Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10109
 • 9EM-00652
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€325,90 * €360,90 * (9,7% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 16 Core 
Ierīces 1x
Virtuālās mašīnas 2x
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


Licencējiet savu Windows Server 2019 Standard izdevumu ērti ar 16-Core paketi no Wiresoft! Standard Windows Server 2019 izdevums jau aptver tipiskus mazāku datu centru lietojumus: ar pietiekamām virtualizācijas un mērogojamības iespējām, uzticamu veiktspēju, kā arī augstiem drošības standartiem, kas nepieciešami aizsargātai vairākuCloud vidu darbībai.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-core

Ērti licencējiet Windows Server 2019 Standard Edition ar 16-Core paketi no Wiresoft! Windows Server 2019 standarta izdevums jau aptver tipiskās izvietošanas iespējas mazākiem datu centriem: ar pietiekamām virtualizācijas un mērogojamības iespējām, uzticamu veiktspēju un augstiem drošības standartiem, kas nepieciešami aizsargātai vairāku mākoņu vidu darbībai.

Windows Server 2019 Standard apvieno fiziskos un virtuālos tīklus, lai nodrošinātu datus un lietojumprogrammas, izmantojot mākoņserverus, tādējādi tas ir ideāli piemērots mazo un vidējo uzņēmumu IT prasību apmierināšanai. Tā pamatā ir operētājsistēma Windows 10, un tajā ir optimizētas esošās funkcijas, kā arī iekļautas jaunas, jaudīgas funkcijas, kas ļauj to izmantot visām darba slodzēm.

Izvēloties Windows Server 2019 standarta versiju, galvenais izšķirošais faktors parasti ir iekļautās virtualizācijas iespējas. Mazākiem uzņēmumiem tas jau nodrošina svarīgas pamatfunkcijas, uz kurām balstās uzticamas infrastruktūras izveide. Windows Server 2019 Standard piedāvā ciešu lokālās vides savienojumu ar mākoni, savukārt Microsoft Azure pakalpojumi piedāvā papildu hibrīda funkcijas, tostarp drošības līmeņus.

Arī Windows Server 2019 Standard Edition licencēšana ir balstīta tikai uz kodoliem, un 16 kodoli vienmēr ir minimālais skaits vienam serverim, lai to varētu ērti un elastīgi licencēt, kā pamatu izmantojot 16-Core paketi.

Uzņēmumā Wiresoft varat iegādāties Windows Server 2019 Standard 16-Core paketi kā lietotu programmatūru, kuras lielākā priekšrocība ir ievērojami zemāka cena, salīdzinot ar jaunām precēm, ar tādu pašu funkciju klāstu, ko šis izdevums piedāvā attiecībā uz virtualizāciju, kā arī veiktspēju un datu aizsardzību. Turpmākajā pārskatā ir sniegta sīkāka informācija par Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition 16-Core pakotņu svarīgākajām funkcijām, tostarp piemērojamiem licencēšanas nosacījumiem.

Versiju salīdzinājums: Kādas funkcijas piedāvā Windows Server 2019 Standard?

Lēmumu iegādāties Windows Server 2019 standarta vai citu versiju bieži vien pieņem atkarībā no tā, vai un kādas virtualizācijas funkcijas ir pieejamas vai arī tās var izmantot tikai ierobežotā apjomā: Standarta versijā Hyper-V ir pieejama tikai ierobežotā apjomā, nav arī ekranēto virtuālo mašīnu (VM), kā arī Storage Spaces Direct un replikācijas, SDN (Software Defined Networking) un SDS (Software Defined Storage).

Tomēr Windows Server 2019 Standard Edition piedāvā pietiekamas iespējas hibrīdtīklu darbībai, tostarp augstu datu un lietojumprogrammu drošību - daudzi uzlabojumi un papildinājumi funkcijām, kas pazīstamas no attiecīgās iepriekšējās versijas, palīdz izveidot programmatūras definētas hiperkonverģences (HCI) infrastruktūras platformas daudzmākoņdatošanas vides darbībai, tostarp daudzas priekšrocības serveru un darbvirsmu virtualizācijai, kā arī vieglāku ieviešanu, mērogošanu un labāku pārvaldību.

Galvenie Windows Server 2019 Standard komponenti

Windows Server 2019 Edition Standard ir paredzēts tiem uzņēmumiem, kuros virtualizācijai ir (joprojām) neliela nozīme. Tāpēc ar to var darbināt ne vairāk kā 2 virtuālās mašīnas un Hyper-V konteinerus, un operatīvās atmiņas ierobežojums ir 24 TB.

Turklāt datu dublēšanai, kā arī tīkla analīzei un konteineru izmantošanai ir pieejamas šādas svarīgas funkcijas:

Uzglabāšanas replika

Uzglabāšanas funkcija Storage Replica ir ierobežotā apjomā pieejama arī Windows Server 2019 Standard Edition. Storage Replica novērš zudumus failu sistēmas līmenī un atbalsta datu sinhronu replikāciju, dublējot uz fiziskām atrašanās vietām ar drošu apjomu, no vienas puses, un datu asinhronu replikāciju, dublējot starp atrašanās vietām, izmantojot tīkla saites ar lielāku latentumu, no otras puses. Pakalpojums Storage Spaces Direct netiek atbalstīts.

Prognozējošā analītika ar System Insights

Ar mašīnmācīšanās modeļa atbalstu, kas nodrošina lielāku efektivitāti, Windows Server 2019 Standard ir pieejama prognozēšanas analīzes funkcija System Insights, kuru var izmantot, lai visaptveroši analizētu lokāli izvietotos serverus veiktspējas rādītāju un notikumu ziņā, lai iegūtu precīzas prognozes Windows Server instanču reaģējošai pārvaldībai, pamatojoties uz iegūtajiem rezultātiem; tādējādi prognozēšanas analītika var palīdzēt samazināt pārvaldības darbu organizācijā, tādējādi samazinot darbības izmaksas.

Konteineru atbalsts Kubernetes un Linux

Visaptverošs konteineru atbalsts ir pieejams arī standarta versijā ar Windows Server 2019. Kubernetes un Linux tiek atbalstīti vēl labāk nekā iepriekš, piemēram, ar Kubernetes pārvaldītos Linux un Windows konteinerus var izmantot paralēli. Turklāt Kubernetes ir pieejamas arī jaunas funkcijas, piemēram, konteineru tīklošana.

Standarta izdevuma licence ļauj izmantot 2 virtuālās mašīnas (VM), tāpēc kopumā var izmantot arī 2 Hyper-V konteinerus; resursdatora uzraudzība netiek atbalstīta. Windows konteinerus var izmantot neierobežotā skaitā.

Uzlabota datu un tīkla aizsardzība ar Microsoft Azure pakalpojumiem

Izmantojot Microsoft Azure Services, Windows Server 2019 Standard var izmantot hibrīda funkcijas, lai bez problēmām savienotu vietējos datu centrus ar mākoni. Azure piedāvā īpašu priekšrocību - visaptverošu hibrīdinfrastruktūru un līdz ar to vienotas drošības, identitāšu un pārvaldības funkcijas. Tādējādi Azure Services piedāvā ne tikai uzlabotu vietējo Active direktoriju aizsardzību, bet arī vienkāršāku sinhronizāciju un labāku datu dublēšanu:

 • Azure Active Directory nodrošina universālu identitāšu pārvaldību un aizsardzību pat vairākās vidēs.
 • Izmantojot Azure Arc, Azure pārvaldību un Azure pakalpojumus var attiecināt uz jebkuru infrastruktūru.
 • Azure pakalpojumus, piemēram, Azure Backup, Azure Site Recovery un Azure Monitor, var viegli un ātri aktivizēt, izmantojot Windows Admin Center.

Piemērojamās programmatūras un aparatūras prasības Windows Server 2019 Standard Edition instalēšanai un darbināšanai

Lai varētu izmantot Windows Server 2019 Standard Edition, izmantotajai aparatūrai ir jāatbilst turpmāk uzskaitītajām minimālajām prasībām. Papildu prasības var atšķirties atkarībā no sistēmas konfigurācijas un citām instalētajām lietojumprogrammām.

 • Cietā diska vieta: 32 GB
 • Atmiņa (RAM): 512 MB
 • Servera darbvirsmas displejam paredzētā vieta diskā: 2 GB
 • Procesors: 64 bitu
 • Procesora ātrums: 1,4 GHz
 • Grafiskā karte: 1 024 x 768 pikseļi, Super VGA atbalsts
 • Tīkla karte: Gigabit Ethernet, 1x

Licencēšana ar Windows Server 2019 Standard 16-Core pakotni

Servera licencēšana ar Windows Server 2019 Standard Edition tiek veikta saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem pat attiecībā uz lietotu programmatūru. Šim nolūkam ir nepieciešama vismaz viena 16-Core pakete. Turpina piemērot šādus noteikumus.

Vispārīgi Microsoft licencēšanas nosacījumi Windows Server 2019 Standard Edition

Microsoft serveru programmatūra, piemēram, Windows Server 2019 Standard vai augstāka versija, parasti tiek licencēta tikai atkarībā no izmantotās fiziskās aparatūras. Viena servera licence attiecas uz 2 fiziskajiem procesora kodoliem. Arī Microsoft licencēšanas noteikumos vienmēr tiek pieņemts, ka katram procesoram ir vismaz 8 kodoli, pat ja izmantotajā aparatūrā patiesībā ir mazāk nekā 8 kodoli. Turklāt katram fiziskajam serverim kā minimālais skaits ir noteikti 2 procesori; tādējādi minimālais-Core skaits ir 16-Core, kas ir tieši tas, kam ir paredzēta 16-Core pakete. Serveri, kam ir vairāk nekā 16-Core, var papildus licencēt ar Windows Server 2019 Standard 2-Core pakotnēm, kas arī ir pieejamas no Wiresoft kā lietotā programmatūra.

Papildu licencēšanas prasības Hyper-V ar Windows Server 2019 Standard

Licencēšanā papildus fizisko-Core procesoru skaitam tiek ņemts vērā arī virtuālo serveru skaits. Windows Server 2019 standarta versijas versijā vienā pamatlicencē var darbināt ne vairāk kā divus Hyper-V gadījumus. Visiem Hyper-V vides procesoriem, kas atbilst fiziskajiem procesora kodoliem, jābūt licencētiem. Ja ar standarta versiju ir nepieciešami papildu Hyper-V gadījumi, visi aktīvie kodoli ir jālicencē atkārtoti.

Papildus Windows Server 2019 Standard licencei visiem klientiem, t. i., katram lietotājam vai galiekārtai, kas piekļūst Windows Serverim, ir jābūt aprīkotiem arī ar klienta piekļuves licenci (CAL). Lietotāju un ierīču licences Windows Server 2019 ir pieejamas arī no Wiresoft par zemām cenām kā lietota programmatūra.

Biežāk uzdotie jautājumi par Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition kā Wiresoft izmantoto programmatūru

Kopumā Windows Server 2019 Standard 16-Core paketes, kas Wiresoft tiek piedāvāta kā lietota programmatūra, lietošanas iespējas neatšķiras no atbilstošas jaunas vai nelietotas servera licences - programmatūra parasti nevar nolietoties. Tomēr bieži rodas papildu jautājumi par jau izmantotajām Windows Server licencēm, uz kuriem atbildes sniegtas tālāk.

No kurienes nāk Windows Server 2019 Standard 16-Core izmantotā programmatūra?

windows Server 2019 Standard 16-Core paketes nāk no Eiropas uzņēmumiem, kas parasti paši tās ir iegādājušies kā jaunas, pārsvarā pat izmantojuši un vēlāk pārdevuši Wiresoft. Iegādājoties tās tālāk vai izmantojot Wiresoft veikala piedāvājumu, tās tiek dēvētas par lietotu programmatūru, lai gan tās var izmantot kā jaunu licenci.

Vai lietotās programmatūras, piemēram, Windows Server 2019 Standard Software, piedāvājums, kā arī iegāde un arī lietošana ir atļauta saskaņā ar likumu?

Jā: Kā lietotās programmatūras Wiresoft pircējs varat būt pārliecināts, ka gan iegādājoties attiecīgo Windows Server 2019 Standard 16-core pakotni, gan to regulāri lietojot, piemēram, uzņēmumā, netiek pārkāpti spēkā esošie likumi. Spēkā esošā jurisdikcija atļauj gan tirdzniecību ar Microsoft izmantoto programmatūru, gan arī tās izmantošanu. Šis fakts ir atkārtoti apstiprināts vairākos tiesas nolēmumos.

Vai pircēja aizsardzība ir pieejama arī izmantotajām Windows Server 2019 Standard 16-Core licencēm?

Jā: Windows Server 2019 Standard 16-Core paketes, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, kā arī cita Wiresoft lietota programmatūra piedāvā tādu pašu drošību un priekšrocības kā jaunas servera programmatūras iegāde. Tas nozīmē, ka jums ir arī pircēja drošība, pateicoties tūlītējai programmatūras lejupielādei pēc pabeigta pirkuma, kā arī tūlītējai licences aktivizēšanai ar licences atslēgu, kas ir derīga šim nolūkam.

Kādas citas priekšrocības piedāvā Wiresoft Used Software, piemēram, Windows Server 2019 Standard 16-Core?

Wiresoft lietotas programmatūras pircējiem ir arī ekonomiska priekšrocība, jo to cena ir zemāka, jo viņi var papildināt vai atjaunināt savus programmatūras krājumus ekonomiskāk nekā iegādājoties salīdzināmas jaunas preces. Microsoft izmantotā programmatūra no Wiresoft tādējādi veicina darbības izmaksu samazināšanu, jo, pateicoties pilnīgai visu pircēju uzskaitei, tā piedāvā revīzijas drošību!

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai Windows Server 2019 Standard 16-Core paketi kā lētu lietotu programmatūru, bet arī atbilstošo 2-Core paketi, ja vēlaties paplašināt sava Windows Servera licencēšanu. Ja jūsu virtualizācijas vajadzības pieaug, iegādājieties Windows Server 2019 Datacenter Edition, kā arī nepieciešamās klienta piekļuves licences (CAL). Mūsu plašais lietotās programmatūras portfelis ietver arī atbilstošas Windows Server 2019 pirmsizlaides versijas, kā arī daudzas citas Microsoft programmas - ar visām minētajām Wiresoft priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par pareizu Windows Server 2019 Standard licencēšanu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanas laikā vai pa e-pastu, vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas