Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCEL MAC 2021 MICROSOFT EXCEL MAC 2021
Microsoft Excel 2021 priekš Mac kā praktiska viena lietotāja licence Microsoft Excel ir nepārspēta izklājlapu programmatūra sarežģītu matemātisku un komerciālu aprēķinu veikšanai. Pašreizējā 2021. gada versijā operētājsistēmai Mac ir arī...
€85,90 *
MICROSOFT EXCEL MAC 2016 MICROSOFT EXCEL MAC 2016
Microsoft Excel for Mac 2016 - efektīva izklājlapu programma macOS Excel 2016 - klasiskā izklājlapu programma, kas paredzēta visdažādākajām aprēķinu operācijām, ir pieejama arī Mac kā atsevišķa programma. Lai gan šī jaunākā programmas...
€50,90 *
MICROSOFT EXCEL MAC 2019 MICROSOFT EXCEL MAC 2019
Microsoft Excel 2019 priekš Mac kā ērta viena lietotāja licence Microsoft Excel ir līdz šim nepārspēta izklājlapu programmatūra, ar kuru var veikt sarežģītus matemātiskus un komerciālus aprēķinus. Pašreizējā 2019. gada versijā...
€63,90 *

Microsoft Excel priekš Mac: perfektas izklājlapas Apple ierīcē

Uzziniet, kā Microsoft Excel for Mac var palīdzēt gudri organizēt datus, veikt sarežģītus aprēķinus un veidot jēgpilnas diagrammas. Šajā rakstā sniegts ieskats jaunākās Microsoft Excel for Mac versijas funkcijās un iespējās, lai optimizētu jūsu darba procesus.

Lietotāja saskarne un efektīva datu pārvaldība

Microsoft Excel for Mac lietotāja saskarne ir lietotājam draudzīga un efektīva. Izmantojiet intuitīvās izvēlnes un rīkjoslas, lai bez piepūles veidotu un formatētu tabulas. Optimizētā datu pārvaldība ļauj strukturēti attēlot skaitļus un informāciju.

Formulas un funkcijas

Izpētiet formulu un funkciju pasauli Microsoft Excel for Mac. Automatizējiet aprēķinus un analīzi, izmantojot dažādas iepriekš definētas funkcijas. Inteliģentā automātiskā pabeigšana palīdz ievadīt formulas bez kļūdām un ietaupīt laiku.

Diagrammas un datu vizualizācija

Izveidojiet iespaidīgas diagrammas un grafikus, lai vizualizētu datus. Microsoft Excel for Mac piedāvā plašu diagrammu veidu klāstu, kas palīdz skaidri un pievilcīgi attēlot informāciju. Ar vilkšanas un nomešanas funkciju ir viegli izveidot un pielāgot diagrammas.

Sadarbība un mākoņa integrācija

Izmantojiet nepārtrauktas sadarbības priekšrocības, integrējot Microsoft Excel for Mac ar Microsoft 365 mākoņdatošanu. Kopīgojiet darbgrāmatas ar kolēģiem reāllaikā un sekojiet izmaiņām. Mākoņa integrācija arī ļauj piekļūt datiem no dažādām ierīcēm.

Efektīva datu pārvaldība

Efektīvi pārvaldiet savus datus, izmantojot Microsoft Excel for Mac jaudīgās funkcijas. Šķirojiet, filtrējiet un grupējiet datus, lai ātri atrastu attiecīgo informāciju. PivotTable funkcija ļauj veikt sarežģītu datu analīzi un gūt nozīmīgu ieskatu.

Atjauninājumi un atbalsts

Uzturiet Microsoft Excel for Mac atjauninātu, regulāri pārbaudot, vai nav pieejami atjauninājumi. Programmatūra tiek nepārtraukti uzlabota, lai nodrošinātu vislabākās funkcijas un veiktspēju. Ja jums rodas jautājumi vai problēmas, Microsoft palīdzības dienests ir gatavs jums nekavējoties palīdzēt.

Kopumā Microsoft Excel for Mac nodrošina jaudīgu izklājlapu platformu, kas īpaši izstrādāta Mac lietotāju vajadzībām. Tā ir ideāls risinājums efektīvai datu pārvaldībai un jēgpilnu pārskatu izveidei, jo tai ir daudz funkciju un lietotājam draudzīga saskarne.

Kategorijas