Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10075
 • R18-05768
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€21,90 * €22,90 * (4,37% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x lietotāja CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL Lietotājs CAL
Piegādes joma Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Lai licencētu Microsoft Windows Server 2019 standarta vai datu centra versiju, papildus servera pamatlicencēm katram lietotājam ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence: piemēram, Windows Server 2019 User CAL; tā attiecīgajam reģistrētajam lietotājam piešķir piekļuves tiesības šim Windows serverim.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"

Microsoft Windows Server 2019 lietotāja licenču licenču (CAL) iegāde kā lietotas licences

Lai licencētu Microsoft Standard- vai datacentra versiju Windows Server 2019, papildus servera pamatlicencēm katram lietotājam ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence: piemēram, Windows Server 2019 User CAL; tā attiecīgajam reģistrētajam lietotājam piešķir piekļuves tiesības šim Windows serverim.

Servera Windows 2019 Server Standard jeb Datacenter-Edition pamatlicences neietver nekādas papildu lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā lietotāja CAL, lai noteiktam lietotājam būtu tikai personīgas tiesības piekļūt serverim Windows Server, izmantojot - lai gan patvaļīgi atlasāmu - galīgo ierīci.

Lietotai lietotāja CAL Windows Server 2019 no Wiresoft ir ne tikai zemāka cena, salīdzinot ar citām programmatūras tirdzniecībā piedāvātajām jaunajām klienta piekļuves licencēm, bet tās ir pieejamas arī atsevišķi, nevis komplektā. Tomēr izmantotajām CAL ir tāda pati funkcionalitāte kā lietotāja klienta piekļuves licencēm Windows Server 2019, kas pieejamas oficiālajā Microsoft Volume Licensing Program.

Iegūstiet visas MS Windows Server 2019 priekšrocības, izmantojot lietotājam iepriekš piederošu CAL

Standard- jeb Windows Server 2019 Datacenter Edition piedāvā daudzas jaunas funkcijas, jo īpaši uz mākoņtehnoloģiju balstītu lietojumprogrammu izmantošanai, pamatojoties uz Windows 10. Piemēram, programmatūras definētā tīkla (SDN) funkcija ļauj ne tikai centralizēti konfigurēt fiziskās tīkla ierīces, piemēram, maršrutētājus un komutatorus, bet arī virtuālās tīkla ierīces, piemēram, vārtejas, kā arī veikt to dinamisku pārvaldību. Šim nolūkam Windows Server 2019 nodrošina iespēju izveidot divu tīklu vienādranga savienojumu, lai tos savienotu gandrīz nemanāmi. Citas funkcijas, ko lietotāji var izmantot, izmantojot Lietotāja CAL, ir šādas:

 • Droša virtuālo tīklu šifrēšana, izmantojot šifrētos tīklus un datagrammu transporta slāņa drošību (DTLS)
 • Jaunas hiperkonverģētas infrastruktūras (HCI) funkcijas samazina sarežģītību un vienkāršo IT infrastruktūras izvietošanuV
 • Uzlabota Linux integrācija ar aizsargātiem virtuālajiem datoriem
 • Kubernetes konteineru izmantošana
 • Uzlabota aizsardzība pret apdraudējumiem sensitīvu datu aizsardzībai un agrīnai uzbrukumu atklāšanai
 • Pakalpojums Storage Spaces Direct vietējo serveru datu krātuvju apvienošanai virtuālā klasterī
 • Glabāšanas replika novērš datu zudumu failu sistēmas līmenī un samazina dīkstāves laiku, izmantojot gatavību katastrofām

Svarīga informācija par izmantotajām lietotāju licencēm Windows Server Standard- un Datacenter-Edition 2019

Lietotajai programmatūrai no Wiresoft, piemēram, lietotāja CAL, arī ir tādas pašas iespējas, lai izmantotu visas attiecīgās Windows Server 2019 Edition integrētās funkcijas: Tas īpaši maziem un vidēja lieluma uzņēmumiem un organizācijām piedāvā ekonomisku alternatīvu serveru licencēšanai, jo to var arī pielāgot atbilstoši vajadzībām:

Informācija par Windows Server 2019 CAL licencēšanu

Microsoft licences noteikumi piedāvā Standard un Datacenter versijām Windows Server 2019 licencēšanu pēc kodoliem/procesora kodoliem, kas jāpapildina ar lietotāju vai galiekārtu licencēšanu; visas servera licencē iekļautās CAL ir aprīkotas tikai ar administratora tiesībām, tāpēc faktisko Windows servera pakalpojumu izmantošanai katram īpašam lietotājam ir nepieciešama piekļuves licence (User CAL); tai jāatbilst arī identiskai vai augstākai Windows servera versijai - sīkāka informācija turpmāk.

Tikai šī personīgā klienta piekļuves licence dod lietotājam tiesības izmantot Windows servera 2019. gada versijas funkcijas, tā ietver tikai Windows servera 2019. gada klienta/servera vides piekļuves tiesības un nekādu citu programmatūru, kas vēl būtu jāinstalē.

Kādas ir priekšrocības, licencējot Windows Server 2019 Standard- vai Datacenter edition ar lietotāja licences licencēm?

Windows Server 2019 CAL licencēšana ļauj elastīgi un atbilstoši vajadzībām pārvaldīt lietotāju tiesības. Izmantošana ar lietotajām piekļuves licencēm lietotājiem ir ekonomiskāka iespēja, jo īpaši MVU, izmantot Windows servera pakalpojumus, jo šajā gadījumā klientu piekļuves licences jāiegādājas tikai tik daudz darbiniekiem, cik faktiski ir nepieciešams. Microsoft licencēšanas modelis piedāvā divu veidu licences licenču licences Windows Server 2019:

 • Windows Servera 2019 lietotāja CAL: tas piešķir servera piekļuves tiesības īpašam lietotājam
 • Windows Server 2019 User CAL: tas nodrošina īpašas piekļuves tiesības serverim (dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis)

Lietotāja CAL var arī kombinēt ar ierīces CAL.

Ņemiet vērā CAL saderību ar Windows Server 2019 versiju!

Lietotāja licences licencē Windows Server 2019 attiecīgajam lietotājam tiek piešķirtas ne tikai piekļuves tiesības serverim Windows Server 2019 versijā, bet arī vecākām versijām, piemēram, 2014 (downgrade). Tas ir priekšrocība salīdzinājumā ar licencēm CAL, kas noteikti ir paredzētas tikai iepriekšējai Windows Server 2019 versijai, jo tās nevar izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2019 versijai (jauninājums). Tāpēc, iegādājoties lietotāja licences licencēm Windows Server 2019, ir jāpārliecinās, vai servera licence un klienta piekļuves licence ir saderīgas.

Kas vēl jāņem vērā, licencējot Windows Server 2019 ar izmantoto lietotāja CAL?

Kā jau minēts, tikai konkrēts reģistrēts darbinieks saņem personīgās piekļuves tiesības Windows Server 2019 ar lietotāja CAL, tāpēc ir svarīgi, lai attiecīgā Windows-aprīkojamā galīgā ierīce būtu brīvi atlasāma. Kad lietotāja reģistrācija ir pabeigta, to vairs nevar mainīt. Principā nav arī iespējams mainīt CAL tipu no lietotāja uz ierīces CAL vai otrādi. Tomēr ir iespējams apvienot lietotāja licences ar ierīces licencēm Windows Server 2019.

Šie Microsoft CAL licencēšanas noteikumi ir paredzēti, lai novērstu nepareizu piekļuvi Windows Server 2019. Turklāt tie arī nodrošina uzņēmuma un tā datu drošību, liedzot pakalpojumu izmantot nepiederošiem vai trešo pušu lietotājiem.

Ar ko lietotāja CAL Windows Server 2019 atšķiras no ierīces CAL?

Principā izmantotā lietotāja licences licence Windows Server 2019 pēc funkcionalitātes neatšķiras no klienta piekļuves licences, kas balstīta uz ierīci - tā saucamās ierīces licences. To priekšrocības izpaužas tikai tipiskajā veidā, kādā organizācijā tiek piekļūts serverim Windows:

Lietotāja piekļuves licence serverim Windows Server 2019 ir piesaistīta tikai konkrētam darbiniekam, taču tādējādi tā ļauj brīvi izvēlēties galiekārtu, lai piekļūtu serverim Windows Server neatkarīgi no tā atrašanās vietas. Tāpēc salīdzinājumā ar piekļuves licenci, kas saistīta ar galiekārtu, Lietotāja CAL piedāvā atšķirīgu izmantošanas jomu, jo licencētais lietotājs nav saistīts ar izmantoto datoru vai tamlīdzīgu ierīci - vienmēr ar nosacījumu, ka izmantotajai galiekārtai ir piekļuve internetam. Tas nozīmē, ka lietotājs var piekļūt serverim Windows ne tikai no stacionārā datora darba vietā uzņēmumā, bet arī ārēji: piemēram, izmantojot privāto klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni - komandējuma laikā vai arī mājāsOffice.

Tāpēc lietotāja licences licencēm Windows Server 2019 ļauj elastīgāk izmantot Windows servera funkcijas tiem darbiniekiem, kuri bieži maina darba vidi un pieslēgumam serverim izmanto attiecīgo galiekārtu, jo ar lietotāja licences licenci viņi vienmēr izmanto savu personīgo kontu.

Secinājums

Tātad tas, kurš klienta piekļuves licences veids serverimWindows Server 2019 sniedz vairāk priekšrocību, lietojot to uzņēmumā, katrā gadījumā ir atšķirīgs. Šeit galvenokārt nozīme ir to darbinieku skaitam, kuri izmanto Windows serveri, saistībā ar dominējošo piekļuves veidu, izmantojot esošās galiekārtas: tiklīdz lielākā daļa pārmaiņus izmanto mobilās galiekārtas vai dažādas autonomas ierīces un tādējādi arī dažādas darbstacijas, lai piekļūtu Windows serverim, personīgais lietotājs CAL piedāvā vairāk priekšrocību. Kā minēts iepriekš, lēmums par atbilstošu klienta piekļuves licencēšanas veidu jāpieņem pirms iegādes, jo Windows Server 2019 lietotāja CAL nevar pārklasificēt par ierīces CAL vai otrādi. Tomēr ir iespējams apvienot vai paralēli izmantot lietotāja licences un ierīces licences Windows Server 2019.

Lietotas Microsoft Windows Server 2019 lietotāju licences jau ir pieejamas no vienas licences Wiresoft tiešsaistes veikalā

Lietotas lietotāja licences licencēm MS Windows Server 2019 ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā jau kā viena lietotāja licence - šeit nav piemērojami nekādi Microsoft apjoma licences noteikumi. Atzīme "lietots" nenozīmē nekādus vispārējus trūkumus lietotāja CAL lietojamībā, jo programmatūra principā nevar nolietoties.

Informācija par izmantotajām lietotāja licencēm Windows Server 2019 no Wiresoft

Lietotas lietotāja licences Windows Server 2019 ir tipiskas piekļuves licences darbiniekiem, jo citādi tās ir pieejamas saskaņā ar Microsoft licencēšanas programmu; atšķirībā no šīm licencēm tās savulaik bija daļa no lietotāja apjoma licences Windows Server 2019 kā lietota programmatūra, ko iegādājās iepriekšējais pircējs, parasti uzņēmums. Lietotāja piekļuves licences, kas nebija nepieciešamas, vai pat visa apjoma licence tika tālāk pārdotas uzņēmumam Wiresoft. Šajā procesā apjoma licence tika sadalīta un pārveidota par individuālām licencēm, un iegūtās individuālās lietotāju piekļuves licences tika marķētas kā lietotā programmatūra. Neraugoties uz to marķējumu "lietots", šādas lietotāja licences Windows Server 2019 ir pilnībā lietojamas, jo tās neatšķiras no jaunas licences ne ar kādiem funkcionalitātes vai derīguma termiņa ierobežojumiem.

Lietotas lietotāja licences licenču programmatūras pircēja drošība Windows Server 2019

Lietotas lietotāja licences Windows Server ir ne tikai lētāka alternatīva Windows servera licencēšanai Wiresoft klientiem, bet arī droša alternatīva! Kā klients jūs jau saņemat viena lietotāja CAL Microsoft Windows Server 2019 no mums par pazeminātu cenu, salīdzinot ar "neizmantotām" jaunām CAL, citādi jums ir parastā pircēja drošība, izmantojot tūlītēju lejupielādi un tūlītēju licences aktivizēšanu ar iekļauto apjoma licences atslēgu.

Vai ir likumīgi iegādāties un izmantot lietotas licences licencēm Windows Server 2019?

Visas lietotāja un citas piekļuves licences Windows Server 2019, ko iegādājaties no Wiresoft, nāk no uzņēmumu vai organizāciju licenču krājumiem. Tāpēc uz pārdošanu, kā arī pirkšanu attiecas spēkā esošā jurisdikcija, kas nepārprotami atļauj tirdzniecību ar lietotu programmatūru; dažādi tiesu nolēmumi ir skaidri apstiprinājuši likumību.

Tāpēc klientiem Windows Server 2019 vai citu Wiresoft piedāvāto klientu piekļuves licenču iegāde kā lietotās programmatūras, kā arī to izmantošana nodrošina juridisko drošību, jo ne Wiresoft, ne jūs kā klients nepārkāpjat nekādus tiesību aktus. Turklāt izmantotās CAL no Wiresoft ir arī drošas pret auditu, jo ir pilnīgs pierādījums par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Jūsu Wiresoft priekšrocības, pērkot lietotas lietotāja licences Windows Server 2019

Kopsavilkums: Lietota programmatūra no Wiresoft piedāvā mūsu klientiem pieejamu alternatīvu daudziem citu programmatūras pārdevēju piedāvājumiem ne tikai Windows Server 2019 lietotāju licencēm, bet arī citām piekļuves licencēm.Turklāt, kā norādīts iepriekš, nav ierobežojumu attiecībā uz minimālo lietotāju licenču skaitu, kas jāiegādājas iegādes brīdī, atšķirībā no neelastīgajām klientu piekļuves licenču pakāpēm, tāpēc uzņēmumi un citi klienti var samazināt servera licencēšanas izmaksas, precīzi licencējot Windows servera pakalpojumu faktisko izmantošanu.

Wiresoft tiešsaistes veikalā papildus lietotajām programmatūras piekļuves licencēm lietotāja licencēm varat atrast arī ierīces licences Windows Server 2019, kā arī licences citām Windows Server vai citas servera programmatūras versijām, tostarp attiecīgās piekļuves licences. Tādējādi varat arī papildināt vai atjaunināt esošo programmatūras krājumu citās jomās ar lietotām licencēm par saprātīgu cenu, kā arī izvairīties no jaunas aparatūras iegādes izmaksām un savietojamības problēmām, ko rada neunificētas programmatūras versijas.

Papildus CAL vai servera programmatūrai Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet arī citus Microsoft programmatūras produktus - ar visām Wiresoft izmantotās programmatūras priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par lietotāja licences licencēm Windows Server 2019 vai citiem Microsoft produktiem, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas