Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10408
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€45,90 * €49,90 * (8,02% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 2 Core 
Ierīces 1x
Virtuālās mašīnas Nepieciešama pamatlicence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lietošanas tiesības


Windows Server 2016 ir izstrādāts mazo uzņēmumu virtualizācijas vajadzībām un IT, un tā ir versija 10. Izmantojot 2 pakotnes, esošo licencēšanu var elastīgi paplašināt. Standard Server WindowsCore Server

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

 

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Standard 2-core

Windows Server 2016 Standard ir izstrādāts mazāku uzņēmumu virtualizācijas un IT vajadzībām, un tā ir Windows 10 servera versija. 2 kodolu pakete ļauj elastīgi paplašināt esošo serveru licencēšanu.

Īsa informācija par Microsoft Windows Server 2016 Standard

Izmantojot Windows Server 2016 Standard, uzņēmumi saņem uzticamu, mākoņdatošanai piemērotu serveru operētājsistēmu, kas ir paredzēta vidēm, kurās lietojumprogrammu virtualizācija darbojas tikai nelielā mērā un kurās pārsvarā tiek izmantoti fiziski serveri. Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, šī standarta versija piedāvā arī daudzas jaunas funkcijas un uzlabojumus, kas paredzēti, lai atbalstītu pāreju uz mākoņdatošanas vidi un nodrošinātu infrastruktūras drošību, palielinot stabilitāti un uzlabojot aizsardzību pret tīkla un glabāšanas kļūmēm. Windows Server 2016 Standard lietošana ir gandrīz intuitīva, izmantojot pazīstamo Windows 10 saskarni.

Izdevumu salīdzinājums: ko piedāvā Windows Server 2016 Standard?

Pieņemot lēmumu iegādāties Windows Server 2016 standarta versiju, noteicošais faktors ir nepieciešamība virtualizēt lietojumprogrammas uzņēmumā. Standarts jau nodrošina daudzas funkcijas hiperkonverģento infrastruktūru izveidei un darbībai mazākā uzņēmumā. Tos papildina Microsoft Azure pakalpojumi, kas ļauj ciešāk savienot vietējās vides ar mākoni, izmantojot papildu praktiskas funkcijas.

Windows Server 2016 Standard piedāvā ne tikai pietiekamus priekšnoteikumus virtuālo tīklu izveidei, bet arī izmantošanai IT infrastruktūras pārvaldībai datu centrā; datu drošība ir vēl vairāk uzlabota, izmantojot dažādas optimizācijas šim nolūkam.

Windows Server 2016 standarta izdevuma licencēšana ar izmantoto programmatūru

Sākot ar Windows Server 2016 versiju, Standard Edition licencēšana ir balstīta tikai uz kodolu: Katram serverim vienmēr ir norādīts minimālais 16 kodolu skaits; papildu kodolus var licencēt, izmantojot 2 kodolu paketes - sīkāka informācija tālāk.

Wiresoft piedāvā Windows Server 2016 Standard divu kodolu paketi kā lietotu programmatūru. Galvenokārt tam ir liela priekšrocība - zemāka cena salīdzinājumā ar jaunām precēm - ar tādu pašu funkciju klāstu, piemēram, virtualizācijā, kā arī ar tādu pašu veiktspēju, turklāt šī versija parasti vairs netiek piedāvāta jauna. Turpmākajā pārskatā ir sniegta detalizēta informācija par Microsoft Windows Server 2016 Standard Edition funkcionālo darbības jomu, kā arī precīzi licencēšanas nosacījumi.

Ko ietver Windows Server 2016 Standard Edition?

Pirmkārt, Windows Server 2016 Standard salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju kopumā raksturo lielāka veiktspēja lietojumprogrammu izpildē un spēcīgāks savienojums ar mākoni. Turklāt ir jaunas funkcijas, kas atbalsta pāreju uz mākoņvidi, kā arī rada priekšnoteikumus serveru un lietojumprogrammu virtualizācijai.

Tāpēc ar standarta versiju var izveidot sarežģītus virtuālos tīklus, kuriem ir lielāka stabilitāte un labāka infrastruktūru aizsardzība.

Lietojot Windows Server 2016 Standard kā datu centru efektīvai IT infrastruktūras pārvaldībai mazākā uzņēmumā, šajā izdevumā cita starpā ir iekļautas jaunas serveru lomas, kā arī plašākas lietotāju tiesību piešķiršanas iespējas; turklāt uzlabota aizsardzība tīkla vai datu glabāšanas atteices gadījumā nodrošina lielāku drošību un ātrāku atjaunošanu.

Operētājsistēmu Windows Server 2016 Standard var palaist arī vienkāršākā lietojumprogrammā Core - tā kā netiek rādīta grafiskā darbvirsmas saskarne, servera programmatūras darbības laikā var ievērojami uzlabot īpaši vecākas aparatūras veiktspēju.

Turpmāk sīkāk aprakstītas svarīgākās standarta versijā pieejamās funkcijas, kas galvenokārt attiecas uz lietojumprogrammu virtualizācijas iespējām.

Virtualizācija ar Hyper-V

Windows Server 2016 standarta izdevumā ir iekļautas virtualizācijas tiesības 2 virtuālajām mašīnām vai 2 Hyper-V konteineriem, kuriem maksimālais pieejamais RAM apjoms ir 24 TB. Lai iegūtu divas papildu VM tiesības, visi esošie fiziskie aktīvie kodoli ir jālicencē vēlreiz.

Hyper-V piedāvā dažādas glabāšanas funkcijas, piemēram, iSCSI iniciatoru, lai izmantotu SCSI protokolu IP tīklā, kā arī atbalstu Storage Spaces, lai apvienotu diskus loģiskā glabāšanas fondā, kas pēc tam nodrošina glabāšanas vietas (Storage Spaces Direct nav pieejams standarta versijā), kā arī daudzceļu I/O (MPIO), lai labāk sadalītu slodzi starp savienojumiem un paaugstinātu kļūmju drošību - izmantojot pārslēgšanos kļūmju gadījumā un slodzes balansēšanu. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīga ir funkcija VM Storage Resiliency, kas uzlabo Windows Server 2016 Hyper-V klasteru pieejamību, palielinot noturību pret glabāšanas sistēmas kļūmēm.

Windows Server konteineru atbalsts Docker vidē

Jaunums Microsoft Windows Server 2016 ir Windows Server Containers, kā arī Hyper-V konteineru atbalsts, kas balstīts uz Docker - atvērtā pirmkoda programmatūru serveru un mākoņa lietojumprogrammu vienkāršai izolētai izvietošanai, izmantojot konteineru virtualizāciju, kas arī vienkāršo to izvietošanu. Izmantojot Docker, visas šim nolūkam nepieciešamās sastāvdaļas ir pieejamas, izmantojot konteinera resursdatoru.

Nano serveris operētājsistēmā Windows Server 2016

Turklāt ir pieejams Nano Server - attālināti pārvaldīta servera operētājsistēma, kas ir optimizēta Windows Server Containers vai Docker paplašinājumam un ko var konfigurēt kā Docker konteineru mitinātāju. Nano Server ļauj izveidot ievērojami vienkāršākus serverus, jo, izmantojot virtuālo dzinēju, uzņēmumā var ietaupīt līdz pat 90 % glabāšanas vietas. Nano Server var izmantot ne tikai Hyper-V klasteru izveidei, bet arī klasisko serveru pakalpojumu, piemēram, failu serveru, izveidei.

Microsoft Azure pakalpojumu izmantošana ar Windows Server 2016 Standard

Windows Server 2016 versijā savienojums starp operētājsistēmu un Microsoft Azure mākoņpakalpojumu ir vēl vairāk paplašināts. Tādējādi izkliedētus datu centrus var savienot vēl efektīvāk un uzticamāk, veidojot augstas veiktspējas un augstas pieejamības serverus un klasterus, jo Azure piedāvā īpašu priekšrocību - visaptverošu hibrīdinfrastruktūru ar vienotām identitāšu, drošības un administrēšanas funkcijām visiem komponentiem, kā arī Cloud Witness, augstas pieejamības funkciju klasteru pārslēgšanai kļūdas gadījumā, un RDS Connection Broker virtuālo darbvirsmu nodrošināšanai.

Pārskats par Microsoft serveru lietojumprogrammām un komponentēm, kas pieejamas ar Windows Server 2016 Standard

Servera lietojumprogrammas, kas pieejamas ar Windows Server 2016 Standard un ko var instalēt, izmantojot servera pārvaldnieku (vai PowerShell), ir šādas:

 • Microsoft SQL Server: Versijas 2016, 2014 līdz 2012
 • Microsoft System Center: Virtual Machine Manager 2016, Data Protection Manager 2016, Operations Manager 2016
 • Konfigurācijas pārvaldnieks (1606)
 • SharePoint Server 2016
 • Exchange Server 2016
 • Project Server 2016
 • Uzņēmēja integrācijas serveris 2016
 • Visual Studio Team Foundation Server 2017
 • Skype for Business Server 2015 un
 • BizTalk Server 2016

Tiek atbalstītas arī šādas sastāvdaļas:

 • .NET Framework 4.6 un 3.5
 • PowerShell
 • BitLocker diska šifrēšana un tīkla atbloķēšana
 • BranchCache
 • Fona inteliģentās pārsūtīšanas pakalpojums (BITS)
 • NFS (tīkla failu sistēmas) klients
 • Failover klasteris
 • Grupas politikas pārvaldība

Tomēr Windows Server 2016 standarta versijā NAV atbalstītas šādas funkcijas un sastāvdaļas:

 • Programmatūras definēti tīkli (SDN)
 • Virtuālo Hyper-V hostu uzraudzība
 • Uzglabāšanas replika
 • Uzglabāšanas telpas Direct
 • Uzglabāšanas replika
 • Aizsargātas virtuālās mašīnas
 • Jauns tīkla kaudze (Protocol Stack)

Programmatūras un aparatūras minimālās prasības Windows Server 2016 Standard Edition uzstādīšanai un darbībai

Lai nodrošinātu operētājsistēmas Windows Server 2016 Standard netraucētu darbību, izmantotajai aparatūrai jāatbilst turpmāk minētajām minimālajām prasībām. Papildu prasības ir atkarīgas no sistēmas konfigurācijas un citām instalētajām lietojumprogrammām.

 • Cietā diska vieta: 32 GB
 • RAM: 512 MB (Server Core un Server Nano)
 • Uzstādīšana ar darbvirsmas displeju: 2 GB
 • Sistēmas nodalījums: 32 GB
 • Procesors: 64 bitu
 • Procesora ātrums: 1,4 GHz
 • Grafiskā karte: 1 024 x 768 pikseļi, Super VGA atbalsts
 • Tīkla karte: 1 Ethernet adapteris ar 1x minimālo caurlaidspēju gigabitu diapazonā

Licencēšana ar Windows Server 2016 Standard 2 kodolu pakotni

Pat licencējot serveri ar Windows Server 2016 Standard Edition kā lietotu programmatūru, ir jāievēro Microsoft licencēšanas noteikumi. Paplašinātai licencēšanai ir nepieciešama vismaz divu kodolu pakete, un ir spēkā šādi noteikumi.

Microsoft licences noteikumi operētājsistēmai Windows Server 2016

Līdz ar Windows Server 2016 versijas iznākšanu Microsoft ir arī būtiski mainījis licencēšanas modeli. Licencējot serveri ar standarta vai augstāku versiju, pamatā ir izmantotās fiziskās aparatūras kodolu skaits. Piemēro šādus noteikumus:

 • Viena servera licence attiecas uz 2 fiziskajiem procesora kodoliem.
 • Vienam procesoram vienmēr tiek piemērots minimālais 8 kodolu skaits, pat ja esošajai aparatūrai faktiski ir mazāk nekā 8 kodoli.
 • Turklāt minimālais procesoru skaits vienam fiziskajam serverim ir 2.
 • Rezultātā minimālais skaits ir 16 kodolu, kas tiek licencēts ar atbilstošu paketi, kura ir pieejama arī no Wiresoft kā lietotā programmatūra.
 • Ja serverim ir vairāk nekā 16 kodolu, tie var vai tiem ir jālicencē ar Windows Server 2016 Standard 2 kodolu pakotnēm.
 • Turklāt katram klientam - lietotājam vai gala ierīcei -, kas piekļūst Windows Server 2016 Standard, ir jābūt aprīkotam ar atbilstošu klienta piekļuves licenci (CAL). Šīs lietotāja un ierīces licences licencēm Windows Server 2016 ir pieejamas arī no Wiresoft par izdevīgām cenām kā lietota programmatūra.

Windows Server 2016 Standard izvietošana virtuālās operētājsistēmas vidē

Windows Server 2016 gadījumus var izmantot Standard Edition versijā fiziskā operētājsistēmas vidē - 1 strādājošs gadījums - vai virtuālajā operētājsistēmas vidē - ne vairāk kā 2 strādājoši gadījumi. Tādējādi Windows Server 2016 var instalēt arī esošā resursdatora virtuālajā datorā, tomēr dažas funkcijas vislabāk darbojas fiziskā Windows Server 2016 resursdatorā ar Hyper-V.

Biežāk uzdotie jautājumi par Microsoft Windows Server 2016 Standard Edition kā Wiresoft izmantoto programmatūru

Izmantojot lietotu Windows Server 2016 Standard divu kodolu pakotni, servera kodolus var licencēt tāpat kā jaunu divu kodolu pakotni, lai gan tas gandrīz nekad netiek piedāvāts kā jauns risinājums. Kopumā programmatūra tik un tā nevar nolietoties, tāpēc lietotā programmatūra no Wiresoft piedāvā tādas pašas funkcijas un arī tiesības kā neizmantota servera licence. Turpmāk sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par izmantoto Windows serveru licenču īpašībām.

Vai ir likumīgi atļauts pārdot, iegādāties un lietot lietotu Microsoft programmatūru, piemēram, Windows Server 2016 2-Core Package?

Jā: Kā Wiresoft klients varat būt pārliecināts, ka ne tikai iegādājoties šo Windows Server 2016 Standard 2-Core Package, bet arī to regulāri lietojot, netiks pārkāpti nekādi spēkā esoši likumi. Spēkā esošie tiesību akti atļauj gan tirdzniecību ar Microsoft izmantoto programmatūru, gan tās lietošanu, jo Wiresoft tā ir iegūta no uzņēmuma licenču krājumiem. Dažādos tiesas nolēmumos tas ir atkārtoti skaidri apstiprināts.

No kurienes nāk izmantotā programmatūra Windows Server 2016 Standard 2-Core Package?

windows Server 2016 Standard divu kodolu paketes Wiresoft veikalā attiecīgi nāk no uzņēmumiem vai organizācijām; tās parasti ir iegādājušās to jaunu un parasti arī faktiski to izmantojušas, un pēc tam pārdevušas Wiresoft. Iemesli tam var būt, piemēram, jaunākas programmatūras versijas izmantošana visā uzņēmumā vai servera aparatūras ar mazāku kodolu skaitu izmantošana. Šādas divu kodolu paketes vienmēr tiek piedāvātas Wiresoft veikalā kā lietota programmatūra, pat ja tās var izmantot kā jaunu licenci.

Kā ir ar Windows Server 2016 Standard izmantotās programmatūras pircēju drošību?

Šī Windows Server 2016 Standard 2-Core Package, tāpat kā jebkura cita Wiresoft lietotā programmatūra, piedāvā parasto pircēja drošību, jo programmatūras pakete tiek lejupielādēta uzreiz pēc apmaksas procesa pabeigšanas, kā arī tūlītēja licences aktivizēšana ar derīgu licences atslēgu - tāpat kā jauna programmatūra.

Vai lietotai programmatūrai no Wiresoft ir kādas citas priekšrocības?

Jā: Wiresoft klienti, iegādājoties lietotu programmatūru, pirmkārt, gūst labumu no ievērojami zemākas cenas; tādējādi tas sniedz ekonomiskas priekšrocības, jo uzņēmumi un privātpersonas var papildināt vai atjaunināt savu programmatūras krājumu ekonomiskāk nekā ar jaunu programmatūru. Tādējādi lietotā programmatūra no Wiresoft var palīdzēt samazināt darbības izmaksas, jo tā piedāvā arī revīzijas drošību, pateicoties pilnīgai visu pircēju uzskaitei!

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai Windows Server 2016 Standard Edition 2 kodolu paketi, bet arī atbilstošu 16 kodolu paketi Windows Server pamatlicencēšanai. Ja pieaug vajadzība pēc lietojumprogrammu virtualizācijas, varat izvēlēties Windows Server 2016 Datacenter Edition vai arī jaunāko versiju Windows Server 2019, kas arī ir pieejama Wiresoft. Turklāt mūsu lietotās programmatūras portfelī atradīsiet arī nepieciešamās klienta piekļuves licences (CAL), kā arī daudzas citas Microsoft programmas - ar visām minētajām Wiresoft priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par Windows Server 2016 Standard ar 2 kodolu pakotnēm pareizu licencēšanu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanas vai e-pasta vai tālruņa zvanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas