Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL MAC 2016

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10141
 • D46-00945
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€50,90 * €55,90 * (8,94% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Excel 2016 - klasiskā izklājlapu programma, kas paredzēta visdažādākajām aritmētiskajām operācijām, ir pieejama arī Mac kā atsevišķa programma. Lai gan šī pašreizējā programmas versija nepiedāvā tieši tādu pašu funkciju klāstu kā atbilstošā datora versija, tai ir visas priekšgājējas versijas 2013 funkcijas, un tagad tā ir arī pilnībā savietojama starp abām sistēmām. Windows Excel Excel 2016 for Mac joprojām ir virkne jaunu funkciju un rīku, kas vēl vairāk atvieglo profesionālu darbu ar attēlu kopām un sarežģītām tabulām. Tagad var aprēķināt pārdošanas prognozes un citas prognozes, izmantot šarnīrgriezes tabulas un izveidot šarnīrgriezes diagrammas.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"

Microsoft Excel for Mac 2016 - efektīva izklājlapu programma macOS

Excel 2016- klasiskā izklājlapu programma, kas paredzēta visdažādākajām aprēķinu operācijām, ir pieejama arī Mac kā atsevišķa programma. Lai gan šī jaunākā programmas versija nepiedāvā tieši tādu pašu funkciju klāstu kā atbilstošā datora versija, tai ir visas Windows iepriekšējās versijas Excel 2013 funkcijas, un tagad tā nodrošina arī pilnīgu abu sistēmu savietojamību.

Tomēr programmāExcel 2016 operētājsistēmai Mac joprojām ir virkne jaunu funkciju un rīku, kas vēl vairāk atvieglo profesionālu darbu ar skaitļu kopām un sarežģītām tabulām. Tagad var aprēķināt pārdošanas prognozes un citas prognozes, izmantot šarnīrgriezes tabulas un izveidot šarnīrgriezes diagrammas.

Excel 2016 operētājsistēmai Mac ir optimizēts arī darbam ar izklājlapu dokumentiem komandās un to pieejamībai reāllaikā. Mac lietotāji var izmantot arī Microsoft pakalpojumu OneDrive, lai rediģētu Excel failus mākonī gan birojā, gan mājās, gan ceļā: augšupielādējot datus, katram autorizētajam lietotājam var piešķirt individuālas izlaišanas vai lietošanas tiesības, tādējādi arī tīklā tiek nodrošināta sensitīvu datu aizsardzība.

Excel 2016 priekš Mac ir pieejams Wiresoft Software Shop kā viena licence par zemu cenu. Zemāk atradīsiet pārskatu par svarīgākajām funkcijām, ko šī populārā aprēķinu programmatūra piedāvā, to iegādājoties.

Jaunas Excel funkcijas Mac versijā 2016

Papildus daudziem uzlabojumiem, jo īpaši šarnīra tabulās, programmā Excel 2016 operētājsistēmai Mac ir iekļauti šādi esošo funkciju uzlabojumi, kā arī pilnīgi jauni rīki:

 • PROGNOSE.ETS: šī funkcija aprēķina vai aplēš nākotnes vērtību, pamatojoties uz esošajām (vēsturiskajām) vērtībām, izmantojot ETS (eksponenciālās izlīdzināšanas) algoritmu AAA versijā. PROGNOSE.ETS ļauj, piemēram, prognozēt pārdošanas apjomu, krājumu līmeni vai patērētāju tendences.
 • SAISTĪŠANA: Šī funkcija tagad ļauj sasaistīt vairākas Excel šūnas citā šūnā.
 • IF funkcija: tā ļauj lietotājiem izveidot loģisku salīdzinājumu starp pašreizējo vērtību un paredzamo vērtību. Ar funkciju What-If var iegūt divus rezultātus: Ja salīdzinājums ir pareizs, tiek atgriezts pirmais rezultāts; ja salīdzinājums ir nepareizs, tiek atgriezts otrais rezultāts. Funkciju What-If var izmantot, lai novērtētu gan tekstu, gan vērtības. To var izmantot arī kļūdu un matemātisko operatoru novērtēšanai. Turklāt, lai veiktu salīdzinājumus, var ievietot vairākas What-If funkcijas.

Strādājot ar Excel lapu, īpaši liels atvieglojums ir konteksta rīki: kopā ar noteiktu elementu atlasi lentē var parādīt papildu komandas. Piemēram, Mac lietotāji var atlasīt diagrammu, un lentē tiek parādītas cilnes "Diagrammas izveide" un "Formāts". Līdzīgi funkcijas var ievietot, noklikšķinot uz "Insert Function" cilnē "Formulas", lai parādītu "Formulu ģeneratora" apgabalu. Šeit varat ne tikai meklēt konkrētas funkcijas un ievietot tās ar vienu klikšķi, bet arī meklēt pareizo sintaksi. Šī funkcija piedāvā arī visaptverošu palīdzību par izvēlētajām funkcijām. Papildus šīm īpašajām aprēķinu funkcijām programmā Excel for Mac 2016 ir arī vairāki citi rīki, kas atvieglo darbu ar Excel failiem:

 • Skata filtri: jo īpaši, ja vairāki lietotāji kopā strādā ar Excel dokumentu, bieži vien ir grūti sekot līdzi saviem aprēķiniem. Izmantojot filtra skatu programmā Excel for Mac 2016, lietotāji tagad var paslēpt citu darbinieku šķirošanu un filtrus.
 • Filemaker: Excel 2016 Mac versijai ir arī īpaša priekšrocība salīdzinājumā ar PC versiju: tā piedāvā tiešu piekļuvi Filemaker datubāzēm.
 • PivotCharts: Pirmo reizi Excel 2016 versijā Mac ir integrēts arī PivotCharts atbalsts. Tas nozīmē, ka diagrammas tagad var atvasināt no PivotTables.
 • Ieteicamās diagrammas: Šī noderīgā funkcija, kas iekļauta arī programmā Excel 2016 operētājsistēmai Mac, ir ļoti ērts palīgs, lai izvēlētos piemērotāko diagrammas veidu konkrētai izklājlapai. Lai to aktivizētu, vienkārši ar peli vai rakstāmspalvu izceliet visus attiecīgos datus, un funkcija piedāvās atbilstošu diagrammu veidu atlasi tiešajā priekšskatījumā, pamatojoties uz reālajiem datiem.
 • Formulu ģenerators: šis rīks ir gaidīts atvieglojums, īpaši iesācējiem, kad viņi vēlas izveidot jaunu formulu, jo tajā ir detalizēti izskaidrota katra atsevišķa funkcija.

Jaunas kopīgās individuālās funkcijas Office for Mac 2016

Excel 2016 priekš Mac ietver arī virkni papildu praktisku funkciju un rīku, lai palīdzētu Mac lietotājiem veikt daudzus uzdevumus, kas rodas saistībā ar Excel darbgrāmatām:

Formulas ievadīšana brīvrokas režīmā

Formulu ievadīšana ar brīvrokas rīku piedāvā praktiskas lietojumprogrammas iespējas, īpaši programmā Excel 2016 priekš Mac: Izmantojot peles vai pieskārienu ievades funkciju, matemātisko formulu var izveidot brīvrokas režīmā un nekavējoties ievietot un izmantot Excel dokumentā.

Excel dokumentu vieglāka kopīgošana

2016. gada Excel versija Mac operētājsistēmai ļauj vēl ātrāk un vieglāk kopīgot Excel lapas ar citiem lietotājiem. Šim nolūkam ir pieejama funkcija "Kopīgot", kas ir pieejama Excel 2016 programmas Mac lentē. Tajā katram Excel dokumentam ir pieejamas vairākas opcijas: Katram adresātam var piešķirt individuālas tiesības - ne tikai lasīt, bet arī rediģēt vai pārsūtīt u. tml.

"Versiju vēstures" izmantošana sadarbībai programmā Excel 2016

"Versiju vēstures" funkcija ir pieejama arī programmā Excel for Mac 2016. Tas nodrošina lietotājiem katra Excel dokumenta versiju vēsturi. Galvenā  "Versiju vēsture" priekšrocība ir ne tikai tā, ka šis rīks parāda vecākus rediģēšanas stāvokļus, bet arī tas, ka šīs versijas var atvērt vēlreiz, lai veiktu atkārtotu rediģēšanu. Tas atvieglo situāciju, kad vairāki lietotāji vienlaikus strādā ar Excel dokumentu mākonī, un tad parasti ir grūti sekot līdzi visām darbībām, ko veic citi lietotāji.

OneDrive izmantošana programmā Excel 2016 priekš Mac

OneDrive ir ērta Microsoft mākoņkrātuve, ko var izmantot, lai kopīgotu vai padarītu failus pieejamus tīmeklī. Lietotāji, kuri vēlas izmantot OneDrive sinhronizēšanas programmu arī Mac, var to lejupielādēt un izmantot programmā Excel 2016 priekš Mac. Excel dokumentus var saglabāt OneDrive un pēc tam tie būs pieejami tiešsaistē jebkurā vietā un dažādās ierīcēs.

Aizsardzība pret datu zudumu programmā Excel for Mac 2016

Datu zudumu aizsardzība (DLP) - pārbaudīts Microsoft rīks datu zudumu novēršanai un sensitīvu datu aizsardzībai - ir iebūvēta arī Excel 2016 versijā operētājsistēmai Mac. Jaudīgie satura filtri atklāj sensitīvus datus, piemēram, kredītkaršu numurus u. c., un brīdina lietotājus par tiem vai novērš to kopīgošanu Excel failā. Tāpēc administratori izmanto DLP programmā Excel 2016 for Mac, galvenokārt, lai izveidotu konfidencialitāti saturoša satura izveides un kopīgošanas politikas, lai nekavējoties tiktu atklāti un norādīti iespējamie drošības riski.

Sistēmas prasības programmai Excel 2016 priekš Mac

Uz Excel 2016 priekš Mac datoriem attiecas šādi nosacījumi: Programma ir pieejama tikai 64 bitu versijā. Turklāt Excel 2016 priekš Mac kā iegādes versija nav lietojama iOS operētājsistēmā iPhone. Citas prasības:

 • Procesors: Intel procesors
 • Operētājsistēma: Mac OS X, vismaz 10.10 (Yosemite) vai jaunāka versija
 • Atmiņa: vismaz 4 GB RAM
 • Cietā diska vieta: vismaz 6 GB HFS+ formātā (arī: Mac OS Extended vai HFS Plus)
 • Displejs: vismaz 1280 x 800 izšķirtspēja

Iegādājieties Excel 2016 priekš Mac kā atsevišķu programmu no Wiresoft

Programma Excel parasti ir neatņemama daļa no Office pakotnes Mac, tāpēc parastos veikalos tā netiek piedāvāta kā atsevišķa programma. Wiresoft programmatūras veikalā varat iegādāties Excel 2016 priekš Mac, kā arī iepriekšējās programmas versijas un arī citas Office Suite priekš Mac sastāvdaļas arī kā viena lietotāja licenci. Iegādājoties Excel 2016 for Mac pie Wiresoft, jūs gūsiet labumu ne tikai no pasakaini zemās cenas par lietotu programmatūru, bet arī no visām šīm priekšrocībām:

 • Excel 2016 Mac versija, ko piedāvā Wiresoft, ir iegādes licence.
 • Tāpēc jums nav jāparaksta abonēšanas līgums un tāpēc jums nav jālejupielādē
 • nav dārgi lejupielādējami atjauninājumi, kā arī
 • nav noteikts lietošanas laika ierobežojums.
 • Wiresoft pieejamā Excel 2016 viena lietotāja licence ir identiska Excel programmai, kas ir arī daļa no 2016 Office Suite for Mac.
 • Tāpēc, iegādājoties Excel 2016 priekš Mac kā atsevišķu programmatūru, ilgtermiņā gūsiet labumu arī jūs.

Iegādājoties Excel 2016 patstāvīgo licenci Mac, visas šīs priekšrocības ir īpaši paredzētas tādām lietotāju grupām, kas vēlas izmantot tikai šīs labi pārbaudītās izklājlapu programmas priekšrocības un kurām nav nepieciešamas visas pārējās Office programmas. Papildus ārštata un privātajiem lietotājiem arī mazie uzņēmumi var izmantot Wiresoft piedāvāto programmu klāstu, ja tie meklē lētu un ekonomisku risinājumu programmatūras iegādei.

Ne tikai Excel for Mac 2016, bet arī visas pārējās Mac programmatūras licences, ko varat iegādāties Wiresoft Software Shop, ir tikai Microsoft oriģinālie produkti. Office programmas Mac vienmēr ir pieejamas pie mums kā viena lietotāja pilnas versijas. Tādējādi tie bija vai nu daļa no lielāka apjoma uzņēmuma licences, vai arī tos izmantoja iepriekšējais īpašnieks un atkal izlaida, pārdodot tos uzņēmumam Wiresoft. Tādējādi tika dzēsta arī jebkura iepriekšēja programmatūras instalēšana vai licences izmantošana. Excel licenci Mac 2016 vai jebkuru citu Office programmu var lejupielādēt un instalēt uzreiz pēc apmaksas bez turpmākas apstrādes, un tā ir 100% lietojama.

Kā nopietns programmatūras dīleris tiešsaistes veikalā nepiedāvā ne tādu programmu programmatūru, kas ir testa versijas un ko var izmantot tikai ierobežotā funkciju klāstā, ne arī ierobežotu lietošanas laiku.

Tāpēc, izmantojot lietotu programmatūru, piemēram, Excel for Mac 2016, jums kā pircējam neradīsies nekādi trūkumi saistībā ar lietošanas tiesībām vai lietojamību. Šādu programmatūras produktu iegāde no Wiresoft ir absolūti legāla un tāpēc ir droša pret auditu. Turklāt Wiresoft ir iepriekš pārbaudījis katru Excel vai jebkuras citasprogrammatūras licenci, lai nodrošinātu tās lietojamību.

Ja jums ir kādi jautājumi par Excel 2016 priekš Mac vai jebkuras citas Office programmatūras iegādi Mac, vienkārši sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet tērzēšanas laikā un saņemiet mūsu ekspertu konsultācijas.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas