Server 2012 pēctece, izmantošanas iespējas: pateicoties Windows 8 atbalstam, tā ir gatava arī mākoņdatošanai, tāpēc var izveidot mākoņserveri, lai izmantotu datus, izmantojot galiekārtu mākonī.

Kādas funkcijas un priekšrocības ir pieejamas Windows Server 2012 R2 Datacenter un Standard izdevumos ar lietotāja CAL?

Windows Server 2012 R2 versija ir pieejama no Wiresoft kā standarta un datu centra versija. Funkciju klāsts ir vienāds, taču tās atšķiras ar atšķirīgu virtualizācijas funkciju pakāpi:

Windows Server 2012 R2 Standard Edition ir paredzēts uzņēmumiem, kas vispār neizmanto virtualizāciju vai izmanto tikai dažas virtuālās mašīnas, savukārt Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition ietver visas funkcijas, lai izmantotu virtualizētu mākoņvidi, kā arī jebkuru skaitu virtuālo mašīnu Hyper-V lomā izmantotajā Windows Server.

Papildus daudzām optimizētām funkcijām tīkla, datu glabāšanas un administrēšanas jomās, piemēram, uzlabotai piekļuves un informācijas aizsardzībai, kā arī virtuālās darbvirsmas infrastruktūrai ar skārienjūtīgajiem ekrāniem optimizētu lietotāja saskarni, Microsoft Windows Server 2012 R2 ietver arī servera funkciju IP adrešu pārvaldība (IPAM) un šādas jaunas funkcijas, kas pieejamas arī ar izmantoto lietotāja CAL:

 • Jauns, jaudīgāks uzdevumu pārvaldnieks
 • Interneta informācijas dienests 8.0 ar paplašinātas validācijas sertifikātu pārvaldību
 • SMB 3.0 ātrākai un ērtākai failu kopīgošanai
 • Hyper-V piedāvā augstāku virtualizācijas pakāpi ar piekļuvi virtuālajiem serveriem, pamatojoties uz RDP
 • PowerShell 3.0 efektīvai sistēmas iestatījumu pārvaldībai
 • Attālinātās darbvirsmas protokola (RDP) sesijas darbojas, izmantojot resursdatoru, tādējādi novēršot nepieciešamību izveidot tiešu RDP savienojumu ar virtuālo serveri
 • System Center Virtual Machine Manager 2012 R2 atbalsta Windows Server 2012 R2 un Hyper-V Server 2012 R2 paralēlai darbībai
 • 2. paaudzes VM atbalsta Secure Boot un BIOS standartu UEFI
 • Uzlabots Linux atbalsts ar dinamisko atmiņu Linux klientiem
 • Datu deduplikācija virtuālajos cietajos diskos
 • Uzglabāšanas telpas savieno SSD un SATA diskus
 • NTFS ir papildināta ar elastīgo failu sistēmu

Lietotāju licences licenču licences Microsoft licencēšanas sistēmā

Līdz ar Windows Server 2012 R2 iznākšanu Microsoft ir atjauninājis licencēšanas modeli. Atkarībā no izdevuma ir iespējama vai nu licencēšana pēc servera kodoliem, lai nebūtu nepieciešamas papildu lietotāja licences, vai arī servera licencēšana, pieskaitot nepieciešamo skaitu klienta piekļuves licenču (CAL). Tāpēc pēdējais piekļuves licencēšanas variants ar lietotāja licences licencēm bieži vien ir izdevīgāks risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Šādā gadījumā katra servera licence tiek papildināta, piemēram, ar lietotāja licencēm, kas lietotājam piešķir atbilstošas tiesības izmantot tipiskās Windows servera funkcijas. Izņemot šīs piekļuves tiesības Windows Server 2012 R2 klienta/servera vidē, lietotāja licences licencē nav iekļauta cita programmatūra.

Lietotāju licenču licenču kā izmantotās programmatūras izmantošana Windows Server 2012 R2 Standard un Datacenter izdevumos

Tāpēc lietotāja licences, kas Wiresoft veikalā tiek piedāvātas kā lietota programmatūra, neatšķiras no jaunajām lietotāja licencēm: tās piedāvā tādas pašas iespējas izmantot Windows Server 2012 R2 standarta vai datu centra versijā pieejamos pakalpojumus. Daudziem uzņēmumiem un organizācijām lietotās Lietotāja licences licences ir ekonomiskāka izvēle, lai darbiniekus apgādātu ar servera piekļuves licenci; turklāt šādas vecākas CAL versijas parasti vairs netiek piedāvātas kā jaunas. Turpmākajā pārskatā ir apkopotas visas CAL izmantotās programmatūras priekšrocības un īpašās funkcijas.

Kādi CAL veidi ir pieejami Windows Server 2012 R2 Standard un Datacenter versijām?

Windows Server 2012 R2 klientu piekļuves licencēšana ir pieejama divu veidu CAL:

 • Lietotāja CAL Windows Server 2012 R2 - vienam lietotājam
 • Windows Server 2012 R2 ierīces CAL - vienai gala ierīcei (piemēram, personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, tālrunim)

Kādas ir atšķirības starp lietotāja CAL un ierīces CAL operētājsistēmai Windows Server 2012 R2?

Lietotāja CAL un ierīces CAL operētājsistēmai Windows Server 2012 R2 pieejamās funkcijas un pakalpojumi neatšķiras. Būtiskā atšķirība ir tajā, kā tiek piešķirta piekļuves atļauja Windows serverim: Izmantojot lietotāja CAL, persona ir pilnvarota piekļūt Windows Server pakalpojumiem; ar šo personīgo kontu tā var izmantot pilnīgi dažādas galiekārtas, pārmaiņus un neatkarīgi no atrašanās vietas, ja vien tās atbalsta Windows un tām ir saderīga operētājsistēmas versija. Tas nozīmē, ka lietotājs var, piemēram, izmantot klēpjdatoru vai planšetdatoru, kad ir ceļā, stacionāro datoru darba vietā pirms tam, personīgo datoru vai klēpjdatoru mājas birojā utt. Tāpēc licencēšana ar lietotāja licences licencēm var būt izdevīgāka nekā licencēšana ar galiekārtām, ja darbinieki uzņēmumā bieži strādā kustībā un bieži pārbauda e-pastu vai piekļūst servera datiem u. c. - atšķirībā no darba situācijas, kad vairāki lietotāji izmanto vienu un to pašu reģistrēto galiekārtu.

Kādu lietojumprogrammu klāstu piedāvā izmantotā lietotāja CAL Windows Server 2012 R2 katram standarta un datu centra izdevumam?

Atkarībā no tā, vai uzņēmumā ir instalēts Windows Server 2012 R2 standarta vai datu centra izdevums, ar lietotāja licences licencē ir pieejamas dažādas funkcijas: Ir iespējams izmantot Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition ar lietotāja licences licencēm Standard Edition, taču ir pieejama tikai ierobežota Standard Edition funkcionalitāte. Lietotāja licences licencē Datacenter Edition ir pieejams paplašināts Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition iespēju un funkciju klāsts. Ja Windows Server 2012 R2 Standard Edition ir pieejams, izmantojot šo lietotāja licences licenču kopiju, ir pieejama tikai standarta izdevuma funkcionalitāte.

Piezīme par Windows Server 2012 R2 lietotāja licenču licenču saderību ar versijām

Lietotāja licences licencē Windows Server 2012 R2 reģistrētajam lietotājam papildus atkarībā no izdevuma pieejamo funkciju izmantošanas tiesībām tiek piešķirtas arī vecāku Windows Server versiju izmantošanas tiesības (lejupgrade). Savukārt lietotāja licences licencē Windows Server 2012 R2 versijai nav iekļautas augstākas servera versijas, piemēram, 2016 (jauninājums), tiesības. Tāpēc pirms Windows Server 2012 R2 lietotāja licenču iegādes jums ne tikai jāņem vērā katrā izdevumā pieejamās funkcijas, bet arī jāpievērš uzmanība esošās Windows Server licences un klienta piekļuves licences saderībai.

Kas vēl jāņem vērā, iegādājoties lietotas lietotāja licences Windows Server 2012 R2?

Kā jau minēts, lietotāja licences licencē Windows Server 2012 R2 tiek licencēts tikai viens lietotājs, un viņam tiek piešķirtas piekļuves tiesības, kas definētas katrai versijai. Tiklīdz lietotāja reģistrācija ir pabeigta, lietotāja CAL vairs nevar nodot citam lietotājam. Principā nav arī iespējams mainīt CAL tipu un lietot lietotāja CAL kā ierīces CAL.

Šie Microsoft licenču pārvaldībā paredzētie noteikumi par lietotāja licencēm ir paredzēti, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi Windows Server 2012 R2, kas uzņēmumiem nodrošina lielāku datu aizsardzību un drošību saziņā, jo servera pakalpojumiem un datiem nevar piekļūt bez lietotāja licences.

Secinājumi par izmantotajām Microsoft Windows Server 2012 R2 lietotāja licencēm (CAL)

Tas, kurš klienta piekļuves licences veids nodrošina lielāku elastību, kā arī izmaksu ziņā izdevīgāku licencēšanu uzņēmumā, tiek noteikts katrā gadījumā atsevišķi. Papildus licencēto darbinieku skaitam, kas piekļūst Windows Server, svarīgs ir arī izmantoto galiekārtu skaits: tiklīdz vairums lietotāju Windows Server 2012 R2 piekļūst, izmantojot dažādas galiekārtas un lokāli neatkarīgi, licencēšana ar lietotāja licences licencēm sniedz vairāk priekšrocību.

Tāpēc labākais sākumpunkts CAL tipa izvēlei ir precīzas zināšanas par tipiskiem uzņēmuma procesiem, izmantojot Windows Server 2012 R2. Iepriekš aprakstītajā piemērā licencēšana ar lietotāja CAL uzņēmumam ir izdevīgāka nekā licencēšana ar ierīces CAL, jo ir jāiegādājas mazāk klientu piekļuves licenču.

Lietotāju licences Microsoft Windows Server 2012 R2 kā lietotā programmatūra Wiresoft tiešsaistes veikalā

Lietotāja CAL kā lietota Windows Server 2012 R2 programmatūra ir pieejama Wiresoft tiešsaistes veikalā jau par vienu licenci - šeit nav piemērojami visi citādi spēkā esošie Microsoft noteikumi par licenču mērogošanu; citādi lietotai programmatūrai nav nekādu atšķirību trūkumu vai ierobežojumu veidā salīdzinājumā ar jaunām licencēm - arī tāpēc, ka programmatūra principā nevar nolietoties.

No kurienes nāk Wiresoft izmantotā programmatūra Windows Server 2012 R2 lietotāju licencēm?

Wiresoft piedāvātās lietotās lietotāja licences Windows Server 2012 R2 ir oriģinālās licences no Microsoft licencēšanas programmas; tādējādi tās bija daļa no Windows Server 2012 R2 lietotāja apjoma licences, ko iegādājās kāds uzņēmums un pēc tam pārdeva uzņēmumam Wiresoft. Tādējādi visas apjoma licences tika sadalītas atsevišķās licencēs, un tādējādi iegūtās atsevišķās lietotāja CAL tiek dēvētas par lietotu programmatūru, taču tās var izmantot kā jaunu licenci, lai piekļūtu Windows Server 2012 R2, jo tās var atkārtoti izmantot reģistrācijai, jo tās neatšķiras no jaunajām licencēm ne ar funkcionalitātes ierobežojumiem, ne ar lietošanas termiņu.

Pircēja drošība ar lietotajām lietotāja licencēm Windows Server 2012 R2

Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājums lietotāja licences licencēm Windows Server 2012 R2 nodrošina klientiem drošību, licencējot Windows Server 2012 R2! Tāpēc lietotās lietotāja licences licencēm ir nodrošināta parastā pircēja drošība ar tūlītēju lejupielādi pēc iegādes, ieskaitot tūlītēju licences aktivizēšanu ar derīgu apjoma licences atslēgu.

Vai lietotu Windows Server 2012 R2 lietotāja licenču licenču iegāde un izmantošana ir likumīga?

Iegādājoties lietotas lietotāja licences Windows Server 2012 R2, kā arī tās izmantojot, Wiresoft klienti var būt droši, ka nepārkāpj nekādus juridiskos noteikumus. Lietotas Windows Server 2012 R2 lietotāja licences licencēm, kā arī citas Wiresoft veikalā pieejamās klientu piekļuves licences ir iegūtas no uzņēmumu licenču krājumiem. Tāpēc, tirgojot lietotas lietotāja licences licenču licences, ir piemērojama spēkā esošā tiesu prakse, kas nepārprotami atļauj pārdot, kā arī iegādāties un izmantot lietotas Microsoft lietotāja licences licences licences; tas ir vairākkārt skaidri apstiprināts dažādos tiesu nolēmumos. Lietota programmatūra no Wiresoft piedāvā arī audita drošību, jo šeit ir pilnīgs pierādījums par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Izmantoto Windows Server 2012 R2 lietotāja licenču priekšrocības īsumā

Lietota programmatūra no Wiresoft Lietotāja licences licencēm Windows Server 2012 R2 ir ne tikai par saprātīgu cenu, bet arī joprojām pieejama šeit veikalā, salīdzinot ar vairuma programmatūras nodrošinātāju CAL piedāvājumu, pat ja tā nav aktuālā versija - šīs priekšrocības attiecas arī uz Microsoft citām klientu piekļuves licencēm un servera licencēm kā lietotu programmatūru.

Turklāt licencēšana ar lietotajām Lietotāju licencēm novērš bieži izplatīto līmeņošanu, lai jūs varētu licencēt precīzu galiekārtu skaitu savā uzņēmumā - atbilstoši Windows Servera pakalpojumu faktiskajam izmantojumam.

Wiresoft lietotās CAL piedāvā praktisku iespēju papildināt arī vecāku programmatūras krājumus, jo piedāvājums ir pieejams gan pašreizējām, gan vecākām programmatūras versijām; tas nozīmē, ka var izvairīties no savietojamības problēmām, ko varētu radīt dažādu programmatūras versiju paralēla lietošana, un tas samazina arī jaunas aparatūras iegādes izmaksas.

Papildus lietotāja licencēm Windows Server 2012 R2 redakcijām varat atrast arī atbilstošās ierīču licences kā lietotu programmatūru Wiresoft programmatūras veikalā. Turklāt Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājumā Microsoft programmatūrai ir iekļautas arī citas programmas - ar visām iepriekš minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Windows Server 2012 R2 lietotāja licencēm vai citiem Microsoft produktiem, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas